|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 19:26:55   
sonček33
bit......juhej juhej h+juhej,.....jupi jupi ja...bom prov en deci vinčka spila..

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 19:32:45   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

zarja1 -  ja super, sem pa le misla, da se boma kje srečale, saj če ne drugače, pa se ti javim ko bom v MB in te pridem mal pozdravit, a velja

velja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 20:02:51   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

bit......juhej juhej h+juhej,.....jupi jupi ja...bom prov en deci vinčka spila..


dej ja...jst ti pa nazdravljam z skodelico čaj..čin čin
.me je viroza ulovila...sam se ne damuser posted image user posted image

ja pa hvalaa. zarja. miklarom...in ostale...želim da se mi čimprej pridružite...user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil bit -- 4.1.2010 20:04:38 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 20:33:49   
pikovit
Čer punce moje.Jaz pa nimam prav nič dobrih novic user posted image .Najprej tromboza,sedaj pa imam povišane levkocite in trombocite.Očitno nakazuje na neko vnetje in ne vedo kje user posted image Niti sanja se jim ne.Tako da jutri kličem mojo G in me mora pogledat,če se slučajno kaj čudnega dogaja v maternici,jajčnikih.Upam,da me bo vzela in da pogledamo še v notranjost,če je slučajno kaka štala user posted image Prav žalostna semuser posted image user posted image user posted image .Od božiča čisto vsak dan hodim okol dr. pa nobemenu se nič ne sanja.Katastrofa.Danes sem bila pri revmatologu.So mi vzeli 4 epruvete krvi in dobim izvide šele čez 14 dni.Pa sej me bi do takrat pobralo od vsega.Ehhhhh bog ne daj,da bi pr men špilal vse tako kot mora.
Da o besedah moje G in moje nosečnosti sploh ne govorimo........


Žiži če bo vse po sreči,imam rok 20.8.2010.Levček bo user posted image .Smo pa takrat enkrat imele dekliščino user posted image


Kar pa se tiče nosečniških zbakov,jih ni.NIČ!Od vsega stresa mi je še trebuh splahnel user posted image .

Nič se vam naslednjič javim,upam z boljšimi novicami.

Uživajte in mislim na vas.


(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 20:41:01   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

bit......juhej juhej h+juhej,.....jupi jupi ja...bom prov en deci vinčka spila..


dej ja...jst ti pa nazdravljam z skodelico čaj..čin čin
.me je viroza ulovila...sam se ne damuser posted image user posted image

ja pa hvalaa. zarja. miklarom...in ostale...želim da se mi čimprej pridružite...user posted image user posted image



Spet bolna....ja groza...tut jest sem bila ornk prehlajena pred prazniki, no vmes pa še slabosti in bruhanje...
to mi je pa za kazen, ker sem govorila da nimam nobenih nosečniških znakcov...zdej pa samo ležim...
Danes sva šla pa na pregled in se je G. kr lepo poigrala s slikcami in mali navihanček nama je rito kazal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
noseča sem 9t3d, PDP približno 6.8.2010.

Sem pa šele dons ugotovila da si mi ICSI naredili in ne IVF, čudno a ne?

No uživejte pupe...se oglasim spet ko bom mal boljš.. rada vas mam pa še zmer user posted image







_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 20:43:53   
Tanja_Jes
Pikovit...upam da se vse dobro izteče...za znakce se pa ne sekiraj... juhuhu bruhuhu še pride... držim pesti da bo vse ok...

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 21:28:19   
bit
pikovitek...... upam, da se bo kmalu sve super rešilo...samo pozitivna bodi...

meni je zdravnica...ker sem fasala virozo ...svetovala pitje soka sveže rdeče pese mi je moj kar na  power juice sokce delal..ti povem da je vročino izginla kot bi mignil...1 dsn pa pol ...pravija da je rdeča pesa za vse stvari dobra....poskusi..škodit ti ne more....samo da se potem ne boš ustrašla ker boš lulala rdečeuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 21:30:24   
bit
tanja...a bi nam ti kaj to rito pokazalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 22:16:57   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

gloria..dejva jutr začet


....sem začela...a si t tudiuser posted image user posted image user posted image ....sam kam boš pa ti hujšalauser posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 22:18:44   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: bit

tako se iz Reševih ust....ja dva boste imeliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako je lepo videt dva srčka....se smejeva oba...user posted image
huh... 9.2. imamo na nuhalno..

