|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
23.4.2010 21:38:40   
rea27
ajaaaa...nisem povedala, da sva se odločla kupit novi voziček.. tokrat bomo imeli kar mutsyja urban riderja.user posted image user posted image user posted image Kako se ga veselim....

_____________________________

rea27


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.4.2010 9:14:11   
divans1
Lepo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst pa danes uradno začenjam s porodniškim dopustom juhuhuhu.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in dopolnila sem točno 36 tednov juhuhuhu.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.4.2010 17:45:34   
ZoyaEva
Kje ste zaspanke ?

Danes je tak turobno vreme pri nas, da se mi prav nič ne da! Kaj kej ve počenjate ?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.4.2010 20:16:22   
divans1
Midva sva danes rožice sadila, uhhh ka jih je blo.... too much.... za mojo dušo....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.4.2010 7:12:26   
divans1
Jutro!!!!


Danes pa spet pregled, zadnji na 4 tedne, držte pesti punce moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.4.2010 12:29:07   
charlyka
Držimo pesti divans1 user posted image user posted image user posted image

Tako, od včeraj sem tudi jaz uradno na porodniškem dopustu, papirji na socialni so oddani, ravno sem si tudi torbo za v P pripravila (no, dala sem v torbo 3 nogavice, poročni list in pa toaletno) user posted image user posted image user posted image

Rea27 - super za novi vozek user posted image

Tudi jaz naslednji teden štartam s pregledi na 1 teden - jupi, smo že bolj kot ne pri koncu user posted image user posted image
Po eni strani se ful veselim, po drugi pa me včasih malo strah prime ... Še dobro, da imam dovolj drugega dela, da ne razmišljam veliko o porodu ... Pa itak bo vse super, a ne? user posted image user posted image user posted image

Kako pa kaj vaše bibike? So še fejst aktivne ali so se že umirile? Naš/a še vedno veselo miglja in mamin trebuh razteguje v vse možne smeri user posted image user posted image user posted image

Divans1 - kaj so pri vas kaj povedali glede širokega povijanja?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.4.2010 12:56:20   
charlyka
Še nekaj vprašanj, če katera ve:

- Kdaj pride patronažna na dom? Jo moramo same poklicat al kar pride glede na kaki spisek iz P??

- Kdaj je prvi pregled pri zdravniku - pediatru za dojenčke? Si ga sami izberemo - kdaj, kje??

- Kako je z otroškim dodatkom? Kje in kdaj to urejamo?

Lp

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.4.2010 14:08:30   
divans1
Evo mene!!!!!


Vse je ok, voda in  pritisk v redu, zredila sem se 18 kg user posted image user posted image user posted image !!!!! Groza....pa kaj čmo....

Noge mi ful otekajo, še enkrat mi je predpisala neslano dieto, počitek večkrat na dan, pa nošenje nekih nogavic... sam to ne bom, ker je že tako toplo in bom raje mela gole nogice. Bila sem že tudi prvič na CTG-ju, je bil idealen, brez popadkov, Luka je vmes veselo brcal in z mojim sva veselo poslušala bitje njegovega srčka!!!!!!!!!

Teža: lepo napreduje, ima točno 2.800g ( točno toliko sem imela jaz, ko sem se rodila!!!user posted image user posted image user posted image )

Glede širokega povijanja nam niso nč rekli, tud pokazali ne, da bodo to potem vse povedali, ko bo že novorojenček prišel na svet. Moj user posted image je še zelo aktiven v bušiju, se ni še nič umiril, si bom pa tudi jaz ta teden pripravila torbo.


Patronažna pride domov prvi teden po rojstvu, nič ni treba klicati, majo oni seznam iz porodnišnice. Pediatra si izbereš sama, kjerkoli v SLO, prvič se gre na pregled, ko je dojenček star 1 mesec. Otroški dodatek urejaš cca 2 meseca po rojstvu maš čas in sicer na CSD.



(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.4.2010 14:15:26   
charlyka
juhu divans1 - super je tale tvoj korenjak user posted image user posted image

Nič se sekirat glede kil - bo vse šlo nazaj user posted image user posted image

Hvala za odgovore user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.4.2010 14:27:06   
ZoyaEva
Divans1 čestitke za korenjaka! user posted image

Punce full bi se rada veselila z vami! A se me drži smola , ko pribito.  Moj oče je v bolnici in v zelo slabem zdravstvenem stanju user posted image user posted image .  Plus tega mene neki krči v nožnici grabijo. Mislim , da niso popadki. Sam upam, da se ne odpiram.....  Upam, da bo moj oče dočakal vnukico ....

Glede na situacijo bom verjetno manj prisotna na forumu. 

Držite se! Pa kako pikapoko mi tu pa tam pošljite user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.4.2010 16:45:56   
divans1
Jojjjj Zoyaeva, pa to ni res, nonstop neki.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Vseno ti jih pošiljam en kup in sem prepričana, da bo vse v redu, boš videla, imej upanje!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.4.2010 21:08:04   
charlyka
Dober večer,

ZoyaEva - držim pesti, da bo vse ok z očetom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boš videla, da bo dobro, oče bo zbral dovolj moči, da si opomore ravno zato, ker ve, da prihaja vnučka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede krčev in podobnega pa se ne preveč sekirat - bolj kot berem še ostale na forumu, bolj vidim, da je mnogo različnih krčev, pa pritiskanja, pa bolečin ... v glavnem od A do Ž nas zdajle čaka - pa saj samo še malo pa pridejo bebice user posted image user posted image
Mene tudi zateguje, pa pritiska tako, da včasih mislim, da bo kaj ven padlo, pa večkrat dnevno me v nožnici tako vseče, da skor skup zlezem od bolečine ... to so zdaj pač priprave telesa, nič ne mormo.

