|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 15:54:45   
ronja
hahaha, ta je dobra! Bom rekla tašči, da ne rabiva prikolice za kolo za tamale, da bi rajš to - me prav zanima, kako bi pogledalauser posted image .
No, moj dedek Mraz bi pa po moje rekel, da še za pravega nimam cajta, ko hodim prepozno spatuser posted image .

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 15:55:12   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

uškinamama, veš, da sem šla prav pogledat, kaj si prijavila, ko sem videla, da je tvoj zadnji post - in se je splačalo, heheuser posted image .
vibratorja/dildota (a je to eno in isto?) pa (še) nimam. Trenutno mi komaj znese v štacuno po hrano skočit, erotika tako pač še čakauser posted image .



kokr jest vem ne... dildo je samo podolgovata reč ki... no, pač, je. medtem ko ima vibrator baterije. in vibrira. in ponavadi zgleda grozljivo z vsemi priveski in prirastki ki pa znajo bit prov prijetni...
jest ga mam (vibrator), user posted image mi ga je kupu in glede na to da ne živiva skupi pride (delno) prov ob kakih večerih med tednomuser posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 15:56:56   
ronja
Hvala za razlago, nikoli mi ni bilo jasno, pa nisem mela koga vprašat...user posted image

user posted image mi ga je kupu in glede na to da ne živiva skupi pride (delno) prov ob kakih večerih med tednom

pameten fant - poskrbel za dečvo, da ji ne bo treba kaj drugega iskat za takrat, ko ga niuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 18:33:46   
svetnik
rajši mu prpelji kakšno kolegico....pa ne umetno:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moj prvi dildo.. :))
4.12.2009 9:43:56   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

rajši mu prpelji kakšno kolegico....pa ne umetno:)


joj moski user posted image samo **** vam gre po glavi


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moj prvi dildo.. :))
4.12.2009 11:22:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam enih par, ampak zadnje čase so mi všeč tisti bolj elitni, ki tudi zgledajo ful lepo. Npr iz keramike, ki tudi zgledajo zelo lepi user posted image .

Imam tudi kroglice, pa analne stimulatorje...polno tega. Najbolj všečno darilo mojega pa mi je en lušen v črni barvi stimulator klitorisa. Ima tudi priročno torbico, da ga lahko nosiš s sabo user posted image

Samo kaj ko te lepe stvarce so tudi zelooooo drage.

Bi pa mojemu enkrat v prihodnje rada kupila umetno vagino, pa me zanima, če je kdo od moških tle gor, ali pa če imajo vaši partnerji, kakšno imajo in kako so zadovoljni. Na internetu je polno tega, samo ne vem katero izbrat in čez 100 eur ne bi šla.


ne vem, kaj bi imela ti od tega, če bi svojemu kupila umetno vagino user posted image user posted image




mogoče , bi si Kmetijo v miru pogledala user posted image . Hec, dekleta, hec.

user posted image take gluposti kot je tale Kmetija ne gledam...res mi kar obrača user posted image

Sprašuješ, kaj bi jaz imela od umetne vagine....tisto, kar ima moj od mojega vibratorja. Gledala bi ga kako se z njo masturbira, tako kot mene on in oba bi zraven uživala. Vsaj meni je lepo ga gledat, kako uživa.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: moj prvi dildo.. :))
4.12.2009 11:25:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

rajši mu prpelji kakšno kolegico....pa ne umetno:)

To ni niti približno isto ali vsaj podobno. Kolegica je človek, ima čustva, srce, brez tega pa nobene ne poznam.

(odgovor članu svetnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: moj prvi dildo.. :))
4.12.2009 13:22:45   
Anonimen
Jaz sem mojmu kupila eno napihljivo lutko v ta namen,zaenkrat je še nepreizkušena. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: moj prvi dildo.. :))
8.12.2009 21:41:26   
Anonimen
Moraš mu kupiti ovčko,te so sedaj v trendu.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 12:50:01   
Anonimen
imam enega rozastega ....mmm paše včasih ja za popestritev vendar zmeraj skupaj z dragim pa tudi mene zanimajo tisti stekleni bi tudi jaz imela takega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 13:20:58   
baguSka
.navaden lulček pač ne zna vibrirati user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image pa se res je...... ceprav se zdej ze to da, ce nabavis ring obrocek!! user posted image user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 13:24:18   
baguSka
Bi pa mojemu enkrat v prihodnje rada kupila umetno vagino, pa me zanima, če je kdo od moških tle gor, ali pa če imajo vaši partnerji, kakšno imajo in kako so zadovoljni. Na internetu je polno tega, samo ne vem katero izbrat in čez 100 eur ne bi šla.


