|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:31:32   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

cer.

se en dan mimo. kako bo hitro konec porodniske user posted image .

ajvi jebela cesta, pa to je za zjokat. jaz bi po mojem zraven nje sedela in se cmerala.




no govor...se malo pa bo treba delat-..user posted image ...
JA...res je....jst nisem jokala zraven nje..ker pol bi se še onauser posted image ...tko sem jo raje bodrila...k sem bila pa sama...me je pa trgal..priznamuser posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:55:29   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Jst jima v zvezek pišem, kaj vse sta preboleli


user posted image user posted image user posted image full dobra ideja.... do sedaj sem imela vse več al manj v glavi...pa si bom mal kartoteko sposodla, da si prepišem....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:58:01   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

dojilje koliko se se kaj dojite? ana zadnje case spet zahteva ene 2-3 obroke dojenja cez dan. ponoci pa najmanj 3×. je pa res da ne sme KM in da ji zaenkrat mojega mleka ne mislim odrekat. sam pocasi bo pa treba preskocit na kozjega.

sir jim ze dajete?



nehali 10 dni nazaj.....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:01:59   
Onasiss
Ah ti moji otroc.....vsi zaspani pa noben noče it spat....To pa zato ker jih je Onasis preveč razvadu...

piskot...hvala za lepe želje, ampak če bomo imeli res novo kolektivno pogodbo brez vseh dodatkov, pol niti pod razno ne mislim deljeno delat. Sem pa srečala pred kratkim eno, ki dela polovični delovni čas, le v drugi podružnici in ima celo večjo plačo kot sem jo imela jaz, ko sem delala jaz cel dan.... user posted image user posted image  Bo res treba kaj ukrenit...
aja še to..... tile naše kadrovnice so nekam slabo z znanjem podkovane...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:04:28   
Urša08
čer

Kako ste?

Men bo glavo razneslo user posted image

Kolumbo ima oba otročka bolna z vročino okol 39, Maja tudi grlo boli. Dons ju je k p peljala, več pa ne vem. Držim pestke da se čim prej pozdravita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Piskot jaz mu sira še nisem dala, si ga je pa sam postregel user posted image user posted image user posted image Nejc obožuje sir in mu ponavadi še kak košček ekstra odreževa in včerej ga je odložil na mizico v dnevni, Žiga si je pa postregel. Pomoje da ni nč narobe če ji daš siruser posted image

Vas bom jutri prebrala, dons mam prepolno glavo.

nočkouser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:05:26   
brkn83
čer.

joj kok sem pa js zdele jeznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Danes ful utrujena in hoeč nika zdele spat spravit, pa potem uleti moj v spalnico in začne krementirati, tk da nik ni mogu zaspat in se zdej igra v denvni sobi. Vprašanje kdaj bo zaspal. Men pa oči že kr skup vleče, sej sem včeri šla spat okoli enih zjutri. Zdej pa je on šel lepo spat mene pa samo pustil. Najraje bi mu vrat zavila.

Joj kolk sem zdej napisala. Sem mogla nekomu povedati.



_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:06:04   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: piskot

dojilje koliko se se kaj dojite? ana zadnje case spet zahteva ene 2-3 obroke dojenja cez dan. ponoci pa najmanj 3×. je pa res da ne sme KM in da ji zaenkrat mojega mleka ne mislim odrekat. sam pocasi bo pa treba preskocit na kozjega.

sir jim ze dajete?



nehali 10 dni nazaj.....



Ajvy ti je zmanjkalo mleka al si iz drugih razlogov nehala dojiti?

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:17:25   
simonakr
Čer! Pismo samo v službo grem pa že ste na 8.deli - mislm klepetule klepetulaste! user posted image user posted image

Ajvy jest ne morm vidt tvojih slikic. Aja drugač pa dobra ideja glede zvezka za bolezni! user posted image

Urša vzem en tablet pa pejd spat. Bo kuj bolš! Men to zmerej pomaga!

no ko smo že pri spanju letim pod tuš pa spat! Se tipkamo jutr!

