|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:31:47   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

za mene najhujsi film:Six sense( pa imam obcutek, da je proti temu risanka)



podpis, no, ne v smislu, da je najhujši, ampak najbolj hud pa. Dobr film, res dobr...hud.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:40:07   
madela
Mene drugače te stvari ne prestrašijo,ta Čarovnica pa me je malo,pa vseeno ne tolk,da ga ne bi pogledala. Sem ga 2x.
No,jaz sem pa do zdaj mislila,da so posnetki resnični user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: paranormal activity
14.12.2009 22:46:22   
Katrin

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča


IZVIRNO SPOROČILO: madela

Meni pa se film ni zdel nič posebnega user posted image


To mi je ena punca že rekla- da sploh ni tak dober film, kolk je blo buma okrog njega. Zato sprašujem......


Gledala včeraj user posted image
Mah, v bistvu res nič takega: ene 2x me je fajn butnl, spala sem pa normalno user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: paranormal activity
14.12.2009 23:20:47   
hrchy
ja itak je blair witch zreziran.

ampak meni je tole cist creepy, k je pa se res zgodilo:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dyatlov_Pass_incident
(v anglescini)
in foto:
http://infodjatlov.narod.ru/fg4/index.htm

brrr, grem rajs spat

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: paranormal activity
15.12.2009 8:22:14   
mateyka
ta Blairwitch project je bil men tok mimo, da se nisem mogla bat, ker so mi bli modeli tok glupi.. kdo pri zdravi pameti noče sledit potoku in gre strgat edini zemljevid? nisem se moglea vživet v to neumnost - saj jaz ne bi nikol takih bedarij gledala. +snemala ko sem na smrt prestrašena in mislim, da me bo ravnokar en fental, se bom spomnila kamero prižgat? jaaa, ful mi bo to koristilo, ko jo čez 5 let najdejo v gozdu, zraven mojega okostnjaka.. user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: paranormal activity
15.12.2009 9:11:32   
mateyka
no, Djatlov incident je pa neki drugega - to pa je res spoooky. to bi bil dober scenrij. samo ko bi ga spet kozmetično predelaliza hollywood in bi ne bil več prava grozljivka v vsej svoji originalni grozi.. ker bi od unih 10h ljudi bila edino un tip, ki se je moral vrnit pred vzponom. grozno, res. in potem še ta sovjetska politika,ko res ne veš kaj so zatuškal in kaj ne..

anyway, baje je tale paranormal boljši od blaitwitcha?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: paranormal activity
15.12.2009 9:16:43   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: madela

A katera ve,če je ta film Čarovnica iz Blaira po resnični zgodbi,mislim pa prav resnični,ker tale Paranormalna aktivnost je zaigran film,za onega pa res ne vem user posted image


Ja govorli so, da je po resničnih dogodkih, sam zelooo dvomim, kakšna zgodba je krožila okol, uni so pa šli bedn film posnetuser posted image

Majaaaa a si gledla včera paranormal activity?? Rabim feedback.
Pomoje še spi, ker ponoči ni mogla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nincrli -- 15.12.2009 9:17:37 >


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: paranormal activity
15.12.2009 10:01:30   
mateyka
neee, madela. to je bil tržni trik, da je dokumentarc. saj so potem povedal, da Blairwitch ni posnet po resničnih dogodkih. to je bila ful dobra reklama za poceni film. mislim low budget movie, če veš kaj mislim.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: paranormal activity
15.12.2009 10:57:02   
ninocka
Meni je bil pa ful grozen film The others, igra Nicole Kidman not...tale mi je pa res brrrr...
blairwitch project mi je bil pa beden...

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: paranormal activity
15.12.2009 11:05:22   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Meni je bil pa ful grozen film The others, igra Nicole Kidman not...tale mi je pa res brrrr...
blairwitch project mi je bil pa beden...


Sam konc je bil pa ful dober... Škoda, da zdaj delajo tak malo takšnih grozljivk, kjer raziskujejo preteklost in kaj novega odkrijejo pa jih vodijo kaki duheci pa to, ko jih pripeljejo do podstrešja in odkrijejo družinske skrivnostiuser posted image

Zdaj pa sami neki zombiji pa neki psihiči al pa spački pol pa more gruča ljudi zbežati oz. se braniti pred neko nevarnostjo in vedno tolk bedno reagirajo... Pol jih una "nevarnost" itak pokolje in en preživi... Aja pa vedno se v neko bajto skrijejo, nameso da bi se skrili v gozd, kjer bi ful težje prišli do njih...
Bi lahko nardili kakšno, kjer se ljudje dejansko znajdejo v dani situaciji.


