|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:52:49   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

to kar najraje" je" mi je že povedala in pokazala ker ko grem k njima na kosilo včas ni pujseka na mizi in moj je malo žalosten user posted image ker pač njegova mama ve da jaz ne jem pujseka in raje da piščanca na mizi :) no včas pa kuha različno da sma oba zadovolna :) glede nasvete mi večkrat da po telefonu :)



Ojoj, nasvete ti daje že zdaj! Če ne boš bodočo taščo že zdaj malo prizemljila, pa naj bo še tako dobra oseba in nasveti še tako dobronamerni, se ti bo enkrat, če ne prej pa potem, ko bo še kakšen otrok, od teh "nasvetov" zmešalo. user posted image  Še sploh če boste živeli v isti hiši.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:54:30   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

he he he moj lahko bo bral tukaj ker ve da hodim na forume in tudi ve na katere ker mu morem povedat vse če ne je pa user posted image user posted image če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga



Jaz bi jo na tvojem mestu že zdavnaj pobrisala.


ne grem dol s foruma edino ta forum mi je tolažba , to kar pišem pa naj vidi tudi kako mnenje imajo druge punce o tem ker jaz mu rečem on pa me ne j+++++be


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:56:03   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

to kar najraje" je" mi je že povedala in pokazala ker ko grem k njima na kosilo včas ni pujseka na mizi in moj je malo žalosten user posted image ker pač njegova mama ve da jaz ne jem pujseka in raje da piščanca na mizi :) no včas pa kuha različno da sma oba zadovolna :) glede nasvete mi večkrat da po telefonu :)



Ojoj, nasvete ti daje že zdaj! Če ne boš bodočo taščo že zdaj malo prizemljila, pa naj bo še tako dobra oseba in nasveti še tako dobronamerni, se ti bo enkrat, če ne prej pa potem, ko bo še kakšen otrok, od teh "nasvetov" zmešalo. user posted image  Še sploh če boste živeli v isti hiši.


kako naj če pa neznam user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:56:39   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

he he he moj lahko bo bral tukaj ker ve da hodim na forume in tudi ve na katere ker mu morem povedat vse če ne je pa user posted image user posted image če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga



Jaz bi jo na tvojem mestu že zdavnaj pobrisala.


ne grem dol s foruma edino ta forum mi je tolažba , to kar pišem pa naj vidi tudi kako mnenje imajo druge punce o tem ker jaz mu rečem on pa me ne j+++++be



Am... Nisem mislila, da bi jo pobrisala dol s foruma, ampak bi ga že zdavnja pustila - NJEGA. user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:57:39   
Anonimen
No jaz bi ti svetovala točno tisto, kar sem sebi: BEŽI TAKO HITRO IN TAKO DALEČ, da te tud z interpolom ne najde. Pa kaj ti si res misliš uničiti življenje zared enga maminga sinčka? Malo se ceniš, malo...

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:59:18   
pridna_janja
prav vesela sem da mi svetujete upam da bi boste pomagale in da bom vedla kako ravnat naprej ker se mi bo zmešalo od njegove očitke upam da ne bom kmal na vojnik pristala ker nevem kaj naj naredim ker ga imam rada samo me skos spravlja ob živce.

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:00:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

prav vesela sem da mi svetujete upam da bi boste pomagale in da bom vedla kako ravnat naprej ker se mi bo zmešalo od njegove očitke upam da ne bom kmal na vojnik pristala ker nevem kaj naj naredim ker ga imam rada samo me skos spravlja ob živce.


Pa iz okolice Celja si? Nekje iz te regije? :D

Drugače pa... pomagamo ti bolj težko veš. Lahko ti samo svetujemo, da se reši. Saj vem, da ga imaš rada ampak... imej vsaj malo tudi sebe no.

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:03:25   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

prav vesela sem da mi svetujete upam da bi boste pomagale in da bom vedla kako ravnat naprej ker se mi bo zmešalo od njegove očitke upam da ne bom kmal na vojnik pristala ker nevem kaj naj naredim ker ga imam rada samo me skos spravlja ob živce.


