|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:30:31   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: oka

 guasta feste, pa pusti nam veselje no.


Prevod prvega dela stavka prosimuser posted image Itak mi ni jasno zakaj rabuka okoli dojenja in zakaj vedno, ob vsaki najmanjši omembi mleka, joške in primerni starosti dojenca forum skoraj eksplodira. Pa razumi to če lahkouser posted image

"špilferderber"

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:31:49   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: marta82


IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Namesto tega ga lahko objameš, stisneš k sebi, božaš, lubčkaš,.. In kaj je pri cartanju otročka izprijenega???


in kaj bi rekla na to, ko eni starši svoje otročke božajo, lubčkajo po lulčih, po ritkah user posted image



Oh Ulla, nisi me razumela. Pravim, da ene mame svoje otročke lubkčajo, druge objemajo, tretje božajo po laseh, četrte stiskajo k sebi, pete pa dojijo. Vse našteto ima skupni imenovalec: CARTANJE otrok. Razlika je samo v načinu. In vse to je OK. Nič od navedenega ni izprijeno. Ne glede na leta otrok. Vsaj zame.

Ma kakorkoli obrnem se ne morem strinjat. Npr. za dvanajstletnika mi je normalno, da ga mama poboža, objam,... ne pa da ga doji. Dojenje je vseeno primarno zaradi prehranjevanja, cartanje je samo "za zraven".


meni pa je recimo bolj čudno, ko očka svojo 15letno hči kliče miška, srči, ljubica....


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:32:51   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

raho kako pa je kej tvoja pupauser posted image



Še se dojiuser posted image in povsod je je polno. Pa nima čelade na glaviuser posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:32:56   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: oka

 guasta feste, pa pusti nam veselje no.


Prevod prvega dela stavka prosimuser posted image Itak mi ni jasno zakaj rabuka okoli dojenja in zakaj vedno, ob vsaki najmanjši omembi mleka, joške in primerni starosti dojenca forum skoraj eksplodira. Pa razumi to če lahkouser posted image


guasta feste - dobesedno bi bilo razbijalec , kvaritelj zabave.  To je tak ljubkovalen izraz za nekoga, ko pride sredi žura (rabuke user posted image ) z nekim resnim problemom, zahtevnim vprašanjem. Čeprav mislim, da slovenskega prevod ni.

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 30.12.2009 17:34:33 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:33:37   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: oka

 guasta feste, pa pusti nam veselje no.


Prevod prvega dela stavka prosimuser posted image Itak mi ni jasno zakaj rabuka okoli dojenja in zakaj vedno, ob vsaki najmanjši omembi mleka, joške in primerni starosti dojenca forum skoraj eksplodira. Pa razumi to če lahkouser posted image


gusta feste - dobesedno bi bilo razbijalec , kvaritelj zabave.  To je tak ljubkovalen izraz za nekoga, ko pride sredi žura (rabuke user posted image ) z nekim resnim problemom, zahtevnim vprašanjem. Čeprav mislim, da slovenskega prevod ni.


Seveda, da je: špilferderberuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:34:15   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

raho kako pa je kej tvoja pupauser posted image



Še se dojiuser posted image in povsod je je polno. Pa nima čelade na glaviuser posted image



ja sej zato me pa skrbi zanjouser posted image a ji nebi vsaj čelade nabavlauser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:35:31   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

raho kako pa je kej tvoja pupauser posted image



Še se dojiuser posted image in povsod je je polno. Pa nima čelade na glaviuser posted image



ja sej zato me pa skrbi zanjouser posted image a ji nebi vsaj čelade nabavlauser posted image



Sem resno razmišljala o tem, ampak me spominja na lonec za rože, pa raje ne bom. Sem ji pa zato kupila eno nagravžno krilo v Gapu, tako na volane iz tila.user posted image Pa še od Stelle jeuser posted image - saj veš, tako nad kakršnimi se ti zgražašuser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 30.12.2009 17:36:30 >

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:36:07   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

raho kako pa je kej tvoja pupauser posted image



Še se dojiuser posted image in povsod je je polno. Pa nima čelade na glaviuser posted image



ja sej zato me pa skrbi zanjouser posted image a ji nebi vsaj čelade nabavlauser posted image



joj, ula, rahina ta mala (pa ne mislim zdaj frčafelco) je en tak cort...zadnjič si je postregla z mlekom in albert keksom user posted image . Ona je moja deklica, ki je nimam

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:36:50   
Ulla80
Sem ji pa zato kupila eno nagravžno krilo v Gapu, tako na volane iz tila.


no, sam da se v to noben ne vpikne, kake posledice pusti na otroku user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:37:10   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

raho kako pa je kej tvoja pupauser posted image



Še se dojiuser posted image in povsod je je polno. Pa nima čelade na glaviuser posted image



ja sej zato me pa skrbi zanjouser posted image a ji nebi vsaj čelade nabavlauser posted image



joj, ula, rahina ta mala (pa ne mislim zdaj frčafelco) je en tak cort...zadnjič si je postregla z mlekom in albert keksom user posted image . Ona je moja deklica, ki je nimam


Da ne bo pomote, mleko je bilo moje, albert keks pa od krašauser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:37:14   
oka
guasta feste - dobesedno bi bilo razbijalec , kvaritelj zabave.  To je tak ljubkovalen izraz za nekoga, ko pride sredi žura (rabuke ) z nekim resnim problemom, zahtevnim vprašanjem. Čeprav mislim, da slovenskega prevod ni.


