|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:28:21   
Anonimen
svaka ti cast.....user posted image
letiiiiim!

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:29:30   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

svaka ti cast.....user posted image
letiiiiim!




sexat ?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:30:43   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

razlika je, med tem   ce samo imas 3 otroke  in ce imas neegoisticno  3 otrokeuser posted image


No, jaz imam definitivno SAMO 3 otroke in se večkrat dnevno vprašam, kje za user posted image sem imela pametuser posted image






















(pa ne okol govort)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:34:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ja...sj....(tudi tebi nejcko)user posted image



nič sj...je razlika , če ti reče , da se bo fental oz. , če se bo odselil (alimente še vedno lahko plačuje user posted image ). Raje nam zaupaj , če  neegoistično delate na četrtem.

ne delamo....SPLJOH!
mislim, da se mu je strah do cetrtega globoko vsilil v kosti in ne sexamo vec!


.

Strah je huda reč, ja. No, jaz pa se moram pohvaliti, da seksam z možem vedno več , kvalitetno seveda. Razlog sicer ni najboljši, ampak dobro...

aja.... me je žrlo. sem sla nazaj notr....
vpričo otrok????user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:35:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

razlika je, med tem   ce samo imas 3 otroke  in ce imas neegoisticno  3 otrokeuser posted image


No, jaz imam definitivno SAMO 3 otroke in se večkrat dnevno vprašam, kje za user posted image sem imela pametuser posted image






















(pa ne okol govort)


nimas kvalitete......to je hack!user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:43:48   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ja...sj....(tudi tebi nejcko)user posted image



nič sj...je razlika , če ti reče , da se bo fental oz. , če se bo odselil (alimente še vedno lahko plačuje user posted image ). Raje nam zaupaj , če  neegoistično delate na četrtem.

ne delamo....SPLJOH!
mislim, da se mu je strah do cetrtega globoko vsilil v kosti in ne sexamo vec!


.

Strah je huda reč, ja. No, jaz pa se moram pohvaliti, da seksam z možem vedno več , kvalitetno seveda. Razlog sicer ni najboljši, ampak dobro...

aja.... me je žrlo. sem sla nazaj notr....
vpričo otrok????user posted image



Pa ti pravim, da nisem jaz neka superr mati, detece lepo spi (sploh ne spi , pa dobr) v svoji sobici od enega tretjega meseca...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:45:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: *Ema*

Pozdravljeniuser posted image
Ker prebiram veliko razno raznih forumov, sem kar malo šokirana, ko mamice(največ je teh) pišejo, kako se ob vikendih napijejo in imajo ob ponedeljkih mačka, so nerazpoložene.......
Tukaj na RR tega nisem veliko opazila, vendar bi vas vseeno rada vprašala, ali pijete pred otroci?
Kako otroci gledajo na to, da je eden od staršev opit?
Sama izhajam iz družine kjer je bilo veliko alkohola, zato se mi takšne stvari upirajo, otroci pa smilijo.
Upam, da s to temo ne bom povzročila hude krvi.


Mene pa takile sestavki zelo jezijo. Če si mela ti okoli sebe ljudi, ki niso poznali zmernosti pri alkoholu, to še ne pomeni, da je alkoholik vsak, ki pije pivo.
Alkohola ne skrivam pred otroci, ker prepovedan sadež je najslajši in ti polagam na srce, ne paničari preveč okol alkohola, ker se ti zna zgodit, da ti bo najstniški otrok pil naskrivaj in še raje, kot bi sicer.
Na morju se ga itak nalijemo, kar pa seveda ne pomeni, da ležimo po tleh pijani ko krave otroc pa plezajo po nas.

(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:45:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Pa ti pravim, da nisem jaz neka superr mati, detece lepo spi (sploh ne spi , pa dobr) v svoji sobici od enega tretjega meseca...

mi smo pa v isti postelji že skoraj 6 let user posted image  zihr bo imel posledice user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:47:42   
*Ema*
Saj ne moreš verjeti, kam je prišla ta tema.user posted image  In kdo je je prestavil iz Vzgoje na Čvekanje v tri krasne?
Mislim, da je bila tema dovolj resna, ki bi zaslužila malo več, kot pa tole. Žalostno,res.user posted image

< Sporočilo je popravil *Ema* -- 23.11.2009 12:48:32 >


_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:50:06   
*Ema*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: *Ema*