Pa iz okolice Celja si? Nekje iz te regije? :D

Drugače pa... pomagamo ti bolj težko veš. Lahko ti samo svetujemo, da se reši. Saj vem, da ga imaš rada ampak... imej vsaj malo tudi sebe no.

Iz okolice krškega sem jaz pa še seksat ne morem ker malo sem preglasna in lahko tudi me slišijo pa kako naj se grem tuširat po akciji ker lahko srečam mamico njegovo na hodniku ker je na sprot kopalnice spalnica njena in dnevna soba user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:12:30   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Pa nikol ni imel dolgo vezo tako ko zdej (2,5 let)je imel pred mano eno punco ene 2 meseca potem dolgo nič.



Čakaj, dve leti pa pol si z njim? Zakaj že? A te ima tip slučajno rad?
Pa sem jaz mislila, da sem nora, ko sem pol leta prenašala bivšega.

A res ne vidiš kaj ti dela? Kaj dela s tabo? A res ne vidiš, da te ne spoštuje niti malo? da si za njega samo "deklica, ki mora izpolnit vse njegove želje"?

Men je enkrat bivši izjavil, da je itak brezveze, da sem pri njem, če pa ne pritečem vsa vesela takoj k vratom, ko on pride iz službe. Jaz sem se pa takrat lih učila za en ful težek izpit (že tretjič in sem bila čist na koncu z živci).

Ko se prek študenta delala cel dan in sem zvečer prišla domov (k njemu) je bilo prvo kar mi je rekel: "A spet misliš tk grdo gledat? Pol rajš pojdi domov (k meni na dom)".

Res ne vem kaj mi je bilo, da sem dovolila, da tako dela z mano. Takega ravnanja ne bi smela prenašat nobena.Beži kar te nesejo noge. resno mislim. če to storiš danes, bo prepozno.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:37:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
......to me je najbol strah da se tam selim potem cez en mesec grem in delam sramoto mojem staršem in se mi bojo vsi smejali......


To je pa strasno samostojno in ne navezano na starse.....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:38:26   
Angel_Tian
Prebrala sem samo prvo vprašanje, odgovorov pa še ne user posted image

SEM poročena z maminim sinčkom in živimo v mansardnem stanovanju v hiši od tašče in tasta. Za umret...
Ga po štirih letih skupnega življenja še vedno "odmaminiziram" (postopek še ni čisto končan) - deluje pa, saj smo v gradnji svoje hiše, četudi le kaka 2 km vstran user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:44:50   
Vijoličarka
Jaz osebno bi pobrala šila in kopita. Ne danes, ampak že včeraj.

Tipično mamino dete, popolnoma nesamostojno. On in mami čisto lepo vozita skupaj, samo vsak od njiju ima en problem:

njegov problem je ta, da pač potrebuje sex in tega mu mati pač ne more dati
njen problem je ta, da pač potrebuje vnuke in potrebuje neko maternico

Torej je treba najti primerno luknjo in maternico za zadovoljitev zgoraj navedenih potreb. Žal mi je, če zvenim grobo, ampak prav za to gre. Ta luknja in maternica ni in ne sme biti samostojna oseba, temveč ubogljiva lutka, ki ne bo motila sožitja, v katerem sinko živi z mamo. On ne potrebuje nič novega v življenju, ker je vse tako, kot je treba, ona ne želi da sin odraste in si najde družico.

Zato je ona vsa prijazna do tebe, ker te vzgaja. Ker hoče vnuke. Potem pa: če boš delala tako, kot ti bosta onadva rekla, v redu, drugače pa: vnuka sem, ti se pa poberi. Ona bo imela sinka in vnukeca, on si bo pa že kakšno priložnostno luknjo našel, če bo sila.

Kaj hočem povedati? Ti si 'še najboljše' kar se je dalo najti 'na tržišču' (punce so danes res grozne), čeprav imaš tudi ti 'ogromno napak'. Zato te je treba nadzirati, stalno nazirati. Zato moraš pokazati telefonske izpiske in biti 24/7 na razpolago.

