|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 11:51:47   
Anonimen
v moji bajti....

tko:
imam dvd predvajalnik. ze ne vem kolko casa mi ne dela pilot. ker je dvd tak, da brez polita ne mores v bistvu nic, sem pred kakim mesecem popokala stvar in nesla do oceta, naj pogleda kaj je.
cez 1 teden pridem tja, vprasam, ce je popravil in mi odgovori, da vse NORMALNO DELA!!!!!
probam sama....juhuhuhu, delaaaaaaa!!!!
no, itak sem pol vse skupaj pozabila pri njemu. prejsnji teden pa se spomnim, da ga vzamem. in mi oce rece, da dvd in pilot normalno funkcionira, da je cel teden gledal na njemu filme.
pridem domov, nesem notri dvd, pocakam 2 uri da pride na normalno temperaturo, zalaufam.....NISTA!!!!nic od nic!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

pa to ni prvi primer. mi je crkoval racunalnik. iz lepega. kar naprej. ga nesem fotru, pri njemu delal normalno. vklopljenega je imel cel teden non stop. niti 1x crknil.
ga prinesem domov...ista zgodba!

aja, pa tv( starejsega oz. zelo starega tipa) v spalnici, se mi sama preklaplja med programi.nova, v dnevni sobi pa neuser posted image user posted image user posted image

mi pravi, da imam gremline v bajti.
mene pa zanima, ce ima kdo kako razumno razlagouser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 11:53:05   
Mateja4
preselt se bo trebauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 11:53:51   
Anonimen
neeeeeeeeeeeeeeeee


(odgovor članu Mateja4)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 11:55:48   
Mateja4
user posted image user posted image user posted image Glede na to da si tam pod Slivnico ti najbrž une na metli nagajajo, zato k nisi bla pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 11:56:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image nisem vec tolko blizu slivnice....ene 10 km zracne linije stran....
po podstrehi pa ropota ja ob vecerih in ponoci...
sam to so itak macke, ko skacejo po skatlah in jih prevracajo!
I hope so!

(odgovor članu Mateja4)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:02:55   
Anonimen
Miska mogoče pa maš težave z električno napeljavo. Morda bi blo dobr pogledat kable, da ni kje kej v stiku... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lahko maš pa res coprnice na obisku user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:04:31   
Anonimen
sam ce bi bla elektrika, bi pilot delal normalno....ker dvd predvajalnik dela....samo pilot ne "prime"....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:11:30   
Klemy82
Miška, ja, ni kaj, enga duhca maš, to bo!!!user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:14:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Miška, ja, ni kaj, enga duhca maš, to bo!!!user posted image

lih tega nisem hotla slisat!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 12:16:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:17:23   
Anonimen
dada, ti to resno????user posted image user posted image user posted image user posted image
sem pa v prejsnjem stanovanju opazila temne sence, pa nisem posvecala kake pozornosti nanje, dokler mi ni tega omenil moz....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 12:19:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:20:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
pol najboljs da sklenem prijateljstvo....
sam zakaj ga dvd tolko moti????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:20:56   
Klemy82
Wooooo, Dada, sm ti fouš. Jst sem pa zmerej hotla enga takega malega duhca imet.user posted image Ko sem bila mala, je pri naših sosedih kar naprej nekaj 'strašilo' pa škripalo pa na vrata trkalo in po stopnicah hodilo,... pri nas pa nikoli nič. Miška, saj če ga nočeš, mu reci naj pride malo k meni na dopust.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:21:49   
Anonimen
klemy, daj naslov, ti ga posljem....ker jst se jih nekako bojim....

