|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:26:49   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

moja Trnjulčica spi že 12 uruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Noro, sej ne morem verjet da tud taki otroci obstajajo user posted image user posted image user posted image user posted image

sva oba z mojim zaspanca tko da se vidi da je najinauser posted image user posted image user posted image ......lahko pa bo tadrug lih kontra in bom ko zombi okol hodilauser posted image user posted image user posted image user posted image

našemu manjka še 20 mint da bo 12 ur pol ga morem pa tak zbudit k imamo 9:30 posvetovalnicouser posted image

pri nas jo pa jaz zbujam ob 8.00......dober opravita v posvetovalnici

hvala..... men pa kr paše da spi imam čas za RRuser posted image user posted image user posted image user posted image

meni pa paše da spi ob 20.00 in imam čas za učenje in možauser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:27:09   
sunny24
Jutro!
Naša nočka...Ma, spet jedla na 3 ure in vsakič smo ble zbujene 1 uro...Od 1h-2h in pol od 4:30-5:30...Kar neki v glavnem!

Kaj zdej, vse bubane...user posted image user posted image user posted image za vas bejbe! user posted image

Naša Gaja pravi, da bi EM, torej grem štimat flašo in prijem pole kej nazaj...


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:28:09   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

urša.......čvekica......imaš 4000 postovuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa res, a sm tud novo zvezdico doblauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image .....zdej imaš pa vse user posted image


user posted image

še malo pa boš mene ujelauser posted image

ti si kr misl... tebe ne more noben ujet še manj pa prehitetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti si mi čisto za petamiuser posted image user posted image ....sej grem januarja v službo in bom obstala na mestu s temi postiuser posted image

si pozabla kdaj si me prehitelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in poglej od kdaj si ti uporabnica in od kdaj jstuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bom uvidevna januarja in bom pazlauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......se vidi da imam zaspanko in da ni dela z njo tudi ko je budnauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:28:48   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Jutro!
Naša nočka...Ma, spet jedla na 3 ure in vsakič smo ble zbujene 1 uro...Od 1h-2h in pol od 4:30-5:30...Kar neki v glavnem!

Kaj zdej, vse bubane...user posted image user posted image user posted image za vas bejbe! user posted image

Naša Gaja pravi, da bi EM, torej grem štimat flašo in prijem pole kej nazaj...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:29:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Čebela - Larisa gre z mano zapravlat.
babji danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa jst..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:31:21   
Katjusa
majchy evo tole samo za najuuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:33:09   
Urša08
to jutro je pa tukaj zelo živahno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:34:42   
Urša08
Meni je pa ratalo narediti dokončni seznam daril, ki jih bo božiček prinesel, če bodo pridniuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:35:45   
Katjusa
morem it mišeka mojga zbudit da bo jedu predno grema.... dons mu morem še vrečkico naštimat, da bo lulal k mormo vodo dat.... upam, da se ujame kaka kapljica.... pri florjanu se spomnim je vse ven steklouser posted image user posted image user posted image user posted image
bom rekla, da mi dajo drugič uro ob 11-ihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:36:47   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Meni je pa ratalo narediti dokončni seznam daril, ki jih bo božiček prinesel, če bodo pridniuser posted image

napiši še nam..... kaj pa miklavž?
a pol me tud listke napišemo in damo tebi? al komu lahko oddam naše želje?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:36:55   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

morem it mišeka mojga zbudit da bo jedu predno grema.... dons mu morem še vrečkico naštimat, da bo lulal k mormo vodo dat.... upam, da se ujame kaka kapljica.... pri florjanu se spomnim je vse ven steklouser posted image user posted image user posted image user posted image
bom rekla, da mi dajo drugič uro ob 11-ihuser posted image user posted image user posted image user posted image



Ti povej da maš doma zaspančka in ga ne bi rada budila, pa ti bodo dali drugič bolj pozno urouser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:37:31   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Meni je pa ratalo narediti dokončni seznam daril, ki jih bo božiček prinesel, če bodo pridniuser posted image

napiši še nam..... kaj pa miklavž?
a pol me tud listke napišemo in damo tebi? al komu lahko oddam naše želje?