Tipček je totalno nesamozavesten. Boji se, da boš ušla, zato poostruje nadzor. To je tudi očitno njegov način razmišljanja, tako si on predstavlja imeti partnerko: robota, ki ga bosta programirala skupaj z mamo. Ker takih robotov še ne prodajajo, je treba disciplino doseči drugače.

Lepo te prosim. Nihče nima pravice, da ti telefonari cele dneve, samo zato, da te nadzira. Telefoni niso za to. Če ti ima kaj za povedati, naj te obišče, pojdita ven, na sprehod in podobno. Nihče nima pravice preverjati tvojih telefonskih izpiskov, razen mogoče Interpola, če bi sumili, da si kakšen mednarodni terorist, pa še to ne brez naloga. In ko ti krši ustavne pravice, zraven vseeno še namiguje, da prav gotovo poznaš način, da podtalno komuniciraš s sovražnikom. Mislim, ta je bolj paranoičen od Stalina.

In čisto prav imaš, da nočeš k njim. Intima je intima in res ne vem, zakaj bi morali biti drugi seznanjeni, kdaj sta seksala. Preseliti se k tašči in si z njo deliti kopalnico in kuhinjo? Mi ne pade na kraj pameti. To ni samostjno življenje. Gospodek bo tako imel zagotovljen reden seks in stalni nadzor, mamica bo lahko nadaljevala z vzgojo.

Samostojno življenje je, ko gre par na svoje in se vsak od njiju zaveda, da so starši starši, partner pa partner. Kot bi rekel moj tast: moški mora vedeti, da je mama mama, žena pa žena.

Odločitev je seveda tvoja. In ne se slepiti: on se ne bo nikdar spremenil. Vsekakor ne na bolje.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:49:36   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Pa nikol ni imel dolgo vezo tako ko zdej (2,5 let)je imel pred mano eno punco ene 2 meseca potem dolgo nič.



Čakaj, dve leti pa pol si z njim? Zakaj že? A te ima tip slučajno rad?
Pa sem jaz mislila, da sem nora, ko sem pol leta prenašala bivšega.

A res ne vidiš kaj ti dela? Kaj dela s tabo? A res ne vidiš, da te ne spoštuje niti malo? da si za njega samo "deklica, ki mora izpolnit vse njegove želje"?

Men je enkrat bivši izjavil, da je itak brezveze, da sem pri njem, če pa ne pritečem vsa vesela takoj k vratom, ko on pride iz službe. Jaz sem se pa takrat lih učila za en ful težek izpit (že tretjič in sem bila čist na koncu z živci).

Ko se prek študenta delala cel dan in sem zvečer prišla domov (k njemu) je bilo prvo kar mi je rekel: "A spet misliš tk grdo gledat? Pol rajš pojdi domov (k meni na dom)".

Res ne vem kaj mi je bilo, da sem dovolila, da tako dela z mano. Takega ravnanja ne bi smela prenašat nobena.Beži kar te nesejo noge. resno mislim. če to storiš danes, bo prepozno.

mogoče sem tako dolgo znjem ker me ni silil v spolne odnose mogoče zato ker vsi drugi kar tako hočejo seksat,mogoče zato samo zdej zadne čase samo še o seksu govori


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:56:04   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz osebno bi pobrala šila in kopita. Ne danes, ampak že včeraj.

Tipično mamino dete, popolnoma nesamostojno. On in mami čisto lepo vozita skupaj, samo vsak od njiju ima en problem:

njegov problem je ta, da pač potrebuje sex in tega mu mati pač ne more dati
njen problem je ta, da pač potrebuje vnuke in potrebuje neko maternico

Torej je treba najti primerno luknjo in maternico za zadovoljitev zgoraj navedenih potreb. Žal mi je, če zvenim grobo, ampak prav za to gre. Ta luknja in maternica ni in ne sme biti samostojna oseba, temveč ubogljiva lutka, ki ne bo motila sožitja, v katerem sinko živi z mamo. On ne potrebuje nič novega v življenju, ker je vse tako, kot je treba, ona ne želi da sin odraste in si najde družico.

