|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 12:50:24   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Hotela sem povedat, da se vse da, ce se hoce.


uuuuu....pazi......nekaj takega sem hotla jaz dopovedat v eni temi in je nastala cela pi******a!user posted image



Ti cist verjamem. Poznam kako cca ta forum tece.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 12:59:34   
vrtnica.m
He he, si pa dobro temo odprla :-)

Ker je vseeno kaj bom napisala, vem, da ne bo dobro. Bom pa to napisala: vsak naj prvo pred svojim pragom pomete in potem gre naj na drugega. In otroke imamo za to, da jih imamo radi in da jih tudi SAMI vzgajamo in ne pustimo drugim (npr.: šolstvu, vzgojitelji) da jih vzgajajo in učijo manir.


l.p.





IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

http://bibaleze.si/clanek/starsi/kolumna-otroci-niso-za-v-gostilno.html

Ste prebrale tale članek?

Kako bi ga komentirale?

Samska ž.  brez otrok o načinu vzgajanja oz. bolj o ocenjevanjuuser posted image

So otroci roboti, ki jih postaviš na mesto in morajo biti kot pri vojakih postrojeni v vrsti?


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:00:36   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: rija
arwenko: a so potem otroci, ki so bolj živi, po tvojem obsojeni na osamitev? dokler po vaše ne pridejo k pametiuser posted image

Ja, ampak samo dojeni.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:02:12   
kaya2007

IZVIRNO SPOROČILO: rija

in če tebe tako moti, da nimaš miru v restavraciji, obstaja tudi verjetnost, da TI ostaneš doma....enako, kot to prosiš za otroke.

možnosti je glih 50:50...

pa ne da zagovarjam pretirano divjanje otrok....ampak....zdravo človeško pamet in  malo prilagajanja pa.

in kolikokrat se zgodi, da si ravno taka druščina odraslih slavljencev popije malce preveč in postanejo nemarno primitivni?
a jih greste potem tudi kar spotikatuser posted image  in metat iz gostilne?


sicer ne vem, če je tole letelo name, ampak vseeno..nikakor nisem za spotikanje otrok, tudi za metanje otrok ven iz restavracij ne. kot sem že prej napisala, vidim prej problem v starših..in če sama ne bi znala naučiti svojih otrok, da se v javnih prostorih pač obnaša nekje v mejah normale, potem bi, jasno, ostala doma. ker ima tudi pes rad mir pri jedi, so včasih rekli user posted image
kar se pa tiče odraslih, ki postanejo preveč glasni in primitivni, bi pa kdaj tudi kakšnega spotaknila, ja user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:06:11   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A da ne....user posted image


Res ne vem kje si to zasledila.

Hotela sem povedat, da se vse da, ce se hoce. Nekateri pac zagovarjajo, da njihov otrok lahko pocne kar se mu zahoce. Je pac otrok. In ni cudnega potem da je tako kot je. Ze kar precej dolgo casa opazujem starse, otroke.. druzine. In se ze takoj vidi komu se da vzgajat otroku in komu se jebe. Pa ne govorim o tem da nimajo radi svojih otrok, ampak se jim pac ne da vzgajat, ker je potrebno prevec truda vlozit. In si pac recejo: ah saj je otrok in mu je oprosceno. Naj pocne kar ga je volja. No, jaz tega ne razumem pac... in mogoce kdaj bom, nikoli se ne ve. Ampak clovek ki ima otroka bi moral pac vse svoje vajeti usmeriti v vzgojo otroka ne!? Sej mu s tem koristi in nikakor skodi!? Sicer pa vsak po svoje... Jaz se ne vtikam v nobenega. Samo opazujem in si mislim svoje... Isto je npr glede domacih zivali: ce si nabavis, moras za njo skrbet in jo naucit kaj se sme in cesa se ne sme. Bo tudi za njo to koristno. Ne pa da jo nabavis in jo potem prepustis samo po sebi.... saj je le zival. Otroska razposajenost JA, ampak ne povsod. In v gostilno to pac res ne spada. Oz k hrani na sploh! Ce nekaterim starsem ne sede imet vzgojenega otroka ok. Naj ima pac tak nacin doma, ampak potem naj ne hodi jest med ljudi... Govorim pa o striktnem norenju in dretju, da se ne bo zdej kdo spotaknu ob moje besede. Kar se tuki rado zgodi. user posted image



Jaz pa ne vem kako imate to čas opazovati.....ker jaz, ko sem s svojim otrokom nekje zunaj, sploh nimam časa tega opazovati......sem toliko okupirana z njo.....

