|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: baby vac in sesalec
25.11.2009 11:11:42   
tanja040
BABY VAC ZAKON
Jaz ga uporabljam pri 4 mesečniku in ven potegne neverjetno veliko sekreta. Priporočam ga.


_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: baby vac in sesalec
25.11.2009 19:13:20   
botrca
Baby vac je zakon...prej mu fiziološko dam v nos pol pa sesalec in baby vac in potegne zelo dosti ven.

BABY VAC JE ZAKON!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: baby vac in sesalec
25.11.2009 19:15:13   
benika
A je baby vac primeren tudi za 1-mesečnega dojenčka?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: baby vac in sesalec
25.11.2009 19:17:33   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: benika

A je baby vac primeren tudi za 1-mesečnega dojenčka?


od rojstva do 6. leta starosti...tako piše na škatli user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: baby vac in sesalec
25.11.2009 19:18:30   
botrca
Benika:

Baby Vac - Aspirator za nos


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: baby vac in sesalec
26.11.2009 10:07:37   
Anonimen
js se pa nisem sekirala, če bom ponoč zbudila celo hišo, ker sem vklapljala sesalec.men je bl pomembn da mala lahko spi in da je lahko jedla (beri, ko je še pila mleko), itak pa to ne traja cel čas, ampak samo za čas prehlada. in pri nas so tudi ostali člani družine, raje vidl, da sm vklopla sesalec in nataknala gor beybi vac, kot pa da se mi otrok matra. tak da je odločitev vaša,kolk je kdo prpravlen nardit za svojga otročka je pa njega stvar.user posted image

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: baby vac in sesalec
26.11.2009 17:00:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: benika

A je baby vac primeren tudi za 1-mesečnega dojenčka?


od rojstva do 6. leta starosti...tako piše na škatli user posted image



korigiram drugi podatek: tudi pri 41 letniku pali...ko ma že vse vneto od robčkanja pod nosom, preverjeno user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: baby vac in sesalec
26.11.2009 17:52:58   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: benika

A je baby vac primeren tudi za 1-mesečnega dojenčka?


od rojstva do 6. leta starosti...tako piše na škatli user posted image



korigiram drugi podatek: tudi pri 41 letniku pali...ko ma že vse vneto od robčkanja pod nosom, preverjeno user posted image


kaj pa pri 42 letniku user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: baby vac in sesalec
26.11.2009 21:25:50   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: benika

A je baby vac primeren tudi za 1-mesečnega dojenčka?


od rojstva do 6. leta starosti...tako piše na škatli user posted image



korigiram drugi podatek: tudi pri 41 letniku pali...ko ma že vse vneto od robčkanja pod nosom, preverjeno user posted image


kaj pa pri 42 letniku user posted image



Po moje ne, po moje je meja 41 user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: baby vac in sesalec
26.11.2009 21:27:53   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: botrca
kaj pa pri 42 letniku user posted image



čakaj malo....letos ga še ni konkretno zagrabilouser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: baby vac in sesalec
26.11.2009 21:31:00   
anika87
rija, ko boste probali, poročaj user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: baby vac in sesalec
26.11.2009 21:36:34   
rija
ni problemauser posted image  saj lahko vsako naslednje leto postrežem s svežimi podatkiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: baby vac in sesalec
26.11.2009 21:41:20   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Baby vac je zakon...prej mu fiziološko dam v nos pol pa sesalec in baby vac in potegne zelo dosti ven.
BABY VAC JE ZAKON!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: tinymaliny

js se pa nisem sekirala, če bom ponoč zbudila celo hišo, ker sem vklapljala sesalec.men je bl pomembn da mala lahko spi in da je lahko jedla (beri, ko je še pila mleko), itak pa to ne traja cel čas, ampak samo za čas prehlada. in pri nas so tudi ostali člani družine, raje vidl, da sm vklopla sesalec in nataknala gor beybi vac, kot pa da se mi otrok matra. tak da je odločitev vaša,kolk je kdo prpravlen nardit za svojga otročka je pa njega stvar.


Naš malček je star 16 mesecev in po vseh načinih, ki sem jih probala za čiščenje noska se podpišem pod tole.
Ključnega pomena je zaporedje fiziološka-baby vac, gre še več ven.

Pa fiziološko uporabljajte na bogato, jaz jo dam kar v brizgo ki jo kupiš v lekarni ali sanolaborju in mu v eno nosnico nabrizgam kar od 10 do 20 ml, da se mu potem kar ulije vse ven. Kar ostane pa se pa še nežno z baby vac ven potegne.
Pa na isti način čistim nos tudi sebi, je 100x bolje kot smrkanje v robčke. Pa ko špricnem fiziološko v nos imam sineka v naročju v pokončnem položaju in brisačo v naročju.

Upam da sem kaj pomagala!!!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: baby vac in sesalec
27.11.2009 13:06:39   
Anonimen
hej.

ja js sem tut tko uporablala, da sem dala najprej fiziološko v noseka pol pa prklopla baby vac  in sm včasih kr ostrmela, kaj je prišlo ven user posted image user posted image user posted image !!

če daš najprej fiziološko je velik bolje, ker tista sluz v nosu mal razmehča, pol jo pa tko povlečeš venuser posted image .

js ga priporočam v vseh starostnih skupinahuser posted image user posted image user posted image , tut pr 42, sicer je meja nekje 41,11 mescev, ampak....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

lepo bodite punce!!!user posted image

(odgovor članu cebrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?