juhejjjj



...super...vesela sem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 22:21:48   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Čer punce moje.Jaz pa nimam prav nič dobrih novic user posted image .Najprej tromboza,sedaj pa imam povišane levkocite in trombocite.Očitno nakazuje na neko vnetje in ne vedo kje user posted image Niti sanja se jim ne.Tako da jutri kličem mojo G in me mora pogledat,če se slučajno kaj čudnega dogaja v maternici,jajčnikih.Upam,da me bo vzela in da pogledamo še v notranjost,če je slučajno kaka štala user posted image Prav žalostna semuser posted image user posted image user posted image .Od božiča čisto vsak dan hodim okol dr. pa nobemenu se nič ne sanja.Katastrofa.Danes sem bila pri revmatologu.So mi vzeli 4 epruvete krvi in dobim izvide šele čez 14 dni.Pa sej me bi do takrat pobralo od vsega.Ehhhhh bog ne daj,da bi pr men špilal vse tako kot mora.
Da o besedah moje G in moje nosečnosti sploh ne govorimo........


Žiži če bo vse po sreči,imam rok 20.8.2010.Levček bo user posted image .Smo pa takrat enkrat imele dekliščino user posted image


Kar pa se tiče nosečniških zbakov,jih ni.NIČ!Od vsega stresa mi je še trebuh splahnel user posted image .

Nič se vam naslednjič javim,upam z boljšimi novicami.

Uživajte in mislim na vas.




...o joj tvoja nosečnost je pa čist moji podobna...sekiranje in samo sekiranje ki bo prineslo lep konec....držim pestiuser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 22:22:28   
gloria
...čer in lahko nočuser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 22:38:58   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes
mali navihanček nama je rito kazal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
noseča sem 9t3d, PDP približno 6.8.2010.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 22:39:30   
zarja1
Pikovitka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 7:27:02   
BarbiG
Pikovitka, držim pesti, da je z otročkom vse v redu, pa da se vse tole pri sr.a.nje pri tebi konča in da začneš uživati v user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 7:28:04   
BarbiG
Tanja, super za nagajivčka. Dej res tole slikico gor prpopaj, da si ogledamo tvoje dete. Drgač pa dobrodošla v klub user posted image .

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 7:28:39   
loremi
Dobro jutro!

user posted image


Pikovit , ja božica no, jst držim pesti, da je v maternici vse ok, da se dete lepo razvija, da težave izhajajo drugje in da se čiiiiimprej pozdraviš! user posted image  user posted image  user posted image user posted image
bit, čestitke še enkrat! user posted image
miklarom, super, če se boš lotila snežakce delat user posted image

Jaz sem se pa nekaj prehladila user posted image , pa ušesa me bolijo in mi ni prav nič všeč, da bi mogla zdej še kakšne antibiotike jemat user posted image . Pa včeraj zvečer sva se vračala domov, ceste nesplužene in morš res merkat, kako voziš ... pa naju je na konc ovinka začel obračat po cesti user posted image  na srečo sva se ustavla na cesti, ne kje ob cesti na boku user posted image , ustrašla sem se pa ko zmešana.

Vsem želim lep dan in previdno!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 7:58:56   
pinkalonca
Hej punce! Zadnji mesec vas spremljam, ker sem bila prepričana, da se vam bom danes lahko že pridružila v postopku... no pa se ni tako izteklo. Včeraj sva imela drugič spermiogram (moj mož ima zelo slab spermiogram) in ko sva bila prvič pri dr. Rešu nama je rekel, da če bo drugi spermiogram spet slab, da potem pa samo še midva poveva ali se odločiva za ICSI takoj ali čez pet let. No včeraj je bil spermiogram še slabši in naju je gladko odslovil in me poslal k osebnemu ginekologu, češ da bo že on povedal kako naprej user posted image user posted image Popolnoma sva obupana, razočarana nad izidom, ker sva bila pripravljena it samoplačniško in sva pričakovala že napotke za postopek, potem pa takole... Ali je katera od vas imela podobne izkušnje? Kaj naj bi povedal moj G - moji hormonski testi so OK, bi morala imeti mogoče za seboj še UZ preden grem v postopek al kaj? Vem, da ima katera od vas še večje težave, upam da mi boste pomagale in tudi upam, da se vam čimprej pridružim v postopku.