In gospa Zinka je svoje mnenje začela s stavkom.....V gostilni, kjer je polno otrok, me vedno mine apetit. In o taki osebi imam jaz pač mnenje, da jo moti VSAK otrok....ne samo razposajen ali pa celo razvajen......in lahko zanjo striktno norenje in dretje pomeni nekaj čisto drugega kot zate......

In vse se da, če se hoče....tudi razumeti, da če dve ali triletnik 5 ur ne sedi pri miru na družinskem srečanju v gostilni še ni nevzgojen.....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:08:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Hotela sem povedat, da se vse da, ce se hoce.


uuuuu....pazi......nekaj takega sem hotla jaz dopovedat v eni temi in je nastala cela pi******a!user posted image



Samo meni še vedno ni jasno, kaj si ti hotela tam povedati......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:09:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Hotela sem povedat, da se vse da, ce se hoce.


uuuuu....pazi......nekaj takega sem hotla jaz dopovedat v eni temi in je nastala cela pi******a!user posted image




Samo meni še vedno ni jasno, kaj si ti hotela tam povedati......user posted image



saj tud meni ne več! user posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 10.12.2009 13:10:14 >

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:10:33   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In vse se da, če se hoče....tudi razumeti, da če dve ali triletnik 5 ur ne sedi pri miru na družinskem srečanju v gostilni še ni nevzgojen.....



Ja, saj ti ni treba 5 ur viset v gostilni... Si pa tam 2 uri in ko vidiš, da otrok postaja nemiren greš. Lahko samo na en sprehod okrog gostilne, lahko pa tudi domov.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:11:24   
HuAnita
Jaz sem zadnjič na FB napisala, bom pa še tle...

Hči je imela popoldansko 'aktivnost', z malim in še eno družinico (tudi njihov je bil na tej aktivnosti) jo čakava - v eni malo bolj nobel (Tartini ali kaj je že) gostilni. Ta mali čisto priden, jedel pomfri v miru, mi svoje sokove.
Ko prideta pa hči in njen prijatej, pa se je malemu odpeljalo - kot da bi ga nekaj pičilo, kar skakal je od navdušenja nad fantkom, na ves glas mu je ponujal pomfri, dok...
Pa že vidim, da malo stran eno gospo otroški živžav moti, poskušam malega utišat. Za povrh je otroško veselje rodilo še eno pesmico, ki so jo pač vsti trije peli...
Takrat pristopi moški, ki je sedel z gospo - ona si obe roki tišči na ušesa, obraz spačen od muk - in reče, da že prej, ko je bil en otrok, je bilo preveč glasno, ampak da v takem hrupu pa onadva da ne moreja prežvekovati, ups, jesti.
Fora je bila, da ta velika dva sta utugnila na mah, mali še pa kar pel--- komaj sem pridobila njegovo pozornost, da se je stišal. Takoj smo šli plačat in iz gostilne - ker si je ap medtem gospod že prižal cigaro, nisem mogla, da ne bi rekla, da mene pa za razliko od otroškega živžava (pa ni tokrat nihče divjal, gledal v tuje krožnike ipd.!) moti skrad od pipe... pa nič...
No, guspa mi je bila znana, nekaj dni kasneje se mi je - vsa priliznjena, ker sem pač tam pustila 20 eur za čaje in sirupe za deco - v lekarni klanjala do tla...
Me je mikalo, da bi jo vprašala, če ima sirupe za deco na 'mute' naštelat, pa sem se zadržala....

Skratka, ena taka izkušnja.... v premislek...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:15:01   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Prav gledam, kje se da poklicati na uredništvo. Tole tu je skoraj za prijavit policiji oziroma kakemu društvu. Avtorica javno priznava, da je namerno poškodovala otroka.
O podivjanih otrocih imam sicer svoje mnenje, samo nihče pa nima pravice spotikat otrok. Na ta način lahko otroka trajno poškoduješ in poskrbel bom, da bo ta avtorica odgovarjala za svoje pisanje.


ja res so tile članki za kozlat, ampak niti ni za krivit avtorico kot portal, ki je to objavil user posted image . Provokacija gor ali dol, vse ima svoje meje.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:15:16   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In vse se da, če se hoče....tudi razumeti, da če dve ali triletnik 5 ur ne sedi pri miru na družinskem srečanju v gostilni še ni nevzgojen.....



Ja, saj ti ni treba 5 ur viset v gostilni... Si pa tam 2 uri in ko vidiš, da otrok postaja nemiren greš. Lahko samo na en sprehod okrog gostilne, lahko pa tudi domov.




