|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010 - 2. del
23.11.2009 17:45:06   
Lara73
Rodit bom šla v Kranj. Kaj če bi te podatke dodala na seznam? Mislim, da jih eni imajo... Pa še same bi vidle, če bo katera v isti P kot me.

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarke 2010 - 2. del
23.11.2009 17:51:00   
valentinčica30
Poglejte, denar je zelo relevantna stvar. Midv delava na svojem podjetju, pa v hiši nimam najnovejše in najmodernejše sedežne in opreme nasploh. Vse je bolj tako tako, ker ves denar vlagava v podjetje.
Včasih ugotavljava, da majo te ki delajo v proizvodnji več od naju, pa se v končni fazi ne sekirava. Punce moje verjemite mi da denar ni merilo za srečo in zadovoljstvo. Mi najbolj uživamo v skupnih trenutkih in malenkostih. Veseli smo da smo zdravi in da imamo en drugega, skupaj pa zmoremo vseuser posted image

Mejte rade sebe in svoje bližnje, sreča je potem zagarantirana, pa nikarte se preveč sekirat za denar.

(odgovor članu protina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarke 2010 - 2. del
23.11.2009 17:52:58   
valentinčica30
Če mi bo čas dopuščal bomo leteli rodit v Ljubljano, drugače va v NM.

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarke 2010 - 2. del
23.11.2009 18:14:28   
slomak
IZVIRNO SPOROČILO: Lara73

Rodit bom šla v Kranj. Kaj če bi te podatke dodala na seznam? Mislim, da jih eni imajo... Pa še same bi vidle, če bo katera v isti P kot me.


ja mogoče je res fajn ideja tale s P...

no še moje podatke lahko dopolnete, sm stara 28, to je moja 2.user posted image , 1.user posted image ...sm pa sama tud februarka, tko da bova z mojim user posted image  en tedn narazen po RD-jih user posted image ...no mogoče pa tud ne, če bo zamujal ja, če ne pa ne user posted image

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarke 2010 - 2. del
23.11.2009 18:30:14   
Aja1
Jaz bom rodila v Nm. Prvič sem tudi.





_____________________________




(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarke 2010 - 2. del
23.11.2009 19:30:05   
punsha
O čvekice, tako vas je lepo bratuser posted image

Tole s seznamom o P mi je pa všeč. Jaz mislim it na Jesenice. Sicer imam do Kranja najbližje, ampak bom kar tja gor šibala, če bo časuser posted image

Glede denarja pa...ma saj sploh ne vem kaj naj napišem. Včasih, ko si želim, kaj vse bi imela, kako bi živela... takrat pomislim na tiste, ki imajo še manj kot jaz. Je pa normalno, da si želimo vedno več. Pa dosežeš nekaj, pa želiš še več. Bilo bi pa najlepše, če ti nebi bilo treba gledati na vsak evro, ko greš v trgovino pač kupiš kar želiš, si privoščiš dopust, uživaš... ampak žal to ni pri vseh možno. Joj, bolje da ne razmišljam o tem...ko potem pomislim, kake ogromne plače imajo nekateri, takrat mi gredo šele lasje pokonciuser posted image . Je res sicer, da denar ni tisto glavno merilo, je pa zelo veliko (če primanjkuje hrane, če ni normalnega doma...) Dokler imam pa za hrano, stanovanje imam, avto bo...in tako sem lahko srečna. Sploh pa, ko imam čudovitega moža, dobila bova user posted image , imam prijatelje, zdravje je sedaj končno boljšeuser posted image

Punce jaz vas imam pa prav rada in prav dobro se počutim na tem forumuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarke 2010 - 2. del
23.11.2009 19:31:04   
ninček1


user posted image

user posted image  PDP / NICK (STAR.)  (user posted image , user posted image )   kraj, Spol

 

     
xx.2.                                
user posted image Komarka (30)            (2user posted image ,1user posted image )                ?                    user posted image                                               
user posted image busybee882006(?)   (3user posted image ,2user posted image )                ?                    user posted image                                              
user posted image biina(?)                      (?user posted image ,? user posted image )                  ?                  user posted image
user posted image marjetica11               (?user posted image ,?user posted image )                   ?                  user posted image
user posted image lorelai28                    (?user posted image ,?user posted image )                    ?                 user posted image                                                          