Aja pa čestitke vseeeeeeeem, ki ste ravnokar ugledale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala vam še enkrat za vašo pomoč in zagotovo se še kaj oglasim - navijam pa itak skoz za vse borke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 8:23:28   
Urshy78

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

Urshy78 - dobrodošla med nami in veliko uspeha in sreče, ter da čimprej ugledaš user posted image user posted image


hvala za dobrodošlico in lepe želje user posted image
tebi in vsem borkam tukaj želim enako user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 9:44:26   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: pinkalonca

Hej punce! Zadnji mesec vas spremljam, ker sem bila prepričana, da se vam bom danes lahko že pridružila v postopku... no pa se ni tako izteklo. Včeraj sva imela drugič spermiogram (moj mož ima zelo slab spermiogram) in ko sva bila prvič pri dr. Rešu nama je rekel, da če bo drugi spermiogram spet slab, da potem pa samo še midva poveva ali se odločiva za ICSI takoj ali čez pet let. No včeraj je bil spermiogram še slabši in naju je gladko odslovil in me poslal k osebnemu ginekologu, češ da bo že on povedal kako naprej user posted image user posted image Popolnoma sva obupana, razočarana nad izidom, ker sva bila pripravljena it samoplačniško in sva pričakovala že napotke za postopek, potem pa takole... Ali je katera od vas imela podobne izkušnje? Kaj naj bi povedal moj G - moji hormonski testi so OK, bi morala imeti mogoče za seboj še UZ preden grem v postopek al kaj? Vem, da ima katera od vas še večje težave, upam da mi boste pomagale in tudi upam, da se vam čimprej pridružim v postopku.

Aja pa čestitke vseeeeeeeem, ki ste ravnokar ugledale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala vam še enkrat za vašo pomoč in zagotovo se še kaj oglasim - navijam pa itak skoz za vse borke user posted image user posted image user posted image user posted image



Pozdravljena. Jaz vama predlagam, da gre tvoj mož na pregled k andrologu na GKLJ, k dr. Drobniču, še bolje pa je, da gresta kar oba skupaj na posvet. So res strokovnjaki za moško neplodnost. Moj mož npr. nima semenovodov in posledično nič plavalcev v izlivu, pa so mu naredili biopsijo testisa in sem zdaj že tretjič noseča, tokrat z enojajčnimi dvojčki. Za poskusit ni greh, da tam povejo kako in kaj, pa tud kakšne vitamine bi lahko tvoj mož jedel za izboljšanje semena, npr. Maco.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 10:54:06   
Barbara31
Pozdravljene,

IZ postopka IUI so me končno dali na IVF in sicer dolgi postopek. Med prebiranjem tega foruma sem opazila pizitivne spodbude, ki bi prišle zelo prav. Zato bi se vam rada pridružila... če lahko.user posted image
14.12 sem dobila odobritev za IVF...20.1 pa imam prvi pregled oz. ne vem kako se temu reče(22 dan ciklusa).

Zanima me če se lahko pridružim vašemu seznamčku ?

LP
Barbara


(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 12:15:48   
sonček33
Barbara pozdravlejna!
Seveda si dobrodošla. Vedno. Vsaka.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 12:17:46   
sonček33
Pinkapolonca..se strinjam z BrabiG - dr. Drobnič je strokovnjak...čimprej pokliči na GKLJ in se naročita. Vse dobro vama želim.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 12:22:08   
sonček33
Urshy dobrodošla.

Loremi uf danes pa kakav... juhej...


Pikovit... pa kaj je zdej to za eno sr***...pa to ni res, kaj vse moraš dati ti skozi. Jaz držim pesti, da se čimprej ugotovi vzrok teleih slabih izvidov in da končno začneš uživat.


Miklarom...upam, da si v leto 10 stopila malo bolj na izi, kar se tiče službe...počasi. počasi...ne preveč delat. Velja?user posted image


Gloria...sem začela...sicer samo manj žri in brez kruha... A kam? nič naj te to ne skrbi...dovolj je mest, kjer bi se lahko mal "zdefinirala" Kaj maš ti kakšno posebno dieto?

Tanja Jes...kje se ti potepaš?


mismis...te mis, veš?

žižek...a sva gut?

pika?Pija? kuku



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 12:40:17   
pinkalonca
BarbiG najlepša hvala za odgovor, bom upoštevala. Problem je le v tem, da mi ni jasno zakaj naju ni dal v postopek ker plavalci so bli prisotni v izlivu in itak nama je že prvič rekel, da je edina šansa za naju ICSI user posted image Bom poskusla res dobiti še dodatna mnenja, glede izboljšanja izliva nama je pa rekel da tako pač je in da ne morva NIČ narest glede tega, tako je od rojstva user posted image povsod pa berem o nekih vitaminih, ki naj bi pripomogli za izboljšanje izvida spermiograma... sploh ne vem kaj naj si mislim ??
sonček33 tudi tebi hvala za lepe želje!

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?