Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2026
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni

. Samo jaz mam res čudne otroke (baje so po mamici
) glede tega... Ronja ni zaspana - kaj naj? Jo privežem na posteljo? tudi če leži, ne zaspi - ja, ok, potem pa ne. Samo smotano mi jeto, da včasih potem zaspi pozno popoldne in zato ne gre spat do 23h ponoči in midva nimava nič časa zase. Tako da upam, ad bo kmalu ali čisto ukinila spanec ali pa se sprijaznila s spanjem prej... Ker tole je res trapasto, anredit pa ne vem kaj... Spravim jo lahko v posteljo, tudi mir lahko da, če sem zraven in se cartava, samo zaspi pa ne. Potem bi ona spala ob 17h... Ahja.
. Do sedaj je šele 1x v življenju prespal celo noč.
pa kaj naj - prisilm jo spat ob 14h ali tresem, ko mi zaspi na tleh ob 17h?