No ok. Glede ti pa lahko svetujem! Ne kupuj mu tega!! Vsak moski ki ima doma partnerko, ima rajsi dildote oz igracke katere lahko uporablja skupaj s partnerko!! Vsak pripomocek zanj je odvec! Tisto kar imajo, je bolj misljeno za samske moske.... ker nimajo nikogar s komer bi se igrali pac.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 13:27:44   
baguSka
Vsaj meni je lepo ga gledat, kako uživa.


Normalno. Ampak verjemi da nebi glih uzivu z umetno vagino, ce ma zraven tebe. Ali pac. Ljudje smo si razlicni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 14:08:27   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Bi pa mojemu enkrat v prihodnje rada kupila umetno vagino, pa me zanima, če je kdo od moških tle gor, ali pa če imajo vaši partnerji, kakšno imajo in kako so zadovoljni. Na internetu je polno tega, samo ne vem katero izbrat in čez 100 eur ne bi šla.


No ok. Glede ti pa lahko svetujem! Ne kupuj mu tega!! Vsak moski ki ima doma partnerko, ima rajsi dildote oz igracke katere lahko uporablja skupaj s partnerko!! Vsak pripomocek zanj je odvec! Tisto kar imajo, je bolj misljeno za samske moske.... ker nimajo nikogar s komer bi se igrali pac.



podpis..

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 14:40:25   
Anonimen
Res vas ne razumem...sicer hvala za mnenja, vedno dobrodošla, ampak se mi zdi vseeno malo egoistično.
ženske lahko imamo polno teh pripomočkov, katere tudi moški z veseljem uporablja skupaj s partnerko, a če ima moški svoje pa ni ok user posted image
Pa jaz med menstruacijo ne seksam, mi ni...po dolgih letih skupnega življenja, bi lahko poleg ročno ustne obdelave prišlo vsaj v tem času še kaj drugega v poštev.
Me zanima, ali so le ženske proti temu ali tudi moški.

(odgovor članu Urshy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 14:56:20   
baguSka
Jst sm podala mnenje na podlagi moskih izjav. Ne svojih. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 14:58:36   
baguSka
Jaz drugac NISEM proti temu!!! Ampak moske to pac odbija oz jih ne privlaci. Jih privlaci recimo ce igracke lahko uporabljajo skupaj s svojo partnerko. Za vse tiste ostale tako imenovane moske igracke, se pa vecini zdi nesmiselna, tudi ce bi bili samski brez partnerke. Imas pa seveda izjeme tudi. Kot povsod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 15:00:52   
uškinamama
Pa jaz med menstruacijo ne seksam, mi ni...po dolgih letih skupnega življenja, bi lahko poleg ročno ustne obdelave prišlo vsaj v tem času še kaj drugega v poštev.



user posted image po dolgih letih skupnega življenja lahko gospod mož solidarnostno abstinira z mano tiste tri dni , ko je frčafelca na off.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.12.2009 20:38:30   
muco
Jaz moram abstinirati veliko več,kot le par dni(ji pač ne paše par dni pred ali po M.).Ampak vseeno ne bi hotel umetne vagine.Veliko boljši je dober felacijski postopekuser posted image .

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: moj prvi dildo.. :))
22.12.2009 12:50:08   
gri5zli
Bravo! To je pravo.user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: moj prvi dildo.. :))
22.12.2009 14:20:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: muco

Jaz moram abstinirati veliko več,kot le par dni(ji pač ne paše par dni pred ali po M.).Ampak vseeno ne bi hotel umetne vagine.Veliko boljši je dober felacijski postopekuser posted image .


A za to je pa razpoložena......user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: moj prvi dildo.. :))
22.12.2009 17:06:26   
muco
JE!user posted image  Moram pa priznati,da ne vedno.user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: moj prvi dildo.. :))
24.1.2010 19:51:26   
alora
Midva sva skupaj pred kratkim kupila dildota zame in ker sem jaz na to pristala si je moj mož tudi kupil vagino je na dotik zelo čudna ampak se navadiš,uporabljava jo za pred igro ko da on v njo svojega meni liže mojo ali obratno on da meni not dildota jaz mam pa njegovega v ustih za ta pravo igro pa polj ta umetne odloživa in se prepustiva samo nama,tko da je vse za divji začetek.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: moj prvi dildo.. :))
29.1.2010 19:52:52   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


pa ve? ga imate?



nimam in nikoli imela....imam raje praveuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 29.1.2010 19:53:05 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: moj prvi dildo.. :))
29.1.2010 19:53:47   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Tako intimo pa jaz na javnem forumu ne bi odkrivala





botrca...ma daj...to še ni ničuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...





sindarin

Se vam zdi, da imate doma preveč igrač?

da (65%)

ne (35%)


Število vseh glasov: 273

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!