Lahko....lahko pa tudi sploh ne greš na družinsko srečanje, da ne vzameš apetita tistim perfektnim babnicam, ki jih zmoti že beseda otrok......

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:15:30   
baguSka
kar se pa tiče odraslih, ki postanejo preveč glasni in primitivni, bi pa kdaj tudi kakšnega spotaknila, ja user posted image


điiizsss o takih pa SPLOH nebi!!!user posted image user posted image user posted image takih pa jst nebi samo spotaknila!!!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:19:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In vse se da, če se hoče....tudi razumeti, da če dve ali triletnik 5 ur ne sedi pri miru na družinskem srečanju v gostilni še ni nevzgojen.....



Ja, saj ti ni treba 5 ur viset v gostilni... Si pa tam 2 uri in ko vidiš, da otrok postaja nemiren greš. Lahko samo na en sprehod okrog gostilne, lahko pa tudi domov.




Lahko....lahko pa tudi sploh ne greš na družinsko srečanje, da ne vzameš apetita tistim perfektnim babnicam, ki jih zmoti že beseda otrok......



Mah... dej no. Ok, mogoce avtorico tistega besedila res motjo otroci. Ampak vse ostale perfektne babnice pa ne motijo otroci, ampak samo premalo vzgojeni otroci pac.. Za katere se starsi v gostilni ne pobrigajo dovolj in jih pustijo da pocnejo kar jih je volja. Jih celo ignorirajo, ceprav skacejo okoli vseh miz, cukajo sosede za roka, pulijo roze, polivajo kozarce, se derejo kukr jim gasilke to dopuscajo itd itd.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:19:39   
Anonimen
Jaz bi pa ob vsem tem samo rekla:
Draga ga. Zinka, če bi bili moja prijateljica in bi na mojem rojstnem dnevu storila kaj takega, bi me bilo sram, da ste moja prijateljica oz., da vas sploh poznam. Res je, da so eni otroci precej živahni in so za ostale obiskovalce gostilne lahko moteči, ampak če bi vi spotaknila mojega otroka in mi potem še pametovala, verjamite mi, da bi vam prisolila zaušnico. Kar je pa preveč je pa preveč. Verjamem da so tudi drugi načini, kako povedat staršu, da nekja ni ok. V končni fazi bi lahko tudi otroka prijela za roko, ko bi pritekel mimo in mu povedala, da naj tega ne počne, da to ni lepo ... otroci ponavadi hitreje poslušajo in ubogajo nekoga, ki ga ne poznajo dobro, kot pa starše, ki so včesih prav nemočni v kaki situaciji ... ne zagovarjam podivjanih otrok in ignorantskih staršev, samo kot sem že rekla, ker je preveč je pa preveč.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:23:08   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In vse se da, če se hoče....tudi razumeti, da če dve ali triletnik 5 ur ne sedi pri miru na družinskem srečanju v gostilni še ni nevzgojen.....



Ja, saj ti ni treba 5 ur viset v gostilni... Si pa tam 2 uri in ko vidiš, da otrok postaja nemiren greš. Lahko samo na en sprehod okrog gostilne, lahko pa tudi domov.




več ali manj je to vsa umetnost.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:25:05   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Mah... dej no. Ok, mogoce avtorico tistega besedila res motjo otroci. Ampak vse ostale perfektne babnice pa ne motijo otroci, ampak samo premalo vzgojeni otroci pac.. Za katere se starsi v gostilni ne pobrigajo dovolj in jih pustijo da pocnejo kar jih je volja. Jih celo ignorirajo, ceprav skacejo okoli vseh miz, cukajo sosede za roka, pulijo roze, polivajo kozarce, se derejo kukr jim gasilke to dopuscajo itd itd.



Jaz moram povedati, da sem precej v gostilnah z otrokom…..na kavi….večkrat gremo jest v gostilno, dopostujemo vedno v hotelu……pa ne vem, če si mi je že kdaj zgodilo, da bi videla kakega otroka, ki bi neznanca pulil za roko, spodmetaval natakarje, se drl….vendar, ko sem pač z nekom v gostilni, se posvetim svoji družbi in ne toliko okolici, tako da je čisto možno, da kako zverinsko dretje in razgrjanje preslišim…..nekako pa kar občudujem tiste mame, ki poleg tega, da v gostilni skrbijo zato, da se njihovi otroci lepo obnašajo, vedo o okoliških otrocih v gostilni do potankosti povedati kako so nevzgojeni in razvajeni……meni to nikakor ne rata….

