|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 13:46:50   
Anonimen
sam ne vem,.....al naj se javim, ce bo klical,al mu dam kontro.....


ahhhhhhh, kako lep bozicni cas....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 13:48:56   
Colt
Mus musculus v excocta , ti se kr k men pripelji...pa še Foxy Lady in Tomiko pripel pa bo...pa kak six pack (Laško Club), sm sam doma in ne mislim nikamor it user posted image

G

ps. si vidla kako sem se potrudil...miš v skuti sem napisal po latinsko user posted image

< Sporočilo je popravil Colt -- 25.12.2009 13:53:39 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 13:49:54   
Anonimen
Javi se, sam bodi tiho ... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 13:50:23   
Anonimen
haha....pol se lahko sam se podpisem(na locitvene papirje)user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 14:06:16   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mus musculus v excocta , ti se kr k men pripelji...pa še Foxy Lady in Tomiko pripel pa bo...pa kak six pack (Laško Club), sm sam doma in ne mislim nikamor it user posted image

G

ps. si vidla kako sem se potrudil...miš v skuti sem napisal po latinsko user posted image


mišek izkoristi ponudbouser posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 14:10:44   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mus musculus v excocta , ti se kr k men pripelji...pa še Foxy Lady in Tomiko pripel pa bo...pa kak six pack (Laško Club), sm sam doma in ne mislim nikamor it user posted image

G

ps. si vidla kako sem se potrudil...miš v skuti sem napisal po latinsko user posted image


mišek izkoristi ponudbouser posted image



pa še mene spotoma poberi, te bom navigirala na Koroško Belo user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 16:06:31   
rija
no evo....đumbus smo spravili iz bajteuser posted image user posted image user posted image

moj dragi v.d. moža mi je naredil eno tako lepo zadevo, da sem bila kar paf,paf,paf....se je resnično potrudil....user posted image  


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 16:14:20   
poli*
rija.... in to je? user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 16:29:52   
muco
Tega v.d. moraš čimprej ožentuser posted image . Al pa tud ne,lahko se pol pokvar.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 17:28:00   
rija
uh...je rekel, da nimam v pisarni nobene slike svojih moških (grda, grda jazuser posted image )....user posted image  in mi izdelal ful, ful lep okvir....user posted image

poseben še prav zato, ker ga je oblikoval samuser posted image

zdajle si bom mogla še samo kaos na pisalni pospravit....ker ga sicer nimam kam datuser posted image

poročit se pa noče....ga gnjavim skoraj vsak večer že 17 let....pa nič....ne da se dečko...user posted image




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 17:51:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

poročit se pa noče....ga gnjavim skoraj vsak večer že 17 let....pa nič....ne da se dečko...user posted image



ti nujno rabiš mojo intervencijo user posted image  jaz sem se poročila v roku 14 dni od njegove prve majcene misli user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 18:52:20   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: rija

poročit se pa noče....ga gnjavim skoraj vsak večer že 17 let....pa nič....ne da se dečko...user posted image



ti nujno rabiš mojo intervencijo user posted image  jaz sem se poročila v roku 14 dni od njegove prve majcene misli user posted image


Česa se boji? papirja, bodoče žene, občutka "sedaj je pa zapečateno" ?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 19:36:26   
muco
Če je že sedemnajst let tko priden,ga nima smisla gnjaviti s porokouser posted image .Ve kaj hoče in kaj ne,če je dober še za one stvari je že fejst dečko.user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 19:53:48   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj pa me je obdaril z tihim bozicem....in tihim tednom, ki mu sledi....
pred dvema urama in pol se je odpeljal neznano kam!!!!user posted image

mater miš, jaz bi tvojga že zdavni nekam sterala, najprej ti ne da sexat, potem pa še gre drugam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 20:54:03   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: rija

...kaj mi bo prinesel moj božičekuser posted image user posted image user posted image


sem odkrila neke čudne zadeve doma iz trgovine za ustvarjanje....hudič....se bo težko včakat jutra.....user posted image

kaj pa ste ve pripravile za svoje drage?