Aja pa prva plača sploh ni bla tko švoh! user posted image

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:28:08   
Maksi1
Dober večer!

Čestitam za 8. del...spet ste ujele čvekalno formo!

Ajvy - sem vesela, da so norice za vami. Uboga Tarja je ujela prav tahudo varjanto. Prav korajžno ste vsi skupaj srečno prestali. Je pa fino, ker za noricami zdej ne bodo več zbolele.

Geji - mi imamo tudi ene gej frende, ki so pari. So super ljudje in me prav eno figo briga, kaj počnejo, ko so sami. Za pogovort (o dobrem in slabem) in za zažurat so super frendi.

Sunny - kako je blo lepo se sprehajat po sončku, ane. Prou pašalo.

Danes smo imeli posvetovalnico. Še vedno držimo prvo mesto med najlažjimi čebelicami. Za seznam:
7700g in 72,5 cm pri enem tednu manj kot 9 mesecev (Katjuša napiši kar pri 9m).
P je rekla, da je sicer lahka, vendar da sledi svoji krivulji in glede na to koliko je živa, je vse ok. Pa še pohvalila jo je, da ima odlično finomotoriko. Dali smo tudi kri in vodo, in rezultati so bli ok.

Vprašanje:
kako je z agrumi. Kdaj jih bodo naši lahko jedli?

Za vse bubančke držim pesti, da bodo kmali ok. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Maksi1 -- 10.11.2009 21:31:21 >

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:29:42   
črticaa
čaw baw
se še jaz pofočkam na 8 delu,..mam veliko za povedat samo nič časa,....


evo zdele letiva (Z DRAGIM) ven,..na bowling v tuš planet,..s kolegi za 2 ure poj pa nikol ne veš kaj bo naprej



aja ker vsi ki jih poznam me tapkajo kdaj bom imela drugega otrokauser posted image user posted image user posted image


čaawčiii

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:29:59   
Maksi1
Simona - user posted image za dobro plačo. Privošči si kej samo zate, da se boš dolgo spominjala prve plače v novi službi.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:31:35   
Ajvy
sem zaklenila album,...ker sem dobila zelo zanimiv komentar od ene rr uporabnice...da je boga punčka,ker jo tako razgaljeno na netu razkazujem
tko da žal....sem vam htela samo pokazat...zdej sem pa žalostna


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:31:59   
Maksi1
Ej, punce, kaj sem naredila narobe, da mi barve nočejo delat?

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:33:58   
boma2


čerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr-- _)


Katjuša.....2.11 trije zobki...Posvetovalnca 2.12.2009, Tako imamo zdej kr 4... :)

< Sporočilo je popravil boma2 -- 10.11.2009 21:44:09 >


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:35:07   
boma2


Dober večer....

V glavnem sem ki ste se pozdraviliuser posted image user posted image user posted image , Vsem bolančkom pa veliko zdravja user posted image user posted image user posted image user posted image ...

user posted image user posted image user posted image user posted image pa tudi za 8 del... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:37:00   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

čer.

joj kok sem pa js zdele jeznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Danes ful utrujena in hoeč nika zdele spat spravit, pa potem uleti moj v spalnico in začne krementirati, tk da nik ni mogu zaspat in se zdej igra v denvni sobi. Vprašanje kdaj bo zaspal. Men pa oči že kr skup vleče, sej sem včeri šla spat okoli enih zjutri. Zdej pa je on šel lepo spat mene pa samo pustil. Najraje bi mu vrat zavila.

Joj kolk sem zdej napisala. Sem mogla nekomu povedati.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:37:08   
Maksi1
Ajvy - sem vidla komentar. Ne se sekirat za eno tako babo, ker če nima nč drugega za pokomentirat, že veš, koliko je ura.
In tudi jaz sem pred časom dobila en idiotski komentar, pa sem potem naredila albume samo za prijatelje. Ne pozna ne tebe, ne tvojih princesk, niti tvojih namenov, pa si dovoli, da te prizadene. Joj, kolko bi jo jaz na gobec.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:37:37   
Jutta
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

