|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 10:37:05   
Enkica

IZVIRNO SPOROČILO: pikica86

živjo souser posted image

ne vem če se me spomnite,ker se bolj malo javljam, sporočam samo da gre verjetno pri nas zares, grem v P, upam da čimprej javimuser posted image

pozdravček




Pa ravno sem se pripravljala, da povprašam, če imamo že katero novo kandidatko za odhod v P. user posted image user posted image
SREČNO Pikica86!!!
Želim ti hiter, čimmanj boleč porod in javi nam preko sms-a kako se počutite.

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 10:40:50   
nincrli
Pikica86 SREČNOuser posted image user posted image !!! 

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Enkica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 11:48:46   
marijaa
 pikica želim ti hiter in čim majn boleč porod! Pa hitro javi veselo novičko!

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 12:06:05   
areskaa
Pikica86 - user posted image user posted image user posted image srečno

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 12:06:25   
alex17
ojla!
o pikica86 srečno!!! user posted image

sem se pa očitno včeraj nekaj prehladila, me je zvečer začelo bolet grlo pa mal me je kuhal, si zdaj čajčke z limono in medom delam in upam, da bo kmal bolš... no vsaj vročine nimam, se mi zdi. tko da bom dons kar doma počivala, čeprav mam tega lenarjenja že kar dost, sem navajana skoz nekaj letat okol user posted image   no, sam na večerjo od sestrične od mojga greva zvečer ko sva glih povabljena in je blizu user posted image

sem včeraj na HTV gledala moj naj film Gone with the wind (žal skor pol zamudila), sem se glih prpravljala, da ga bom z DVD-ja pogledala, pol ga pa najdem na tv user posted image   knjiga mi je pa še velik boljša, res zakon!

se beremo, držte se!

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 12:09:24   
kemo
Pikica 86 srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 12:10:30   
Boka
uuu pikica86, srečno!! user posted image

midva pa še ne razmišljava o drugem, naju je že ta malo šresenetil user posted image ampak je prav tako, se ga zelooo veseliva user posted image vsaj 2 leti bomo ziher počakali, če ne še kaj več.

sicer pa imam bolnika doma, je moj res bogi, upam, da bo kmalu boljše!

lep dan vsem!

_____________________________

1+1=5 :)

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 12:15:59   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: pikica86

živjo souser posted image

ne vem če se me spomnite,ker se bolj malo javljam, sporočam samo da gre verjetno pri nas zares, grem v P, upam da čimprej javimuser posted image

pozdravček




srečno!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 12:41:30   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: Enkica

A katera med vami že premišljuje, da bo potem kmalu spet zanosila? Ok, ne mislim kar takoj prvi teden po porodu ampak tko pač, v roku dobrega leta?



ne vem, jaz takoj ne bi, ker se mora tud telo mal nazaj v red spravt pa da mal zadihaš, tko nekak 2-3 leta vmes se mi zdi najbolj primerno. midva z bratom sva 2 leti pa je blo kar kul, sicer sva se eno obdobje ful tepla in kregala, sam to pač mine user posted image

(odgovor članu Enkica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 14:12:41   
marijaa
 Vsaj pol leta je pametno počakat pred ponovno zanositvijo, da si telo odpočije. Sicer mi pa velike razlike med otroci niso fajn, ker pol ne odraščajo skupaj. Kreganje in pretepanj sodi k odraščanju. Mi 2 s sestro sva se tudi teple , leto in pol razlike. Imam 15 let mlajšega polbrata tudi, saj ga imam rada, ampak ne morem reči, da sva skupaj odraščala.
Ne jaz pa ne bom imela več otrok. Takoj po porodu bom zaprla to obrt. 2 ali 3 mesece kasneje k se bo stanje tam spodaj malo umirilo si bom dala vstavit mireno in to bo to.
Jao je bedno vreme.  Ker nimam drugega početi bom spekla krem šnite, me moj že nekaj časa nagovarja, da bi jih spet.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 14:38:29   
Gwendolen
pikica86, srečno!!! Dihamo s tabo za trening! user posted image

