|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 20:26:23   
zoey
Čer user posted image
Upam, da ste preživele lep dan. Jaz sem šla na izi kratek sprehod, več nisem sfolgala, potem pa cel popoldan prespala, groza. Zdaj sem se pa mal z mularijo ukvarjala, je blo ful lušno. Striček je prišel polagat ploščice, s sabo je pripeljal mojga 11-letnega bratranca, ki je totalen car. Mi je zdajle spekel palačinke user posted image user posted image user posted image Sva že uigran tandem, ga zmeraj za par dni poleti vzamem na počitnice in potem noriva in ustvarjava, tudi v kuhinji. Tako da se mali bolj obnese kot moj user posted image , he he.
Lina - ful fajn linki. Mi je kar žal, da nisem Štajerka, dobite en kul paket user posted image
Zvezdici - ne bom ti glih čestitala za abonma na urgenci, sem pa vesela, da ste se imel fajn. Upam, da bolečina ne bo huda in da boš v ponedeljek že veselo skakljala user posted image Pa buši lepo raste user posted image user posted image user posted image
Lep večer


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 21:03:10   
Zvezdici
zoey - jaz tudi upam, da hitro  mine. user posted image

No, pa grem tudi jaz spat.
Predvidevam, da danes ni nobene ker se vse stiskate s svojimi user posted image . Hehe, saj je prav tako.

Nič, jaz pa šibam v horizontalo. Je injekcija popustila in me je kar začelo šponat user posted image .

Lepo spite, pa se slišimo jutri.

Lahko noč user posted image .


user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 21:05:17   
rožca26
Pozdravljene pupe user posted image

Moj dragi sporoča, da je z mano ok, da nisem zbolela in močno upa, da me že niste iskali po urgencah ali kod drugod user posted image  Žal je le naključje hotelo, da nisem imela časa priti na računalnik user posted image user posted image user posted image

Drugače pa vidim, da debata kar teče - kljub temu, da je vikend user posted image user posted image user posted image
Zgleda ste resno vzele, da mormo še naprej čvekati v takih razsežnostih kot včeraj zvečer. user posted image  user posted image user posted image user posted image

Z Vidom danes nisva počela nič kaj posebnega - zbudila, pojedla, šla dop. nazaj spat, spala do 11ih, šla ven, nato na kosilo k mojemu očetu, potem v Jurčka, kjer si je očka/lubi glavo hladil, domov in sedaj se že pripravljamo za odhod v posteljo. No, Vid že spi.

Jest sm skoraj do konca uredila Vidov "Dojenčkov album", razen 1 slikica še manjka, ki pa bo prišla, ko bo naš fant naredil 1. korak. Drugače se že prištimuje k hoji, ampak samo takrat ko je popoln nagec - pol se drži in vleče za luleka in maršira proti kopalnici user posted image user posted image user posted image

Kako ste pa ve drugače?

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 21:06:27   
rožca26
Zvezdici - želim ti mirno noč in da bi te prst čim manj oz. nič bolel. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 21:09:18   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: zoey
Si zaslužimo user posted image in user posted image in še več čveka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa punce, še extra pohvaljene, ker ste vse ta pomembne stvari prekopirale tzdi v 2. del, zakon ste!!!!

Dans sem mal jezna na user posted image , je imel spet neke bedne zvečer, imena pa to. Sej sm si sama kriva, kaj pa drezam. Če ga ne bi nič več spraševala, bi bil mir, pol k bi bil pa zunaj, bi bilo pa po moje, pa bi blo user posted image Sam mal bolj zrele izjave pa tud pričakujem od njega. Kljub sončku se še kar mal mulam.



1. hvala, hvala user posted image user posted image user posted image

2. dej ti tvojga deca mal u red sprav ... če ga ne boš ti, ga bom pa jest ... sej levite znam fajn prebrat user posted image user posted image user posted image  Kaj se gre - ti ti porednež user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 21:10:43   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

pa še to:

www.varnaprihodnost.org/contact/index.html

jaz sem poslala in dobila paketek (poštnina je okrog 3€), not pa je bila:

Aventova steklenička,
Aventova posodica za shranjevanje mleka,
plastična škatlica od Niveje z vlaž. robčki,
zobna ščetka,
ščetka oz nastavek za ščetko za medzobni prostor,
2x Chiccotovi prsni blazinici,
paket vatiranih palčk,
Hippova kremica za ritko,
Chiccotov bon za 20€ ,
od medexa  vzorček medu in sirupa iz smrekovih vršičkov,
NeoVin+ kapsule od Milupe  - vitamini & minerali za  čas nosečnosti in dojenja ( od 13t dalje) ,
pa še par nekih zadevc od medexa.

