|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 16:30:19   
nadka30
žantaja ti si pa pridna, meni se še na prvi pregled ni uspelo prijavit, ti si se že pa na NS, bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
LoveLove čestitke in dobrodošla med septemberkami, seznam se lepo polniuser posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 17:08:07   
LoveLove
ŽanaTaja.....ja zmotila sem se...ehheh se vidi da sem danes odsotna(danes sem izvedela)....@@@@
30.11.10 sem imela zadnjo ja...mislim da smo ble skupaj...ehhehe kera bo prej...heheh

Jaz nimam nekih posebnih znakov..samo vsake toliko začutim spodaj kot rahel kratek krček...nič posebnega...ostalo je kot prej....samo pravijo da se začnejo znaki bolj očitno kazat šele po 6tednu... upam da mi ne bo treba kakšnih slabosti prenašat....


_____________________________

Kok je luštn k je fajn!!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 17:12:21   
nadka30
Lovelove čestitam, parv prisrčno si me nasmejala, pa da ti še malo polepšam dan verjetno misliš na 30.11.2009, prav posrečeno mi deluješ, se vidi da te daje nosečniška zmedenost.
Še enkrat iskrene čestitke in super si zaključila mesec december, res nas je veliko rozik iz tiste teme in sedaj navijam da se bo enako zgodilo z tistimi, ki je ne pričakujejo januarja.
Punce gremo prostora je še dovolj. Love love si možeku že povedala?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LoveLove)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 17:20:33   
nadka30
Mene tudi daje pozabljivost ali mogoče katera ve ali kdo na celjskem območju ali v bližini opravlja NS?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 17:44:29   
LoveLove
hihii...ja itak možek je šele nameden.....ravno dons majo inventuro pa pomoje bolj težko kej šteje...hehhe   drugač bom pa še vidla ker sem pop v službi in se cel dan nisva vidla...je kr po telefonu zvedu....in ko sm mu povedala je bil tok zmeden da je reku da me bo čez 5min poklicu,...da je lohka šel stran od sodelavcel eno ven zajodlat..ehhehh
Drugač sva pa nehala mirkat aprila...augusta sva pa intenzivno začela gledat na plodne dneve in  ni in ni ratalo tko da sem se v začetku decembra že kar naročila pri ginekologinji na posvet....no sedaj mi pa na 22.1.10 pride ravno prav...kot da bi vedela....
Tko happy sem na polno...vse kar bom pogrešala je občasni Laški pirček...hehehhh


_____________________________

Kok je luštn k je fajn!!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 17:48:39   
nadka30
super, kak je lepo brat take srečne zaključke. Tako kot si sama rekla po mojem ne bom ne vek kako prav štel, po mojem že šteje kolkio dni vaju še loči da bosta srečna starša. Laški pirček boš pa potem ko boš dojila nadoknadila, baje po pirčku mlekec teče. Iz katerega konca prelepe snežene slovenije pa si?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LoveLove)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 18:05:48   
LoveLove
Jaaa ga bom nadoknadla...bo melo detece mleka kot je pirčka v Laškem!!!hahahh
Drugače sem iz Litije!!


_____________________________

Kok je luštn k je fajn!!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 18:07:12   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: LoveLove

Jaaa ga bom nadoknadla...bo melo detece mleka kot je pirčka v Laškem!!!hahahh
Drugače sem iz Litije!!



to si dober napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LoveLove)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 18:16:58   
LoveLove
Bom dojilja ratala še za tiste mamice k nimajo mlečka....ahhahhhhh

_____________________________

Kok je luštn k je fajn!!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 18:27:29   
nadka30
ha-ha-ha
pri meni je bilo tako v prvi nosečnosti, mleka sem imela zelo veliko, pa kaj ko se nadja ni hotela več dojit, pol sem mogla pa k zdravniku po tablete da se je mleko sploh ustavilo. Sem se doma hecala da bi lahko mlekarno odprlauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LoveLove)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 18:30:43   
LoveLove
Al pa prijateljice povabš na kavo z mlekom..hahahh zdej smo pa že krute...@@@@

_____________________________

Kok je luštn k je fajn!!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 18:30:54   
tejči28
lovelove haha,res si zanimiva.super,da si se nam pridružila.
Čakamo pa še januarke,upam,da nas bo polno,da bo lepi seznam. Ko sem jaz prvič rodila sept.08 je bila ful gužva,jaz sem šla na ptuj in tam smo bile 3 tisti dan,v mbju pa 15.tokrat bom spet šla na ptuj.če sestre in babice nimajo take gužve,so manj nervozne,se mi zdi.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu LoveLove)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Septemberke*2010
4.1.2010 18:35:47   
tejči28









user posted image user posted image user posted image user posted image

NICK, STAROST,  NOSEČNOST, ŠT. OTROK, SPOL, NASLEDNJI PREGLED(NP)
 

01.09. anonimna 29 ,3user posted image ,doma1user posted image P
           volley,3user posted image ,doma2user posted image P in F

02.09. tejčika 30, 2user posted image doma1user posted image F ,NP 19.1.
 