 1.2.
user posted image punsha(28)                (1user posted image ,0user posted image )          Gorenjska          user posted image      
user posted image brcko2                        (2user posted image ,1user posted image )          Ljubljana            user posted image                
user posted image twixy (28)                 (3user posted image ,0user posted image )          Tujina                  user posted image                

2.2.
user posted image bili83 (25)                 (1user posted image ,0user posted image )          Ptuj                    user posted image                     
user posted image ninu                            (2user posted image ,1user posted image )          Gorenjska           user posted image          
user posted image bejbs                          (?user posted image ,?user posted image )                 ?                     user posted image              

3.2.
user posted image Lana08                       (2user posted image ,0user posted image )                ?                  user posted image                       
                               
 5.2.       
user posted image ToBoNi (?)                  (?user posted image ,?user posted image )                ?                   user posted image                            
user posted image elaaa (31)                  (1user posted image ,0user posted image )               ?                   user posted image         
                                                        
6.2.                           
user posted image bambi14 (?)               (2user posted image ,1user posted image )               MB                   user posted image                              
user posted image MATEJKA_(28)          (3user posted image ,2user posted image )               MB                   user posted image                                  
 
7.2.         
user posted image Irsa (?)                       (?user posted image ,1user posted image )                 ?                     user posted image          

8.2.
user posted image Aja1(31)                    (2user posted image ,1user posted image )            Dolenjska             user posted image        
user posted image Valentinčica(31)        (3user posted image ,2user posted image )            Dolenjska             user posted image                     
user posted image rosa2(28)                  (2user posted image ,0user posted image )             CE                         user posted image
user posted image spelch                         (1user posted image ,0user posted image )            Koroška                user posted image  
user posted image bipi(31)                      (3user posted image ,1user posted image )                 ?                       user posted image  
user posted image bmwjka                       (4user posted image ,3user posted image )            Polica pri Gros.      user posted image

9.2 
user posted image kanna(26)                  (2user posted image ,1user posted image )                  ?                       user posted image    
user posted image anemona(?)                (1user posted image ,0user posted image )                  ?                       user posted image     
user posted image ninček1(30)               (1user posted image ,0user posted image )               MB                       user posted image                              
user posted image MANA 7(26)               (2user posted image ,1user posted image )                 ?                       user posted image                  
user posted image ne_ja                           (?user posted image ,?user posted image )                 ?                        user posted image

10.2.             
user posted image Zariya(?)                     (?user posted image ,?user posted image )                 ?                         user posted image            
user posted image Cappy96(32)              (2user posted image ,1user posted image )            Zasavje                  user posted image                  
user posted image Lara73(35)                 (3user posted image ,2user posted image )            Gorenjska            user posted image

11.2.
user posted image niwci(25)                     (2user posted image ,0user posted image )           NG, KK                   user posted image
user posted image neja.mat(25)               (2user posted image ,1user posted image )             NM                       user posted image         

12.2.
user posted image Nattasha(30)               (1user posted image ,0user posted image )             MB                         user posted image                    
user posted image zirafa76(32)                (2user posted image ,1user posted image )            CE, Bratislava       user posted image       
user posted image Kora33(33)                 (3user posted image ,1user posted image )            Koroška                 user posted image

14.2.
user posted image plouse(29)                   (1user posted image ,0user posted image )               ?                           user posted image                     

15.2.                          
user posted image Kati81(?)                     (3user posted image ,1user posted image )               LJ                          user posted image     
user posted image Zofy(31)                      (2user posted image ,1user posted image )             Ljubljana                 user posted image
user posted image dskubin(?)                   (3user posted image ,2user posted image )             Primorska                user posted image

16.2.
user posted image Liagal(26)                    (?user posted image ,?user posted image )                    ?                          user posted image                                

user posted image mucica2(26)                (2user posted image ,0user posted image )              CE                             user posted image          
 
