|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovine in različne cene
28.10.2009 20:50:45   
indijancek
Kje nakupujete hrano, kozmetiko za osebno nego, čistila?

Mi kupujemo slovenske izdelke, se pravi jogurte lj mlekaren,...ampak različni izdelki v različnih trgovinah pa se precej razlikujejo. Večkrat vzememo tudi blagovne znamke, recimo mercatorjevo olivno olje, kki je več kot enkrat cenejše,...

ampak vseeno preveč zapravimo za hrano. Recimo danes kar 100 eur user posted image za mleko, jogurte, sadje, zelenjavo, kavo,...nič neobičajnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trgovine in različne cene
28.10.2009 20:54:20   
sonček33
Jah tega je tolk, da včasih ne veš, kam.

jaz različno:

v Tušu kupujem tisto, kar imam na Mojih 10 najljubših
v Merkatorju kruh in kaj za sproti
v Hofru slatkiše, WC papir, pap. brisačke, sadje, zelenjavo

čestila - domača

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trgovine in različne cene
28.10.2009 21:23:20   
Mija79
Mi nakupujemo sledeče,kozmetiko za osebno nego,čistila v Mullerjuuser posted image user posted image .Plenice v hoferju user posted image Hrano pa odvisno ,meso ,sadje ,zelenjavo v hoferju,lidlu,tušu.Kruh ponavadi svežega v eni izmed lokalnih pekarn.Občasno zaidemo tudi v spar in v mercator ampak bolj poredko....user posted image

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trgovine in različne cene
28.10.2009 22:14:07   
Pikec
Pašto striktno v Italiji. Enako pralni prašek in mehčalc. Pa še občasno olivno olje, ačeto balzamiko, kake bolj IT original stvari, ki so pri nas drage tam pa bistveno cenej.
Ostalo pa v merkatorju. Pa ne zapraviva ravno dosti za špežo. Je pa res da so slatkiše, čokolade, čipsi, pudingi pinguji in podobno zelo zelo redek gost v vozičku.

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trgovine in različne cene
28.10.2009 22:19:08   
Crystall
Midva nakupujeva:
- sokove, pivo, kosmiče, wc papir, brisačke, robčke, sladkarije, olje, sladkor ... v Lidlu
- čokolino, testenine, paradižnikove omake, namaze, čips, smoki, kekse, jogurte ... v Tušu

Salamo in sir prinese dragi iz službe, ker mu ostane na računu od malice. Sicer pa imava sokove, čipse, kekse ... samo če kdo pride. Midva najraje pijeva vodo ali zeliščni čaj (nabereva sama). Obožujeva sadje, pa občasno si privoščiva napolitanke. Se pa pri nama zeloooo pozna, da kupujeva v lidlu! In tudi sva zelo zadovoljna user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trgovine in različne cene
28.10.2009 22:20:32   
Crystall
Kozmetiko nakupujem v dm-u (alverde ali weleda).

Čistila pa ponavadi nakupim večjo količino kar v Avstriji (obvezno Frosch). Če sem ravno v Avstriji, potem tam še mimogrede nakupim kozmetiko.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trgovine in različne cene
28.10.2009 22:27:16   
kaya2007
plenice in te zadeve v mullerju, hrano večino v mercatorju, občasno pa tudi v leclercu, avstriji in italiji.
odkar si delam nakupovalni seznam, sem precej zmanjšala izdatke, prej sem tudi vsakič dala čez 100€, zdaj pa skoraj nikoli čez 70-80 (večji nakup, 1x tedensko), včasih pa še precej manj, okoli 50€.
pri olivnem olju pa ne šparam, pri takih stvareh je pomembna kvaliteta user posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 6:52:05   
Crystall
Kaya 2007 ... pri nama je isto. Ko mi zmanjka stvari, jo takoj napišem na seznam - ko se nabere par takih stvari, je čas za šoping. Nikoli ne greva v trgovino brez lističa. Odkar pa gledava etikete (aditivi), pa zapraviva še manj denarja za hrano. Ker, ko vidiva, kaj vsebuje določen proizvod, naju večinoma mine, da bi ga sploh kupila. Pa še sama doma beležim vse nakupe!