Pardon, ne bom večuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:37:58   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Sem ji pa zato kupila eno nagravžno krilo v Gapu, tako na volane iz tila.


no, sam da se v to noben ne vpikne, kake posledice pusti na otroku user posted image user posted image user posted image user posted image



Že ji pušča posledice - postaja prava zasvojenka s cotami.






Le po kom ima to???user posted image

Big uška, ti si krivauser posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:39:42   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: oka

guasta feste - dobesedno bi bilo razbijalec , kvaritelj zabave.  To je tak ljubkovalen izraz za nekoga, ko pride sredi žura (rabuke ) z nekim resnim problemom, zahtevnim vprašanjem. Čeprav mislim, da slovenskega prevod ni.


Pardon, ne bom večuser posted image


naj ti bo user posted image , zdaj pa podaj mnenje o oblačenju deklic v tilasta krilca. Deklica je od rahojke, oblekica pa od stelle, dogaja se pa zdaj. (da ne boš mislila, da smo zabuzile 50 let nazaj user posted image )

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:44:37   
uškinamama
Big uška, ti si kriva


ma nemoj user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:54:04   
oka
Deklica je od rahojke, oblekica pa od stelle, dogaja se pa zdaj. (da ne boš mislila, da smo zabuzile 50 let nazaj )


Ok Rahojka vem kdo je, kdo pa je Stella?

O tilastih, čipkastih, roza in ne vem kakšnih kiklicah pa raje ne bi, ker sem do vratu v njih in to proti moji voljiuser posted image . Če pa malo madam naučim tipkanja pa lahko dobite celo dohtarsko disertacijo na to temo.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:55:14   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: marta82


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Patetično. Poniževat ljudi, da se sam počutiš močnejšega.user posted image
Ne vem če ti je pomen beseda mizantrop znan, ker res ne vem kakšno vezo ima s to temo?
mizantropíja -e ž (ȋ) knjiž., redko lastnost, značilnost človeka, ki ne ljubi ljudi in ne mara njihove družbe, ljudomrznost:



A toliko časa si porabila za poguglat. user posted image  No Mizantrop je nickname  ene uporabnice RR- ja, ki je med drugi tudi kolegica. Veze s to temo pa ima toliko kot ti s strpnostjo.

evo še link

http://www.ringaraja.net/forum/m_4779446/mpage_1/key_/tm.htm


Ups. Moja napaka.user posted image Pardon.




Čuj marta82, veš kaj bil štos. Da bi čez dve leti tle gor spraševala kako odstaviti otroka user posted image , to bi bil žur.  Jaz zdaj grem počasi,  če sem te kje osebno užalila oprosti . Pa vseeno malo razmisli o tistem kar sem ti napisala - pa ne z odporom " kaj mi bo neka uš pamet solila" ampak z željo, da nekaj novega zveš .  Še misel ob novem letu: Naše misli so naše ogledalo. Vse dobro.


Tudi tebi.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:55:42   
uškinamama
Kdo je Stella ti napišem, le če tvoja deklica ne zna brati user posted image user posted image , ker nočem, biti česa kriva.

no o temu govorimo

user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 30.12.2009 17:58:36 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 17:58:53   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Deklica je od rahojke, oblekica pa od stelle, dogaja se pa zdaj. (da ne boš mislila, da smo zabuzile 50 let nazaj )


Ok Rahojka vem kdo je, kdo pa je Stella?

O tilastih, čipkastih, roza in ne vem kakšnih kiklicah pa raje ne bi, ker sem do vratu v njih in to proti moji voljiuser posted image . Če pa malo madam naučim tipkanja pa lahko dobite celo dohtarsko disertacijo na to temo.


Stella je - hmmmm
Stella McCartney, krilo pa je tole:
user posted image

Ulla, dovolim ti 5 minut zgražanjauser posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 18:07:57   
oka
Kdo je Stella ti napišem, le če tvoja deklica ne zna brati , ker nočem, biti česa kriva.

no o temu govorimo


A jaaaaaaa. Itak je pa prepozno. Je mala videla to zadevščino in bi imeeelaaa, joj kako leeeepaaaaaaa je. Samo mašno bi ona imela mal manjšooooo.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 18:09:56   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Kdo je Stella ti napišem, le če tvoja deklica ne zna brati , ker nočem, biti česa kriva.

no o temu govorimo


A jaaaaaaa. Itak je pa prepozno. Je mala videla to zadevščino in bi imeeelaaa, joj kako leeeepaaaaaaa je. Samo mašno bi ona imela mal manjšooooo.


Ko ne bo raho brala ti bom nekaj napisala. Raho, si tle?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 18:13:18   
Anonimen
kaj je zdaj z viska mlekom?user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 18:21:44   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Kdo je Stella ti napišem, le če tvoja deklica ne zna brati , ker nočem, biti česa kriva.

no o temu govorimo


A jaaaaaaa. Itak je pa prepozno. Je mala videla to zadevščino in bi imeeelaaa, joj kako leeeepaaaaaaa je. Samo mašno bi ona imela mal manjšooooo.


Ko ne bo raho brala ti bom nekaj napisala. Raho, si tle?


Normalno

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 18:30:28   
oka
Ko ne bo raho brala ti bom nekaj napisala. Raho, si tle?


A grize al kaj?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 18:38:12   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ko ne bo raho brala ti bom nekaj napisala. Raho, si tle?


A grize al kaj?


ponavadiuser posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 19:29:17   
Ulla80
Ulla, dovolim ti 5 minut zgražanja


o jeb.emti, se mi je baklava zaletela user posted image mislim da mam orehe v pljučih nekjeuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?