sem zaklenila album,...ker sem dobila zelo zanimiv komentar od ene rr uporabnice...da je boga punčka,ker jo tako razgaljeno na netu razkazujem
tko da žal....sem vam htela samo pokazat...zdej sem pa žalostna



user posted image user posted image user posted image user posted image Ajvy - ne se sekirat, nisi naredila nič narobe. Očitno ima tista uporabnica veliko kompleksov.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:38:27   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

sem zaklenila album,...ker sem dobila zelo zanimiv komentar od ene rr uporabnice...da je boga punčka,ker jo tako razgaljeno na netu razkazujem
tko da žal....sem vam htela samo pokazat...zdej sem pa žalostna



ej dej nehite se že sekirat za nekatere rr... Me prav zanima katere so tolk pametne... Glih tko se obnašajo, k da so vsevednke... boga tvoja.. zaradi noric...


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:39:03   
Maksi1
Sem spet probala barvat tekst za seznam, pa ne znam. Uffa.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:40:07   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Pozdravljene...jaz vecerjam sunkico-ONASIS prides?user posted image Mihailo mi je pa zdaj zaspaluser posted image pa sem vse delala da ne bi ampak se je sam naslonil k meni in zaspal...zadnje 3 dni strajka z dopoldanskim spancem in potem popoldan spi 2,3h sam ce ne spi tok potem tole narediuser posted image a vasi malcki tudi kdaj zaspijo ob 18h?
naša se zbudi iz popoldanskega spanja ob 16.00 ali pa 16.30,in potem jo ne dam več spati,ob 20.00 pa spi za celo  nočko

Pri nas je tudi tako bilo ampak zdaj zadnja 2 ,3 dni sploh ni hotel spati dopoldan in je potem zaspal ob 12 do 14h in ga je zdaj zmanjkalouser posted image

mi spimo od 12 do 14 in potem nekje 16:30 do 18 (tle ga zbudimo, če se ne sam) potem gre pa ob 20.30 spat in spi do 9-9:30user posted image user posted image user posted image včasih tud noče zaspat ampak vztrajam tako dolgo, da zaspi ker do večera mi nebi zdržal in je pol siten in joka pa tečnari....  če pa popoldne gremo kam pa tak počiva v avtu in potem v vozičkuuser posted image user posted image user posted image ampak redko zaspi



user posted image user posted image user posted image za spanje.. Bom jaz še nazga pripeljala, da se nauči kako se spi... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:44:54   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Ajvy - sem vidla komentar. Ne se sekirat za eno tako babo, ker če nima nč drugega za pokomentirat, že veš, koliko je ura.
In tudi jaz sem pred časom dobila en idiotski komentar, pa sem potem naredila albume samo za prijatelje. Ne pozna ne tebe, ne tvojih princesk, niti tvojih namenov, pa si dovoli, da te prizadene. Joj, kolko bi jo jaz na gobec.


take bi mogu rr ven vržt... in sploh ne bi mogle gledat... in ne brat...


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:46:02   
Jutta
Piskot - prav zanimivo, da imajo naši malčki take faze... Kot sem že zadnjič napisala, tudi Vid sedaj nekaj časa ni hotel dojenja čez dan in sem ga podojila v napol zaspani fazi ko se je zbudil, zato da mi niso joške eksplodirale... Včeraj in danes pa pred spanjem ful joče in mi najprej ni bilo jasno kaj mu je, sem mislila, da me izsiljuje... No potem sem pa pogruntala, da se hoče dojituser posted image Bošček...

Sira mu še nisem dala, bolj zaradi tega, ker sama nisem ljubiteljica sira, pa je bolj redko na jedilniku. Mu pa dajem skuto, sladko smetano, kislo smetano, jogurt... Če Ani ne smeš dat kravjega mleka zaradi alergije, bi ji lahko dala riževo mleko. Meni je ful okusno.

(odgovor članu Jutta)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:51:45   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr
Aja pa prva plača sploh ni bla tko švoh! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:53:05   
Jutta
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr
Aja pa prva plača sploh ni bla tko švoh! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


Tud jaz se veselim zate user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?