17.2.                   
user posted image gapii27(28)                  (1user posted image ,0user posted image )            Rogaška Slatina         user posted image user posted image
user posted image katy_                             (2user posted image ,?user posted image )                    ?                           user posted image
user posted image Dari(?)                          (3user posted image ,2user posted image )             Gorenja vas                user posted image
user posted image slomak(28)                  (2user posted image ,0user posted image )                                                  user posted image                                          
 
18.2.
user posted image P1ka23(?)                    (1user posted image ,0user posted image )                  ?                           user posted image  
user posted image Jada82(27)                  (1user posted image ,0user posted image )               Bled                         user posted image         
user posted image Zimska(32)                   (3user posted image ,1user posted image )               LJ                           user posted image
user posted image tasa3(?)                         (?user posted image ,?user posted image )                  ?                           user posted image

19.2.
user posted image julieb(31)                      (1user posted image ,0user posted image )            Pomurje                     user posted image  
user posted image tajab                               (2user posted image ,1user posted image )             Kranj                          user posted image        

20.2.
user posted image silmarillion(?)                (2user posted image ,1user posted image )                  ?                         user posted image
user posted image zvesta(30)                     (3user posted image ,1user posted image )            Lenart                        user posted image          
user posted image vaney(26)                      (2user posted image ,1user posted image )            Dolenjska                 user posted image        
user posted image mamica(37)                   (4user posted image ,3user posted image )            Dolenjska                 user posted image  

21.2.
user posted image Astralis(36)                   (3user posted image ,0user posted image )             Praga                       user posted image   Brina  
user posted image seya(33)                        (2user posted image ,0user posted image )                                              user posted image            

23.2.
user posted image smuki(29)                       (2user posted image ,0user posted image )            Posavje                       user posted image         
user posted image fiesta(28)                       (2user posted image ,1user posted image )            Ajdovščina                   user posted image
user posted image lily86(23)                       (1user posted image ,0user posted image )            Maribor                          user posted image        

24.2.
user posted image ursulina(29)                   (3user posted image ,1user posted image )                   LJ                           user posted image         
 
25.2.
user posted image Rocio(28)                       (1user posted image ,0user posted image )                    LJ                          user posted image
user posted image rožca26(26)                   (2user posted image ,1user posted image )            Domžale                        user posted image   

26.2.
user posted image lunca83(26)                  (1user posted image ,0user posted image )                  ?                             user posted image

27.2. 
user posted image babajči(?)                       (2user posted image ,1user posted image )                  ?                             user posted image
          
28.2.
user posted image JanaB(33)                      (1user posted image ,0user posted image )                LJ                             user posted image              
user posted image junehope(?)                   (2user posted image ,1user posted image )                  ?                             user posted image
user posted image Bauky(?)                        (1user posted image ,0user posted image )               Dolenjska                  user posted image
user posted image vita(?)                            (2user posted image ,1user posted image )                PO                             user posted image
user posted image t*e*j*k*a(26)              (2user posted image ,1user posted image )              Konjice                      user posted image user posted image
user posted image protina(32)                       (3user posted image ,1user posted image )                   ?                             user posted image  
user posted image mavo(?)                          (2user posted image ,1user posted image )                  ?                              user posted image
 
4.3.
user posted image dreja80(29)                    (2user posted image ,1user posted image )                   LJ                          user posted image     


18user posted image   in 14user posted image   14 user posted image

 
user posted image SKUPAJ FEBRUARSKE NOSEČKE  2010  = 74



Z nami so pot začele:

*dotika* z Ajdo rojeno 29.10.2009 ob 23.16, naš user posted image Ajda bo vedno v naših srcih.

**špela, skitnica, abundancija, binabina, Bacek, amelie010

 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
 
 
user posted image
 


 
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:
    PREGLEDI            
       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                                      TUKAJ  







  • _____________________________

    Tin, rojen 25.1.2010

    (odgovor članu ninček1)
  • Neposredna povezava do sporočila: 57
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 19:34:30   
    zvesta
    vidite, sprašujem, napišem pa ne... sama bom šla kar v Mb rodit... sme bila prvič zelo zadovoljna... upam, da bom tudi tokrat...

    (odgovor članu ninček1)
    Neposredna povezava do sporočila: 58
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 19:37:56   
    ninček1
    Hej punce!

