|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke*2010
29.12.2009 8:23:29   
Anonimen
Dobro jutro,

no pa sem danes zjutraj test ponovila in je pokazal na začetku rahlo črtico, ki pa je postajala vedno močnejšauser posted image user posted image user posted image

Lahko me daste na seznam in po mojih izračunih bom tudi jaz imela PDP 4.9.2010... kaj bo pa G povedala pa bomo videli....

V prejšnji temi ne pričakujemo decembra, sem bila znana kot anonimna 3...pa bi želela, da obdržim kratico A3...tako boste vsaj vedele s kom se pogovarjate....

LP, A3

(odgovor članu barbi195)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septemberke*2010
29.12.2009 8:36:18   
aTri
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dobro jutro,

no pa sem danes zjutraj test ponovila in je pokazal na začetku rahlo črtico, ki pa je postajala vedno močnejšauser posted image user posted image user posted image

Lahko me daste na seznam in po mojih izračunih bom tudi jaz imela PDP 4.9.2010... kaj bo pa G povedala pa bomo videli....

V prejšnji temi ne pričakujemo decembra, sem bila znana kot anonimna 3...pa bi želela, da obdržim kratico A3...tako boste vsaj vedele s kom se pogovarjate....

LP, A3



No to sem JAZuser posted image user posted image user posted image ..da ne bom večno anonimna sem izbrala novo ime aTri

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septemberke*2010
29.12.2009 12:37:52   
Bacek
Zdravo,

tudi jaz bi se rada vključila med septembrčice. user posted image user posted image Zdaj moram samo zdržati teh nekaj tednov, da vidimo, če se bo pikica obdržala. Imela sem že SS v preteklosti, zato vse skupaj jemlem malo z rezervo.

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septemberke*2010
29.12.2009 14:25:36   
kajča
Jaz sem danes delala test in to 4 dni pred user posted image . Pokazali sta se user posted image , ampak je bila zelo bleda druga črtica, ki pa se je začela kazati že po 3 minutah. Sej vem, da je ful prezgodaj, ampak imam danes pregled pri G in me je zanimalo, če bo že kaj pokazalo, sej vem, da se še ne bo nič videlo na uz. No, ne upam preveč, ker je do user posted image  še vse možno, še posebej po SS, ki sem ga imela v začetku novembra letos. Smo počakali en ciklus, potem pa začeli delati na user posted image  in seveda upamo, da se je takoj prijelo. To bo že moja 5. nosečnost, doma imam 2 sončka in 2 zvezdici (2xSS, prvič v 8t, drugič v 12t)

No, vsekakor pa sem potencialna septemberka 2010.

Čestitke vsem nosečkam za user posted image user posted image  in vsem lepo in brezskrbno nosečnost.

(odgovor članu Bacek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septemberke*2010
29.12.2009 18:27:13   
Anonimen
ČESTITKE vsem septembrkam od septembrke 09 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septemberke*2010
29.12.2009 18:42:31   
anchy82
Čestitke vsem novim septembrkam 2010!!! Pa da bi se vas še čim več nabralo!!user posted image user posted image user posted image
Js imam tudi eno septembrko 2008 doma, ki pa dobi avgusta 2010 brateca ali sestrco!!!

Lep pozdrav od avgustovke 2010user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septemberke*2010
29.12.2009 20:40:19   
tejči28



user posted image user posted image user posted image user posted image

NICK, STAROST,  NOSEČNOST, ŠT. OTROK, SPOL, NASLEDNJI PREGLED(NP)
 

01.09.
       
 
02.09. tejčika 30, 2user posted image doma1user posted image
 
 
03.09. barbi195 2user posted image
 
 
04.09. nadka30, 3user posted image , doma1user posted image
  limonita, 1user posted image NP 11.1.
  reny12  2user posted image
aTri  2user posted image

05.09.
 
 
06.09.
 
 
07.09.
 