Zato je ona vsa prijazna do tebe, ker te vzgaja. Ker hoče vnuke. Potem pa: če boš delala tako, kot ti bosta onadva rekla, v redu, drugače pa: vnuka sem, ti se pa poberi. Ona bo imela sinka in vnukeca, on si bo pa že kakšno priložnostno luknjo našel, če bo sila.

Kaj hočem povedati? Ti si 'še najboljše' kar se je dalo najti 'na tržišču' (punce so danes res grozne), čeprav imaš tudi ti 'ogromno napak'. Zato te je treba nadzirati, stalno nazirati. Zato moraš pokazati telefonske izpiske in biti 24/7 na razpolago.

Tipček je totalno nesamozavesten. Boji se, da boš ušla, zato poostruje nadzor. To je tudi očitno njegov način razmišljanja, tako si on predstavlja imeti partnerko: robota, ki ga bosta programirala skupaj z mamo. Ker takih robotov še ne prodajajo, je treba disciplino doseči drugače.

Lepo te prosim. Nihče nima pravice, da ti telefonari cele dneve, samo zato, da te nadzira. Telefoni niso za to. Če ti ima kaj za povedati, naj te obišče, pojdita ven, na sprehod in podobno. Nihče nima pravice preverjati tvojih telefonskih izpiskov, razen mogoče Interpola, če bi sumili, da si kakšen mednarodni terorist, pa še to ne brez naloga. In ko ti krši ustavne pravice, zraven vseeno še namiguje, da prav gotovo poznaš način, da podtalno komuniciraš s sovražnikom. Mislim, ta je bolj paranoičen od Stalina.

In čisto prav imaš, da nočeš k njim. Intima je intima in res ne vem, zakaj bi morali biti drugi seznanjeni, kdaj sta seksala. Preseliti se k tašči in si z njo deliti kopalnico in kuhinjo? Mi ne pade na kraj pameti. To ni samostjno življenje. Gospodek bo tako imel zagotovljen reden seks in stalni nadzor, mamica bo lahko nadaljevala z vzgojo.

Samostojno življenje je, ko gre par na svoje in se vsak od njiju zaveda, da so starši starši, partner pa partner. Kot bi rekel moj tast: moški mora vedeti, da je mama mama, žena pa žena.

Odločitev je seveda tvoja. In ne se slepiti: on se ne bo nikdar spremenil. Vsekakor ne na bolje.

jaz mu pokažem izpisek telef.pogovorov ker mi ne verjame da samo znjem se pogovarjam po telef.hvala res si mi malo odprla oči zdej bom vzela stvar v roke pa bom vidla kako naprej ker res tega ne prenesem več


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:56:42   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
......to me je najbol strah da se tam selim potem cez en mesec grem in delam sramoto mojem staršem in se mi bojo vsi smejali......


To je pa strasno samostojno in ne navezano na starse.....


Hja, Misek, sumim, da je bila tale pridna_janja zelo strogo vzgojena in da je v osnovi podrejeno bitje, ki je navajeno sprejemati ukaze in spoštovati starejše.

Popolnoma logično se ji zdi, da jo lahko tašča ven vrže, pa da je pri tem glavni problem, da bo staršem v sramoto. Vzgojena je, da ustreže. Mislim tudi, da se ji še vedno na pol zdi, da je problem v njej in ne v maminem sinkotu. Se ji pa nekaj svetlika.

Takle zakladek je dandanes 'na tržišu' težko najti in ni čudno, da jo tako nadzira.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 12:59:19   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
......to me je najbol strah da se tam selim potem cez en mesec grem in delam sramoto mojem staršem in se mi bojo vsi smejali......


To je pa strasno samostojno in ne navezano na starse.....


Hja, Misek, sumim, da je bila tale pridna_janja zelo strogo vzgojena in da je v osnovi podrejeno bitje, ki je navajeno sprejemati ukaze in spoštovati starejše.

Popolnoma logično se ji zdi, da jo lahko tašča ven vrže, pa da je pri tem glavni problem, da bo staršem v sramoto. Vzgojena je, da ustreže. Mislim tudi, da se ji še vedno na pol zdi, da je problem v njej in ne v maminem sinkotu. Se ji pa nekaj svetlika.

