|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ruska imena
13.11.2009 13:16:04   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Volodja, Jurij,

Tole dvoje je tudi meni zelo všeč, ampak je Volodja ipak malo tu mač za naše razmere, tako da sva potem izbrala osnovno obliko tega imena, Vladimir. Na prvem mestu je pa Lev, samo se pišemo Zajc in tega pač ne moreva narediti otroku, a neuser posted image .

Barika, Griša je rusko, ja. Od Gregor.



Vau Jančika, Lev P. Zajc je ful v redu. Vsaj meni. Pa k Vasji in Kajetanu tudi se mi zdi, da ful paše. Ker je drugačno, pa hkrati paše zraven. Aleksej mi je pa tudi ful lepo ime, samo Vasja, Kajetan in ALeksej je malo komplicirano vse skupaj. Lev pa tako lepo da piko na i tem trem imenom.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 13.11.2009 13:17:12 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ruska imena
16.11.2009 1:06:21   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Volodja, Jurij,

Tole dvoje je tudi meni zelo všeč, ampak je Volodja ipak malo tu mač za naše razmere, tako da sva potem izbrala osnovno obliko tega imena, Vladimir. Na prvem mestu je pa Lev, samo se pišemo Zajc in tega pač ne moreva narediti otroku, a neuser posted image .

Barika, Griša je rusko, ja. Od Gregor.



Sam da malo popravim...user posted image

Osnovna oblika imena Vladimir je Vova,Vladimir to je polno ime. Naprimer: Vika-Viktorija,Vasja- Vasilij,Kolja-Nikolaj,Griša-Grigorij.user posted image

Osnovna oblika se uporablja za vsak dan,polno ime to je tko bolj oficialjno.V rojstnem liste,oz. pasoše vedno se napiše polno ime.


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ruska imena
16.11.2009 10:31:10   
Fargesia
Maša user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ruska imena
16.11.2009 23:44:32   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

Maša user posted image


Polno ime pa je Marija (od Maša),ne pa Maruša. Maruša ni  rusko ime.


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ruska imena
17.11.2009 0:31:04   
frrrr
Tosja, Petja, Katjuša, Kalina, pa Jaša itaq user posted image

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ruska imena
18.11.2009 9:24:44   
maja.gal
Živjouser posted image

mi smo čisto nezavedno izbrali ruska imena.

Moj prvorojenec je Maksim, za drugega pa smo določili: fantek - Aleksej, punčka: Zoja user posted image

In pol se mi vsi smejijo, ker sm tazadnja poštekala, da so vsa izbrana imena ruskauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Maksim, 2.11.2005
Zoja, 18.3.2010

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ruska imena
21.11.2009 22:11:03   
poli*
Seveda Tanja user posted image

(odgovor članu maja.gal)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?