    Bom jutri dala gor porodnišnice, ker moram razmislit kako mi ne bo porušlo dodatno besedilo celega seznama.

    Drugače pa imam eno vprašanje-jaz ne vem al je z mano kaj narobe al mi res odmirajo sive celice.Zdaj z dragim zibelko sestavljava, samo da vidiva kako kjut zgleda z posteljnino in ok vse mi je jasno , ampak kako hudiča daš gor baldehinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image V BC sem kupla ono kovinsko zadevo, ki se vtakne v dve luknjici, ampak kako pa dam gor ono plahto?Je sicer neki krogec na vrhu, ampak ne veva čemu služi....Ljubi bog sva nesposobna, bogi otrok....

    Jaz bom rodila kar v mariborski porodnišnici....ima katera izkušnje?Baje so se v zadnjih letih ful popravli.


    _____________________________

    Tin, rojen 25.1.2010

    (odgovor članu ninček1)
    Neposredna povezava do sporočila: 59
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 19:41:45   
    ninček1
    IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

    vidite, sprašujem, napišem pa ne... sama bom šla kar v Mb rodit... sme bila prvič zelo zadovoljna... upam, da bom tudi tokrat...


    O zvesta, si odgovorila preden sem vprašalauser posted image user posted image user posted image ...Meni so se tudi zdele ful prijazne babice...pa ginekologinjo imam tudi kar v porodnišnici...


    _____________________________

    Tin, rojen 25.1.2010

    (odgovor članu zvesta)
    Neposredna povezava do sporočila: 60
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 19:42:17   
    zvesta

    IZVIRNO SPOROČILO: ninček1

    Jaz bom rodila kar v mariborski porodnišnici....ima katera izkušnje?Baje so se v zadnjih letih ful popravli.



    Jaz priznam, da so me pred prvim porodm čisto prestrašili in sem se odločila, da v MB ne grem. Sem se vse zmenila za Feldbach.

    No, pol je pa situacija nanesla, da so me prej pod nujno hospitalizirali in sme 3 tedne preležala v 1. nadstropju. In bila z osebjem nadvse zadovoljna. V porodni sobi sme bila zadovoljna, najbolj pa sem bila v 2. štuku iber zadovoljna. Osebje prijazno, vedno na voljo. Pa sem bila tam konec junija, začetek julija, ko so se že začeli dopusti in so imeli manj kadra. vse tipi top. Tako sestre kot zdravniki.

    Edino hrana... male porcije in potem po porodu zame čisto neprimerna. Ampak nato bom zdaj pripravljena.

    (odgovor članu ninček1)
    Neposredna povezava do sporočila: 61
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 19:42:43   
    zvesta

    IZVIRNO SPOROČILO: ninček1

    IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

    vidite, sprašujem, napišem pa ne... sama bom šla kar v Mb rodit... sme bila prvič zelo zadovoljna... upam, da bom tudi tokrat...


    O zvesta, si odgovorila preden sem vprašalauser posted image user posted image user posted image ...Meni so se tudi zdele ful prijazne babice...pa ginekologinjo imam tudi kar v porodnišnici...



    h kateri pa hodiš?

    (odgovor članu ninček1)
    Neposredna povezava do sporočila: 62
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 19:55:42   
    ninček1
    Dr.Pelkič, čeprav kontrolo rasti mi je delal zdaj Japelj, pa čez 4 tedne mi jo bo tudi on, ker je ob sredah gori na ultrazvoku, morfo pa mi je naredil Čuić, vsi ti dohtarji so res super

    _____________________________

    Tin, rojen 25.1.2010

    (odgovor članu zvesta)
    Neposredna povezava do sporočila: 63
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 19:57:30   
    zvesta

    IZVIRNO SPOROČILO: ninček1

    Dr.Pelkič, čeprav kontrolo rasti mi je delal zdaj Japelj, pa čez 4 tedne mi jo bo tudi on, ker je ob sredah gori na ultrazvoku, morfo pa mi je naredil Čuić, vsi ti dohtarji so res super


    Pelkičeva je bila moja sobna zdravnica, pa na NS sem obakrat šla k njej. Čuič mi je pa sprožil porod in bil cel dan z mano. :)