Takle zakladek je dandanes 'na tržišu' težko najti in ni čudno, da jo tako nadzira.




res je glede moje vzgoje strogo je bilo in marsikaj sem pretrpela tak da sem pobegnila od mamice ko sem bla stara 15 let sem živela s policajem 3 leta in še bila posiljena in zato imam tega edinčka rada ker me ni silil v spolne odnose ceprav zdej pa skos samo se otem govori


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:02:34   
uwaga
Vijoličarka podpis! ( Dvakrat če dovoliš).

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:03:19   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

in da nikol ne spiš tukaj


hohoho user posted image tole se pa lahko mal čudno (pre)bere user posted image


-------------
user posted image

Se zbudiš po strastni noči....z maminim sinčkom....pogledaš levo, zagledaš
ljubega z žarom v očeh
....pogledaš desno- pa bodoča tašča z naočniki na nosu šalta pilota user posted image !!!

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 2.12.2009 13:05:47 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:04:38   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

jaz mu pokažem izpisek telef.pogovorov ker mi ne verjame da samo znjem se pogovarjam po telef.hvala res si mi malo odprla oči zdej bom vzela stvar v roke pa bom vidla kako naprej ker res tega ne prenesem več



Glej, pridna_janja. Ti se lahko po telefonu pogovarjaš s komerkoli hočeš. S prijateljicami, mamo, očetom, drugimi sorodniki, prijatelji in znanci. To je tvoja ustavna pravica, svoboden človek si.

Če on meni, da ti pogovori vodijo v nezvestobo, potem je to njegov problem in ne tvoj. In če on vidi nekaj slabega in nevarnega v tem, če ti komuniciraš z zunanjim svetom, je ta problem hudičevo resen.

Ti nimaš njemu kaj za dokazovati, da se 'samo z njim pogovarjaš'. To je absurdno. Ti nisi njegova lastnina, lahko se pogovarjaš s komerkoli hočeš.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:05:20   
ronja
Men je enkrat bivši izjavil, da je itak brezveze, da sem pri njem, če pa ne pritečem vsa vesela takoj k vratom, ko on pride iz službe. Jaz sem se pa takrat lih učila za en ful težek izpit (že tretjič in sem bila čist na koncu z živci).

Ta naj si kužka dobi! (pa še ta bo tak, dokler bo mlad, ko bo pa star, se mu pa mogoče niti ne bo dalo primajat do vratuser posted image ) Madona majo ljudje ideje! Namesto da te bi objel, pa vprašal, kako ti gre...user posted image Saj ne rečem, da mora bit človek non stop ful pozoren do dragega, ampak vsaj takrat, ko veš, da ma težke čase, pa res ne škodi!

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
......to me je najbol strah da se tam selim potem cez en mesec grem in delam sramoto mojem staršem in se mi bojo vsi smejali......

To je pa strasno samostojno in ne navezano na starse.....

hehe, mišek mi spet misli bereuser posted image
Ja, to, česar smo navajeni, nam ni tuje, tudi če je narobe. Ti si navajena, da moraš ves čas gledat na to, kaj drugi rečejo (tvoji starši in njihovi sosedje, recimo, da jim ne boš sramote delala, ker potem se bojiš, da te ne bojo imeli radi), zato sprejmeš to, da moraš ugajat njegovi mami, če želiš, da te ima on rad.

No, po tvojih kriterijih noben od mojih fantov ni bil mamin sinček. sem se pa za vsakega včasih mal bala, da je...
Prvega sem ful zafrkavala glede tega, čeprav se je sam skoz kregal s svojo mamo, tudi glede največjih banalnosti, ampak ker je bila ona bolj oblastna ženska in on tako občutljiv na to, da noče bit mamin sinček, se je to zafrkavnje pač ponujalo na pladnju - nisem mogla, da ne biuser posted image . Njegova mami me je najprej imela rada in naju je v mislih že kar poročala (jaz si pa tega nisem želela), ni ji pa bilo všeč, "da takoj priteče k meni" - dokler ga nisem pustila - takrat je bila pa tako besna, da je klicala mojo mamo, kaj za vraga delam njenemu bogemu sinčku! In moja blesava mami, ki nikoli ni bila kaj zaščitniška do mene, ji je seveda dala prav in me nadrla, kaj se gremuser posted image (ok, to je druga skrajnostuser posted image ). Hvalabogu zdaj ve, da to ni bila njena najboljša potezauser posted image .

