|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 16:29:42   
tropical
Zdaj sem iskala nekaj po netu in naletela na to stran. http://www.baby-shop.si/si/
Zelo zanimive stvari in poceni , če katero zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 16:42:43   
ela24
Ojla!
Še en preležan dan skoraj za mano, saj bom počasi dobla preležanineuser posted image  Ne vem kako bi zdaj brez vodne postelje. Če je še ne bi imela bi jo ziher nabavila. Tiste, ki mogoče razmišljate o menjavi postelje - toplo priporočam!user posted image user posted image
Jaz pa zdaj vsak dan malo brskam po internetu za temi otroškimi stvarmi. Uh, sploh si ne bi mislila, da je toliko vsega. Sm kar precej zmedena v dilemi kaj je potrebno in praktično, kaj pa je tako ko se izkaže za stran metanje denarjauser posted image
Sem bila včeraj na eni strani Sonček.si in sem videla to napravico angel care, za prenos zvoka in zaznavanje dihanja. Ima katera to doma? Kakšne izkušnje? Po moje je kar fajn, čeprav mičkeno draga. Ampak zdaj dobiš še koš za plenice gratisuser posted image user posted image user posted image user posted image  To pa je nekajuser posted image
Pa za to prsno črpalko mi tudi ni najbolj jasno, če je bolje da jo imaš doma, oz. če jo sploh rabiš????
Imam kar malo zmeden občutek, kaj ja in kaj neuser posted image
Tako, da - nasveti?user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 17:04:50   
Getreal
ela24 midva razmišljava o nakupu tega angelcare-a...samo eni priporočajo eni pa odsvetujejo, tko da po moje kakorkoli nardiš bo kul user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 17:09:14   
ela24
Ja saj, če bi za brezveze piskal se že prestrašiš. Samo ne vem no, mislim si, da bi verjetno bolj mirno spala..?
Saj zato pa me zanima, če ga ima katera in kakšne so izkušnje?

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 17:34:14   
tropical
Jaz sem mela namen kupiti tale aparatek, ampak potem se mi je zdelo brezveze. Škoda mi je denarja. Še posebno sedaj ko smo v finančni krizi.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 18:11:52   
nincy29
waw že 200 strani..pridne smouser posted image user posted image

drugače babike moje danes je en jeb... dan.

1.sestra ima že 3 dni 39,6 vročine..danes jo je mama k zdravniku peljala in ima tako zelo povišane levkocite da je joj..ji je antibjotik dala in jutri gre spet na pregled.če jutri nebo ok bo šla v bolnicouser posted image user posted image user posted image .

2.tašča se mi je hmal zadušila..je neko fejst alergijo na delu dobila in lih lih da je do zdravnika prišla.user posted image user posted image

3.in na koncu še jaz..moje bolečine v predelu trebuha so vsaki dan hujše...začelo me je boleti tudi ko sedim...pa zdaj še v predelu ledvic..sem prav boga zdaj tuki na deluuser posted image user posted image .

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 18:55:34   
Wannabemommy
Punce eno vprašanje, kaj ta paket za novorojenčke pripada vsakemu?

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 19:11:47   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Punce eno vprašanje, kaj ta paket za novorojenčke pripada vsakemu?

vsakemu ki ima stalno prebivališče v republiki sloveniji

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 19:14:40   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Punce eno vprašanje, kaj ta paket za novorojenčke pripada vsakemu?

vsakemu ki ima stalno prebivališče v republiki sloveniji

Tud če grem rodit v tujino? Kje pa dobim tisto kodo ki jo potem vtipkaš?

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 19:31:43   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Punce eno vprašanje, kaj ta paket za novorojenčke pripada vsakemu?

vsakemu ki ima stalno prebivališče v republiki sloveniji

Tud če grem rodit v tujino? Kje pa dobim tisto kodo ki jo potem vtipkaš?



hm kar se tega tiče pa nevem..kodo pa dobiš 60 dni pred PDP-jem na socialnem. 