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:26:42   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In vse se da, če se hoče....tudi razumeti, da če dve ali triletnik 5 ur ne sedi pri miru na družinskem srečanju v gostilni še ni nevzgojen.....



Ja, saj ti ni treba 5 ur viset v gostilni... Si pa tam 2 uri in ko vidiš, da otrok postaja nemiren greš. Lahko samo na en sprehod okrog gostilne, lahko pa tudi domov.




več ali manj je to vsa umetnost.


Ja. Ampak nekaterim sem, kot sem ze prej povedala, sladko gladko jebe, ce je otrok nemiren... njega (starsa) to ne moti, za druge mu pa itak dol visi. Saj je otrok in se lahko dere ce mu kej ni vsec... bo ze se zdrzu se 3 ure in vsi ostali z njim.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:28:05   
baguSka
.vendar, ko sem pač z nekom v gostilni, se posvetim svoji družbi in ne toliko okolici, tako da je čisto možno, da kako zverinsko dretje in razgrjanje preslišim….


no, potem se nisi naletela na take otroke.. ker ce bi, se nebi mogla posvetit svoji druzbi. verjemi!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:29:54   
kaya2007
no huanita, jaz bi temu definitivno kaj povedala o cigarah..ki so sigurno bolj moteče kot otroško petje user posted image

in moram rečt, da zelo zelo poredko sploh naletim na otroke, ki so mogoče res moteči za okolico (recimo, da se mi je to zgodilo 2x, pa sem vsaj 2x na teden v restavracijah, poleti pa vsak dan)...veliko bolj pogosto lahko to rečem za kakšnega odraslega.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:29:55   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Jaz sem zadnjič na FB napisala, bom pa še tle...

Hči je imela popoldansko 'aktivnost', z malim in še eno družinico (tudi njihov je bil na tej aktivnosti) jo čakava - v eni malo bolj nobel (Tartini ali kaj je že) gostilni. Ta mali čisto priden, jedel pomfri v miru, mi svoje sokove.
Ko prideta pa hči in njen prijatej, pa se je malemu odpeljalo - kot da bi ga nekaj pičilo, kar skakal je od navdušenja nad fantkom, na ves glas mu je ponujal pomfri, dok...
Pa že vidim, da malo stran eno gospo otroški živžav moti, poskušam malega utišat. Za povrh je otroško veselje rodilo še eno pesmico, ki so jo pač vsti trije peli...
Takrat pristopi moški, ki je sedel z gospo - ona si obe roki tišči na ušesa, obraz spačen od muk - in reče, da že prej, ko je bil en otrok, je bilo preveč glasno, ampak da v takem hrupu pa onadva da ne moreja prežvekovati, ups, jesti.
Fora je bila, da ta velika dva sta utugnila na mah, mali še pa kar pel--- komaj sem pridobila njegovo pozornost, da se je stišal. Takoj smo šli plačat in iz gostilne - ker si je ap medtem gospod že prižal cigaro, nisem mogla, da ne bi rekla, da mene pa za razliko od otroškega živžava (pa ni tokrat nihče divjal, gledal v tuje krožnike ipd.!) moti skrad od pipe... pa nič...
No, guspa mi je bila znana, nekaj dni kasneje se mi je - vsa priliznjena, ker sem pač tam pustila 20 eur za čaje in sirupe za deco - v lekarni klanjala do tla...
Me je mikalo, da bi jo vprašala, če ima sirupe za deco na 'mute' naštelat, pa sem se zadržala....

Skratka, ena taka izkušnja.... v premislek...


Odgovor za tak iztrebek: Lepo se obrni in se spravi nazaj na sedež, dokler imaš še čas..... Do takih pa nimam potrpljenja in me dobre manire v hipu minejo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:41:58   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Mah... dej no. Ok, mogoce avtorico tistega besedila res motjo otroci. Ampak vse ostale perfektne babnice pa ne motijo otroci, ampak samo premalo vzgojeni otroci pac.. Za katere se starsi v gostilni ne pobrigajo dovolj in jih pustijo da pocnejo kar jih je volja. Jih celo ignorirajo, ceprav skacejo okoli vseh miz, cukajo sosede za roka, pulijo roze, polivajo kozarce, se derejo kukr jim gasilke to dopuscajo itd itd.