Drugi je bil verjetno najbolj mamin sinček od vseh, čeprav je najmanj tako deloval - vsekakor ji je največ zaupal. Njegova mami me ni marala iz istega razloga kot taprva, češ da fanta čist preveč vrtim okoli prsta - da takoj pride, kadar ga pokličem, recimo. Ja, kaj naj jaz tu? saj ga ne silim! Pokličem, da mam čas, če hoče, lahko pride, če noče, ni treba, nisem nikoli silila. Enkrat vem, da je šla čisto predaleč, ampak je imela res hude čase (umrla ji je mama) in je rekla nekaj, zaradi česar je še danes jezen nanjo. Nimam pojma, kaj je to bilo, ni mi hotel povedat, ne takrat, niti leta potem, ko sva se že razšla. Ok, saj mi ni treba vedet - mal me firbec matra, kaj hudiča je lahko takega rekla, da ji je tako zameril, da ni ne govoril z njo, ne nič... ampak ajde, življenje teče dalje, ni treba da vedno vse zvem, a ne?user posted image sem ga pa takrat hotela pomirit, da je jezna in žalostna in da zdaj res ne sme jemat tega tako, pa da rabi oporo, ampak je bil preveč besen, pač tak karakter, impulziven. no, zdaj živita s punco v njuni hiši, imata zgoraj stanovanje. ne bi, hvalauser posted image

Tretji pa itak veste, kakšen jeuser posted image . njegova mami me je imela vedno rada, jaz pa njo. Ampak smo imeli pa velik problem, ko se je Ronja rodila in ona nekak ni hotela sprejet mesta babice, vsekakor je hotela bit tej punčki mama. Počasi se je sprijaznila s krutim dejstvom, da svojih otrok ne mislim dat nikomur, dokler so otroci, seveda - potem bojo itak sami šli in me ne bojo nič vprašali o mojem mnenju glede njihovega izborauser posted image . No, takrat, ko je bila največja kriza, sem mu povedala zelo jasno, da ga nikoli nisem mela za maminega sinčka, ampak če sem se pa zmotila, potem pa nimava kaj delat skupaj, saj ve, da ne mislim živet z enim takim. pa se je zmenil z njo, tokrat tako, da je delovalo (menil se je že prej, samo čisto preveč v rokavicah, ker je njegova mami takoj začela jokat, se zaprla v sobo in ni hotela več govorit z njim, če je načel pogovor).

Glede pranja in kuhanja pa težko rečem, ker sem z vsemi začela hodit ko smo bili še mladi in smo vsi meli perilo in kosilo doma (dobro, pri nas sem sama za to skrbela, ampak to je odvisno od družine, pri nas je bilo tako vse mal bolj komplicirano;)... Zdaj si kuhava in pereva sama, za taprvega tudi vem, da si pereta in kuhata z ženo sama, sta se tudi odselila iz hiše, ki je bila last njegovih staršev, ravno zaradi "tašča" problemov... za drugega pa ne vem, kdo mu pereuser posted image , se mi zdi, da se z novo punco tašča kar lepo zmeni, da mata vsaka poluser posted image .

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:17:37   
nincrli
vijoličarka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Očitno pa pridna janja ni imela najbolj lahkega življenja, če je pr 15h zbežala od mame in imela fanta, ki jo je posilil, tak da ni nekam čudno, da je zelo nesamozavestna in takšen partner ji v življenju definitivno ne bo pomagal, tak da ženska pusti ga mamici ti pa si najdi fanta, ki te bo znal spoštovati!