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 7:15:54   
miapia
Lidl ali Hofer - kakšne specifike, ki jih nimajo, kupim drugje.

Mehčalci in praški - Italija, tu pa Eleclerc

Vse za dojenčka in kozmetika - DM

Sledim pa akcijam - npr. Nescaffe, ko kupim večjo količino

Olivno olje kupim domačega v Dalmaciji, bučno olje iz Prekmurja, kis je največkrat domači



_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 8:18:17   
Urko15
Lidl - Sokovi, zelenjava, sadje, slano pecivo, mleko, siri, bifidus, jogurti...
Mueller -  praški in kozmetika ter WC papir
ostalo pa v Spar ali METRO v Celovcu

Kupujem sam, po seznamu, tako da privarčujemo precej pa še dodatni popust imamo z nakupovanjem z boni v Lidl in Mueller trgovinah.


_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 8:20:31   
veselka
kozmetiko v DM - alverde, weleda; lavera v Kalčku; plenice alana

čistila v Kalčku - Ecover, Sonett, DM - za pomivalca nature tablete in druge malenkosti - wc papir, brisače - iz recikliranega papirja

hrana, sadje, zelenjava - Mercator, Spar - večinoma trgovsko eko znamko pri obeh, Kalček, DM Alnatura, ob priliki tudi Muller

sokovi - direkt v fruktal

olivno olje pa pri kolegici na obali, k imajo svoj nasad in pridelavo; je dražje, ampak ni primerjave s tistim iz trgovine

< Sporočilo je popravil veselka -- 29.10.2009 8:22:49 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 8:21:33   
Urko15
IZVIRNO SPOROČILO: Crystall

Kozmetiko nakupujem v dm-u (alverde ali weleda).

Čistila pa ponavadi nakupim večjo količino kar v Avstriji (obvezno Frosch). Če sem ravno v Avstriji, potem tam še mimogrede nakupim kozmetiko.


Crystall, zgolj v informacijo, da je Frosch najcenejši v Muellerju. V četrtek sem bil v Celovcu v METRO in v Hausmann, pa je povsod dražji od našega.


_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 8:27:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

odkar si delam nakupovalni seznam, sem precej zmanjšala izdatke.



se mi zdi, da je tale nakupovalni seznam bolj pomemben od vseh akcij,... nas prerado zanese, da kupimo kaj, kar je v akciji pa sploh ne potrebujemo!

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 8:29:17   
tintin
Hrano v glavnem v Hoferju ali Sparu, občasno Mercator. Največkrat po seznamu.
Perutninsko meso v Perutnini.
Plenice tam kjer so v akciji.
KOzmetika - ne uporabljam skoraj nič.
Čistila - Frosch v Dm ali Mullerju, Dash ali Dixan v Sparu.
Ne zapravim zelo veliko, jemo v glavnem zelo dobro, čimveč pripravljam iz osnovnih sestavin in ne kupujem pol ali pripravljenih jedi...jemo pa sezonsko hrano (npr. zdaj veliko kislega zelja, repe...žgance; poleti več bučk, mesa na žaru...). Kruh pečem sama.


(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 9:01:16   
bskrle
Izdelki LJ mlekarn so cenejši v mercatorju, drugače pa kupujem lidlove skutke in so super, odkar so zamenjali dobavitelja. Tam vzamem kvas, maslo, sadje, zelenjavo,  moko. Sladkor in čokolino v tušu.
Meso, mesnine najraje v šparu. Od junija do oktobra sadja in zelenjave skoraj ne kupujem. POtem presedlam na kislo repo in zelje.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 9:02:42   
Urko15
Testi ZPS so pokazali, da je mleko Milbona iz Lidla najboljše, pa še slovensko je. Tudi ostali mlečni izdelki so zelo dobri.

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 9:06:55   
Mateja4
Večina v Lidlu... kar tam nimajo pa največkat Tuš ali Spar..

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
29.10.2009 11:07:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu indijancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trgovine in različne cene
29.10.2009 22:41:10   
vanilla
Mi kupujemo največ v Šparu, tudi njihovo blagovno znamko, pa kakšno stvar tudi S-budget (navaden sladkor na primer).

