|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
12.1.2010 19:40:17   
binči
Ali lahko še zame anabojan? Da malo probam kako deluje pri meni.
Sem iz kranja in lahko pridem do ljubljane
če boš naročilauser posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
12.1.2010 20:05:50   
januarka
ja anabojan tebe bi prosila. hvala

(odgovor članu januarka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
14.1.2010 9:30:25   
ANABOJAN
evo ravno naročam v lekarno.... vama javim n forum pa se poli zmenimo preko zs....
računajte na drugi teden....
lp
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu januarka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
14.1.2010 10:51:33   
emsika
jaz imam pa eno vprašnje glede iztiskanja .. kolk ml si ga iztisnete približno iz ene dojke oz iz obeh? 

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
14.1.2010 14:57:49   
ANABOJAN
Nikoli se ne istiskam polnih prsi, temveč samo tiso kar moj čmru še pusti notri, takoj po njegovem obroku, kar je različno od 5 do 20 m, pol pa to takoj shranim v skrinjo in si napravim dozice po cca od 40 do 80 ml, odvisno za potrebe ki jih ima moj, ali za poli obrok če mene slučajno ni, ali samo za tolažbo med obroki, seveda če mene ni.... izčrpam si pa vedno samo po polnem obroku....
še v porodnišnci pa sem si izčrpala po 80 ml iz ene dojke, ker je bil moj mišek pod lučko, s tem da najbrž si nisem vsega sej še nisem imela kej dosti pojma o teh stvarh...

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu emsika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
14.1.2010 16:26:39   
emsika
aha.. jaz pa ponoči dajem svoji pikici aptamil anti reflux, tako da si ponoči stiskam, nimam pa predstave koliko ml iz ene dojke...

kakšne posodice pa lahko daš v skrinjo, lahko plastične tako kot za živila..

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
15.1.2010 14:14:46   
ANABOJAN
ja avnetove baby center imajo ml


_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu binči)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
15.1.2010 20:16:58   
srecna_zvezda
pozdravljene!

Jaz sem prvic probala lactogal in moram reci da se pozna. Hvala ANABOJAN,preko tebe in te teme sem izvedela zanj in enkrat smo sli blizu italije in sem si kupila eno flasko. SEdaj je je ze fertik, pa me zanim ace ti ne bi bil problem se zame do lj sfurat....BI TE RESS LEPO PROSILA....

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
16.1.2010 20:13:02   
ANABOJAN
binči in januarka prosim me kontaktirajta na zs, da se dogovorimo za prevzem
lp
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
22.1.2010 17:55:17   
januarka
ja prosila bi zopet tebe anabojan za lactogal, če si ga že dobila. sporoči mi ko boš lahko, hvala.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
22.1.2010 19:24:21   
ANABOJAN
sem vam dala na zs....
javte...

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu januarka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
25.1.2010 12:39:18   
petrca3
ooo...tale zadeva je pa res SUPER!!! Hvala anabojan!!! Ko je človek že prav utrujen od vseh pomoči (Tametil, Similasan homeop. kapljice, čaji, počitek, pitje, primerna prehrana, pogosto pristavljanje, črpanje...), sem s pomočjo tegale linka našla rešitev. Kar nisem mogla verjet, kako pomaga. Sicer je drag špas, ampak se SPLAČA!!! Prvi dan jemanja je mleko malo usahnilo, potem je bilo vsak dan boljše, tretji dan sem se zbudila s polnimi prsmi. Občutek je bil veličasten! 
Zeloooo priporočam in ploskam osebi - anabojan, ki je to svetovala...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
28.1.2010 16:33:08   
ANABOJAN
Full lepo je slišat da pomaga... sem vesela, če je pomagalo samo eni je zmaga.....user posted image