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 14:46:35   
ugi
Pikica srečno! user posted image

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 15:18:23   
poopek
živjo souser posted image ! kako ste? čedalje večje zatišje je tukaj user posted image se vidi, da se nam nič več ne da. user posted image
jz sem tak zaspana danes, brezvezen dan... turobno vremeuser posted image uffff, mene še zmer boli spodaj, nevem kdaj bo že enkrat minilo? user posted image lena pa sem ko ****s user posted image

pikica86 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 15:30:34   
nincrli
zatišje je, ker je nedelja user posted image
Drugače pa se meni tud nč ne lubi, na tv3 gledam božične filme user posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 15:54:36   
polho3006
Punce pozdravljene!

Po dolgem času se vam javljam...vidim da ste bile pridne in odprle že tretjo stran.

V tem času, ko se vam nisem nič javila sem postala mamica malemu Stašu, ki je prijokal na svet 22.12. ob 3,41 uri. Bil je dolg 51 cm in težak 3580g. Na svet je prišel s pomočjo carskega reza, tako da...hvala bogu je z malim vse o.k. jaz bom pa tudi počasi okrevala. Ko pridem še malenksot bolj k močem vas bom prebrala in vam napisala več podrobnosti kaj se je dogajalo.

Punce imejze se lepo!

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 15:59:49   
mimikica
polho3006 čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 16:00:05   
ugi
IZVIRNO SPOROČILO: Enkica

A katera med vami že premišljuje, da bo potem kmalu spet zanosila? Ok, ne mislim kar takoj prvi teden po porodu ampak tko pač, v roku dobrega leta?



Meni je G po prvem porodu odsvetovala, da zanosim prej kot v enem letu (ali da vsaj počakam 9 mesecev, ker toliko telo rabi, da pride spet na prvotno stanje), čeprou nikol ni več isto. Drgač pa pravjo, da je najboljš razlika 2-4 leta. Pri mojih dveh bo ta razlika skor 5 let. Meni to odgovarja, ker mi Luka ni treba dvigovat, pa ful je že samostojen.
Kregajo in pretepajo pa se tudi vsi, neglede na razliko v letih - sva se midva z bratom tudi, pa sva dvojčka. user posted image  
Drgač bom pa jaz tudi zaključila, mislim, da sta 2 dovolj. Pa tudi malo sem že stara za to, se mi zdi. Pred petimi leti mi je bilo lažje prenašat vse skupaj.

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Enkica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 16:02:04   
ugi
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Punce pozdravljene!

Po dolgem času se vam javljam...vidim da ste bile pridne in odprle že tretjo stran.

V tem času, ko se vam nisem nič javila sem postala mamica malemu Stašu, ki je prijokal na svet 22.12. ob 3,41 uri. Bil je dolg 51 cm in težak 3580g. Na svet je prišel s pomočjo carskega reza, tako da...hvala bogu je z malim vse o.k. jaz bom pa tudi počasi okrevala. Ko pridem še malenksot bolj k močem vas bom prebrala in vam napisala več podrobnosti kaj se je dogajalo.

Punce imejze se lepo!


Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 16:09:54   
Anonimen
Čestitke Polho user posted image user posted image user posted image  Super, da je za tabo in da je vse ok!!! Čakamo porodno zgodbico user posted image , ampak seveda, ti se kar lepo odpočij.

Pri nas doma pa montiramo sušilca - komaj čakam, da ga sprobam.

Pijem malinov čaj, jutri pa imam spet G. Želim si, da user posted image  počaka na 2010, da bo najstarejši v razredu (in ne najmlajši), saj ni tako pomembno, ampak vseeno si tako želim.

