|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:25:45   
črticaa
Yp'

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:26:13   
Katjusa
mi bomo tud počakal zdej par mesecev, če nam rata hiško kupit bomo imel dojenčka potem v novi hiškiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:26:49   
BarbaraGS
katjusa na zalost nisem jazuser posted image ... sem pa dobila idejo, ko bom, da boste mogle mal ugibat...tako za popestritev dneva hehehehe

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:27:32   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Kaj pa Ajvy???

lahko bi bila tud ajvyuser posted image sam ne verjamem da bi ajvy rekla, da mora kdo še pred nami slišat.... to je ena k se ne javlja tako pogosto, ker ji me nismo na prvem mestuuser posted image user posted image user posted image user posted image
čist preveč potencialnih kandidatk.....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:28:22   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

katjusa na zalost nisem jazuser posted image ... sem pa dobila idejo, ko bom, da boste mogle mal ugibat...tako za popestritev dneva hehehehe

smo zagnane neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam bomo vedle, da si ti k si nam povedala, da se boš skrivala......

ko bom jst bom to navsezgodaj kričala tle na forumuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 13:28:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:28:56   
BarbaraGS
katjusa cak ti se jaz slikico posljem....sploh nisem vedla da se spet zbira, ker sem nekaj casa bila odsotna :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:29:05   
SURF
Katjuša sj smo prve zvedleuser posted image samo ne čist direktnouser posted image je napisala da še nihče neveuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 13:29:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:29:45   
Katjusa
duplo prosim malo usmiljenja a veš koliko družin bo trpelo zaradi neskuhanega kosila, nepospravljenega stanovanja...... mislim to bo katastrofa na celi črti zarradi samega firbca.....
a nočiš da se mal bolj osebno poveselimo s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:30:37   
SURF
Čtrica-tnx..takoj k bo pot kje mimo nafilam prtljažnikuser posted image pa bo mir za nekaj časa.

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:31:14   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj


pa res sem površno brala polek njenegauser posted image smo edine k vemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam nič ne vemo k se je na novo prjavla z novim nickomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kdaj pride njen možek domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:31:21   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

duplo prosim malo usmiljenja a veš koliko družin bo trpelo zaradi neskuhanega kosila, nepospravljenega stanovanja...... mislim to bo katastrofa na celi črti zarradi samega firbca.....
a nočiš da se mal bolj osebno poveselimo s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image js se moram učiiiiituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:31:39   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

katjusa cak ti se jaz slikico posljem....sploh nisem vedla da se spet zbira, ker sem nekaj casa bila odsotna :)

no dejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 13:31:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SURF)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:32:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

duplo prosim malo usmiljenja a veš koliko družin bo trpelo zaradi neskuhanega kosila, nepospravljenega stanovanja...... mislim to bo katastrofa na celi črti zarradi samega firbca.....
a nočiš da se mal bolj osebno poveselimo s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image js se moram učiiiiituser posted image user posted image user posted image


nema učenjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:32:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

tole je zdej že telenovelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še huje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in brez reklamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:33:16   
Urša08
ma sej je prov da možek prvi izve, tako da to še počakamo potem pa hitr povedat kera siuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:34:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

ma sej je prov da možek prvi izve, tako da to še počakamo potem pa hitr povedat kera siuser posted image user posted image user posted image

ja maš prav....
je pa ena k je bla z nami že med nosečnostjo ker je uporabla izraz trebuškarceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:35:18   
sjmm
NO, JZ ...............TUD NISEM, NA ŽALOST, HA,HA, HA....ste pa res nadaljevanko nardileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:35:44   
BarbaraGS
katjusa sej je isti mail ko za prejsnje slike ne? Ce je, sem ti ze poslala

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:35:54   
Katjusa
barbara dobla sem slikicouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:36:07   
SURF
ma nimaš kej,moj si vzame prosto ,se igra z najino miško,js se bom pa izučila za pc vohunkouser posted image user posted image
imam mini odmoruser posted image
Duplo ti povej svojemu kar po telefonu..potem pa smo me na vrstiuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:36:43   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

ma sej je prov da možek prvi izve, tako da to še počakamo potem pa hitr povedat kera siuser posted image user posted image user posted image

ja maš prav....
je pa ena k je bla z nami že med nosečnostjo ker je uporabla izraz trebuškarceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa sej to smo skor vse. Mogoče pa kolumbo prov sumi sunnyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:37:08   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

NO, JZ ...............TUD NISEM, NA ŽALOST, HA,HA, HA....ste pa res nadaljevanko nardileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nate nismo upale pomislt..... torej boste še imeliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v naslednjem krogu boš ziher an spisku možnih nosečk....:)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?