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu petrca3)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
3.2.2010 5:58:18   
stashaleks
Pozdravljena ANABOJAN! Ker me je moj malček sredi noči zbudil, seveda lačen in mu moje prsi ne zadostujejo sem morala vstati in mu napraviti flaško....kar me zelo utruja že lep časuser posted image user posted image user posted image . Tudi meni primankuje mleka za kar sem postala že depresivna.user posted image user posted image Vse sem poskusila ( počitek, čaj, tametill - po njemu mi je bilo izredno slabo, spremeba hrane ) pa nič ne pomagauser posted image . Danes se bom odpeljala na fernetiče in kupila še to dozico homeopatskega zdravila, če lahko tako rečem. Upam, da mi bo pomagalo. Kako bo delvalo na meni ti sporočim, saj sem čisto že obupana glede dojenjauser posted image user posted image user posted image user posted image . Srčno rada bi ga dojila in mu ponudila topel obrok kadar bi si on to žlelel...... Najlepša hvala, da si delila znami in pomagala najti še eno user posted image user posted image user posted image rešitev .... Iz srca hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Se slišimo čez kakšen dan....

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
3.2.2010 9:53:38   
ANABOJAN
pozdravljena,

upam da ti bo pomagalo..... če ti ne bo pomagalo si dodajo še prašek piu latte, naročiš g isto v tej lekarni....
a si kje s primorske, da si se zaplejala iskat?
koliko je pa star tvoj čmru?

lp
javi
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
3.2.2010 16:31:32   
stashaleks
Pozdravljena Ana!

Sem si že nabavila do čudežno zdravilce in si tako napravila kot mi je svetovala gospa v lekarni. Nisem iz primorske sem z notranjske in imam do fernetičev približno pol urice, tako da sem se kar odpeljala.... Sem čisto obupana in sem probala vse pa ni nič delovalo. Tako da bom sedaj poskusila še s to čudežno zadevico...

Upam na najbolje saj si res na vso moč želim malega dojiti... Moj čmruček je star dva meseca in pol.... pravi razgrajač je že. Koliko imaš pa ti starega sineka?

Danes bom po malem to pila in bomo videli jutri, se oglasim da ti povem kako gre sedaj dojenjeuser posted image . Upam da bo user posted image  zadovljen in bomo nočko spali kot je treba.

Tebi Ana pa iskrena hvala za to informacijo.....user posted image user posted image user posted image

Paaa

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
4.2.2010 13:06:36   
stashaleks
Živjo Ana!

Imam še eno vprašanje vem , da si napisala, da it je pomagalo že drugi dan. Jaz iz srca upam,da bo tudi meni... Sem že precej nestrpna.

Meni je gospa svetovala da dam pet čajnih žličk lactogala v liter vode in to pijem čez celi dan. Ti pa navajaš drugače. Ali bi mogla tako kot ti???'

Hvala za odovor in lep pozdravček!

Paa

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
4.2.2010 13:26:47   
petrca3
Živjo stashaleks,
naj ti povem svoje doziranje, da jaz jemljem 3x dnevno po 5 ml in skušam čim dlje zadržati v ustih. Ponavadi vzamem eno dozo ponoči in dve čez dan. Meni je zagrabilo tam nekje 3. dan fuuul, potem je počasi malce usahnilo in ostalo na nekem dovolj visokem nivoju. Je pa res, da mi vsake toliko časa še vedno "nabije" mleko v prsa, nikoli pa nimam več občutek, da bi imela prazna prsa. Srečno!

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
4.2.2010 20:34:31   
stashaleks
Živjo Petrca3!

Kaj mi potem svetuješ, da tudi jaz poizkusim tako kot ti. Trikrat dnevno po 5ml in čim dlje v ustih....

Naj povem kaj se mi sedaj dogaja, da se moj malček noči dolgo dojiti in začne po nekajkratnem potegu jokat..in potem se še jaz začnemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . To me že tako utruja da res več ne vem kaj bi. Poskusila bom še jutri in bom videla če bo kaj spremebe. Upam na najboljše, saj upanje umre zadnje.


Peterca hvala ker si se mi oglasila.... En nasvet več.... In občutek da nisi edini s tem problemom na svetu.

Upam, da se čimprej slišive... Pozdravček do takrat vsem na forumu.

