|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
22.11.2009 18:29:12   
SURF
user posted image user posted image izčrpno tole o testuuser posted image user posted image user posted image super...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
22.11.2009 18:39:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

KER SOL VLEČE VLAGO, IZDELKI IZ SLANEGA TESTA ČEZ ČAS V VLAŽNIH PROSTORIH RAZPADEJO.



torej so hkrati že razvlaževalci zraka user posted image  kako ekonomično user posted image

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
24.11.2009 14:43:51   
Klaudia
Naša smrekica pa bo letos naravna.
Poleti smo na morju nabrali storže cipres...


Že lani smo v sušilniku za sadje posušili pomaranče, v kratkem bomo še limone.
V hofru smo kupili slamnate okraske, brez raznih doadtkov bleščic itd..
Naslednji teden bodo imeli podobne tudi v lidlu.
Tik pred okraševanjem bomo pa še medenjake spekli.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
30.11.2009 10:01:36   
bobika
Pri nas pa bo letos v stilu pingvinčkov. Iz flisa sem jih izrezala, bele trebuščke sešila na črno in nalepla kljunčke in nogice. To je to, hitro narejeno in naša otroka  jih že sedaj nosita okoli in jih cartata user posted image . Upam,da bodo do postavitve drevesca še celi in da bodo potem ostali gor user posted image

user posted image
user posted image

in še iz stiroporastih kroglic
user posted image
user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
30.11.2009 23:40:39   
Ribica **
bobika, tole je kar filc in ne flis.

Moji okraski so pa taki:
user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
1.12.2009 0:17:39   
Anonimen
Midva sava imela ponavadi jelko oblečeno v različne rdeče odtenke, pa zlate krugle vmes pa posušene limone itd. Samo taka smrekca ravno ni prijazna do male zvedave enoletnice, tak da bom iz volne naredila en kup cofov in jih obesila na smrekco ... samo še ne vem kaj bi dala za popestritev vmes, da se nebi zbilo ali pa tamali "ponesreči" v usta zašlo ... kak predlog?

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
1.12.2009 8:03:32   
bobika
Ribica ni filc je kar flis user posted image . Mi je pred leti ostal en kos flisa in sedaj je končno prišel v poštev.
Tvoji kekseki so mi zelo všeč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
1.12.2009 19:35:21   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Ribica ni filc je kar flis user posted image . Mi je pred leti ostal en kos flisa in sedaj je končno prišel v poštev.
Tvoji kekseki so mi zelo všeč!



A res al kaj? user posted image  Meni ful kot filc zgleda user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
3.12.2009 16:51:50   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

bobika, tole je kar filc in ne flis.

Moji okraski so pa taki:
user posted image


Vse pohvaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je to slano testo-zvezdice,kaj pa pajcki?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
3.12.2009 16:52:58   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Pri nas pa bo letos v stilu pingvinčkov. Iz flisa sem jih izrezala, bele trebuščke sešila na črno in nalepla kljunčke in nogice. To je to, hitro narejeno in naša otroka  jih že sedaj nosita okoli in jih cartata user posted image . Upam,da bodo do postavitve drevesca še celi in da bodo potem ostali gor user posted image

user posted image
user posted image

in še iz stiroporastih kroglic
user posted image
user posted image



Tako so prijazniuser posted image otroci jih gotovo obožujejo jauser posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
3.12.2009 16:54:30   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Midva sava imela ponavadi jelko oblečeno v različne rdeče odtenke, pa zlate krugle vmes pa posušene limone itd. Samo taka smrekca ravno ni prijazna do male zvedave enoletnice, tak da bom iz volne naredila en kup cofov in jih obesila na smrekco ... samo še ne vem kaj bi dala za popestritev vmes, da se nebi zbilo ali pa tamali "ponesreči" v usta zašlo ... kak predlog?



user posted image Sem točno takole razmišljala,da bo treba drugo leto,čeprav bo že to kritičnouser posted image bolj po prijaznih okraskih segatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Okraski za na jelko :-)
4.12.2009 15:56:47   
Lunca1
No naše okraske za na jelko si pa lahko ogledate v mojem albumu Novoletni okraski.

