|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:34:55   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ej, amaterke - jaz dojim že 60 mesecev (no, pravzaprav bo 1. januarja) brez dneva pavze. No, ne enega otroka, ampak 2, pa vseeno - zame ste vse tukaj amaterke v dojenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz pa to funkcijo orpavljam že dobesedno profesionalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Pa ti si legendauser posted image ...





Je res , daj je user posted image . Zadnjič, medtem , ko je njena dvoletna hči tako prikupno sesala , smo z Raho prišle do sklepa , da bi si lahko zdaj po petih letih dojenja privoščila novega audija, glede na to koliko je prišparala z drugo hrano. user posted image user posted image .60 mesečni kredit pri avtohiši = 60 mesečno dojenje user posted image


Ne, mislim, da bi mi kakšna avtohiša lahko za sponzorstvo dala avto z napisom: Če dojiš 60 mesecev, ga lahko voziš skoraj brezplačnouser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:35:19   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

raho kolk časa ste pa tandemca furaliuser posted image


5 mesecev

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:35:48   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

glede na to da sem dojila še tujega otroka


tole je pa sploh groza od grozeuser posted image veš kake posledice bo šele ta revež imel user posted image user posted image

user posted image




Se ji že kažejo, zadnjič me je milo prosila, če ji lahko pokažem kakšen modrc imamuser posted image user posted image user posted image , ker je slišala, da ima moj modrc kosti user posted image


Priznaj, da si to naredila samo zaradi tega, ker si ji hotela pokazati modrcuser posted image



no, res, da je bil tudi njen ****iš očka zraven...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:36:04   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

raho kolk časa ste pa tandemca furaliuser posted image


5 mesecev



user posted image user posted image

mi pa mal več k enga pa poluser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:37:00   
Ulla80
no, res, da je bil tudi njen ****iš očka zraven..


no evo, to pa je sprijeno - dojiš tujega otroka, zato ker računaš da boš fotru pokazala joškeuser posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:37:40   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pa daaaaaaaaaaaj uš mama, jaz bom hinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ampak, če je vse res.. ..vprašaj raho. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:39:14   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

no, res, da je bil tudi njen ****iš očka zraven..


no evo, to pa je sprijeno - dojiš tujega otroka, zato ker računaš da boš fotru pokazala joškeuser posted image user posted image




o tri frčafelce kosmate, sem vedela, da se bom zaštrikala...tudi mene je mama dojila juhuhu let user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:40:26   
Ulla80
o tri frčafelce kosmate, sem vedela, da se bom zaštrikala...tudi mene je mama dojila juhuhu let


no evo pol so pa posledice tuuser posted image   a čem it kr šnops iskat pa rešit kar se še rešit dauser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:41:00   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

no, res, da je bil tudi njen ****iš očka zraven..


no evo, to pa je sprijeno - dojiš tujega otroka, zato ker računaš da boš fotru pokazala joškeuser posted image user posted image




o tri frčafelce kosmate, sem vedela, da se bom zaštrikala...tudi mene je mama dojila juhuhu let user posted image


Priznam, mene tudi.

Ravno prejšnjič sem našla fotografijo, k visim na maminem jošku in je na fotografiji letnica januar 1978user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:42:05   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

o tri frčafelce kosmate, sem vedela, da se bom zaštrikala...tudi mene je mama dojila juhuhu let


no evo pol so pa posledice tuuser posted image   a čem it kr šnops iskat pa rešit kar se še rešit dauser posted image




user posted image user posted image user posted image  vidim, da nam ni potreben šnops...ne per oralno ne per mazalno user posted image

Ti si bila tudi tandemka? Bravo.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:42:33   
Ulla80
Ravno prejšnjič sem našla fotografijo, k visim na maminem jošku in je na fotografiji letnica januar 1978


maš srečo da nam to ne pove kaj velikuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:43:48   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Ravno prejšnjič sem našla fotografijo, k visim na maminem jošku in je na fotografiji letnica januar 1978


maš srečo da nam to ne pove kaj velikuser posted image



Kako , da ne . Raho je bila dojena skoraj leto dni user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:45:36   
Ulla80
Ti si bila tudi tandemka? Bravo.


prej sem računala da se bo sama odstavla, k so mi vsi rekli da se ziher bo, ke jo bo motil okus. no seveda se niuser posted image pol k je bil pa naval po porodu, se ji je pa tak utrgalo, se je več dojila kt tamau ( pa je on vseen delal po1.5kg na mesec)user posted image
pol se je pa en dan odločla da ima rajši makaroneuser posted image in to je blo touser posted image

frizijka, kaj  čemuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:01:35   
marta82
Ok. Tu zelo očitno ne bomo prišle skupaj. V bistvu mislim, da me niti nočete razumet, kaj bi rada povedela. Se je bolj zabavno posmehovat iz drugačnega mnenja. Če to zadovoljuje vaše potrebe sem vesela, da sem vam ustregla.user posted image
Nikakor pa nobene ne obsojam, zgolj povem svoje mnenje, ampak očitno imate tako močno potrebo branit svoje stališče, da je tale "pogovor" ubral malo čudna pota in se ne grem več.user posted image
"Mika, verjetno si slišala , da je lepota v očeh opazovalca. Prav tako, zloba, izpirjenost, hudobija. Tako, da nekdo, ki v doječi mami, ko doji starejšega otroka vidi neko izpirjeno dejanje, pove to več o njemu kot o mami in otroku. " Tole je precej pod pasom in očitno žalitev.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:02:52   
Raho
Marta, a je kaj narobe?