Pozdravljeniuser posted image
Ker prebiram veliko razno raznih forumov, sem kar malo šokirana, ko mamice(največ je teh) pišejo, kako se ob vikendih napijejo in imajo ob ponedeljkih mačka, so nerazpoložene.......
Tukaj na RR tega nisem veliko opazila, vendar bi vas vseeno rada vprašala, ali pijete pred otroci?
Kako otroci gledajo na to, da je eden od staršev opit?
Sama izhajam iz družine kjer je bilo veliko alkohola, zato se mi takšne stvari upirajo, otroci pa smilijo.
Upam, da s to temo ne bom povzročila hude krvi.


Mene pa takile sestavki zelo jezijo. Če si mela ti okoli sebe ljudi, ki niso poznali zmernosti pri alkoholu, to še ne pomeni, da je alkoholik vsak, ki pije pivo.
Alkohola ne skrivam pred otroci, ker prepovedan sadež je najslajši in ti polagam na srce, ne paničari preveč okol alkohola, ker se ti zna zgodit, da ti bo najstniški otrok pil naskrivaj in še raje, kot bi sicer.
Na morju se ga itak nalijemo, kar pa seveda ne pomeni, da ležimo po tleh pijani ko krave otroc pa plezajo po nas.
Tukaj se ne gre zato, da se kdaj kaj spije, ampak o pijanosti.Da pred otroci opletaš, bruhaš, in se neprimerno obnašaš.

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:50:13   
kalbo
Ja kaj za hudiča si pa pričakovala? Kot sem že rekel, ni vsak človek, ki konzumira alkohol točno tak kot tvoj sorodnik. Da se pit tud zmerno. Če je bilo pa tvoje vprašanje, če se ga nalijem ko krava pred otroci, se ga pa ne. Skrivam pa konzumiranja alkohole ne pred njimi.


(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:52:56   
*Ema*
Ne se razburjat.

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:54:56   
eee35
Po moje vse punce so dokaj resno mislile, kaj pišejo, karkoli je že to bilo...user posted image

Še jaz naj napišem: praktično ne pijem alkohola, redko mogoče malo piva, moj vsake toliko, pa ponavadi gre k enemu kolegu kaj gledat, kakšno tekmo, pa pijeta nekaj. Vsake tok se mu je zgodilo, da je prišel v stanju, ki je jasno nakazovalo, kaj je delal...Mene ne moti kozarec ob kosilu, gre mi pa na živce prekomerno uživanje alkohola in pol vožnja z avtom. Imeli smo v družini nesrečo, ko je pijan voznik (1,8!!!!) je povozil do smrti punco, tako, da sem prav alergična na to.

< Sporočilo je popravil eee35 -- 23.11.2009 12:55:59 >


_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 12:57:08   
Anonimen
Svašta. Tud za probat mu ga dam user posted image  No v bistvu mu ga je dal mož, zdaj pa naroča samo še točeno pivo, ker je tamal čist živčen če vid Stellino flašo user posted image

(odgovor članu *Ema*)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 13:04:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Ema*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: *Ema*

Pozdravljeniuser posted image
Ker prebiram veliko razno raznih forumov, sem kar malo šokirana, ko mamice(največ je teh) pišejo, kako se ob vikendih napijejo in imajo ob ponedeljkih mačka, so nerazpoložene.......
Tukaj na RR tega nisem veliko opazila, vendar bi vas vseeno rada vprašala, ali pijete pred otroci?
Kako otroci gledajo na to, da je eden od staršev opit?
Sama izhajam iz družine kjer je bilo veliko alkohola, zato se mi takšne stvari upirajo, otroci pa smilijo.
Upam, da s to temo ne bom povzročila hude krvi.