 
03.09. barbi195 2user posted image doma1user posted image F
 
 
04.09. nadka30, 3 user posted image , doma1user posted image P
           limonita, 1user posted image NP 11.1.
           reny12  2 user posted image
           aTri 30,3 user posted image ,doma1user posted image P,NP 26.1.
     
05.09.
 
 
06.09. žanaja, 1 user posted image
           LoveLove, 1user posted image ,NP 22.1.
 
07.09.
 
 
08.09. ŽanaTaja, 2user posted image ,doma1 user posted image F; NP 12.1.  ,NS 25.2.
           Inčy 1 user posted image NP 15.1.
  
 
09.09. Blanči 4user posted image ,doma1 user posted image P
 
 
10.09. kesi,2user posted image ,doma 1user posted image
 
 
11.09.
 
 
12.09.
 
 
13.09. sarcy21,25 2user posted image ,doma 1user posted image F
 
 
14.09. anonimna, 3 user posted image ,doma2user posted image F
 
 
15.09.
 
 
16.09.
 
 
17.09.
 
 
18.09.
 
 
19.09.
 
 
20.09.
 
 
21.09.
 
 
22.09.
 
 
23.09.
 
 
24.09.
 
 
25.09.
 
 
26.09.
 
 
27.09.
 
 
28.09.
 
 
29.09.
 
 
30.09.
 
 

user posted image user posted image


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka








    (odgovor članu tejči28)
  • Neposredna povezava do sporočila: 138
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 18:37:25   
    RENY19
    ojla punce  vsem zelim srecno novo leto 2010 upam, da  bo cim vec nosecnic in mamic to leto.   jaz  sem se sele danes narocila na  prvi pregled  naj bi bila v 6t, 2 nosecnost sam mi je ful cudno , da nimam nobenih  extreminh nosecniskih znakov. ne slabine ne bruhanja. pac test pokazal dva testa pozitiven test nosecnost aja samo napihnjenost  cutim. nadka  a ti imas kaksne simpotmpčke ?

    (odgovor članu tejči28)
    Neposredna povezava do sporočila: 139
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 18:37:41   
    nadka30
    tejči jaz sem prvič rodila v celju in sem zadnja rodila tisti dan in nadja je bila 14 otrok tisti dan, sem pa imela rok na 9.9. potem sem pa rodila 30.8.
    Sem imela pa srečo, da ko sem prišla so me pregledali in mi naredili CR, in imam tudi sedaj veliko verjetnost da bo CRuser posted image

    (odgovor članu tejči28)
    Neposredna povezava do sporočila: 140
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 18:40:13   
    tejči28
    nadka jaz sem tudi imela rok 9.9. rodila pa sem 8.9.user posted image z umetnimi popadki na koncu.

    _____________________________

    8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
    8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 141
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 18:44:07   
    nadka30
    o ja jaz pa imam take znake, ki se jih pri nadji sploh ne spomnim, na trenutke mi je tako slabo da ne vem kam bi se dala,-bruhat pa ne morem, v ustih imam tak čuden okus, pa enkrat sem dobre volje drugič tečna(sem kot veter)v križu me špika, pa še tako lepo oprsje imamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    Po resnic povedano sploh se ne spomnim da bi imela take znake pri nadji, lahk pa da sem že to pozabilauser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 142
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 18:48:20   
    nadka30
    Ja datum je res lep, pa še zapomne si ga človek lahko, na ta dan je moja babica imela rojstni dan(umrla je cca5 mesecev po nadjinem rojstvu), Jaz pa sedaj čakam katera bo imela na moj rojstni dan rok poroda.user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 143
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 18:52:44   
    tejči28
    nadka kateri dan pa je tvoj roj.dan? Mogoče si že povedala na kateri drugi temi,pa se žal ne spomnim.
    To so značilni znaki ja,kar imaš ti.Bogica.Meni hvala bogu za zdaj še ni slabo,tudi pri prvi mi ni bilo,sem pa cela mozoljasta.Za prsa pa težko rečem,ker še vedno dojim.haha.Mali je taki zizek,da to ni res.user posted image


    _____________________________

    8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
    8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 144
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 18:56:53   
    nadka30
    Sem proti koncu meseca 26.9. tako da bo treba še malo počakat, mislim da še nisem povedala al pa tud. Mojo je pa pri 8 mesecih nekaj piknilo in je bilo čez dan konec z dojenjem, jaz pa mleka da bi ga lahko prodajala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    Moj pravi prsi to je ok, ampak moje razpoloženje to pa bi on menjal; enkrat tako drugič takouser posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu tejči28)
    Neposredna povezava do sporočila: 145
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 19:27:08   
    ŽanaTaja
    Sem se tudi jaz sedaj nasmejala LoveLove....res je čist zmedena...sej ko sem šla brat mojga pa tudi ni kaj boljši...ma sem bila v službi in sem na hitr pisala in pol pridejo ven take krace...sam da ste razumele, kaj se želela napisatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Tok smo srečne, da pol kr neki pišemo..ma jaz še zdaj ne morem dojet, da sem res noseča, se mi zdi kot da sanjam...user posted image