_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:19:03   
ronja
mogoče sem tako dolgo znjem ker me ni silil v spolne odnose mogoče zato ker vsi drugi kar tako hočejo seksat,mogoče zato samo zdej zadne čase samo še o seksu govori

Joj, punči! To je tvoja osnovna pravica, da seksaš, kadar tebi paše, ne pa kadar se nekomu drugemu dvigne! madona, oprosti, če sem nesramna, ampak to ni nek bonus, neka strašno dobra lastnost človeka, da te ne sili! To je nekaj normalnega, da te ne sili v spolne odnose! To, da si bila nekoč posiljena, ne pomeni, da vsi moški posiljujejo! Imaš zelo grozno izkušnjo, ampak verjemi, da večina ni takih! Res ne, no! Ti imaš drugačen vzorec, ker si imela smolo, da is na takega naletela, ko si se še napol otrok morala osamosvojit! Zato ne vidiš celotne slike, cela populacija slovenskih fantov pa ni tako groznih! Samo zato, ker te ni silil v seks, ne pomeni, da se zato splača ostat z njim!

vijoličarka, se spet podpišem...

Skratka: pridna janja, pridne punce pridejo v nebesa, poredne pa povsoduser posted image . Ne bit več tako pridna: ne kaži več izpiskov, ne ponižuj se! Enostavno reči: če mi ne verjameš, pa nič, tvoj problem, jaz vem, s kom sem govorila in tudi če bi s kakim moškim, je to moj problem. pa saj smo v 21. stoletju! Valjda smeš govorit po tel. še s kom drugim!?user posted image Ok, če bi se vsak dan 3x slišala z nekim drugim fantom, ga upravičeno skrbi, ampak pravico imaš pa še vedno. Lahko je ne izkoriščaš, ker bi ga prizadelo, ampak ne pa do te mere, da se ne pogovarjaš z nikomer drugim ali pa samo z ženskami... Pa saj to je čista paranoja!

Postavi meje! To lahko, tega pa si jaz ne dovolim. Če ti kaj ni prav, potem so najina razhajanja prevelika. Pa nima veze, kaj porečejo tvoji starši na vse skup! Če bi jaz mojo mamo poslušala, ne bi nikoli bila z lubijem (pa ga zdaj obožuje, da smo si na jasnemuser posted image ), če bi pa on svojo mamo, bi bila pa že narazen in mela samo enega otroka, ker bi se meni sfuzlalo sicer... Tak da zaupaj sebi, nekdo te bo imel zelo rad, tako kot si in te ne bo silil v spolne odnose in mu ne bo treba kazat izpiskov,...

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:28:34   
pridna_janja
punce vsem hvala,res ste mi odprle oči in bom še večkrat prebrala vse in se bom odločila in vam sporočila.Ko bo pa on bral vem da bo kar hudo ker jaz ga bom poslušala user posted image user posted image

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:29:01   
Vijoličarka
Pridna_janja, mislim da je tvoj problem v tem, da iščeš 'prijaznega' diktatorja. Četudi si pobegnila od doma, nisi pobegnila zato, ker ne maraš diktature, ampak očitno zato, da bi našla 'prijaznejšo' diktaturo. In ko si pustila prvega policaja, si si našla drugega.

Nekako pričakuješ, da boš našla osebo, ki ti bo diktirala, ampak tako, da bo tebi všeč.

Postavi se na lastne noge. Sprejemaj lastne odločitve. Potem si poišči partnerja in ne le nekega boljšega očeta, mamo ali karkoli že podzavestno iščeš.

Obdobje samostojnosti bi ti res prav prišlo.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:30:12   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

No jaz bi ti svetovala točno tisto, kar sem sebi: BEŽI TAKO HITRO IN TAKO DALEČ, da te tud z interpolom ne najde. Pa kaj ti si res misliš uničiti življenje zared enga maminga sinčka? Malo se ceniš, malo...


Se podpišem pod to!
ŽENSKA IMEJ SE VENDAR RADA!!!!!
V tem ni nobene prihodnosti-verjemi mi.... Sem bila v tem in si izkusila!
Noben mamin sinček se ne bo spremenil,pa naj se še tako trudiš....
Veš kolk dobrih decov te še čaka????
Začni živeti in uživati življenje!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?