 
08.09.
 
 
09.09.
 
 
10.09.
 
 
11.09.
 
 
12.09.
 
 
13.09.
 
 
14.09.
 
 
15.09.
 
 
16.09.
 
 
17.09.
 
 
18.09.
 
 
19.09.
 
 
20.09.
 
 
21.09.
 
 
22.09.
 
 
23.09.
 
 
24.09.
 
 
25.09.
 
 
26.09.
 
 
27.09.
 
 
28.09.
 
 
29.09.
 
 
30.09.
 
 

user posted image user posted image






ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka


    [/quote]



    [/quote]

    (odgovor članu nadka30)
  • Neposredna povezava do sporočila: 32
       RE: Septemberke*2010
    29.12.2009 20:41:39   
    tejči28
    Punce malo sem uredila naš seznam,da bo bolj pregledno.Jaz imam po mojih izračunih rok 2.9. Doma imam že enega sončka,je pa to moja 2 nosečnost.Na prvi pregled se še nisem naročila.  

    _____________________________

    8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
    8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

    (odgovor članu tejči28)
    Neposredna povezava do sporočila: 33
       RE: Septemberke*2010
    29.12.2009 21:45:17   
    nadka30
    tejči hvala da si uredila seznam, vidim da nas je cel kup na 4.9.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Moram priznat da je v meni malu strahu, ker sem v začetku oktobra imela ss v 11 t, zato se še ne upam tako veselit.
    Tako da mislim da bomo en drugi posteljo v porodnišnici greleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    Čestitke user posted image in še vsem, ki se nam bodo pridružileuser posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu tejči28)
    Neposredna povezava do sporočila: 34
       RE: Septemberke*2010
    29.12.2009 22:37:40   
    tejči28
    Nadka a veš ,da je zdaj mene tudi strah,da ne bi šlo kaj narobe. V prvi user posted image sploh nisem kaj dosti razmišljala o tem,sedaj pa.
    A že maš kakšne nosečniške znake? Jaz razen tega,da sem skozi žejna in pol hodim na wc,ter špikanja po trebuhu nimam nič.Edino počutim se drugače,boljše.Bi pa kar takoj že vsem povedala,zakaj ne pijem več kave,ko prej sem jo po 3 na dan user posted image
    Ampak smo se odločli,da z novico počakamo vsaj do prvega pregleda,če ne do nuhalne.


    _____________________________

    8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
    8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 35
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 9:47:49   
    nadka30
    tejči brez skrbi, čeprav je to lahko rečt priznam, ampak v meni je strah ker je moji pikici nehalo biti srce ko sem bila nekje v 11 t in že zaradi tega si ne upam razlagat preveč o nosečnosti, je prva potekala brez bp, druga se je katasrofalno končala sedaj pa upam na srečen zaključek.
    Znakov nimam, no občasno me špika v križu, lačna sem pa ponoči včasih ne morem spat, verjetno so mal zraven živčki zaradi prejšne izkušnje. Ti bom pa povedala tako na to nimaš nobenega vpliva bo kar bo.
    Tudi jaz imam v sebi tako veselo energijo. Jaz bom tudi počakala vsaj do prvega pregleda če še ne dlje, bomo videli je še vse v zraku.
    Si pa lepo uredila seznam, jaz ga nisem znala.
    Ja ja december je res magični mesec pa še voščilo

    Naj z novim letom zbledi vse staru,
    vse kar je slabo naj za vedno obstane,
    vse kar je leponaj raste in cveti
    naj v miru sreča vas objame.
    Vsi upi in želje ki v srcih živijo,
    naj se v prihodnjem letu 2010 zgodijo.
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Septemberke gremo na plan, kje se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image skrivate

    (odgovor članu tejči28)
    Neposredna povezava do sporočila: 36
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 10:05:40   
    limonita
    Čestitke vsem novim nosečkam. tejči, seznam je res super. Na datum 4.9. nas je pa res kar nekaj - nas v porodnišnicah ne bodo folgali user posted image

    Sicer bi pa tudi jaz najraje domačim takoj povedala veselo novico, ampak moj pravi, da bi rajši počakala do prvega pregleda. Saj ima prav, ampak jaz sem tako nestrpna. Se pa ubadam s čisto majčkenim problemčkom - saj vesete, veseli december in res ne vem, kako naj upravičim to, da na silvestrovo ne bom popila niti požirka alkohola. Kakšna ideja mogoče?