    Sem si kupila danes revijo Nosečnost in bom pol mal v postelji prelistalauser posted image

    Jaz pa sem mojga sončka dojila sam 14 dni in za to sem sama kriva, ker sem imela to poporodno depresijo in sem sam jokala, Žan mi je bil čist odveč, skratka nisem bila srečna...men je bila muka, ko sva se morala dojit, da sem se morala ločit od mojga...ma ne vem kr neki mi je bilo....Žan itak ni spal cele ljube noči, sam smo ga nosil, on tulil kot...tega res ne želim nikomur in tega se tudi sedaj ful bojimuser posted image

    Jaz pa sam jem te Elevit tablete in mi zaenkrat še odgovarjajo, pri Žan Tai-u, sem jedla Tifol, pa sem ful bruhala...tko da sem tokrat rekla, da probam tele....

    So mi rekl danes v službi...ja Martina, ti pa si se nekam ojačala v prsi...ma jaz se delam kot da nič ne vem...user posted image user posted image

    Lep večer ob vaših najdražjihuser posted image

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 146
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 19:27:28   
    LoveLove
    Nadka??? kaj 26.9??? takrat imaš r.dan???ker na ta dan ga imam jaz...lalalaala.....

    Drugač sem se pa zdele stopila....aveš ko sem ti prej govorila da se s svojim cel dan ne vidva...je prov pršou k meni v službo (surprise) z ogromno ROŽO pa solatko za papat..... *=O)
    Pa je rekel da se morva merkat kako domov peljeva....iiiii...... no deci razneženi...hahahahah sj jst pa nč bolša,mi je kr nerodn ratal pa še stranke sem mela.....


    _____________________________

    Kok je luštn k je fajn!!!

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 147
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 19:34:44   
    nadka30
    Pa ne da si tudi ti rojena 26.9 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam leta pa mislim da nimama istih, jaz bom letos 3+1=31. Pol boma pa obedve čakala katera bo imela na ta dan rok porodauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
    Sam jaz sem se baje rodila točno takrat ko bi se mogla torej so me pridno delali za praznikeuser posted image user posted image user posted image
    To pa je možek res raznežen kaj šele bouser posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu LoveLove)
    Neposredna povezava do sporočila: 148
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 19:43:01   
    nadka30
    IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja

    Sem se tudi jaz sedaj nasmejala LoveLove....res je čist zmedena...sej ko sem šla brat mojga pa tudi ni kaj boljši...ma sem bila v službi in sem na hitr pisala in pol pridejo ven take krace...sam da ste razumele, kaj se želela napisatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Tok smo srečne, da pol kr neki pišemo..ma jaz še zdaj ne morem dojet, da sem res noseča, se mi zdi kot da sanjam...user posted image

    Sem si kupila danes revijo Nosečnost in bom pol mal v postelji prelistalauser posted image

    Jaz pa sem mojga sončka dojila sam 14 dni in za to sem sama kriva, ker sem imela to poporodno depresijo in sem sam jokala, Žan mi je bil čist odveč, skratka nisem bila srečna...men je bila muka, ko sva se morala dojit, da sem se morala ločit od mojga...ma ne vem kr neki mi je bilo....Žan itak ni spal cele ljube noči, sam smo ga nosil, on tulil kot...tega res ne želim nikomur in tega se tudi sedaj ful bojimuser posted image

    Jaz pa sam jem te Elevit tablete in mi zaenkrat še odgovarjajo, pri Žan Tai-u, sem jedla Tifol, pa sem ful bruhala...tko da sem tokrat rekla, da probam tele....

    So mi rekl danes v službi...ja Martina, ti pa si se nekam ojačala v prsi...ma jaz se delam kot da nič ne vem...user posted image user posted image

    Lep večer ob vaših najdražjihuser posted image


    Žan taja ne se bad to še ne pomeni da bo drugič tudi tako, mogoče bo sedaj tako fajn, da boš možeku rekla da bi še vse enkrat ponovila.
    Mislim da nisi edina, včasih se meni tudi zdi da sanjam da sem res noseča ampak trije testi so pokazali da je + in pol je totouser posted image user posted image user posted image .
    Meni je pa bilo danes hecno, ko smo si vsi vošili za novo leto pa meni ševica pa naj se ti izpolni vse kar želiš, pa saj vemo da si bejbija želite. Jaz pa ja, saj bo, vem da bouser posted image user posted image user posted image user posted image Še dober da ni nobeden posumil, sem se odločila da bom sedaj malo počakala in bom kasneje povedalauser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 149
       RE: Septemberke*2010
    4.1.2010 19:50:53   
    LoveLove
    Ja no...26.september... tehtnice zmešane.... jst sm bla pa letos 28 tko da tud nism grozn delč...počutm se pa 20heheh pa še dajo mi tm nekje ponavadi!! user posted image
    Nimaš kej...bolj star bolj nor!!!
    Nč,..konc šihta...zdej se pa domov crklat...... se ga beremo!!!user posted image


    _____________________________

    Kok je luštn k je fajn!!!

    (odgovor članu nadka30)
    Neposredna povezava do sporočila: 150
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
    Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
    Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?