|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktober!!
22.6.2005 10:29:48   
Udb
Joj, kolk sem vam fouš, ker že vse veste kaj boste imele!! JAz bi tudi!!!!!!!!!!! :((

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   oktober!!
22.6.2005 10:40:17   
bebika
Udb ne se sekirat, jest tud ne vem kaj bo, sicer nočem vedeti, ampak najbolj pomembno je, da bo vse OK in, da bo zdrav! ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   oktober!!
22.6.2005 10:51:47   
Udb
bebika, saj tudi tega ne vem!! :(( Se sploh ni hotel tako obrniti, da bi se kaj videlo!! Nič!!!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   oktober!!
22.6.2005 10:53:32   
Anja
Nastja je fantovsko ime ;)

Anja tocno 23 teden :sloncek:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   oktober!!
22.6.2005 11:07:03   
SANJA2
Pri nas pa bomo meli punčico in ji bomo dali ime Zoja. Sicer je to ime sedaj totalno popularno in bo cela poplava Zoj ... no ampak le ena je naša:))) Drugače pa mi takoo zatekajo noge, da jih rajši niti ne pogledam... sdaj ko da niso moje. Grozljivo. Ima katera kak nasvet?

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   oktober!!
22.6.2005 11:25:25   
Anonimen
sanja2, tudi jaz čakam na kakšen nasvet, a verjetno ga ni, bo treba prebroditi še teh pa mescev....jaz hodim bosa po ploščicah (in upam, da ne fašem kakšne angine), si tuširam noge z ledeno vodo, pa noge višje kot srce, kar niti ni tako enostavno izvedljivo...:rozica:

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   oktober!!
22.6.2005 11:27:20   
MojcaG
eternal - hvala! :)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   oktober!!
22.6.2005 11:40:31   
bebika
Anja - drugače je Nastja žensko ime ;) . Samo naš Nastja Čeh ne vem zakaj ga ima:)-:)-:)-


(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   oktober!!
22.6.2005 12:59:16   
soncek&luna
ojla punce,
vceraj sem imela morfologijo...in imela bom, kot sem ze skoz govorila in cutila, :modri: 9nebesa9nebesa9nebesa...je svoj ponos tako kazal, da je G rekel, da je nemogoce zgresit :)-
sem se pa vceraj z ":love:" dokoncno skregala, sploh nisem prisla do tega, da bi mu povedala, da bo dobil drugega sineka...
pretrgala vse stike z njim... tako bo se najbolje...
a, pa nakup stanovanja je padel v vodo :((... po vseh naporih in skakanjih okoli bank, mi sfali "borih" 2 mio sit... pa sem spet pri najemu :hudicek:
vse je za nekaj dobro pravijo... danes se pocutim, po vcerajsnjem razburjenju, presentljivo dobro...naredila sem nekaj zaključkov in sprejela odločitve, ki se jih bom drzala...:)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   oktober!!
22.6.2005 13:01:31   
soncek&luna
cmokec,
cestitam ti za :roza:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   oktober!!
22.6.2005 13:18:50   
bebika
Sonček pravilno si se odločila :bravo: . Sedaj moraš misliti na svoja sončka pa tudi nase. :bravo::bravo::bravo: za še enega :modri: . Škoda glede stanovanja, ampak kot si rekla vsaka stvar je za nekaj dobra.
Drži se!!!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   oktober!!
22.6.2005 13:31:12   
Udb
soncek, a fantek bo!!! Super!

Za stanovanje se ne sekiraj preveč....se bo uredilo! :miska:

Kar se pa :love: tiče...očitno ni bil vreden, da bi bil v vajinem življenju!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   oktober!!
22.6.2005 13:32:06   
soncek&luna
hvala bebika,
:modri: bo moj prvi ;)...samo njegov bo ze drugi sinek in tretji otrok...producira otroke po slo odgovornosti se pa izogiba...no, ne bom ga blatila, sem se vedno lepo imela z njim

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   oktober!!
22.6.2005 13:37:11   
soncek&luna
ja udb, fantek bo...sem full vesela, ampak puncke bi tudi bila ;)
ko se preselim, te povabim na :kava: v novem domeku

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   oktober!!
22.6.2005 13:41:59   
Udb
SONČEK, Z VESELJEM bom prišla!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   oktober!!
22.6.2005 13:46:07   
soncek&luna
da mi punce ne bodo zamerile, vse boste dobrodosle, ce se boste "znasle" v blizini :ups:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   oktober!!
22.6.2005 14:01:00   
cmokec
Soncek, vesela sem za tvojega :modri:, sicer me pa tvoja zgodba kar malo žalosti. Si pa pokazala, da imaš v glavi pospravljeno in te podpiram pri tvoji odločitvi. Stanovanje se bo našlo, boš vidla, da bo vse v redu. Vse se nekako uredi, tudi to se bo. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
22.6.2005 14:20:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   oktober!!
22.6.2005 14:42:37   
bebika
Aja sonček :ups: nisem vedela, da boš imela samo enega svojega :modri: . Oprosti. Če je pa take sorte tiček tale tvoj "bivši" , pol se pa sploh ne sekirat.

lp

bebika

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   oktober!!
22.6.2005 14:55:26   
soncek&luna
bebika, saj sem se tudi jaz pomanjkljivo izrazila...sem pozabila napisat, da bo moj prvi otrocek ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   oktober!!
22.6.2005 22:52:22   
Anja
Bebika :)

Nastja je mosko ime 8) ruskega (slovanskega) izvora tako kot Sasa (na s pride kljukica, me sumniki zezajo).


Pri slovencih je navada, da se imena za deklice koncajo na A, zato pa se uporabljajo nekatera imena za fante pri deklicah.

Je pa posebnost: Aljosa (tu pa vsi vemo, da gre za fanta) :)

Je pa Sasa "poslovenjen" v: Saso (za fanta) in Sasa (za deklico).

Drugace pa se nekaj: PDP imava do dneva natancno enak :)

LP

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?