    (odgovor članu ninček1)
    Neposredna povezava do sporočila: 64
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 20:09:30   
    vaney
    U, smo že na drugem delu, pridneuser posted image

    No, jaz sem pa še vvedno med tistimi, ki nič kaj preveč ne nabavljajo...bom počakala še do naslednjega UZ v 32. tednu, če se bo kaj bolj videl spol in če bo fantek, grem samo po kompletek za iz porodnišnice, če bo pa punčka, bom pa še kako roza stvar in to je to. Aja, pa posteljnino bo treba kupit, ker imamo zaenkrat še 2 otroški posteljici.

    Ja, denar je pa dokaj kočljiva stvar. Sicer ga midva nimava ne preveč, ne premalo, a vedno bi lahko bilo boljše. Ampak drugače pa sem isto mnenja, da dokler smo siti, s stanovanjem oz. lastno hišo, z dvema avtomobiloma, dokler lahko pokrijeva mesečno vse kredite, vrtec, ostale položnice in nam mogoče še ostane za kakšno mini razvajanje, morje poleti, večerjo, kino, bom čisto srečna in tiho. Še vedno nam je najpomembnejše zdravje in da se razumemo ter imamo krasnega in zdravega otroka (no, upam, da kmalu dva). Včasih se sicer malo zasekirava, kaj vse bi še morala naredit recimo okrog hiše, pa finančno trenutno vse ne znese, ampak potem pomislim, kaj sva dosegla in naredila pri 26 letih in ugotoviva, da marsikdo zaradi različnih razlogov ali ne more ali noče narediti niti pol toliko, se umiriva, ker imava še čas za vse to, pa je svet takoj lepši. In potem, ko še berem, s kakšnimi zneski morate nekatere preživeti mesec in vam dejansko to tudi uspe, sem pa sploh lahko samo tiho in vas občudujem, kako vam uspe. Res, vsaka čast.

    Aja, pa zadnjič ste se pogovarjale o strijah, pa sem pozabila komentirat...jaz prejšnjič nisem imela ene samcate strije (skoz sem se mazala z Eucerinom) in sem bila že vsa srečna, da jo bom odnesla brez. No, 2 tedna pred porodom sem pa v enem tednu dobila miljon pasovnico pod popkomuser posted image Ampak samo spredaj en pas, od boka do boka, širok ene 10 cm, ampak tam pa res ogromno. Dobro, ker kopalke več ali manj skrijejo, drugače se pa itak ne vidi, ker so časi razkazovanja uhanov v popku vsaj pri meni mimo. No, da ne boste mislile, da vas strašim, sploh ne, samo toliko za info...zdaj na novo pa mislim, da nimam nobene, res pa je, da nisem niti gledala. Ja, če bo, pa bo, kaj pa čem...če ne bo hujšegauser posted image

    _____________________________

    23.1.2008; veliki nagajivec Anže
    10.2.2010: mala navihanka Daša

    (odgovor članu zvesta)
    Neposredna povezava do sporočila: 65
       [Brisano sporočilo]
    23.11.2009 20:45:02   
    Brisani uporabnik
    [Vsebina sporočila je bila izbrisana]

    (odgovor članu valentinčica30)
      Neposredna povezava do sporočila: 66
       [Brisano sporočilo]
    23.11.2009 20:48:35   
    Brisani uporabnik
    [Vsebina sporočila je bila izbrisana]

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
      Neposredna povezava do sporočila: 67
       [Brisano sporočilo]
    23.11.2009 20:49:57   
    Brisani uporabnik
    [Vsebina sporočila je bila izbrisana]

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
      Neposredna povezava do sporočila: 68
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 20:50:53   
    valentinčica30
    Enostavno zato, ker sem bila v LJ super zadovoljna, ke mam gor kolegico, bivšo osebno G, pa tudi več pediatrov in vsega je če to potrebuješ.
    NM ne poznam, mal me moti ta papirologija okol dojenja in baje odnos sester na oddelku, vsaj po vtisih, ki sem jih prebrala na forumu.
    Sicer pa nimam nekega tehtnega razloga, v LJ zgolj iz navade

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna povezava do sporočila: 69
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 20:53:18   
    zirafa76
    Pozdravček še od mene...