A mogoče kaj takega obstaja tudi za gorenjsko regijo? user posted image Tole je videt zanimivo in ful dobiš v tem paketku ..


jest bi tudi ta paketek user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 21:12:14   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: lakaya

Sm vidla, da ste v prvem delu mal tarnale čez možove k preveč smrčijo user posted image js mam tud enga tacga doma, žal pa se mi zdi da je zmeri slabš user posted image A ktera ve kako je z operacijo, menda jih lahko pošljemo pod nož user posted image , sam ne vem kulk se to kej plača al se da tudi preko napotnice... Fak se bojim, da k bo user posted image ne bo noben spal, razen mojga user posted image seveda k sam sebe žal ne sliši.



ne vem, vendar pejdi vprašat os. zdravnika. Lahka bi se (po mojem) zmenil tudi kej z napotnico.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 21:14:03   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

sem našla pri februarkah in verjamem da tud nas zanima !!!user posted image user posted image user posted image


Kopiram:

Tiste ki boste rodile ali ste rodile v vseh mestih razen Celje lahko prosite za paketek za mamice-otročke  ob rojstvu.Jaz sem to videla danes in klicala tega gospoda ki to deva in mi je lepo povedal da lahko mamice rečejo zanj in ga dobijo brezplačno.To naj bi bilo že 5-6 let po vseh porodnišnicah.Veliko mamic tega ne ve in potem paketki ostanejo,bog ve kaj naredijo z njimi,zato mamice recite zanj in ga dobite (vsebuje kolikor se gledala na posnetku,flaško ,robce nivea,...)Lahko pa si pogledate tudi tukaj  več o tem ali pa pokličete gospoda.
Po moje je možno tudi tiste ki ste že rodile da dobite ,če niste vedela za to ,samo gospoda pokličite


http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=38



V Lj. P greš iskat ta paket ko greš dam. Ga pa imajo na informacijah.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 21:15:19   
rožca26
Ker vidim, da se sama s sabo pogovarjam, bom tudi jaz počasi odšla v horizontalo.

Želim vam lepo in mirno noč. Pa seveda lepe sanje user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
21.11.2009 22:54:55   
Anonimen
Ajajuser posted image punce, jst imam spet en problem. In to zdravstven in sploh ne vem kaj bi to bilouser posted image
Danes me je neznansko bolelo in pritiskalo v spodnjem delu in ko sem se šla prejle tuširat bi me skorej kap, ko sem se pogledala v khmmmm...ženske predele spodaj, ker sem imela tko zatečeno, da sem se kr ustrašlauser posted image . Nekej sem enkrat mojo kolegico slišala govorit o tem, da so ji spodaj žile izstopile ali nekaj podobnega. Meni se zdi to podobno ali enako, boli, oziroma je zelo zelo neprijetno in ne vem kako pa kaj. Dejte mi povedat ali je imela katera podobno težavo?

(odgovor članu rožca26)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 2:17:41   
3Sonček3
čau punce, ne morm več spat kr ma brat u sosedni sobi neke hude nočne igrce (user posted imageuser posted image
zvezdici user posted image lep buši, lepo raste
upam da tut tep ne bodo upoštevali zneska k so ti ga drugi naklofali na tvoj račun. Pri meni je znesek res mali 44€. In user posted image za osebje na urgenci da so tko lepo poskrbeli zate. Držim pestke da bo čimprej bolš da boš spet "u formi"user posted image user posted image
nosečka24 js sicer ne vem zakaj se gre, upam pa da ti bo čimprej bulš in da ni nč hujšega


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 6:42:17   
3vid
Dobro jutro, punce

čestitam za 2 deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Vid je ze eno uro buden gledava risanke, zraven pijeva vročo čokolado.user posted image

A ima katera ze krče?mene je ponoči 3 krat zagrabil krč v mišico na nogi, da zdaj komaj hodim.Pijem magnezij, a nič ne pomaga.
Drugač otroček je kar živahen, brca in kolca.

Izvidi so ok, nimam sladkorja.user posted image


Naslednji pregled imam 16.12

Vid bo dobil bratca ali sestrico.


