|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 13:17:58   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

hmmmm kaj bom kuhala oz. boma......piščančja prsa s porom v listnatem testu posuto s sezamom. To ma najraje. Zraven pa popečene njoke in smetanovo omakco. Repincl/motovilec in nekaj sladkega. A bo?

Je slišal kolk skačem zraven računalnika in je revež čist živčen za naju. Je šel kr malo trsk za kamin nasekat.



MMMmmmmnjami se sliši user posted image
A bi ti za tale prsa v srajči kakšen receptek zaupala?
Tvojga pa mal pomiri. Itak, da je še prezgodaj za testek. To je skor tko, k da bi ga jaz delala danes user posted image  user posted image  user posted image

nič kaj takega.....
prsa popečeš v ponvi, por narežeš na kolobarje in jih popečeš v isti ponvi (da malo povzamejo sok mesa). Nato por odstraniš v neko drugo posodo, dodaš kislo smetano, peteršilj, malo česna,...
Razvaljaša listnasto testo, razrežeš na kvadratke, položiš meso na testo, gor daš to zmes z porom in kao omakco. Narediš žepek, malo z vilčkami dol pritisneš. Žepke namažeš z jajčko in posuješ z sezamom, daš še v pečico za 25 minut in TO JE TO. Hitro in fino....

Kdaj boš pa ti kaj lulala?user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 24.11.2009 13:18:31 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 13:24:49   
gigi1
Zarči hvala. Dej pls mal posliki, pa mi pošlji mms. Lahk tud izvedbo, če maš voljo user posted image
A meso je v kosu al ga narežeš?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 15:04:13   
mausikaa
a je še ktera danes tolk zaspana kot jaz? tko mi očke vleče skupaj da samo čakam, kdaj bom z glavo butnila v tipkovnico...user posted image  

zadnje čase se mi itak samo še spi in če ne bi imela user posted image  bi šla skoraj stavit da nam je kaj uspelo...no ja, sem danes že slišala da naj pišem Miklavžu user posted image   tko da punce upam na kakšno fajn stimulacijo user posted image  

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 16:47:04   
Naska
HEJLA BABEEEEE!!!


DVA GREJEM!!!!

JUHUUUU!!!


ČESTITKE TA NOVOPEČENIMA NOSEČKAMA!!!! DA BI SE ŠE ME "NALEZLE"!!!


Ampak bilo nas je pa danes na ET toliko, da smo po dve skupaj na posteljah ležale... pa zdi se mi da je bilo malo drugače kot prvič, takorat je bilo tako sentiš in romantično, me je še una dohtarca vprašala, kako bo otroku ime pa sem povedala pa je rekla srečno ta in ta... pa mislim, da me je nekdo za roko držal pa da je bilo bolj temno.
tokrat pa je tomaževič prišel  nasmejan z operacije, pa je rekel, no zdaj moram pa še malo gor pogledat pa se priporočit. samo atmosfera v sobi je bila malo čudna, kot da bi se prej skregali ali kaj- ne vem...
pa jaz prav čutim kako pride v maternico -a ve tudi? ker one ženske na posteljah so rekle, da nič ne...

evo - zdaj pa 14 dni čakamo... jaz bom kar na bolniški...
eh, bi morala spet mal pogledat tja na uno stran, kako se moram zdaj obnašat...
user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 17:06:54   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarči hvala. Dej pls mal posliki, pa mi pošlji mms. Lahk tud izvedbo, če maš voljo user posted image
A meso je v kosu al ga narežeš?

uuu prepozno sem vidla......meso jaz razrežem na trakce, po receptu pa so celi kosi polovičk prs.


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 17:09:43   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Kajši in Barbi še tukaj!!!!!!!!!!! Me tolk razganja od veseljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Srčice jaz še ne upam lulat......sem šajser glede tega. Ne bit hude, saj bom. Dans ma moj RD pa ne bi rada jokala, saj razumete, a ne?user posted image user posted image user posted image


je še prezgodaj! fino je, da je 12 dni po ET, prej je lahko lažni minus...

pa veš, da fejst fejst fejst navijam zate!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 17:15:27   
zarja1
Ajsi moja, hvala lubica.user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 17:55:42   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Naska

HEJLA BABEEEEE!!!


DVA GREJEM!!!!

JUHUUUU!!!


ČESTITKE TA NOVOPEČENIMA NOSEČKAMA!!!! DA BI SE ŠE ME "NALEZLE"!!!


