|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 10:00:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 10:07:01   
Sibil_
Tukaj se strinjam z možem-a veš kako je spat kar nekaj let na kavču?Niti približno primerljivo s spanjem na postelji, tako da jaz sem absolutno za posteljo!In imaš kakšno lepo pregrinjalo gor in ko pridejo obiski pač sedijo na robu postelje namesto na kavču.user posted image

Za otroško sobo bi pa na vajinem mestu tudi dala pograd, ker slej ko prej bosta oba rabila pisalno mizo.Ali pa tako kombinacijo kot je link nekaj postov nazaj, je res lepa, pa še dost predalčkov ima za drobnarije.

Aja, pa v kuhinjo daj jedilni kot, ker se na klopco stlači več ljudi, če imaš več obiskov.

LP,
Sibil RR 

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 10:12:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 11:23:42   
barika
lahko pregradiš z lamelnimi zavesami, pa imaš posteljo posebej in dnevni prostor posebej, vse v enem prostoru.user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 2.12.2009 11:26:24 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 11:46:54   
Teya D.
Ojoj mi se tudi spopadamo s temuser posted image
Jaz sem za kavč, on za posteljo... Imamo tudi takšno razporeditev, da bi pridobili na prostoru.

Lisička Dada, dajva medve skupi spat pa najina dava skupaj pa mamo rešen problem user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 11:48:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 11:56:27   
Anonimen
jst studiram, da bo vse 4 pojstle(zakonsko, pa od mulcev) pa posteljico od nini naflikala v master bedroom. pol pa bi mulcam dala manjsi prostor za igralnico, krer bi ble same igrace...in pridobim veliko dnevno sobo....
itak se zdaj vsi v spalnici stiskamo....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 11:57:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 12:00:39   
Anonimen
aja....no jst ga nimamuser posted image ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 12:01:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 12:08:36   
Angel_Tian
Lisička - sem bolj s tega področja opremljanja. Če želiš in imaš kakšne mere teh prostorov, ti lahko vsaj v tlorisu malo izrišem in opišem. 

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 12:09:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian

Lisička - sem bolj s tega področja opremljanja. Če želiš in imaš kakšne mere teh prostorov, ti lahko vsaj v tlorisu malo izrišem in opišem. 




IN TO JST TUKAJ IZVEEEEEEEM??????

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 12:09:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 12:10:51   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.
Lisička Dada, dajva medve skupi spat pa najina dava skupaj pa mamo rešen problem

Mislim, da bi tukaj problem šele nastal. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 12:11:23   
Anonimen
angel, bom zrisala, pa ti na skype  posljem....ok?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 13:09:35   
TRIŠ
Se strinjam z možem v vsemuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 13:17:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 13:19:41   
Angel_Tian
miška - kak te ti mojega drugega poklica ne poznaš. Smotka ena, sigurno sem ti že kdaj povedala. Pa daj mi raje na mail pošlji, ker na skypu me bolj ali manj ni
tatjana.gosnik@amis.net

lisička - ti kar lepo premeri pa lahko tudi na mail pošlješ, če imaš možnost, bom kake skenirane slike zelo vesela

pa nisem pristaš pohištva po meri, razen omar z drsnimi vrati, ostalo pa se da vse tako lepo in tudi ugodno opremit čisto s standardnim pohištvom. Midva sva zdaj ene 14 dni al 3 tedne nazaj izkoristila akcijo pri rutarju in opremla pol hiše (ki še itak ni končana) za 2.000 eur. Sem trgovcu takoj rekla, da je to skoraj nemogoče, sploh pa pri rutarju. Je pol kr sam priznal, da imajo navite cene pa se user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 14:56:17   
aluš
1. Vajina spalnica&dnevna
Ja, kar se tiče spanja kavč - postelja. Jaz bi popustila. Ker bo revež skoz tečen in zmatran, ker mora zaradi tebe na kavču spat. Tudi jaz osebno težko spim na kavču. Pa tudi tebi gredo leta goriuser posted image in kaj veš kdaj te začne hrbet "matrat". Ko praviš, da bo to potem kar za nekaj časa.

Bi pa jaz tudi dala npr. posteljo 200*160 (mogoče 140) v en kot, pa potem ali zavese, kot je ena napisala, ali pa predalnike oz. omaro, da se mal pregradi, je pa še vseeno dovolj zraka (če mož ponoči "prdne" da ti ne bo slabo prišlo).

Ker spiš le kar nekaj časa v dnevu, od tega je odvisno tvoje počutje in razpoloženje čez dan, obiski pridejo pa ..., najbrž ne vsak dan.

Kar se omar tiče, ne vem, vsekakor rabiš garderobno omaro, ali jo mogoče lahko postaviš kam ven iz dnevne (hodnik), da ne bi tam prostora rabila.

Delovno povržino, pa ne vem zakaj dve. Ali imata veliko dela za mizo doma, ker jaz ne bi glih dveh kao pisalnih miz v dnevno dajala. Mi ne zgleda.

