|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
26.11.2009 11:33:59   
divans1
Ja, zaenkrat je še fant, nisva poročena. Ni pa kuhar, ampak fulll rad kuha in mu vse rata.

Glede cepljenja, to je sama ena velika reklama, jst bom itak skoz doma in se cepit ne mislim!!!!!!!!!!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
26.11.2009 13:17:43   
ZoyaEva
Hej user posted image !

Jaz pa danes kuha fižol, to bomo streljali user posted image ...

Divans1 blagor tebi za ''kuharja''. Kaj ga maš skozi doma ? Je on tudi s.p? Moj namreč dela in zato kuham jaz .

Charlyka jaz pa resno razmišljam o cepljenju.  Četudi sem doma, imam veliko možnosti, da jo dobim. V hiši namreč nisva sama , ampak živiva s taščo in tastom. sicer na vrhu, a nimava posebnega vhoda. Čisto omejiti stike ne morem. Poleg tega pa je dostikrat pri nas nečakinja, ki hodi v vrtec in je ne bodo cepili. Prav tako se ne bosta cepila tast in tašča. Prav tako jo lahko staknem ko grem na zdravniški pregled, ali mi jo prinese kdo od obiskov, čeprav skoz ponavljam naj pridejo zdravi. Imam pa tudi kronično bolezen in če staknem gripo sem v šitu. Vsekakor se zavedam možnih posledic cepljenja, zato je to zame ena najtežjih odločitev v življenju. 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
26.11.2009 13:24:48   
divans1
Zoyaeva, ne ni skoz doma, je v službi, ampak mi vsak dan skuha, k različno dela....


Js se pa ne bom cepila, čisto vsak mi reče, da raje ne!!!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
26.11.2009 13:55:09   
ZoyaEva
Maš pa res pridnega fanta.

Kot pravim še razmišljam.... Vsak lahko pamet soli in govori bolje, da ne, a če bi bil v naši koži bi mogoče razmišljal drugače.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
26.11.2009 14:06:28   
divans1
Jst žal nč drugače ne razmišljam. Niti malo ne dvomim v svojo odločitev!!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.11.2009 10:27:22   
charlyka
Dobro jutro!

Včeraj sem imela spet bolj slab dan - hudi glavobol pa še slabost. Kaj ve vzamete kakšen lekadol, če vas glava boli?

Pa še glede bolniške oz. komisije - kaj ste skos doma, tudi čez vikend? Jaz pa tako rada kam grem, ko sem celi teden bolj kot ne sama doma user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.11.2009 11:28:47   
divans1
Dobro jutro!

Tudi mene je že parkrat bolela glava, pa nisem vzela lekadola, sm raje malo potrpela, pa je blo bolš.

Glede bolniške, ne vem, ker je nimam, mislim pa, da zaradi komisije je bolš, če si doma, s tem se ni za špilat, če so ti jo že odobrili!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.11.2009 11:53:47   
divans1
A mogoče kira je omega 3 kapsule? Sem brala zdj na ringarajini strani, da je priporočljivo, da se jih uživa še posebej v zadnjem trimesečju.... (tako da mamo še čas!!!). Js jem trenutno samo elevit, sem pristaš tega, da vnašam v svoje telo čim manj kemikalij, pa da probam jest čim bolj raznovrstno hrano z veliko sadja in zelenjave.user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.11.2009 12:54:08   
charlyka
Jaz zaenkrat jem Centra Med Mami, ki vsebuje folno pa še druge minerale. G mi je svetovala, da naj jih jem kar do konca, tako da vsak dan eno popapam.

Sem pa tudi ravno danes razmišljala, da bi šla v lekarno še po omega 3, še posebej zaradi tega. ker rib ne jem, jajca pa mi tako smrdijo, da se ne morem prisilit, da bi jih jedla.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.11.2009 13:08:02   
divans1
Ja, to je res, sam to so pa tako velike kapsule, da js to zihr ne bi mogla uživat!!!!! Res so velike!!!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.11.2009 19:18:08   
charlyka

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Ja, to je res, sam to so pa tako velike kapsule, da js to zihr ne bi mogla uživat!!!!! Res so velike!!!

user posted image user posted image user posted image

no ja, saj gre, ali imaš kakšen poseben strah pred velikimi kapsulami?

Drugače pa mi danes skoraj nič ni slabo, malo me srbi v nosu, pa hitro jem mandarine in pijem čaj user posted image

ZoyaEva - si se že odločila glede cepljenja?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.11.2009 19:19:02   
charlyka
A katera pozna kakšno nosečko, ki je zbolela za ta novo gripo in kakšne so bile posledice?