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 19:32:00   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Punce eno vprašanje, kaj ta paket za novorojenčke pripada vsakemu?

vsakemu ki ima stalno prebivališče v republiki sloveniji

Tud če grem rodit v tujino? Kje pa dobim tisto kodo ki jo potem vtipkaš?



v vsakem primeru ti pripada. Rihtaš pa si ga preko CSD.
Koda? nisem še nič gledala. Jaz grem to kr na socialno. 60 dni pred pdp se to že lahko rihta.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 19:34:00   
katy83
aja, pa čestitke nam aprilčicam čvekicam za 2.del. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 19:34:59   
Marjana Simonič
IZVIRNO SPOROČILO: ela24
Pa za to prsno črpalko mi tudi ni najbolj jasno, če je bolje da jo imaš doma, oz. če jo sploh rabiš????
Imam kar malo zmeden občutek, kaj ja in kaj neuser posted image
Tako, da - nasveti?user posted image

Jaz mislim,da prsna črpalka ni nujno potrebna,če znaš dojenčka pravilno pristavit k dojki in če nimaš nekih težav z bradevicami je ni treba . V primeru,ko imaš vdrte bradevice ali pa so le te majhne pa je priporočljiva , čeprav še vedno ni nujna.  Črpalko lahko nadomestiš z nastavki, ki so lahko silikonski ali pa gumjasti . Črpalka ti koristi le v primeru ko dete ne mora pravilno sesat ali pa če imaš kakšne druge zdravstvene težave -mastitis ...

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 20:22:40   
Di_Di
Ja chi pita očala sem imela... zadnje čase več al manj nosim očala drugače pa tudi leče, sam od kar sem noseča bl malo.

živa pa ne boš rekla da imaš dioptrijo -18!? to si dejansko že slep. moja sestra ima -7 in ne vidi nič brez leč oz očal.

nizy moja sestra več al manj samo leče že full let nosi, drugače pa ima zbrušene leče na očalah ja..

hvala getreal in aprilčica user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 21:06:19   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Punce eno vprašanje, kaj ta paket za novorojenčke pripada vsakemu?

vsakemu ki ima stalno prebivališče v republiki sloveniji

Tud če grem rodit v tujino? Kje pa dobim tisto kodo ki jo potem vtipkaš?



kakšno kodouser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 21:14:27   
nizy
evo še link , za denarno pomoč za novorojenca , namesto zavitkov ,...letos znaša 276€


http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/pomocObRojstvuOtroka.asp

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 21:35:39   
nizy
pa še nekaj linkov:

otroški dodatek
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/otroskiDodatek.asp

dodatek za veliko družino:
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/dodatekVelikaDruzina.asp

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 21:48:23   
izgubljena_ovcka
Uf, sem kar debelo pogledala kam so šle vse strani teme, potem pa ugotovila, da zraven piše 2. del! user posted image

Meni je pa prsna črpalka ful prav prišla ampak jo je res brezveze kupovat preden rodiš in vidiš kako bo z dojenjem. Itak si jo lahko nekje izposodiš če jo rabiš in če se izkaže koristna pač nabaviš. jaz sem si jo privoščila zato, ker je naš otrok zavračal stekleničko in adaptirano mleko in če sem kam morala it in nisem bila prepričana da bom za čas hranjenja nazaj (saj pravim, vedno sem takooo hitel, da je blo joj) sem načrpala in so mu dali po žlički ali lončku.

Joj, za tole dete upam, da bo hotelo po flaši pit, Jernej je raje stradal kot iz flaše vlekel in me je potem ko sem nazaj prišla skoraj celo pojedel! user posted image Nikamor nisem mogla, ali pa sem njega s sabo vlačila povsod. user posted image

Uh, pri meni so se pa zčele tiste krasne nosečniške težave (zanimivo, da so se v prvo pojavile prej). Sicer me že nekaj časa daje ta išias (me je v prvo tudi) ampak danes je pa prav grozno, komaj hodim po bajti. Pa še tamau je nekaj tečen in bi najraje videl, da bi ga vzigovala in nosila, meni se pa kar zasolzijo oči če pomislim na to. Fuj, v prvo je minilo šele dva meseca po porodu. No, pa začela sem dobivat mravljince v rokah in prstih pa krče v mečih. Juhuhu! user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
17.12.2009 22:31:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.12.2009 23:11:48   
Wannabemommy
Punce hvala za odgovore, ste mi res pomagaleuser posted image user posted image Hvala

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
18.12.2009 8:42:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 8:56:17   
aprilski hrošček
Pozdravljene čvekice!