Zvezdice so delane s silikonsko pištolo in pobarvani na zlato. Snežaki so iz stiroporja in filca, kugle pa iz stiroporastih kugel, pobarvanih na zlato in pobarvanih z bleščicami.


(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Okraski za na jelko :-)
4.12.2009 16:02:01   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ko gledam tele vaše okraske... čudovite umetnice ste!

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 10:27:22   
Nanija
jaz bom tud delala iz slanega testa okraske letos, lani sem imela slamnate. Dopolnila jih bom pa z ročno izdelanimi okraski iz bele gline   user posted image   ki jih tudi obesim v hodnik na vrbove veje kot dekoracijo.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 7.12.2009 19:28:02 >

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 11:02:28   
BIA79
A ima katera idejo kako izdelat okrasek, v katerega bi dali sliko naše punce? Se mi zdi lepo darilo, pa še doma bi jih imeli in vsako leto dodali nove?

(odgovor članu Nanija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 11:12:43   
Anonimen
Bia, v razni hobi trgovinah prodajajo take lartične bunke, ki se jih da na pol in potem notri lahko daš kar se ti poželi. Aja pa v Škofji Loki v eni trgovini za klelanje sem videla tut neke ploščate obeske v obliki srčkov, krogov, kvadratov v katere lahko daš sklekljano čipko al pa kaj drugega, recimo fotko ...

Drugače pa jaz že delam zaloge cofov iz bele volne ... jih imam že enih 30, samo jih bom rabila še kar nekaj, glede na to, da je smrekca visoka nekaj čez 2m user posted image . Bodo pa zraven še bele lučke pa belo-zlate mašnice in pa zlata zvezda na vrhu:

user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 7.12.2009 11:14:10 >

(odgovor članu BIA79)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 14:31:47   
petarda
Otika kako pa delaš te cofke? user posted image

Drugače pa pohvale vsem puncam, čudovite okraske imate! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 14:39:51   
Anonimen
Petarda ... na karton sem izrisala 2 koncentrična kroga, enega s premerom okrog 10cm in notranjega s premerom 4cm. Potem sem izrezala ta kolobar ven, ga prestrigla na pol, dala enega na drugega in vmes enih 15 cm volne in potem sem z ostalim delom volne tolko časa ovijala tega pol kolobarja, da se mi je zdelo zadosti. Talratek štrikec malo zategneš na enem koncu, po zunanji strani kolobarja pa volno prerežeš in ko je dokonca prerezana, krajši štrikec čisto zategneš in je to to ... duš sem zakomplicirano napisala ... če se ne znajdeš, povej, bom pri naslednjem cofu poslikala faze in fotke pripopala ...

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 15:28:01   
Klaudia
otika - takole ane?

KLIK

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 15:48:29   
Anonimen
Ja takole ... samo da jaz delam samo iz pol kolobarja in ne iz celega, ker mi je lažje tako volno navit okrog user posted image ... bom zvečer, ko jih bom spet delala pofotkala malo ...

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 18:53:33   
Anonimen
Takole:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
7.12.2009 19:29:35   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

A ima katera idejo kako izdelat okrasek, v katerega bi dali sliko naše punce? Se mi zdi lepo darilo, pa še doma bi jih imeli in vsako leto dodali nove?


Jaz sem delala takole:

http://malenoreideje.blogspot.com/2008/02/novoletne-bunkekrogle.html

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
17.12.2009 21:57:59   
Anonimen
No takole je pa uspela naša smrekica s cofki:

user posted image

Bom najbrš dodala še kako zlato pentljo user posted image

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
21.12.2009 18:55:53   
SURF
Otika,krasna jeuser posted image user posted image user posted image
Tudi js jo bom prilepila,vendar še čakamo na datumuser posted image .

Kako pa si ustvarila deblo,tisto spodaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: OKRASKI ZA -NA JELKO:-)
21.12.2009 19:38:27   
Anonimen
Hvala!
Ah podstavek je en navaden kovinski na križ ... nič kaj prazničen. Pa sem postavila smrekico s podstavkom vred na en okrogel prt (premer 150cm), ga privzdignila in zavezala s trakom tik nad podstavkom ... kot v culjo in je prav fino izpadlo.

(odgovor članu SURF)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?