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
27.11.2009 20:13:55   
divans1
Ne, nimam nobenega strahu pred kapsulami, sam enostavno je ne morem pogoltnit!!!


Ne, ne poznam nobene take nosečke....

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.11.2009 13:04:12   
divans1
Dobro jutro!!! Jst pa danes zelo uživam, z mojim lubijem delava sarme......

Drgač pa  me je skoz spraševal, ka bi mela za miklavža, pa nism mela nobene pametne ideje, pol je pa on reku, ka pa tako majčko z napisom bi mela???? Pa sm rekla, to pa bi....


In jo je danes na popku naročil z napisom "pridem maja" in jo dobim drug teden. Ful sem vesela, upam sam da bo vse v redu na pregledu, pol jo bom pa oblekla...user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.11.2009 16:19:37   
ZoyaEva
Ne, se še odločam.

Te dni bom malo manj na internetu, saj si bom vzela čas zase in za premislek. Punce mejte se fajn, itak se vam še javim!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
28.11.2009 17:39:09   
divans1
Okkkk, ti se le tako odloči, da bo najboljš zate in tvojega user posted image !!!!user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
29.11.2009 18:29:21   
tropical
Kako ste kaj puce?
Danes ni nobene tu
user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
29.11.2009 19:10:05   
divans1
Jst sm tukaj, druge pa mislim da majo zimsko spanje hahahahuser posted image !!!!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
30.11.2009 9:51:00   
charlyka
Dobro jutro user posted image !

Ja, pa je res bil bolj slab vikend na naši temi user posted image bomo pa čez teden nadoknadile user posted image

In kako ste danes? Jaz nestrpno čakam poštarja, da prinese odločbo od komisije, da vidim, če so mi podaljšali spet za mesec. Potem pa letim še do zdravnice po bolniški list, ker smo danes zadnjega.

Moram povedat, da sem se čez vikend kar dobro počutila, brez kakšnih hudih slabosti, samo fejst sem utrujena, ker sem skos nekaj migala pa obiski in podobno in se mi zdi, da sem se kar preveč naprezala. Me e moj mali user posted image očitno malo kaznoval, ker sem ga včeraj zvečer komaj našla z angel sound-om, pa čist tako narahlo. Sem že paniko zagnala. user posted image

Kaj je možno, da se do zdaj nisem zredila več kot samo za 1 kilo?

Začela sem se tudi vsak večer (no, skoraj vsak user posted image ) mazat z oljem sanosan in upam, da ne pridelam veliko strij, čeprav jih že kar nekaj imam po ta zadnji user posted image

No, čakam, da se mi pridružite danes se tipkamo user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
30.11.2009 9:56:07   
divans1
Halo charlyka!!! Meni tudi ni čist jasno glede teh kg. Včeri sm šla na tehtnico in sm se baje zredila 5 kg, zdj pa sploh ne vem, če je to res al tehtnica laže. Je pa res da nč ne delam, ful mal se gibam, praktično samo jem in spim....

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
30.11.2009 10:04:13   
charlyka
Ja, to pa vem, kako gre ... Samo jem in spim user posted image user posted image user posted image

V začetku mi je bil to ful šok, tako fizično kot tudi psihično, ker sem do zanositve bila zelo ambiciozen, "karierističen" človek, naspidirana od jutra do noči user posted image ... No, zdaj pa se privajam lagodnemu življenju in če mi ni slabo, mi ni ravno hudega user posted image

Glege kg pa res - na prvem pregledu sem imela 60, pa sem se sezula, na drugem pa sem imela škornje, pa se mi dal sezuvat, pa je blo kar 62, domača tehtnica pa mi skos kaže 61. Se mi zdi bolj malo, glede na to, da tu pa tam berem kolko so se že nekatere zredile user posted image No, pa saj je še čas, a ne?user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
30.11.2009 10:11:28   
divans1
Zdj sm šla še na eno drugo tehtnico, pa ni to res. Dobre 3 kg sm se zredila!!!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
30.11.2009 10:14:52   
charlyka
Najbolj sigurno boš vedela, če se vedno tehtaš na isti tehtnici ob istem času, jaz se vedno zjutraj, ko vstanem.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
30.11.2009 10:17:45   
charlyka
Sicer pa saj se ne sekiramo zaradi kil, a ne? user posted image

Več jih bo, bolj bomo sigurne, da user posted image raste user posted image user posted image

Takle, poštarja ni od nikoder, ne vem kje hodi danes, zdaj pa grem k zdravnici bo bolniški list.

Tipkam spet čez kako uro.

Papa

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
30.11.2009 10:31:55   
divans1
Ma sej jst mam digitalno, bi morala bit točna, sam zdj mi je nekak različno kazala par dni, razen če gre baterija proti koncu!!??user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?