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:24:36   
Klemy82
Miška, nič se ga bat, saj ni hudoben. Če bi bil hudoben, bi imela res šove vsako noč, če ti pa tu in tam malo razgraja po hiši pa to ni nič takega. Ti bodi kar prijazna z njim, pa bo. No, ti lahko Dada poda kakšen nasvet, kako vzgojit duhca. user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 12:24:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 12:28:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:36:20   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Nam se pa ta starejši TV sam prižiga... nekajkrat na dan. Smo že nehali temu posvečat pozornost, ker tako ali tako vemo, da nam že nekaj let sledi en duhec, kamorkoli gremo. Povsod smo ga imeli, kjerkoli smo živeli in vedno je počel nekaj drugega, ampak nam ni pa nikoli težil oz. nas konkretno strašil. Pač razbil je žarnico v kuhinji (ker očitno ni znal prižgati luči), loputal je z vrati od avta pred hišo (in to takrat, ko avta NI bilo pred hišo), zdaj bi rad pa TV gledal, pa mu jo sproti ugašamo. Jaz sem rekla, da bo gledal TV, ko bo dal za elektriko (denarja še ni pustil na kuhinjski mizi) in da se bo vozil z avtom, ko bo dal za bencin (polnega tanka nismo našli, dokler smo imeli avto). Tako, da... mogoče imaš pa duhca. Aja, našemu je ime Prisklednik.



A ste preverili ali imate mobilne telefone kje blizu televizije?
pri nas se je tud TV vedno prižigal. In ko je bila sestra še OŠ in SŠ je vedno prva prišla domov in je VEDNO gorela TV.
Potem sem pa jaz en dan bila sama doma in sem lih neki čistla okol TV, pa zazvoni očetov telefon (bil je blizu TV)user posted image - in voila TV se prižge. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:39:38   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Ja, čisto resno. To nima nobene zveze s filmom Paranormal activity. Saj sem že leta nazaj pisala o tem našem Priskledniku tukaj na Ringaraji. Pa zvonil mi je tudi na hišnih vratih. Pa kaj naj mu jaz? Če hoče noter, naj bo pač malo manj vljuden in naj gre skozi odprto okno (če že skozi zid ne more). Sem mu rekla, da je dobrodošel, ampak da naj bo kulturen, ker pač v stanovanju ni sam. Hja, očitno je zaleglo, ker je začel zvoniti. Saj grem vedno odpret vrata, ko kdo zvoni - pa gre takrat lahko noter, no.


Tudi pri nas je zvonec kar sam od sebe zvonil najprej smo mislila, da se mularija zafrkava. Ampak smo kasneje ugotovila, da je le preobčutljiv za vlago (zvonec namreč, ne duhuser posted image ). In je vsakič, ko je bilo bolj vlažno sam od sebe pozvonil.

Enkrat, ko so je bil pa res cel dan dež se je pa zvoncu dokončno utrgalo in je zvonil celo uro neprekinjeno (imamo melodijo), dokler ni očetu pisker razneslo in je šel in zvonec odklopil.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 12:39:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 12:42:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:46:44   
puppa
Drugače sem pa jaz odkrila, da se z MANo nekaj čudnega dogaja kadar sem pod stresom in/ali ful jezna.

Ko sem se učila za en ful težek izpit, so žarnice crkovale kot za stavo. Mislim, da ni bilo dneva, da ne bi kakšna žarnica crknila. Ampak samo kadar sem jaz hotela prižgati luč. vsi ostali so prižigali čisto normalno, a jaz sem vedno povzročila "veliki pok". V enem mesecu sem morala zamenjati vse žarnice, nekatere tudi dvakrat ali več. Ko sem opravila izpit, se je pa to nehalo.

In isto v tem času, ko sem se učila z izpite, ko sme hodila po cesti, so se obcestne luči vsakič ugasnile. Sicer ne vse, ampak vseeno je bilo malo skeri vse skup.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 12:49:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
16.12.2009 12:50:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puppa

Drugače sem pa jaz odkrila, da se z MANo nekaj čudnega dogaja kadar sem pod stresom in/ali ful jezna.

Ko sem se učila za en ful težek izpit, so žarnice crkovale kot za stavo. Mislim, da ni bilo dneva, da ne bi kakšna žarnica crknila. Ampak samo kadar sem jaz hotela prižgati luč. vsi ostali so prižigali čisto normalno, a jaz sem vedno povzročila "veliki pok". V enem mesecu sem morala zamenjati vse žarnice, nekatere tudi dvakrat ali več. Ko sem opravila izpit, se je pa to nehalo.

In isto v tem času, ko sem se učila z izpite, ko sme hodila po cesti, so se obcestne luči vsakič ugasnile. Sicer ne vse, ampak vseeno je bilo malo skeri vse skup.

Temu se reče pa visoka napetost.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?