2.Otroška soba
Pograd: NE.
Razlogi: poleti je lahko obema kar fajn vroče (klima??), nimata nekega maneverskega prostora (naša dva npr. rada bereta v postelji), se mi zdi, da ste oba utesnjena. Mogoče, da pridobiš malo na prostor pograd na L (v vogal, da je eden malo dvignjen, ne kot klasični pograd, drugi ima pod tisti dvignjenim delom noge. Pa rajši kašne poličke nad posteljo za razno šaro.

Garderobna omara: malo premisli koliko veliko je treba, da bosta imela nekak pošlihatano noter, enojno ali dvojna, kakor že pride s prostorom. Pa obvezno vzemi tako do stropa, ne da imaš nad omaro en meter lufta za prah nabirat, cunje pa...

Pisalna miza. Jaz bi vsaj računala na dve, če jih že kupila trenutno ne bi. Ker prej ko slej bosta rabila vsak svojo. Tudi če se bosta bolj malo učila, je tukaj potem lahko skoz en problem, čigava je,kdo ni pospravil ipd.

Pa nekak postavit v tem smislu, da imata vsak malo zasebnosti, recimo vsak v enem  kot sobe (postelja, pisalna miza, omara se mi ne zdi pomembna kje in kako stoji, sploh pri fantih).

3. Termin nabave
Niti pod razno kar nekaj kupovat, samo zato da bo, lahko je na koncu domala  še slabše kot sedaj, samo denarnica je au.
Itak je treba take stvari malo premislit, pa pregledat po trgovinah, to ne gre kar čez noč, tako kot makaroni.
Ko gledaš po trgovinah in katalogih, ti še kaj na pamet pade, kar ti prej sploh ni prišlo na misel.

Mi smo poleti imeli akcijo dobiti v obstoječem stanovanju še eno otroško sobo. Dobro, da sva mečkala in mečkala, ker nama ni bilo se polotit takega zalogaja(razbijanja, svinjarija). Ker na koncu namesto da bi "podrli" pol stanovanja, smo samo eno steno za meter premaknili in to je to. Je pa bila to šele treja varianta, ki nama je kapnila. Pa najbolj enostavna in zaenkrat sem še prepiričana da najboljša. Tako, da tudi čas nekaj prinese.

Uf, sem se razpisala. No upam, da boš kaj pametnega iz tega ven "potegnila", pa srečno pri opremljanju.

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 16:01:50   
Anonimen
Lisička ... ja daj mere prostorov povej ... jaz tut kar rada ljubiteljsko premetavam pohištvo po prostoru, pa mogoče kako tebi všečno idejo najdem ... 

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 20:37:58   
mateyka
meni je pa to ful všeč user posted image
saj ni treba stat na pojstli ali pač?
user posted image

spodaj bi naredila pa tako mini "walk/step in" garderobo/omaro + še kako manjšo omaro zraven, za tiste cotke, ki jih najbolj pogosto rabiš..
pa dnevno maš lahko potem normalno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 20:48:34   
mateyka
normalno dvevno mislim, brez ostalih omar in elementov, ki ti lahko vzamejo ful placa..

za fanta bi pa ta sistem (ok, ne ta model, ker je malo preveč "holzerski" zame) - da je miza spodaj in postelja zgoraj in s tem imata več prostora user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vprašanje glede opremljanja
2.12.2009 21:18:37   
Gina
Meni so te variante s spanjem na pogradu, pa spodaj uporabna površina (omara ali pisalna miza) čist všeč. Uporabno in lepo.

Drugače pa ne vem zakaj ne bi imela postelje v dnevni? Pri nas imamo dva kavča v dnevni in vedno raztegnjena, da vsak misli, da imamo tam spalnico. V resnici so kavči raztegnjeni zato, ker je luštno če lahko čist vsi ležimo, ne pa da samo en leži, ostali morajo pa sedet pred tv-jem.
Pa prej ko nismo imeli placa za dnevno sobo, smo imeli tudi posteljo seveda in tv v isti sobi. Pa vsi smo gor skakali. Za family life ni to tolk zanič, razen če bi te motilo, da froci gor skačejo čez dan. Edino za obiske ni priročno, amapk saj imaš kuhinjo, ni treba da se obiski valajo po kavču, čist nič ni narobe, če se ob kuhinjski mizi pogovarjate pa še kaj gricknete zraven, vsekakor boljše, kot ob tv-ju. Ne vidim težave. Na kavču spat ni glih neka romantika.user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
3.12.2009 8:14:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vprašanje glede opremljanja
3.12.2009 8:25:42   
mateyka
a ne bosta fanta mela nobene mize? user posted image
mislim, da rabita svoj učni prostor. sploh glede na to, da mas ena dva živčka doma. rabita rutino in jasne prostore imho. še moja dveletnica ma svojo mizo - ok, uno malo ikeino, ki jo lahko prestavim, ampak vseeno user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?