Plenice v Hoferju.

Mehčalec, pralni prašek v Avstriji ali Mullerju.

Pa kakšno stvar, ki jo nahitro rabim tudi v Mercatorju - ker do tja najhitreje prihitim z vozičkom user posted image .

Aja, pa vneto spremljamo dnevne reklame, ki prihajajo v poštni nabiralnik, enkrat mesečno gremo v Leclerca (če je kaj pametnega v katalogu).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trgovine in različne cene
30.10.2009 7:36:26   
Felicita
vsakodnevni šoping: hofer
večji nakupi hofer & lidl, konzerve eurospin
kozmetika: hofer, dm, muller, ilirijina industrijska prodajalna
čistila: hofer, lidl
sokov in pijače ne pijemo kupljene (voda in domač jabolčnik sta zakon)
kruh pečemo doma, mešanice moke iz hoferja in lidla
kis je domač, olivno in bučno olje ponavadi od domačinov kje
meso, kadar je treba kej super duper posebnega (npr za tatarski biftek) v sparu na viču, govedino za juho pa od kmeta
v tuš in mercator pa praktično ne hodimo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trgovine in različne cene
30.10.2009 7:40:42   
blaža
Mi sploh ne hodimo več po špežo. samo sproti vsak dan kupim kar rabimo za uni dan, mogoče še za naslednji. jogurti, sirčki in kos isra, pa kaka salama so vedno doma, ostalo pa vse sproti kupim.

Ko smo delali velike nakupe, se vse preveč nepotrebnih svari nakupi, po par kg moke, sladkorja, pa trojne piškote, pa par čokolad, 5 l olja, pa ne vem kaj še. Imamo pa trgovino čez cesto in ni problem skočit po kej sladkega, če zmanjka.

Tudi tako lepo shajamo, čeprav nimam več nabasanega hladilnika do amena, po omarah pa gledam da robo porabim in ne skladiščim, da jo jejo molji. Včasih sem mela pa po 2 kg riža, pa par kg moke, pa ne vem kolko polente,..V hladilniku mi je pa zelenjava gnila. Nič več. In nič nam ne manjka, porabimo pa občutno manj denarja za hrano.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trgovine in različne cene
30.10.2009 11:01:39   
Kepica83
Po novem hodiva samo v Leclerc po večje nakupe. Je dosti ceneje kot kjer koli drugje.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
31.10.2009 9:26:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vanilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trgovine in različne cene
4.11.2009 10:06:05   
lenybaby
Odkar smo noseči izkoristim bližnji mercator za en luštn sprehod in nakupim tistih nekaj malenkosti, ki jih rabim za tisti dan (sadje, zelenjavo, kruh, jogurt...) - bolj gre za izgovor da grem ven kot potrebo. user posted image  Večji nakupi so pa odvisni od časa v mesecu in trenutnega stanja na računu user posted image  - najbl pocen in kr v redu je Lidl pa tud Hofer sam tam sem bolj malo, potem tuš. Špar je še ena opcija za količinsko bolj srednji nakup - blizu mi je pa parking vedno dobim. Če pa rabmo ta pravo špežo jo pa ponavad opravmo kr u merkatorju pa še to po pravic povedan samo zarad pike k nam omogoč plačilo na odlog - tolk drugih stvari je za kere rabš gotovino npr. da mi kr prou pride taka varianta. Mehčalc sm pa js tud zadnjič šla v milerja iskat k vsi pravjo da je boljši kt v mercatorju pa sm bla čist razočarana k pa mojga niso meluser posted image   Jah ni kej, počas bo res treba začet mal bl na te cene gledat... pol šele ko doma razpakiraš kupljeno vidš kolk si za svoj denar dobil. Pa ni prou velikuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trgovine in različne cene
4.11.2009 10:08:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

odkar si delam nakupovalni seznam, sem precej zmanjšala izdatke.



se mi zdi, da je tale nakupovalni seznam bolj pomemben od vseh akcij,... nas prerado zanese, da kupimo kaj, kar je v akciji pa sploh ne potrebujemo!

Resnica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?