Jaz moram povedati, da sem precej v gostilnah z otrokom…..na kavi….večkrat gremo jest v gostilno, dopostujemo vedno v hotelu……pa ne vem, če si mi je že kdaj zgodilo, da bi videla kakega otroka, ki bi neznanca pulil za roko, spodmetaval natakarje, se drl….vendar, ko sem pač z nekom v gostilni, se posvetim svoji družbi in ne toliko okolici, tako da je čisto možno, da kako zverinsko dretje in razgrjanje preslišim…..nekako pa kar občudujem tiste mame, ki poleg tega, da v gostilni skrbijo zato, da se njihovi otroci lepo obnašajo, vedo o okoliških otrocih v gostilni do potankosti povedati kako so nevzgojeni in razvajeni……meni to nikakor ne rata….



Točno tako. Tudi mi smo kar dostikrat v oštarijah , pa še nisem doživela česa takega. No, je pa res, tudi moj otrok ni fikus, morda mi zato ni dano videti še bolj nevzgojenih otrok od našega nevzgojencauser posted image .

Res se včasih vprašam, če jaz živim na kakšnem drugem planetu ali kaj, ampak jaz dejansko nimam izkušenj s podivjanimi, nevzgojenimi in razvajenimi pamži, katerih ignorantski in nesposobni starši samo z butasto občudujočim pogledom opazujejo njihov vandalizem ... nikjer ... nikoli ...

Verjetno pa, če bi HOTELA (si nafilati svoj supeRR materinski ego),  bi to opazila; če pa ne, bi se pa prav potrudila, da bi opazila; ... če pa še to ne bi dalo zadostnih rezultatov, bi pa zgodbico v svoji (popolni) glavi malo priredila. Saj ni važno, glavno, da bi imela kaj za povedati ... čez druge otroke, kakopak.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:43:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007


sicer ne vem, če je tole letelo name, ampak vseeno..


zakaj?
a ko se ga napiješ postaneš pretirano primitivna?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:48:10   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Ne vem, mi imamo tudi doma tako navado, da moja dva sončeka user posted image  sedita lepo mirno za mizo med obrokom, jesta s priborom, ne mečeta hrane po tleh, se ne lovita po stanovanju dokler smo vsi za mizo in tako naprej... In v gostilni pričakujem od njih isto. Ne, v gostilni pričakujem še nekoliko več umirjenosti in discipline ker vem, da moji otroci niso vsem obiskovalcem gostilne nekaj najbolj simpatičnega, najlepšega in oh in sploh naj. In ker bi tudi mene močno motilo, da bi drugi otroci kričali in letali okrog moje mize medtem ko jem pričakujem in zahtevam tudi od svojih otrok, da ne motijo drugih! Saj verjetno poznate pregovor "še pes ima rad pri jedi mir".

In s tem, ko svojim sončekom pustite njihovo otroško razigranost jim delate medvedjo uslugo... Veliko delam s študenti in situacija je iz generacije v generacijo slabša... In to ravno zaradi tega, ker jim nikoli niso bile postavljene meje, kaj se sme in kaj se ne sme!




Ah, mi pa ne, a vešuser posted image


Ne, res, samo primer iz prve roke.
Moj sin je zelo priden, zna lepo, mirno sedeti pri mizi, dokler se ne najemo. Nikakor pa ne bo nekje pri miru eno uro ali celo več.
Saj verjetno nobena otroku ne pusti, da se zaletava v nekoga sredi gostilne in razbija.

Ah, kaka temauser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:48:53   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

vendar, ko sem pač z nekom v gostilni, se posvetim svoji družbi in ne toliko okolici, tako da je čisto možno, da kako zverinsko dretje in razgrjanje preslišim…..nekako pa kar občudujem tiste mame, ki poleg tega, da v gostilni skrbijo zato, da se njihovi otroci lepo obnašajo, vedo o okoliških otrocih v gostilni do potankosti povedati kako so nevzgojeni in razvajeni……meni to nikakor ne rata….



mah....vse se da....kot je nejcko napisala, če imaš otroka, podobnega fikusu....ali jaz pravim kaktusuuser posted image user posted image in zraven dedca, s katerim si zadnjih 5 let več nimata kaj povedatiuser posted image

veš, eni se prav naslajajo nad tem, da so drugi otroci bolj poredni kot njihoviuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 10.12.2009 13:49:23 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Otroci v gostilni
10.12.2009 13:54:56   
baguSka
mah....vse se da....kot je nejcko napisala, če imaš otroka, podobnega fikusu....ali jaz pravim kaktusuuser posted image user posted image


user posted image user posted image jah no... pr enih tezje, pr drugih lazje... se pa vse da! mi3je pac nismo bli fikusi, pa smo vedeli kje je meja... pa ne govorim o svojem ponosu, ampak ponosu starsev, da so nas tko vzgojili...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?