    Ostalim bova povedala po nuhalni - če bo vse OK. Počutje je sicer včeraj in danes boljše, me ne boli več tako zelo v področju jajčnika.



    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 37
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 10:11:53   
    nadka30
    limoniti ja vem kako je to ko bi najrajši celemu svetu povedal da si user posted image , midva boma zaenkrat počakala vsaj do prvega pregleda. Po mojem ne bo nič škodovalo če kakšen požirek alkohola spiješ, če pa ti ni do tega pač rečeš da si nekaj takega jedla in da ti ne paše da te nekaj zvija in da bi rajši sok ali kaj podobnega -vodo, mislim da bo vsak izgovor dober.
    Pa lepo praznovanje.user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu limonita)
    Neposredna povezava do sporočila: 38
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 13:36:17   
    barbi195
    Punce moje, naj vas ne skrbi, vse bo ok z našimi septembrčki... moramo razmišljati pozitivno.
    Jaz sem se naročila na prvi pregled, ki ga imam 21.01.2010, sem pohitela, ker bom zamenjala ginekologinjo, ker sem bila v prvi nosečnosti zelo nezadovoljna z to ki jo mam zdej.
    Drugače se jaz počutim ok... sicer mi je malo slabo (ne tok da bi bruhala) in skoz sem utrujena, isto kot prvič.
    Kava.... še vedno si privoščim eno na dan... več pa ne.
    Tudi jaz bi rada vsem povedala za nosečnost, a bova z mojim še malo počakala. Zaradi teh praznikov bo malo težje skrivati in tudi zato ker se selimo ravno sedaj v novo stanovanje, jaz se moram pa malo čuvati pri delu... ah bo že....

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 39
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 13:38:02   
    barbi195
    Vsem skupaj želim lepo, uspešno, zdravo, veselo 2010 in predvsem da bomo vse dočakale naš september

    (odgovor članu barbi195)
    Neposredna povezava do sporočila: 40
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 13:45:40   
    altaja
    Sem čakala kdaj boste prišle na plano...

    Se opravičujem ker bom vsake toliko pokukala k vam, sem lanska septembrka (mogla bi bit avgustovka pa nič zato) in bom z vami malce obujala spomine. Sej ne boste jezne, a ne da ne? user posted image

    Želim vam prijeten klepet, lepo nosečnost in zdrave septembrčke 2010.

    P.s.: za lansko silvestrovo sem se javila za šoferja, tko da niso pogruntal..najtežje se je blo upreti tatarcu in pršutu. Letos bom vse nadoknadila user posted image

    Punce, srečno!



    _____________________________

    you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
    -------------------------------

    (odgovor članu barbi195)
    Neposredna povezava do sporočila: 41
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 15:30:41   
    barbi195
    Hey,

    a lahko prosim, da se pri meni popravi na seznamu... rok 03.09.2010, druga user posted image , doma 1 user posted image , fantek, novembrček 2007
    Sej bi sama, pa ne znam user posted image user posted image

    < Sporočilo je popravil barbi195 -- 30.12.2009 15:31:26 >

    (odgovor članu tejči28)
    Neposredna povezava do sporočila: 42
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 20:30:24   
    ŽanaTaja
    Živjo punce...

    Se prav ponosno vključujem v vašo debato...