Paa

(odgovor članu petrca3)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
4.2.2010 20:42:57   
ANABOJAN
Homeopatija ne sme plavat v vodi, tako kot je napisala kolegica 3x na dan po 5ml, ko si želiš povečat na hitro dozo pa lahk na vsake pol ure 5ml, pa se takoj pozna... moja zgodba je enaka kot je napisala predhodnica.....
probaj se nakulirat v glavi, sej te čisto razumem, ampak ko ti najbolj hudo se zberi, ker potem to otroček čuti.... sej tudi mene včasih spravijo stvari iz tira, predvsem to da ima skozi alergijo ne glede na to da jaz jem skoraj samo krompir in piščacaaaa..... krizaaaaaaaaaaa..... sej bo

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu binči)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
4.2.2010 21:48:24   
petrca3
Stashaleks,
naj te potolažim, da tudi naša "piška miška" ni hotela vlečt, ko nisem imela mleka. Je bila zelooo znervirana, tako da sem slednje reševala, da sem jo večkrat na dan pristavila za zelo malo časa. Pojedla je po 10, 20 in 30 ml... Pa je preživela in jaz z njo :) Sicer pa ni in ni hotela flaše. Pravi, da je mami zakon! :) Prav zato je bila še malo večja panika dokler se mleko ni popravilo.

Ampak: glavo pokonci in verjemi, da mleko BO! Držim pesti!!!

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
5.2.2010 2:24:44   
stashaleks
Pozdravljene obe!

Naj se vamam zahvalim za odgovor. Jutri zjutraj bom probala doziranje tako kot sta mi vedve napisale. Sem že skoraj puško v koruzo vrgla...
Ravno sedaj se je moj pišek zbudil in pojedel samo eno dojko in upam da je zaspal za naslednjih nekaj uric. user posted image user posted image user posted image  Javim če ne bom, držite pesti......

Verjemita mi, da sem včeraj zvečer že čisto obupala in sem z današnjim dnem začela z flaška fooduser posted image user posted image user posted image . Pa sem se sedaj zopet premislila in začela upati, da pa le bo..

Hvala punce, da sta tako prijazne z menoj.

Vama se še kaj javim tokom dneva, da vama povem kako je sedaj z uporabo nove tehnike...

Paa obema

(odgovor članu petrca3)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
5.2.2010 19:05:04   
stashaleks
Pozdravček,

danes sem začela z jemanje lactogala drugače, torej 5ml 3xna dan. Sedaj sem že dvakrat vzela in bom še okloli 12h ponoči. Upam, da bo pomagalo. Sedaj sem malčka dala k prsim in ni hotel piti, že celi dan je jokav ( samo joka in joka). Tako da sem se morala še jazuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Tako me boli ko noče piti. Pripravila sem mu falaško dodatka in je spil 40ml... To me je še bolj vrglo iz tira in sem se morala ponovno zjokati...UFFFFF kako mi je hudo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ali je mogoče,da noče piti ker ima mleko drugačen okus?

Punci hvala za odgovor in da delite z menoj tako težke trenutke...

Upam da se kmalu slišimo.

Paa

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
6.2.2010 12:08:05   
petrca3
hja,
morda pa le dobi več iz tvojih prsi kot si ti misliš in dodatka noče, ker je enostavno sit. Glavo pokonci, veliko optimizma v glavo in korajžno naprej, pa bo! user posted image  Nikar ne obupaj in naj te ne vržejo take malenkosti iz tira. Vedi da, tvoj mali pikec bo SIGURNO zrastel, pa če bo dobil 300 al pa 1000 g na mesec. Ko bo star leto dni, se boš svojim današjim skrbem smejala. Ampak saj vem, vse mame smo take...srčne in želimo ne le najboljše, ampak perfect naj, naj, najboljše za svoje nadobudneže.
Saj bo...verjemi!

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
6.2.2010 13:35:34   
stashaleks
Ojla Peterca3,
hvala, ker si se mi javlia in mi vlila veliko poguma, da ne obupam. No danes ponoči je spal celih sedem ur skupaj, za kar sem bila zelo vesela. Zjutraj se je lepo zbudil in nato okoli poldneva sem mu dala dojko in nato še dodatek katerega je spil 80ml.......Presneto......

Zanima me ali se je kaj vajin otročiček pritoževal ko je pil vajino mleko, seveda ko sta jemali lactogal???

Ker včeraj je bil tak jokavček, da sem pomislila, da je mogoče od tega, kaj menita vedve, saj imata izkušnjo?

Hvala vam za odgovor... ter hvala, ker  mi stojita ob strani..user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu petrca3)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?