(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 7:50:48   
lunka1

Dobro jutro, user posted image . Jaz sem že pokonci. Včeraj smo praznovali dva rojstna dneva... ja, dolg dan je bil user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

lunka1 obrni se na CSD kjer si vlagala vlogo za trajno SP, tam boš dobila isti obrazec kot si ga že mogla izpolnt, le da je ta zelene barve pa dodano ima eno polje v katerega morš napisat natančni znesek ki ga potrebuješ in namen za katerega boš porabla ta znesek. To da živiš pri mami oz. si tam prjavlena nima nobene veze. Gledajo se samo tvoji družinski člani, mama pa ni tvoj družinski član zato njihovih dohodkov ne posreduješ (pa sej to že use veš če si oddala vlogo za trajno user posted image ). Pa tut to da že dobivaš od njih trajno pomoč nima veze. Upam da sm ti kej razjasnla, čene pa kr še uprašej če te še kej zanima.

Torej, če napišem da rabim **** € za voziček, plenice, otroško posteljico, previjalno,... bo OK? Koliko pa naj bi napisala za take stvari? Koliko si / boš ti napisala? Da vem približno, koliko se piše za take zadeve...

Kako mi je zanimivo, ko se za te zadeve sploh nič ne ve... Izgleda nihče na CSD-ju tega ne razglaša na veliki zvon. Zanimivo mi je to, ker pri nas na CSD delam kot prostovoljka, pa nimam blage veze o vsem tem... Spraševat pa tudi ne mislim, ampak bi tja rada prišla že pripravljena in v vednosti, po kaj sem prišla user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 8:14:10   
zoey
Doooobro jutro
Vidim, da ste že aktivne danes. Jaz bi še z veseljem pančkala, pa je lubi v dnevni ful glasno listal revijo in še glasneje zehal zraven ... pol me pa itak huda lakota takoj napade, ki se razvije v še hujšo slabost, če je takoj ne zatrem. Sam se bom šla še mal zleknit, mmmm. Sem pa šla rajš preverit, kaj se tukaj pri marčevkah dogaja, če bi slučajno imela dela do kosila user posted image Pa vidim, da včeraj ni bilo sile.
Danes naša mati praznujejo rojstni dan, gremo na kosilo. Bi mi tk sedle kake školjke, sam tega se pa res ne upam.
Nosečka24 - pojma nimam, kaj bi to blo, verjamem pa, da si se ustrašla. Jaz bi kar poklicala v porodnišnico, sam tolk, da me pomirijo.
Lunka1 - to pa itak, da je najboljš, da prideš z vsemi infoti že tja. Tako neradi povejo o stvareh, ki ti pripadajo, da jih je treba kar pred dejstva postavit. user posted image user posted image
3vid - hura za izvide in živahnega user posted image
Lepo nedeljo vsem user posted image


(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 8:39:54   
rožca26
Dobro jutro - lepo jutro user posted image user posted image user posted image !!!!

Jest sm budna že od 5.30, ker se je tamal zbudu, pol je pa nazaj zaspal, mami pa ni mogla. Sm pol okol 6.30 vstala, si kapučinček naredila in začela brati knjigo.
No, sej časa sm mela sam pol urce user posted image , ker je bil Vid pol koj pokonc.
Zdej sm pa zaspana user posted image user posted image

Pojedla sm že, v stroju se pere že druga runda, jest pa razmišljam, da bi šla spat, sam kaj ko mam ful za pospravt user posted image  Bi si kr kakšno tetko umisnla, k bi k nam hodla pospravljat user posted image

No, grem jest dalje v nove zmage, pa si še kej pišemo. user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 8:42:26   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: 3vid

A ima katera ze krče?mene je ponoči 3 krat zagrabil krč v mišico na nogi, da zdaj komaj hodim.Pijem magnezij, a nič ne pomaga.
Drugač otroček je kar živahen, brca in kolca.



Jest, jest sm med tistimi nesrečkami s krčki. Že en mesec se borim z njimi. Pijem pa kalcijeve šumeče tablete pomešane z Donatom. Poskusi. Majčkeno pomaga.

user posted image user posted image user posted image  za živahnega otročka, uspešen pregled brez sladkorja in kolcanje user posted image user posted image user posted image

Mene je tud dans tamala razveseljevala s par minutnim kolcanjem user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu 3vid)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 9:03:28   
maja.gal
Dobro jutro punceuser posted image

Spet je tak lep sonček in zdi se mi da bom večino dopoldneva spet na balkonu prebila, ker popoldne se umakne in sm tkoj slabše volje.
Mene tudi spet krči prijemajo zadnja dva dni, v spodnjem delu trebuha. Upam, da bo prešlo, ker nočem še enkrat na bolniškouser posted image