    Pri nas se je danes iz depresivnega jutra razvil prelep sončen dan, za kar smo izkoristili in hitro ven..user posted image


    Porodnišnice bom komentirala, čeprav bom verjetno rodila kar v Bratislavi...Ampak kar sem v prvi user posted image preživela kratek čas pred porodom v porodnišnici Celju, lahko samo pohvalim....user posted image


    Midva bova imela kar zibko, ker pač druga ne gre trenutno... čeprav imava komfortno 2 sobno stanovanje, pa so prostori tako butasto razporejeni, da ne moreš nekaj dodajat ali odvzemati, razen, če se ne vržeš v komplet rekonštrukcijo, kar bi vzelo ogromno dinarčkov...Zato smo v naši spalnici, kjer na polovici kraljuje Izabelauser posted image dodali še zibko..itak pa bom verjetno več časa preživela v dnevni z user posted image ...In seveda upamo na selitev..enkrat ...user posted image


    Denar.....zase lahko rečem, da sem eden tistih, ki sem..hmm, na srečo ali pa ne okusila obe strani, tako tisto bogato kot tisto socialno....Prva kot posledica dela na ldji, je prinesla komfort, draga oblačila, stvari takšne in drugačne, draga potovanja, dopuste, restavracije..skratka, ni da ni..še posebej, ker je tudi moj odlično zaslužil.. HB sem to fazo imela po socialni, da sem lahko še poplačala dolgove kasneje, iz te socialne faze...
    In če pogledam nazaj sedaj, ko sva nekje med normalo oz.sva bila blizu socilane faze, zaradi takšnih in drugačnih stvari, ampak nič nelegalnegauser posted image , lahko samo rečem, da me je bogata faza naučila še bolj spoštovati tisto socialno, ko sem kljub dvem delom uspela dokončat redni študij, ker drugače ni šlo za najemnino itd..si kupiti določene stvari, najbolj pa spoštovati tisto najpomembneje..sebe in si zaupati, da zmorem, četudi sem čisto na tleh...Najboljša leta sem preživljala ravno tedaj, ko še danes ne vem, kako mi je z minimalnimi dohodki uspelo toliko...

    V bogati fazi sem imela edino prednost to, da sem si privoščila končno stvari, za katerimi sem vedno težila..potovanja, občutek, ko greš v trgovino in ne potrebuješ s sabo kalkulatorja, predvsem pa sem uspela nekaj velikih stvari kupiti doma,...

    In sklep....bogatstvo te ne naredi bogatega, lepote življenja sem našla v preprostih, vsakdanjih stvareh, prepotovala sem skoraj cel svet, a vendar sem bila vedno srečna, ko sem prišla domov in ko se danes ozrem na mojo 2 letno hči, mojega moža ter moj vedno večji trebušček, se zavedam, včasih še premalo, kako sem srečna, kako dragocene stvari imam doma, stvari, ki se jih ne da kupiti z denarjem, stvari, brez katerih si življenje sploh ne znam predstavljati, predvsem pa življenje, ki mi ga lahko zavida marsikatera bogata gospodična...

    Edina stvar, ki si jo želim kupiti z denaarjem, je zdravje..če bi to bilo mogoče, bi moj angelček Sofja živela še danesuser posted image user posted image



    Zato punce, hvalabogu imamo partnerje, zdravje, ljubezen in že ali prihajajoče user posted image ...kaj več si lahko želi še normalen človek???? Ob pogledu na kakšne družine z zdravstvenimi problemi, takšnimi ali drugačnimi si še enkrat povem, kako sem srečna, da imam vsaj to kar imam, čeprav sem tudi sama doživela tragedijo......ampak življenje mora dalje, je le eno in preživeti ga moramo s tistimi, ki nam pomenijo največ....