Listek se da na okensko polico, da ga božiček vzameuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:39:21   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

morem it mišeka mojga zbudit da bo jedu predno grema.... dons mu morem še vrečkico naštimat, da bo lulal k mormo vodo dat.... upam, da se ujame kaka kapljica.... pri florjanu se spomnim je vse ven steklouser posted image user posted image user posted image user posted image
bom rekla, da mi dajo drugič uro ob 11-ihuser posted image user posted image user posted image user posted image



Ti povej da maš doma zaspančka in ga ne bi rada budila, pa ti bodo dali drugič bolj pozno urouser posted image


sej to sem prejšnič rekla in mi je dala namseto ob pol 8 ob pol 10 pa še to je za nas prezgodajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sej ni problema z našo sestro se da vse zmentuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
zdej pa pičim.... da vidim zakaj je našeka mišeka tako težko nosit po rokahuser posted image user posted image user posted image user posted image

lepo dopldne do takrat, da se vrnem.....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:40:13   
MIHAILO
Jutro,mi smo bolani,bolani...Mihailo se je itak nalezel od mene,malo se moz kaslja tko da...ob 3h me je Mihailo zbudil z njegovim skrtanjem v nosu,sem ga vzela in mu potegnila z aspiratorjem in je kr zacelo tect ven sm morala z robckom obrisat,ni mogel aspirator vse ...Mihailo je pa tulilllllll kot bi mu ne vem kaj delala in pol sem ga pustila spati naprej ampak je zelo tesko dihal...ob 5h se je spet zbudil in sem mu takrat dala fiziolosko in spucala velik in potem je zaspal za eno urco in spet se je nabralo in ga zbudilo mu spet spucam....mazem ga z materino dusico,imam vlazilec zraka in olje 31 noter..user posted image user posted image user posted image a se tudi vasi malcki tko upirajo in jokajo ce jim noseka z aspiratorjem cistite?Mi gremo zdaj na uz kolkov jih mamo ok ze od rojstva sam so skoz neke kontrole user posted image zdanjic ko smo bili se kao se ni razvilo neko jedro v levem kolku user posted image je rekla da je ok sam da morjo vidit al se je razvilo in potem menda ne bo vec pregl...user posted image upam ,da bo danes ok ...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:42:13   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Jutro,mi smo bolani,bolani...Mihailo se je itak nalezel od mene,malo se moz kaslja tko da...ob 3h me je Mihailo zbudil z njegovim skrtanjem v nosu,sem ga vzela in mu potegnila z aspiratorjem in je kr zacelo tect ven sm morala z robckom obrisat,ni mogel aspirator vse ...Mihailo je pa tulilllllll kot bi mu ne vem kaj delala in pol sem ga pustila spati naprej ampak je zelo tesko dihal...ob 5h se je spet zbudil in sem mu takrat dala fiziolosko in spucala velik in potem je zaspal za eno urco in spet se je nabralo in ga zbudilo mu spet spucam....mazem ga z materino dusico,imam vlazilec zraka in olje 31 noter..user posted image user posted image user posted image a se tudi vasi malcki tko upirajo in jokajo ce jim noseka z aspiratorjem cistite?Mi gremo zdaj na uz kolkov jih mamo ok ze od rojstva sam so skoz neke kontrole user posted image zdanjic ko smo bili se kao se ni razvilo neko jedro v levem kolku user posted image je rekla da je ok sam da morjo vidit al se je razvilo in potem menda ne bo vec pregl...user posted image upam ,da bo danes ok ...