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: paranormal activity
15.12.2009 11:45:03   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Majaaaa a si gledla včera paranormal activity?? Rabim feedback.
Pomoje še spi, ker ponoči ni mogla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Eeeehhh.... sem čakala najprej na razočarane gospodinje, pa sem že vmes zaspalauser posted image

Posnetega mam, ga bom mogoče danesuser posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: paranormal activity
15.12.2009 14:39:05   
Netopirčy81
Jest sm ga gledala 2 dni nazaj.V medijih so nardil tak trailer, da je blo vidt, da  bo noro grozno. V resnici res ni no... Drgač pa jest mislm, da nam, ki to gledamo po tv ni nč grozn, dejstvo pa je, da se te stvari dogajajo in taki smo pač ljudje - če nečesa sami ne doživimo ali vidimo, potem v to ne bomo verjeli. Jest nism dožvela, pa te stvari verjamem in sem mnenja, da se s temi stvarmi ni preveč za hecat...

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: paranormal activity
15.12.2009 15:18:01   
5ra8
jast sm ga tud gledala...najprej v soboto zvečer ene 40 minut user posted image , pol pa drug dan podnev user posted image user posted image

spooooky je user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 18:14:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 5ra8)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: paranormal activity
15.12.2009 18:24:07   
Anonimen
Meni je bil pa ful grozen film The others, igra Nicole Kidman not.


brrrrrrrrr...ja pr temu je mogu jit moj tud z mano lulat, ja....pa v dnevni sobi smo spali ene 3 nociuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: paranormal activity
29.12.2009 8:12:44   
Poka
Uh tale film, gledlaala sem ga 20 minut, pa še za to je bilo škoda časa. V stilu Blairwitch, ki je najbolj beden film vseh časov. Vse je zrežirano - mislim, kdo pa ne zna navezat sukanca okrog vrat, pa posnet premikanje...

Kar se je dogajal pri eni od forumk, ne vem, za to po mojem obstaja logična razlaga. Motnje v napetosti, ali kaj jaz vem. Nama se je ena televizija v stanovanju sama prižigala user posted image Na srečo nikoli ponoči, vedno ob sončnem suhem dnevu, ko si šel mimo. Je pa bila od ene že umrle gospe.

Tudi drugače, so se mi že zgodile stvari v istem trenutku, ko je kdo umrl... Po mojem deluje isto kot telepatija... Enkrat je mimo okna v 4. nadstropju letela ena črna velika stvar, približno 2 m. Tako na hitro, sem mislila, da se mi meša. Drug dan mi je mama povedala, da je imela teta prometno nesrečo in je umrla.

Ma ne vem kaj bi rekla - bilo je še dosti takih, od tega, da poznam človeka, ki ti dejansko misli preberein se ga od takrat izogibam, ima neko negativno energijo, še vedno se mi pa zdi, da obstaja neka logična razlaga... Reality TV sem gledala, ampak dejansko je vse zrežirano. Če so že kake stvari, mislim, da se jih ne da posnet - ker so po mojem to samo neki trenutni prebliski v naših možganih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: paranormal activity
29.12.2009 8:21:22   
mamamajča
Meni je ta Paranormal kar nekaj, sem pričakovala več.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: paranormal activity
29.12.2009 8:42:11   
Colt
Moj komentar: Popolna izguba časa in denarja. Lahko bi tudi rekel nateg občinstva. Če pa je kdo za res dobro grozljivko, svetujem:

Exorcist (vsi deli, sploh pa original z Lindo Blair)
Smrtna tišina (ena boljših kar sem jih gledal zadnje čase)
Stvor (klasika)
The Omen (tut klasika)
Tisto (It <---Kingova mojstrocina)
Nočna mora v ulici brestov (prvi deli)
Osmi potnik (prvi deli)

Toliko na kratko...


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: paranormal activity
29.12.2009 8:45:19   
madela
Če so vam všeč taki filmi z duhci,vam priporočam fiml Sceptic. Sem ga gledala dva dni nazaj in je kar dober film.
Definitivno boljši od Paranormal activity user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: paranormal activity
29.12.2009 8:46:50   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Smrtna tišina (ena boljših kar sem jih gledal zadnje čase)




A lahko prosim angleški naslov user posted image Tega še nisem gledala.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: paranormal activity
29.12.2009 8:52:36   
Colt
The dead silence user posted image Svetujem ogled traillerja. Odsvetujem za srčne bolnike...da ne bom česa kriv user posted image

http://www.apple.com/trailers/universal/deadsilence/


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: paranormal activity
29.12.2009 9:00:49   
madela
Hvala user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: paranormal activity
29.12.2009 14:13:02   
noranate
Jaz definitivno nisem za te stvari. Bi bla zaprta mesec v omariuser posted image . Ga je gledala hčera, ki je mahnjena na te reči. In je rekla, da nič ekstra, sedaj po enem tednu pa prav, da ne sme razmišljat o tem filmu, ker ne more spat. Tolko o korajžiuser posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: paranormal activity
29.12.2009 14:16:40   
Anonimen
nobene grozljivke ne pogledam nikad vise!!!!

nooooo waaaay!!!!!

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: paranormal activity
29.12.2009 15:30:58   
mamamajča
Midva sma si pa potegnila tale skeptik in si ga pravkar ogledala, in moram rečt, da je super film. Res!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?