    Uff..sem se preveč razpisala...user posted image user posted image


    Ampak danes ravno pogrešam mojega moža še bolj kot ponavadi, predvsem pa tuhtam oz.sem malo nemirna, ker pride šele 9.januarja, pa ne vem, če je to prepozno ali ne..Ima možnost prej, vendar če ni nujno, ne bi prišel..res ne vem, strah me je, da bi rodila....user posted image




    Imejta se krasno...




    papauser posted image user posted image

    _____________________________

    PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

    (odgovor članu vaney)
    Neposredna povezava do sporočila: 70
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 20:54:41   
    Lara73
    telovadba je bila naporna.

    strije:
    od prve in druge nosečnosti sem progasta ko tigerček. Po stegnih, trebuhu in tud joških. Pa se ne sekiram več, če bo še kakšna strija našla prostor, dobrodošla. Sem pač okrooooogla nosečnica. Sem pa brala, da kreme ne nucajo nič. Če je koža slabše kvalitete bo počla pa amen. Ne vem. Sem se mazala ampak zelo neredno.

    ninček1: nekako tako sem se jaz počutila, ko sem sestavaljala voziček. Popolnoma neuporabno. Sem že imela v planu izlet v trgovino na inštrukcije... pa sem potem pogruntala.
    Drugače pa se moj baldahin natakne s sredine (tam kjer je kot 90 na blagu), mora bit ena luknjica,  povleče na štango in rahlo nabere, spredaj pa da ne zleze potem zavežem trakec. Lahko da je tvoja drugačna.

    pa lahko noč.

    (odgovor članu vaney)
    Neposredna povezava do sporočila: 71
       [Brisano sporočilo]
    23.11.2009 21:16:46   
    Brisani uporabnik
    [Vsebina sporočila je bila izbrisana]

    (odgovor članu valentinčica30)
      Neposredna povezava do sporočila: 72
       [Brisano sporočilo]
    23.11.2009 21:28:38   
    Brisani uporabnik
    [Vsebina sporočila je bila izbrisana]

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
      Neposredna povezava do sporočila: 73
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 21:31:47   
    rožca26
    IZVIRNO SPOROČILO: zimska

    Rožca, a veš da sem te danes sanjala! Pa sploh ne vem kako izgledaš v resnici, hecno ne! user posted image


    user posted image user posted image user posted image user posted image  a še razmišljaš kako se ti bodo M. mogle oddolžit? user posted image user posted image user posted image user posted image  Drgač me pejt pa pogledat na moj album kle v RR albumih - jih mam 3 - v albumu Vid se me fajn opaz. user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna povezava do sporočila: 74
       RE: Februarke 2010 - 2. del
    23.11.2009 21:37:04   
    rožca26
    Glede P - mislim, da ma vsaka svoje prigode (tiste ki so že rojevale) in ene so z eno ful zadovoljne, druge pa z isto P totalen polom in nikoli več.
    Poznam par primerov - kolegica 1. rodila v Postojni, bla ful razočarana, 2. v Lj. pa je bla ful zadovoljna. Da naj bi mele sestre čist drug odnos ...
    od mojga učenca mama 1 . rodila v Lj. in rekla da nkol več tuki rodit, drugič v Po pa prav da je čist drugač user posted image

    Jest pravim - kokr narajmaš. En dan so vsi tečni da je joj, drug dan pa isti ljudje fullllllllllll kul. Kot da ne bi bili isti. Jest sm mela v to malo boljši vpogled, ker sm bla v Lj. P dalj časa (skor 6 t). In se še zdej spomnim ene sestre iz EINTa, k me je prvič, ko sem jo vidla, ful nazjala, drugič ko sem pa prišla dol bla pa vsa super in v bistvu je tudi super ženska bla user posted image
    Sej veste kako je z ljudmi - smo čisto lunini user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

    (odgovor članu rožca26)
    Neposredna povezava do sporočila: 75
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Čudni prvi znaki nosečnosti
    Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
    Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
    Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




    Takoj po menstruaciji?
    qloq

    Imam eno bolj splošno vprašanje, zanima me namreč kakšna je pri ženski možnost zanositve takoj po menstruaciji, kakšen dan ali dva ali 5.dni po mesnstruaciji ali je možnost večja ali manjša?

    Da (60%)

    Ne (9%)

    Mogoče (12%)

    Nevem (5%)

    Obstaja (13%)

    Ali je sploh ni (1%)


    Število vseh glasov: 108

    Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!