|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: postavljanje mej pri 2 letniku
1.4.2010 11:58:20   
Alči
Clara 23, pri nas je tudi tako. Naš je star 21m in ima trenutke ko ne more počakat minutko da dobi nekaj. Takoj v jok in kričanje in pol je najhuje ko mu končno to damo, pa on reče ne in tuli. In potem ko mu 3x recimo ponudim pa še vedno tuli neeee pač dam to stvar(recimo sok) nazaj na pult in on spet še boooolj tuli, pa mu spet ponudim in spet tuli neeeee. Tako da zdaj delamo tako, da mu ponudim in če reče neee, ponudim še 1x, če je spet neee, vzamem. Pa naj se dere. Počakam da se umiri in mi pride lepo rečt kaj želi in nato dobi. Seveda se ob tem kontroliram ker imam pulza 500. Drugega ne vem kaj naj naredim...

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
26.4.2010 1:09:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu clara23)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: postavljanje mej pri 2 letniku
25.8.2010 21:32:01   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Druga varianta je ta, da ko po parih NE ne uboga mu dat kazen v stilu sedenja in razmišljanja za par minut. Mi smo starejšo pošiljali sedet na pručko v wc za toliko minut kot je pač stara. Po preteku teh minut odpreš vrata in vprašaš, če bo še nagajal in to ponavljaš v nedogled dokler ne spozna, da si ti šefe.


Mi imamo tudi tole, gre sedet na prvo stopnico stopnišča v klet. Pa kar čaka tam, čeprav vrat na stopnišču ne zaprem... Mi je pa zelo hecno tole zgoraj "šefe" user posted image user posted image user posted image Uh, res upam, da po pol leta mine, komaj čakam user posted image Ugotavljam, da nimam pojma o vzgoji in je bilo fajn, ko je bila še majhna in sva se samo cartali, bili ljubici, zdaj pa je ta ljubeč odnos precej drugačen, bom res morala pokazati, da sem njena šefica user posted image

Mene sicer večina stvari, ki jih omenjate zgoraj, ne muči. Je imela teden, ko je vsak dan razsipala škatlo s špageti po dnevni sobi ali razcefrala vrečko za čaj po tleh... ko je bila še mičkena, je kopala po rožah... ampak za moje pojme problem mi je šele zadnje čase, ko je agresivna - do naju z možem in do majhnega bratca, sploh slednje me sekira. Mali je star 3 mesece, ona 2 leti, pa jo je tista začetna ljubosumnost že minila, je bila od 6. tedna "dobra" z njim, zdaj dva dni je pa spet slabše in ga spet cuka za lase, mali pa joka user posted image Pa je ne kregam rada, samo ne gre drugače... ko dobro ve, da dela narobe. Ne vem, kaj sem jaz mislila, da ko bo otrok shodil, bo odrasel in se bomo zmenili, kaj je prav in kaj ne, in bo to držalo user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: postavljanje mej pri 2 letniku
26.8.2010 10:52:28   
lilka
Moja tašča, ki je vzgojiteljica bi rekla, da je to obdobje in pomoje ima prav.
Jaz takih težav s kakšnim odpiranjem, čistili , ali kaj podbnega nisem imela. Je pa delal to kar Alči opisuje in to še do pred kratkim, da sem bila že čisto izmozgana in brez živcev od njenga joka, histerije in kričanjauser posted image . Zdej smo našli metodo nagrajevanja, če se lepo obnaša in se ne dere kot jesihar dobi zvečer kakšen cent za svojo škatlo v kateri zbira denar za nove čevlje(ker jih ima že ful, ker je pač na čevlje mahnjena in smo to izkristili) in povem vam da se je tisto histerično drejtje zato ker nekaj ne dam levo ampak desno, nehalo in upam, da bo še dolgo šlo tako.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Katero ime vam je všeč?




Marija (14%)

Anamarija (52%)

Ivana (34%)


Število vseh glasov: 11496

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!