Mene pa takile sestavki zelo jezijo. Če si mela ti okoli sebe ljudi, ki niso poznali zmernosti pri alkoholu, to še ne pomeni, da je alkoholik vsak, ki pije pivo.
Alkohola ne skrivam pred otroci, ker prepovedan sadež je najslajši in ti polagam na srce, ne paničari preveč okol alkohola, ker se ti zna zgodit, da ti bo najstniški otrok pil naskrivaj in še raje, kot bi sicer.
Na morju se ga itak nalijemo, kar pa seveda ne pomeni, da ležimo po tleh pijani ko krave otroc pa plezajo po nas.
Tukaj se ne gre zato, da se kdaj kaj spije, ampak o pijanosti.Da pred otroci opletaš, bruhaš, in se neprimerno obnašaš.


zanimivo, da na "drugih" forumih mamice priznavajo, da se pred otroci opletaš, bruhaš, in se neprimerno obnašašuser posted image  no, še vedno ti z gotovostjo trdim, da tega na RR ne boš doživela, ker smo sami supeRR starši user posted image
aja, pa prvotno vprašanje je bilo "ali pijete pred otroci" in ne "ali se opijate, opletate, bruhate in se neprimerno obnašate pred otroci"

p.s. sorry, imam preveč časa, ker sem na bolniški user posted image

(odgovor članu *Ema*)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 13:22:00   
oka
Na morju se ga itak nalijemo, kar pa seveda ne pomeni, da ležimo po tleh pijani ko krave otroc pa plezajo po nas.



Itak, na morju je najboljše in tudi maček je ne vem po kaki logiki na morju bistveno lažje prebavljiv kot na celini.

Sem se pa spomnila ene scene na plaži, ki se je dogajala dober meter stran od mojega mesta pod soncem. Pod šotorko sta sedeli dve družini. Starši so nazdravljali na veliko, se krohotali, otroci so se kopali. Nič posebnega. Naenkrat pa krik, kot da bi nekoga iz kože dajali. Pogledam in vidim, kako je ena od gospa, ki je bila že fino v rožicah začela pretepat svojega moža. Otroci so to opazili in začeli kričat. Mož ji je pobegnil v vodo ona pa za njim čez vse brisače, sploh ni gledala kam stopa al pa če bo koga pohodila. Ga je dobila v vodi in nadaljevala tisto, kar je na plaži začela. Mož je bil ves popraskan, otroci so mamo vlekli stran in jo histerično prosili naj neha. Na koncu se je nekako umirila in se spokala nazaj na plažo, mož pa je z otrokoma ostal v vodi, kjer so vsi jokali. Bilo je grozno, sploh, ker se ta gospa mama ni ozirala na svoje otroke.
Ga srknem, ob petkih imam zmenek z gospodom Ginesom, na morju ga znamo konkretno zažurati. Ampak take scene mi pa na kraj pameti ne padejo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 14:43:08   
HuAnita
Fajt, fajt...

Naš ati si kdaj odpre kako pivo, priznam

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 14:51:44   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Fajt, fajt...

Naš ati si kdaj odpre kako pivo, priznam


Aha! Alkoholik!


user posted image


Jz sem pa včerej en atigripin spila. Zgolj v zdravstvene namene. Proti gripi se razume.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 14:58:02   
Anonimen
tabletomanka!!!!user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 15:13:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

tabletomanka!!!!user posted image


antigripin je tekoč. največkrat prozoren napitek. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 15:22:40   
Anonimen
aha....ti ze vesuser posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 15:56:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

aha....ti ze vesuser posted image


user posted image



to bolj moj ve, ker pri sosedi pije bosansko šljivovico user posted image  midva s tamalim si pa podajava angino user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 16:49:41   
kaya2007
seveda, da pijem pred otrokom, kaj pa, naj se pretvarjam, da alkohole ne obstaja? skoraj vedno ob kosilu spijem kozarec rdečega vina..da bi se doma nalivala, pa itak nimam navade user posted image in tudi tamala je že kdaj namočila prst v vino, big deal. ja, je že na dobri poti v zasvojenost, vem..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 18:38:52   
aprilčica07
BTW., ko si bom enkrat v prihodnosti vzela čas za to, da ga res konkretno po nevemkoliko letih spet zažuram, otrok ne bo zraven, ker potem ne bom mogla konkretno žurat . In ko bom spila pol litra vina (dovolj, da bom že videla dvojno), bom šla naga plesat na njivo. Koruze pri nas ni, se bom zadovoljila s travo in zvezdnim nebom . Zdaj pa zihr nisem več superRR mama .

Sem se nasmejala do solz, in ja, jst imam tudi za prihodnost to v načrtu:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pitje alkohola vpričo otrok
23.11.2009 18:41:09   
aprilčica07
Ah, očitno sem neki zaj.., ker nisem prav citirala.. v glavnem, se podpišem pod Ankino razmišljanje, če lahkouser posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?