NIČ

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 21:04:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Česa se boji? papirja, bodoče žene, občutka "sedaj je pa zapečateno" ?user posted image


v bistvu ničesaruser posted image

ma črni pas v samoobrambi user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 21:26:02   
tasa_m
Nov Gsm in pekač za Muffine za katerega sem ga živcirala 14 dni user posted image
On pa je dobil pulover, nov brivnik in čokolado. user posted image

Vsem trem pa v ponedeljek pripeljejo nov hladilnik user posted image user posted image user posted image (šlo iz skupnega fonda user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 21:27:26   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: rija

uh...je rekel, da nimam v pisarni nobene slike svojih moških (grda, grda jazuser posted image )....user posted image  in mi izdelal ful, ful lep okvir....user posted image

poseben še prav zato, ker ga je oblikoval samuser posted image


zdajle si bom mogla še samo kaos na pisalni pospravit....ker ga sicer nimam kam datuser posted image

poročit se pa noče....ga gnjavim skoraj vsak večer že 17 let....pa nič....ne da se dečko...user posted image



user posted image user posted image user posted image

glede poroke pa... še naprej vzstrajaj, enkrat bo že popustil, mogoče na stara leta user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Matra me :)))
25.12.2009 22:40:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

glede poroke pa... še naprej vzstrajaj, enkrat bo že popustil, mogoče na stara leta user posted image



user posted image user posted image

ni panike.....ker če kdo...potem jaz  v naši hiši sovražim vse ceremonije....user posted image user posted image user posted image

ampak se pa že ene 15 let tak hecava....pa vsi čukasto gledajo....user posted image user posted image  ampak v začetku kar niso nehali gnjavit, kdaj se bova poročilauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Matra me :)))
26.12.2009 9:19:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

glede poroke pa... še naprej vzstrajaj, enkrat bo že popustil, mogoče na stara leta user posted image



user posted image user posted image

ni panike.....ker če kdo...potem jaz  v naši hiši sovražim vse ceremonije....user posted image user posted image user posted image

ampak se pa že ene 15 let tak hecava....pa vsi čukasto gledajo....user posted image user posted image  ampak v začetku kar niso nehali gnjavit, kdaj se bova poročilauser posted image


torej je čas, da zopet začnemo user posted image ceremonije? hehe, če gledam svojo poroko, ni šlo prav nič po planu. še oblečena sva bila ravno kontra, kot vsi ostali user posted image da ne govorim, da sem prestavila uro, ker je po poroki šel naprej na izpit (in ga ni naredil) user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Matra me :)))
26.12.2009 10:01:45   
TomTaylor
da ne govorim, da sem prestavila uro, ker je po poroki šel naprej na izpit (in ga ni naredil) user posted image


a vidiš?! Eno uro je bil mož, pa se je že poslabšal.

Jz se z mojmu sploh ne upam poročit. ...že tko je policaj...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Matra me :)))
26.12.2009 12:02:45   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj pa me je obdaril z tihim bozicem....in tihim tednom, ki mu sledi....
pred dvema urama in pol se je odpeljal neznano kam!!!!user posted image



miska tudi mene user posted image user posted image imava tihe dneve.. ki bodo verjetno tedni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Matra me :)))
26.12.2009 12:10:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: witch

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj pa me je obdaril z tihim bozicem....in tihim tednom, ki mu sledi....
pred dvema urama in pol se je odpeljal neznano kam!!!!user posted image



miska tudi mene user posted image user posted image imava tihe dneve.. ki bodo verjetno tedni user posted image


vsaj tihi in mirni prazniki se nama obetajouser posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Matra me :)))
26.12.2009 12:45:22   
*Pija
vsaj tihi in mirni prazniki se nama obetajouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image tota je pa dobra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Matra me :)))
26.12.2009 14:17:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Jz se z mojmu sploh ne upam poročit. ...že tko je policaj...



a ni to včasih dobro?user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?