Sm pa mela dons tok grozne sanje, da sm se v joku zbudila in pol sm tamauga poklicala k seb, da sva se mal pocrkljalauser posted image

Uf, težek pričetek dneva, upam, da bo zdej na sonču bolš in da bom lohka pozabla te obupne sanjeuser posted image

Lepo se sončkajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Maksim, 2.11.2005
Zoja, 18.3.2010

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 10:47:44   
Zvezdici
Dobro jutro punce!

nosečka - jaz bi se definitivno šla pokazati zdravniku. Vsaj toliko, zaradi sebe, da te pomirijo in ti povejo, da ni nič resnega. Upam, da se ti hitro vse pomiri! user posted image user posted image

Jaz sem spala za en drek. Zaradi prsta seveda. Zvečer sem upala, da ne bom rabila lekadola, pa so bile bolečine prehude in sem vzela 2 lekadola na enkrat. Sem se tamali takoj opravičila user posted image , vendar je bila bolečina neznosna. Vem, da ni fajn jemati zdravil, vendar kolikor vem, če se res ne da drugače lahko. No, pa to je bilo samo danes, zvečer upam, da ne bo več tako hudo.
Se počutim prav smešno, ker je to prst na nogi in kako sem bila lahko tako nerodna in nekam tako močno usekala, da sem naredila celga user posted image user posted image .

Lep dan punce.
Sonček zunaj, jaz moram, pa spet za knjige se delat pametno user posted image .



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu maja.gal)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 10:49:46   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

zvezdici user posted image lep buši, lepo raste
upam da tut tep ne bodo upoštevali zneska k so ti ga drugi naklofali na tvoj račun. Pri meni je znesek res mali 44€. In user posted image za osebje na urgenci da so tko lepo poskrbeli zate. Držim pestke da bo čimprej bolš da boš spet "u formi"user posted image user posted image




Hmm, ja pri meni je kar bolj velik znesek user posted image .
No ampak probam lahko. Vse kar se lahko zgodi je, da me zavnejo.

Sem se morala malo považit z bušijem, ker sem ga res dolgo čakala. Tko da zdj sm pa važna user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 10:50:06   
rožca26
Zvezdici, kaj se pa učiš?

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 10:51:32   
Zvezdici
rožca - bi ti pršla pomagat pospravlat, pa se imam sama žal kar ogromno za učit. Sem, pa tudi sama učeraj veselo premetavala stvari po sobi in pospravljala . Seveda se največkrat takega dela najde, ko se je treba učit user posted image .



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 10:52:48   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Zvezdici, kaj se pa učiš?


Mikrobiologijo.
Sej je zanimiva in mi čisto leži predmet. Ampak kaj ko je tolko naenkrat, da taka kt sem, vse podatke premešam med sabo user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 11:00:44   
rožca26
Zvezdici, veliko sreče pri učenju in upam, da boš 1x prebrala in vedla vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 11:10:58   
Jessy
Nosečka, jaz bi se šla na tvojem mestu zagotovo pokazat, ali pa bi vsaj vprašala po telefonu za nasvet.

Tudi jaz imam krče v mečih. Tudi v prvi nosečnosti sem jih imela. Pomagam si z radensko, občasno z donatom. Važno je, da vneseš nekaj magnezija in kalcija v telo, čeprav je moj G rekel, da to ne bo držalo in da pomaga edino, da se fajn shodiš, ker krče imam baje zato, ker preveč stojim.
Ampak, meni radenska in donat pomagata.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 11:12:46   
7lina7
jutro user posted image !

kaj pa ko imamo meglo...user posted image

sem ravno preverjala stanje na Pohorju in je fuuuuuuuuuuuuuul sonček tam!!  skuhava, pojeva pa hiiiiitro gor pogledat!user posted image   na neki izi sprehodek na zrak.

zvezdici- ti kr stisni zdaj z učenjem..dokler še lahko! drugo leto bo user posted image ....   vem, ker sem sama dala to skozi. pa na koncu obupala! tako,da kr vztrajaj zdaj! user posted image user posted image user posted image

rožca- delo vedno počaka!! user posted image user posted image    ju3 je še en dan...user posted image

vidim, da smo se v petek preveč razpisale.... pa je zmanjkalo tem al pa nas ostale ne najdejo..user posted image


lepo NEdeljo vam želim!!  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lin@


(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?