Vas sploh nisem utegnila prebrati za nazaj, ste rekorderke v pisanju!!!user posted image user posted image user posted image

Torej v ponedeljek sem imela pregled, vse je OK in pridno rastemo. Včeraj pa 3D/4D ultrazvok. Pa to ne moreš vrjeti, kaj tako lepega v življenju pa še nisem doživela user posted image user posted image user posted image . Notri sva bila celo uro vse smo pogledali srček, ledvička, mehur, hrbteničko, glavno aorto,... težki smo 750 g in imamo rok glede na velikost 1.4.2010, čeprav jaz mislim, da bo kasneje. Potem pa njegov obrazek, da se razjokaš od sreče, res je najin malo nagajal pa si je skoz z rokicam pokrival obrazek pa kazal jezička, pa se kremžil, pa ustka odpiral. Joj punce toplo priporočam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Midva sva bila v Ljubljani v medicinskem centru Septum na Šmartinski. Cena s CD-jem je 85 eur.

Še za seznam: naslednji pregled 18.01.2010.
 
Lepo se imejte in pridno božajte svoje bušije!!!
 
Pupa*81 se morava spet dobiti na kašnem čajčku!!!!
 

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 9:14:04   
Chi_Pita
getreal user posted image waw kako lepi buši ...

nincy držim pesti da se ti današnji dan boljše začne. Pa seveda gora pikapok user posted image user posted image user posted image , za taščo pa sestro, pa seveda za tvojega bušija.

cojka ... jaz se mažem z navadno kremo za telo od nivee Q10 - sem jo že prej uporabljala, včasih se pa kar z oljem od jonsona namažem, sam potem moram pazit kaj oblečem. Aja pa srečno pri urejanju stanovanja. user posted image

izgubljena_ovčka jooj išias je pa res zoprna reč. Želim ti, da čimprej popusti. user posted image

user posted image user posted image user posted image aprilski hrošček čestitke za pregled. user posted image

Ja vikend je tu, sam kaj ko jaz tudi ju3 delam. user posted image sem si pa vzela fraj od 24.12 - 4.1. user posted image Bo trgovina kar zaprta, kdo pa beli v času božiča pa novega leta. user posted image Lep vikend vsem user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 9:38:47   
Anonimen
Hvala za pohvale. Ne ne sej tud jaz ogromno jem, samo zgleda, da je mali bolj zadaj la kaj vem, da se tok mal pozna.

cojka- pa imajo še kej pametnih hlač na izbiro v h&m? Mislim če si mogoče kaj številke gledala?

dioptrija- jaz jo imam -3,50 pa mi je že to ful velik, ampak še zdej ne morem nosit leč, ker me ful motijo, očal pa ne maram, tako da po svetu hodim na pol slepa. Imam pa seveda očala za gledanje tv, rač in vožnjo.

Midva bova definitivno vzela darilni paket. Kaj to je treba it pol pred pdp-jem na CSD? Jaz sem mislila, da pol. Pa za otroški dodatek tud prej?

krema- jaz imam od Mustele, mi je pa res svetovna krema. Je pa res draga, tako da glede na to, da se mažem 2x na dan si bom zdej kupila še mandljevo olje.

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 9:58:32   
nejanejc
ojla, dober dan vsem :)

ja upam, da se vsi bolni pozdravite, pozdravijo... Drzim pesti.

jst sem ze en cas pakete gledala, v bistvu nimam nic, niti posteljce, sam se bom verjetno tudi jst za denar odlocla. Kokr slisim, pa paketi niso tko slabi, ce  nimas se nic. Bom se razmisnla.

ja lepo trebuscki!

mi smo se kar pr kuhinji... jst sicer zvecer zaspim... vcerej sme bla res kaput...

jutri pa gledalisce in pizza s kolegi :) nedelja pa se odprto...

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?