Ampak bilo nas je pa danes na ET toliko, da smo po dve skupaj na posteljah ležale... pa zdi se mi da je bilo malo drugače kot prvič, takorat je bilo tako sentiš in romantično, me je še una dohtarca vprašala, kako bo otroku ime pa sem povedala pa je rekla srečno ta in ta... pa mislim, da me je nekdo za roko držal pa da je bilo bolj temno.
tokrat pa je tomaževič prišel  nasmejan z operacije, pa je rekel, no zdaj moram pa še malo gor pogledat pa se priporočit. samo atmosfera v sobi je bila malo čudna, kot da bi se prej skregali ali kaj- ne vem...
pa jaz prav čutim kako pride v maternico -a ve tudi? ker one ženske na posteljah so rekle, da nič ne...

evo - zdaj pa 14 dni čakamo... jaz bom kar na bolniški...
eh, bi morala spet mal pogledat tja na uno stran, kako se moram zdaj obnašat...
user posted image




opa!!! Sedaj pa hitro desni bok in čez 14 dni nalulat en velik plus!!! Bravo, čestitam in držim pesti!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 18:29:53   
gigi1
Naska jupiiiii user posted image  user posted image  user posted image . Lepo grej svoji user posted image  user posted image . Če je ET delal TT si pa sigurno nosečka. Stari mački vedo kam utaknit zarodke, da se primejo. In ja. Jaz tudi čutim transfer.

Upam, da je tudi dragi bolje. Ti se pa obnašaj čimbolj normalno. Le pazi, da ne dviguješ kaj težkega in ne ješ taplesnivih sirov in suhomesnatih izdelkov (vse kar meni diši zadnje čase user posted image ), pa svežo zelenjavo in sadje dobro operi.

Zarči se mi je zdelo, da na trakce narežeš. Jaz bi tudi tako naredila user posted image

Mausika jaz vsak popoldan spim k ubita ene 3 ure (hmm to bo verjetno zato, ker ponoči bolj malo). A si pisala Miklavžu, Božičku...no za našo generacijo je morda še najbolj pametno pisat Dedku mrazu. Ta nas nikoli ni razočaral user posted image  user posted image  user posted image
A tebe je pa packa spet obiskala user posted image . Decembra jo pa res pošlji na dolg dopust.

Fidolinca če jaz dobro vidim je tista mučilna naprava ena predpotopna ginekološka miza.

Pupe in Kruce  naredite si lep večer

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 18:35:31   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pupe in Kruce  naredite si lep večer


Kruce ga gre svirat v nočno, pa vse eno hvala, tud tam je lahko lepo...

Bravo Naski za čaroben filing ob transferju! To bo to!



_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 18:39:20   
Naska
ja, jaz prav tako začutim, ko pride tekočina notri in potem sem čutila še kar pol ure, ko sem se že na postelji drenjala - tako kot mal ledka...
ma taka mala slamca pa cela dva zarodka notri...

drugače imam pa test 10.12.

moj dragi je tudi bolje - hvala, me že pošilja sem in tja - potem mu pa poudarjam, da tri dni pa moram počivat...

dejmo punce!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 18:44:45   
Fidolina
user posted image jupijupijaaa jupijooooo...! user posted image

Bravo Naska user posted image user posted image user posted image . Pridno grej pikici.user posted image


Vem, da bom v prihodnjih dneh lahko še velikokrat odplesala ta ples : "ples v čast novim človečkom, ki prihajajo"




(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 18:46:24   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

user posted image jupijupijaaa jupijooooo...! user posted image

Bravo Naska user posted image user posted image user posted image . Pridno grej pikici.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 18:54:05   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Fidolinca če jaz dobro vidim je tista mučilna naprava ena predpotopna ginekološka miza.







Gigi - ta kitajska restavracija ima pa potem res all inklusiv. Najprej gin. pregled, pol te nafutrajo , pa kasnej mogoče spet mal notr pokukajo ... Svašta. user posted image user posted image .

Pozdravi drago Žižolinco v mojem imenu user posted image .

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 19:04:10   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

user posted image jupijupijaaa jupijooooo...! user posted image

Bravo Naska user posted image user posted image user posted image . Pridno grej pikici.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tole si bom kr sposodila. Naska super za dva  user posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 19:08:51   
miklarom
Barbi G. in Kajši - čestitke bejbe, user posted image   user posted image   user posted image            madona ta mesec pa je ploden, ne vem če ni Miklavž letos začel tako hitro hodit in obdarovat, jeeee user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

naska - bravouser posted image user posted image  in lepo grej svoje pikice

user posted image

Kruce - user posted image user posted image user posted image

mismis , žiži  in Zarči  - lubike moje močno stiskam pesti za vas user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 19:09:55   
barbara b
Meni se zdi, da je Miklavž že začel deliti darilca. user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image



_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 19:59:29   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Naska

HEJLA BABEEEEE!!!