    Danes sva z možekom izvedela prečudovito novico...in sem taaaaaaaakkooooooo srečna, da po moje itak ne bom mogla spatuser posted image user posted image user posted image

    To je moja drugauser posted image  doma imam skoraj že 5 letnega sončka(februar 2005) kako pa kaj bo pa s pregledom, pa vam javim naknadno.

    Vsem nam želim prečudovito potovanje in čim manj zapletovuser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu barbi195)
    Neposredna povezava do sporočila: 43
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 20:31:15   
    ŽanaTaja
    Aja moj PDP bi naj bil 08.09.2010.......user posted image

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 44
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 20:41:50   
    blanči
    Dober večer.

    Pridružujem se vam k klepetu in upam, da ostanem do septembra z vami. Za mano sta dva SS in ena srečno zaključena nosečnost, ki naju je obdarila s punčko Anjo, ki bo marca stara 3 leta. Tudi jaz malo v strahu čakam, da minejo ti "kritični" tedni, a upanje umre zadnje.

    PDP bi po mojih izračunih bil 9.9.2010, to je moja 4user posted image in doma že imam 1user posted image .

    Punce od kod iz SLO pa kaj ste? Jaz prihajam iz Celja.

    Toliko za nocoj.

    LP

    _____________________________

    Blanči

    14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
    29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 45
       RE: Septemberke*2010
    30.12.2009 21:30:40   
    nadka30
    IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja

    Živjo punce...

    Se prav ponosno vključujem v vašo debato...

    Danes sva z možekom izvedela prečudovito novico...in sem taaaaaaaakkooooooo srečna, da po moje itak ne bom mogla spatuser posted image user posted image user posted image

    To je moja drugauser posted image  doma imam skoraj že 5 letnega sončka(februar 2005) kako pa kaj bo pa s pregledom, pa vam javim naknadno.

    Vsem nam želim prečudovito potovanje in čim manj zapletovuser posted image user posted image user posted image


    čestitke vsem novim septemberkam, še posebej pa žantaji, midve pa res ne morema ena brez druge, najprej sma bili skupaj med aprilkami, sedaj pa pri septemberkah.Iskrene čestitke, vsem pa želim čim majn zapletov ter čim več lepih trenutkov.
    Moja g pa ne dela tako da moram počakat na drug teden da jo pokličem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Blanči tak rok poroda sem pa jaz imela pred cca 6 leti, sam da smo potem dobili avgustkouser posted image user posted image user posted image , sem ap iz okolice celja
    lahko noč

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 46
       RE: Septemberke*2010
    31.12.2009 1:23:34   
    klavdijak1
    1


    < Sporočilo je popravil klavdijak1 -- 31.12.2009 1:25:02 >

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 47
       RE: Septemberke*2010
    31.12.2009 9:20:50   
    nadka30
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    ŽELIM VAM LAHEK VSTOP V LETO 2010 TER SREČNO, USPEŠNO, ZADOVOLJIVO, ZDRAVO, Z ČIM MAJN NOSEČNIŠKIMI TEŽAVAMI LETO 2010

    (odgovor članu klavdijak1)
    Neposredna povezava do sporočila: 48
       RE: Septemberke*2010
    31.12.2009 10:51:53   
    žanaja
    Zdravo, jaz sem tudi septemberska, če bo šlo vse po sreči. PDP imam 6.9., prvi pregled pa sredi januarja. To je moja prva nosecnost.....prijelo pa se je po enem letu v prvem ciklusu klomifena....Srečno in čestitike vsem nosečkam  user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 49
       RE: Septemberke*2010
    31.12.2009 11:41:07   
    Anonimen
    Pozdravljene tudi jaz se vam pridružujem zaenkrat še anonoimno do prvega pregleda.
    PDP 14.9.2010 to je moj 3user posted image imam že dva fantka( 6 in 3 leta )

    Lepo praznujte danes.
    Srečno 2010


    (odgovor članu žanaja)
      Neposredna povezava do sporočila: 50
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?