Glede naslednjega user posted image  - moram priznati, da o tem že razmišljam. Čez 2 meseca bom stara 34 let in če počakam do 35 leta, pa potem rodim pri 36 - je kar pozno, ne vem. Zdaj pa če nama ne bo ratalo takoj, pa se še kaj zavleče...Razmišljam že, ja, ampak ne takoj, ko se mi izteče porodniška bi začela na tem delat. Tako nekako. Saj vem, da je možno tudi kasneje imet otroke, ampak res se mi ne bo dalo kasneje po mojem... Pa tudi fino je da sta čim bližje po letih...





(odgovor članu polho3006)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 16:35:06   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Punce pozdravljene!

Po dolgem času se vam javljam...vidim da ste bile pridne in odprle že tretjo stran.

V tem času, ko se vam nisem nič javila sem postala mamica malemu Stašu, ki je prijokal na svet 22.12. ob 3,41 uri. Bil je dolg 51 cm in težak 3580g. Na svet je prišel s pomočjo carskega reza, tako da...hvala bogu je z malim vse o.k. jaz bom pa tudi počasi okrevala. Ko pridem še malenksot bolj k močem vas bom prebrala in vam napisala več podrobnosti kaj se je dogajalo.

Punce imejze se lepo!


Jeeee polho, smo te že pogrešale!! user posted image user posted image user posted image
Čim prej okrevaj in cartaj svojo štručko!!!


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 16:59:46   
tinncyka
Pikica86 sporoča:
 
Nič več naga, že v plenico moja rita je zavita. Že sem sita in k očku in mamici tesno povita. Lepo vas pozdravlja 53cm velika in 4010g težka Nika.
 
carski rez 13:28h
 
ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 

< Sporočilo je popravil tinncyka -- 27.12.2009 17:00:41 >


_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 17:14:14   
pajcevina
Polho3006 čestitke!user posted image user posted image user posted image


Glede razlike...po pravici povedano, se do Evinega 1. leta starosti (pa še mal) sploh nisem počutla sposobno imet še enega, oz. si nisem mogla predstavljat, da bi mi blo ob vsem delu (ki ga dojenček v prvem letu zahteva) še npr. slabo od nosečnosti, ko ne moreš nič, hkrati pa te mali toliko zahteva, da tut počivat ne moreš.  Se mi zdi, da je po prvem letu to precej lažje, ko je tut otrok bolj samostojen, ni ves čas samo po rokah...

No, res je da ima vsaka svoje mnenje in vsaki paše drugačna razlika med otroci. Sam je pa kar res, da telo rabi 1 leto, da pride k sebi, sploh pa še če imaš za sabo cr.
Poznam primere, ko so imele namenoma manjšo razliko zaradi menjave oz. izgube službe (pa da je šla kar iz porodniške na porodniško), pa tut primere zaradi starosti mame in to čist zastopim. Je pa vedno treba pretehtat več dejavnikov.



(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 17:16:12   
pajcevina
O pikica86 tebi tudi čestitke! Tole je blo pa kar hitro! Želim ti hitro okrevanje!user posted image

(odgovor članu pajcevina)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 17:18:46   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

Pikica86 sporoča:
 
Nič več naga, že v plenico moja rita je zavita. Že sem sita in k očku in mamici tesno povita. Lepo vas pozdravlja 53cm velika in 4010g težka Nika.
 
carski rez 13:28h
 
ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 


wow, to pa je blo hitro!!

čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarke 2010 - 3.del
27.12.2009 17:23:21   
poopek
pikica in polho čestitke!!!! user posted image user posted image user posted image

kar se tiče otrok, jz sem zmer govorila, da želim imeti veliko družino, tri se mi zdi idealna številka ( doma smo tri babe user posted image ), vendar zdej, ko je že skoraj konec nosečnosti, pa že mal dvomim, da bom zmogla rodit 3... že zdej pri prvem me je strah k user posted image , nevem kak bo, pa tud nosečnost sama ni bila mali zalogaj... nevem... vem samo to, da se bomo trudili vsaj 2 leti počakat do naslednje štručke. bomo vidli user posted image

(odgovor članu pajcevina)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?