Ja, bila sem dojena skoraj celo leto, s tem, da sem letnik 73user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:07:46   
uškinamama
Bog se usmili in vsi svetniki...

marta82 , napisala si tole:

Gre za to, da je dojenje 7 letnega otroka po mojem mnenju izprijeno s strani mame, babice ali kogarkoli že. Otrok tu ne nosi nobene krivde, zgolj posledice

Se pravi , otrok se doji pri mamici in ni izprijen - želi se najesti, napiti, pocartati.
Mamica doji svojega otroka  , ni izpirjena - želi ga najesti , napiti, pocrtati.
Uškina mama doji prijateljičinega otroka - nisem izpirjena - želela sem jo najesti, napiti in ustreči prijateljici.

Ti pa vidiš , vsa ta dejanja dojenja starejšega otroka s strani kogarkoli za izpirjena.

Torej?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:08:11   
Ulla80
Ja, bila sem dojena skoraj celo leto, s tem, da sem let
raho očitno skor eno leto predolgo...glede na poslediceuser posted image

marta seveda razumem kaj hočeš povedat. samo nimaš prav. izprijeno bi bilo v primeru, če bi ženska na silo tiščala starejšega otroka na joške, ga mogoče jemala s sabo v postlo, doživljala zraven orgazme in da ne govorim.
ampak mi govorimo izključno o dojenju. in o vsaj približno normalnih ljudeh.

in zdej mi še povej, a je razlika če ženska doji hčerko 7 let, al pa sina? al je eden bolj zblojen pol k drugi, al je vseeno?

user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:13:21   
Raho
Joj, Marta - glede na tvojo izjavo o izpirjenosti, se imam vso pravico posmehovati iz tvojega mnenjauser posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 15:14:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:15:31   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Ja, bila sem dojena skoraj celo leto, s tem, da sem let
raho očitno skor eno leto predolgo...glede na poslediceuser posted image

marta seveda razumem kaj hočeš povedat. samo nimaš prav. izprijeno bi bilo v primeru, če bi ženska na silo tiščala starejšega otroka na joške, ga mogoče jemala s sabo v postlo, doživljala zraven orgazme in da ne govorim.
ampak mi govorimo izključno o dojenju. in o vsaj približno normalnih ljudeh.

in zdej mi še povej, a je razlika če ženska doji hčerko 7 let, al pa sina? al je eden bolj zblojen pol k drugi, al je vseeno?

user posted image


Moje mneje. Ti imaš drugačnega. Nobena nima prav in narobe. To ni matematika, kjer mora vsak dobit isti rezultat, gre za odnose, ki jih vsak vidi drugače.

In če meniš da se zlorabe dogajajo samo na slilo (fizično) oz. tako kot si zgoraj napisala, se močno motiš. Ampak jaz pri vsem tem nisem govorila o tem. Menim pač, da ima otrok lahko negativne psihične posledice zaradi večletnega dojenja.

Pa sem že rekla, da bom nehala pa ne morem.user posted image Sem vedela, da sploh začet ne bi smela.user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:16:46   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kje pa vam je meja, koliko je otrok prestar za dojenje?


Ko se kdo od udeležencev dojenja ne želi / more/  dojiti.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:17:32   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Joj, Marta - glede na tvojo izjavo o izpirjenosti, se imam vso pravico posmehovati iz tvojega mnenjauser posted image

To veliko pove o tebi. Očitno se malo previsoko ceniš, če meniš da se imaš pravico posmehovati iz drugega mnenja.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 15:18:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:18:17   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kje pa vam je meja, koliko je otrok prestar za dojenje?


po mojem mnenju je 7letni otrok res verjetno prestar za dojenje. semo mi je pa mimo govorit o izprijenosti in posledicah, k je to bedarija. kot sem rekla s polno ritjo vsega in še čez je blazno fino moralizirat, kaj se spodobi in kaj ne.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 15:20:20   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Ko se kdo od udeležencev dojenja ne želi / more/ dojiti.


torej teoretično je lahko meja tudi, ko je otrok star 15 let?



okoli 12ga leta otrok izgubi sesalni refleksuser posted image tako da teoretično se pri 15 ne more večuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?