Drži se, se slišimo, LP

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
29.4.2010 12:34:17   
divans1
Mene pa medenica fuuuulllll boli....user posted image user posted image user posted image user posted image


A noge vam nč ne otekajo???? Meni fjst....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
29.4.2010 13:26:09   
charlyka
Ojla,

noge mi k sreči ne zatekajo kaj preveč, malo že, ampak ni sile ...

Saj bo divans1 - še malo, pa bo vse ok user posted image user posted image user posted image
Ti kar počivaj, pa imej noge malo dvignjene, pa bo morda kaj boljše user posted image user posted image

Boli pa me križ za popizuser posted image , pa zadnjih nekaj dni tudi medenica, sploh, ko se bibi obrne ali upre (kaj vem kaj dela tam notri user posted image ), me tako vse zaboli, da si več ne upam sama v trgovino, če ni ravno treba ...

Komaj čakam drugi teden sredo, da grem na pregled - me prav zanima kaka je že kaj teža user posted image Zdaj že dolgo nisem imela UZ.


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
29.4.2010 18:26:53   
divans1
Zihr je tud že težki....user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
29.4.2010 18:51:21   
charlyka
Ja, upam, da se pridno redi, tako kot mama user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
29.4.2010 19:15:10   
divans1
Ooooo se, se, nč se bat, to bodo pravi korenjaki, ko pridejo na svet!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
30.4.2010 8:54:04   
charlyka
Dobro jutro!

Kako lepo se je zbuditi v lep sončen dan!! user posted image user posted image user posted image

Malo zajtrka pojem in počakam možeka, da me pelje v laboratorij dat vodo.

Lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
2.5.2010 23:47:50   
charlyka
Hej hej nosečke user posted image

Kje se skrivate? Upam, da ste lepo preživele praznični vikend in da ste še 2 v 1 user posted image

Mi smo celi vikend lenarili, pa jedli, pa še malo jedli, pa šli na krajši izlet, pa na tortico, pa še na sladoled in podobno user posted image user posted image ... Tehtam se več ne user posted image

Naš bibi še vedno ful aktiven, zgaga še vedno peče občasno, drugače sem pa kar utrujena in skos zadihana ... pa roke in noge mi malo zatekajo (ne dobim dol poročnega prstana user posted image )

Jutri grem zjutraj na akupunkturo, popoldan pa še na masažo za nosečke user posted image
Jutri tudi dopolnimo 37 teden user posted image user posted image

No, zdaj pa bi bil že čas, da gremo pančkat, pa lahko noč user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.5.2010 15:01:00   
charlyka
Hej divans1 - kje se skrivaš?

Samo, da ti javim, da je ZoyaEva menda šla rodit user posted image
Bila sem dopoldan na akupunkturi, pa so mi rekli, da je ena njena kolegica bila tudi tam in sporočila, da je ne bo, ker ji je odtekla voda.

Poslala sem ji sms, zdaj pa čakam, da vidim kdaj bo kaj odgovorila - pa držim pesti, da je vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.5.2010 16:00:30   
divans1
Kuc, kuc, jst sm tukaj!!!!user posted image user posted image user posted image


Kaaajjjj, resss??? Ohhh my god, ja kako pa to? Res??? To je pa 3 tedne prej, ne???

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.5.2010 18:14:39   
divans1
Javi, ko boš kaj izvedela, ok???

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.5.2010 20:31:11   
charlyka
Ojla,

sporočam veselo novico, da je ZoyaEva danes, 3.5.2010, ob 14.58 rodila punčko ZOJO, težko 2600 g

ČESTITKEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To je zaenkrat vse kar vem, ko bo sporočila še kakšno podrobnost, pa seveda javim user posted image

Papa

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.5.2010 8:12:48   
divans1
Juhuhuhuhuhuhu, čestitke Zoyaeva!!!!!! Ouuuuuouuu, kak sm vesela zanjo!!!!! Bravo!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej ne morm vrjet, da se je že začelo..... o moj bog....


Charlyka, zdj smo pa že midve zelo kmalu na vrsti, se zavedaš tega????user posted image


Sam da je vse ok in da se je rešla revčka, ko je že skoz mela neke probleme, ne? Fullll sm vesela zanjo.... iiiiii, punčko ma!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.5.2010 9:55:22   
charlyka
Dobro jutro!

Ja, ZoyaEva je opravila težko nalogo, zdaj pa še midve user posted image user posted image
Kje pa je kaj Ozzy? Mislim, da je ona še pred nama, no seveda, če bova midve zdržale do pdp-ja ali bova tudi šle kaj prej v Rim user posted image

Jaz imam čisto vsako noč že kaki teden ali dva kar neke čudne sanje, ne ravno nočne more, ampak take smotane sanje, da se zbudim čist pod stresom in nervozna ... pa čist prepotena tudi ... user posted image user posted image user posted image

No, jutri imam končno pregled, ki ga tako nestrpno že čakam.

Kdaj imaš ti naslednjega?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?