DVA GREJEM!!!!

JUHUUUU!!!





user posted image user posted image user posted image  zdaj pa na bok in počivat, čez 9 mesecev pa na hrbet in pritiskat user posted image

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 20:04:27   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mausika jaz vsak popoldan spim k ubita ene 3 ure (hmm to bo verjetno zato, ker ponoči bolj malo). A si pisala Miklavžu, Božičku...no za našo generacijo je morda še najbolj pametno pisat Dedku mrazu. Ta nas nikoli ni razočaral user posted image  user posted image  user posted image
A tebe je pa packa spet obiskala user posted image . Decembra jo pa res pošlji na dolg dopust.



pisala Miklavžu, Božičku pa še Dedku mrazu bom user posted image   čeprav zdaj v gospodarski krizi menda ne bodo tako radodarni kot prejšnja leta in glede na to kolko pluskov so potalali zadnje čase...no sej sem bla kar pridna, mogoče pa vseeno tudi meni kdo od teh treh mož kaj prinese...user posted image  user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 20:14:30   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa


pisala Miklavžu, Božičku pa še Dedku mrazu bom user posted image   čeprav zdaj v gospodarski krizi menda ne bodo tako radodarni kot prejšnja leta in glede na to kolko pluskov so potalali zadnje čase...no sej sem bla kar pridna, mogoče pa vseeno tudi meni kdo od teh treh mož kaj prinese...user posted image  user posted image







Mausikaa - jst pa mislim, glede na to, da so TI TRIJE, vsaj na videz, kar ornk v letih - rabijo denar za svoje penzije!  In kje ga dobit drugje, če ne tako, da malo dece potalaš za darilca. Pa ko zrastejo, dinarčke za njih (nas) stare zaslužijo. TI TRIJE so premeteni fantje user posted image . Zato nč bat. Darilca pridejo prej al slej user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 20:18:33   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina


IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa


pisala Miklavžu, Božičku pa še Dedku mrazu bom user posted image   čeprav zdaj v gospodarski krizi menda ne bodo tako radodarni kot prejšnja leta in glede na to kolko pluskov so potalali zadnje čase...no sej sem bla kar pridna, mogoče pa vseeno tudi meni kdo od teh treh mož kaj prinese...user posted image  user posted image







Mausikaa - jst pa mislim, glede na to, da so TI TRIJE, vsaj na videz, kar ornk v letih - rabijo denar za svoje penzije!  In kje ga dobit drugje, če ne tako, da malo dece potalaš za darilca. Pa ko zrastejo, dinarčke za njih (nas) stare zaslužijo. TI TRIJE so premeteni fantje user posted image . Zato nč bat. Darilca pridejo prej al slej user posted image








Gospodarska kriza nam je tokrat še EN VELIK +

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
24.11.2009 20:46:35   
miklarom
  user posted image


mismis - samo zateuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil miklarom -- 24.11.2009 20:53:13 >


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
25.11.2009 8:21:45   
BarbiG
Dobro jutro.

Kako smo danes?

Gigi, si v redu, te krči še kej mantrajo? Upam, da te ne in da čez par dni sporočiš vsem nam veselo novico.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
25.11.2009 8:23:37   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mausika jaz vsak popoldan spim k ubita ene 3 ure (hmm to bo verjetno zato, ker ponoči bolj malo). A si pisala Miklavžu, Božičku...no za našo generacijo je morda še najbolj pametno pisat Dedku mrazu. Ta nas nikoli ni razočaral user posted image  user posted image  user posted image
A tebe je pa packa spet obiskala user posted image . Decembra jo pa res pošlji na dolg dopust.



pisala Miklavžu, Božičku pa še Dedku mrazu bom user posted image   čeprav zdaj v gospodarski krizi menda ne bodo tako radodarni kot prejšnja leta in glede na to kolko pluskov so potalali zadnje čase...no sej sem bla kar pridna, mogoče pa vseeno tudi meni kdo od teh treh mož kaj prinese...user posted image  user posted image


Glih zarad gospodarske krize lohk pričakuješ plus, sej veš kaj govorijo že vsa leta - ko je gospodarska kriza je več otrok, ker se dela sam na tem. user posted image  Bom pa še jst zate kakšno besedo rekla pri vseh treh. user posted image  Pa nč obupat.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
25.11.2009 8:34:37   
Naska
hejla, dobro jutro.
no jaz bi zdajle malo paničarila, če mi dovolite... saj sem načeloma zelo paničen človek.
v glavnem - včeraj sem imela en mal rdečkaste sluzi... kaj bi to bilo? brez zamere...
pa dobro jutro...

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?