Tudi Žiga se upira čiščenju noskauser posted image . Pozdravite se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:42:54   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

moja Trnjulčica spi že 12 uruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Ti imaš trnuljčico...mi pa pujso pepo....hoče sama jest in 2/3 poje 1/3 pa spacka....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:43:39   
Onasiss
Aja dobro jutro.... baje sem tako trdno spala, da bi bil lahko potres in bi me u stanovanju pozabli.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:43:46   
MIHAILO
Pa se nekaj flasko za mleko sem pospravila...vceraj zvecer se jo je spet upiral in sem mu z am naredila rizolino ob 20h in ni jedel do 8h,ko spet ni hotel flasko vriska ,ko mu jo pokazem z mlekom ,caj pa pije iz nje...tko da je potem zjutraj pojedel z am cokolino ...user posted image a zdaj mu naj tko delam kasice z am zjutraj in zvecer..upam ,da bo res zdaj ukinjeno nocno hranjenje kot je bilo vceraj ,ko je pojedel na zlicko za vecerjo...user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:44:12   
Onasiss
SUNNY-A SI DOBILA SPOROČILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:45:44   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Jutro,mi smo bolani,bolani...Mihailo se je itak nalezel od mene,malo se moz kaslja tko da...ob 3h me je Mihailo zbudil z njegovim skrtanjem v nosu,sem ga vzela in mu potegnila z aspiratorjem in je kr zacelo tect ven sm morala z robckom obrisat,ni mogel aspirator vse ...Mihailo je pa tulilllllll kot bi mu ne vem kaj delala in pol sem ga pustila spati naprej ampak je zelo tesko dihal...ob 5h se je spet zbudil in sem mu takrat dala fiziolosko in spucala velik in potem je zaspal za eno urco in spet se je nabralo in ga zbudilo mu spet spucam....mazem ga z materino dusico,imam vlazilec zraka in olje 31 noter..user posted image user posted image user posted image a se tudi vasi malcki tko upirajo in jokajo ce jim noseka z aspiratorjem cistite?Mi gremo zdaj na uz kolkov jih mamo ok ze od rojstva sam so skoz neke kontrole user posted image zdanjic ko smo bili se kao se ni razvilo neko jedro v levem kolku user posted image je rekla da je ok sam da morjo vidit al se je razvilo in potem menda ne bo vec pregl...user posted image upam ,da bo danes ok ...


Tudi Žiga se upira čiščenju noskauser posted image . Pozdravite se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Meni tako cili ampak ko neham ga takoj nasmejim... apak morem mu spucat da bo boljsi tko je...hvala za pikepoke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:46:07   
simonakr
Miklavž ... oh men to še ni ratal. Upam da mi bo hitr da ne bom spet ta zadn trenutek vse skupej delala

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:46:15   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Pa se nekaj flasko za mleko sem pospravila...vceraj zvecer se jo je spet upiral in sem mu z am naredila rizolino ob 20h in ni jedel do 8h,ko spet ni hotel flasko vriska ,ko mu jo pokazem z mlekom ,caj pa pije iz nje...tko da je potem zjutraj pojedel z am cokolino ...user posted image a zdaj mu naj tko delam kasice z am zjutraj in zvecer..upam ,da bo res zdaj ukinjeno nocno hranjenje kot je bilo vceraj ,ko je pojedel na zlicko za vecerjo...user posted image


Kaj pa če mu ponudiš mleko iz magičnega lončka? Drugače mu p delaj kašice zjutraj in zvečer, važno da dobi dovolj mlečnih stvari.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:47:23   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

moja Trnjulčica spi že 12 uruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Ti imaš trnuljčico...mi pa pujso pepo....hoče sama jest in 2/3 poje 1/3 pa spacka....user posted image user posted image user posted image


super da že sama je user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:47:51   
Urša08
Žigec se je zbudil, grem otroke poštimatuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 8:51:55   
Čebel@
katjuša.......hvala za vitaminčkeuser posted image user posted image user posted image
urša......user posted image user posted image user posted image  seznam-jaz ga moram še nareditiuser posted image .......so pa otoci stari11(danes ima RD),5 let,1,5 let in Hana 9 mesecev tko da res dobi vsak drugačno  darilo.....za starše bomo pa koledar s Hano dali in kakšno malenkost
mihailo......takrat ko je Hani teklo iz noska sem ji ga spucaja kar v posteljici n dala dudo da je spala naprej,drugače pa ji sesam ko sedi in je ok
onasiss......vaša že sama jeuser posted image user posted image user posted image moja bi bila tudi lahko pujsa pepa,ampak ne iz vašga razloga,ampak ker veliko in rada jeuser posted image user posted image ..........user posted image user posted image user posted image za trdno spanje

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?