|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
29.12.2009 22:12:09   
OliveOyl
Lepa..user posted image  Buckasta ,pa lepo dlako ima.
Tisti zajčki so tudi fletkani,k imajo ušesa dol povešena.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
29.12.2009 22:15:32   
majana79
ja tisti so luškani, samo jim je treba ušeska še bolj pazit, ker se hitro vnamejo, lih zato ker so tako dol


(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
29.12.2009 22:16:20   
OliveOyl
Punce lahko noč,grem spat ker vem,da bo kmalu budnica..user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
29.12.2009 22:17:28   
majana79
Nočko olive!

Naš se tudi že zbuja... user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
29.12.2009 22:28:05   
majana79
Tudi jaz odpujsam.

Nočko!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
29.12.2009 22:31:21   
PapuaNG
večer,


pa sem spet sama doma, je šel moj še neki na firmo narest, ker....eh, dolga zgodba. Pa še cunje moram obesit, da bodo jutri suhe. Tamal se začuda še ni zbudil (sej se bo zdele zihr user posted image ). Mi je moj lih prej povedal, da ga je včeraj ponoči dvakrat po 20 minut usapaval, ker se je zbudil vmes. Jst pojma nimam user posted image Tut prav, ga mora tut on kdaj uspavat nazaj. Se je tašča prejle nekaj hudovala, da imamo razmetano doma in da vse po tleh leži user posted image Ja, res nismo najbolj pospravljiva familija...se pa zato toliko bolje razumemo. Pa pri meni definitivno ni potegnil mamin zgled glede tega-smo imeli doma vedno vse pospravljeno (razen moje sobe), pa sem jst čist kontra. Sej bo bolje...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 0:59:28   
ivanamdb
zivjo punce, a sem vas koncno najdla, wow 8. del! user posted image

vidim da je veliko zmede glede GH in tega kaj lahko daste in kaj ne, sem nekaj prebrala na hitr. kako je men zelo vsec papat, in mi je zelo pomembno da je hrana za tamalo dobra, vprasala sem patronazno pa tud mojo P, in tudi enega P tukaj v italiji, in mi je ta dal celo listo kaj, kdaj, kako in vse to.
  lake -  spagete barilla jaz ne bi dala, ker je ta moka "durum" in jo dojencki tezje prebavljaju (pa tudi lahko pride do intolerance), obstaja (vem da v italiji sigurno obstaja) posebna testenina (plasmon ali melin) za tamale, ki jo delajo iz mehke moke, pa su tud manjseg "formata", po 1. letu lakho zacnes s navadno testenino . barilla ma tudi posebno "kolekcijo" "Piccolini" - modre skatle, ampak manjsa testenina.   zoja - odvisno, moja kar poje celo skodelico mesa (skuham telecje meso v zupci in ga potem zmiksam kot v kasico, in poje celo skodelico od okrog 150cc pa bi tud vec jedla, ampak ji ne dam prevec). - meso - samo telecje, piscancje, a ja pa tud zajcek ali jagnjetina. svinjsko in goveje po 1 letu, ne prej! in na zacetku samo kuhano v zupci, pa zmiksano, potem ko je vecje kose lahko v ponev, ampak brez olja in brez soli - ko je peceno samo zlicko olivnega olja.   meduzica - ce noce vecje koscke, to lahk tud pomeni da ni se pripravljen na vecje koscke, da se ma ta refleks da da vn kaj je preveliko. poskusi s kuhano jabolko ali hrusko (brez kore) - na majhne koscke v ponev, pa se kozarec, ali 1 pa pol vode, in kuhas eno 5 - 10 min, tolk da je mehko. vodo katera ostane lahko das v steklenicko in mu das kot sokec, bo ful vsec, pa potem zmeckas kot en pire, tudi minipimer lahk uporabis - ce je kuhano, je tud mehko in lazje poje. lahko v ta pire das tud malo kasice - jaz naredim  s mal mleka (aptamil).   pa se nekaj:   ena zelo koristna stvar:   http://www.nuby.com/products/tableware/5360.aspx     od nubija in se dobi v BC-u. soliti - apsolutno ne!  najmanj do 1. leta! edino lahko mal parmezana v juhico, tako da je mal bolj slano, pa tud mal olivnega olja - maslo nikakor!!!! in tudi ne zacimbe!   mal kruheka (kore) lahko - enkrat na dan, kot "bonus" na koncu kosila, ali pa en plasmon piskotek, ali pa malo prepecenega.   maslo, margarin, ali mesano olje apsolutno ne - najboljse je samo olivno olje! in zelo malo, eno zlicko najvec. olivno olje je dobro tudi za kakanje.   kravje mleko apsolutno ne do 1. leta. po 7. mes. lahko jogurt (polnomast!!), skuta, parmezan - ne prevec mastne. pa tud cel koscek parmezana, namesto kruha po kosilu.   meso/riba (proteini) po 7. mes. za kosilo  - 3krat na teden meso, 1krat jajce (samo rumeni del), 2 krat jogurt ali sir, 1krat riba (list, oslic - ne tuna iz skatle!). strok, fizol, leca, ipd.  - po 8,mes. - ker napenja.   jutr kuham telecjo zupco, in potem napisem vse kako in kaj, ker ne morate kuhat vsak dan - jaz potem zupco dam v te kontejnere za led, ali pa tasca da v majhne steklenicke kot za ozimnico in prekuha, tako da imam za ful dolg cajt. tud bom zmiksala meso, in ga dala v steklenicke.   uf, kolk sem ga napisala! pa koncno grem spat (smo tud imali obisk za vecerjo - delala sem jastoga na buzaro user posted image slurppppppp)   nocko.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 7:38:52   
Anonimen
jutro punce

kako smo spali sploh ne bom pisala, se je N neki spolnila da ne bo spala, tako da smo bili pokonc od 11h pa do trehuser posted image user posted image user posted image

zdej sem pa spila en kapučinouser posted image


včeri je blo super danes pa še ne vem kako bouser posted image

še mal pa bo 2010user posted image madonca je šel let hiter naokoluser posted image

(odgovor članu ivanamdb)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 7:39:18   
Anonimen
aja bravo za 8-deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 7:54:05   
Anonimen
plavalke - kako je v atlantisu z vozički ? in kako je kar prevozljivo ? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 7:59:52   
Dudica1
DOBRO JUTRO

Spali super.

lina v atlantis lahko greš z vozičkom.

Danes pa ne vem kaj bomo počeli...ati je šel zdej enmu pomagat stanovanje delat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:11:16   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Jaz imam take dobre začimbe....

Naprimer ena od njih...
Dadolpadešinsmrčiššeprednosemožstušira

To največkrat dobim v vseh možnih jedehuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


aja....flaska, je cist prav rekla olivi...rumeni muskat je


obozujem tudi Zelen....pa tud kaksna malvazija, merlot, rebula in vitovska grganja najdejo lepo mesto ob primerni hrani





ivana...to pa je blo izcrpno...ko bi le jaz bila tako pridna z kuhanjem tamaliuser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:14:58   
Dudica1
Ja tud men se zdi tole precej ...izčrpno.
Jaz mu skuham tko kot sem T...solim malo...že tko je brez okusa...jogurte in skutke ma najrajši...ok z mesom se strinjam da svinjine in govedine ne pa z jajčkom tud

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:15:59   
KatMat
Rumeni muškat je izjemno stara trta in mnogi strokovnjaki so prepričani, da izvira nespremenjena iz antične Perzije; morda je prav to vino, ki ga je pesnik Omar Khayyam tako ljubil: Sprašujem se, kaj vinarji kupijo, da je vsaj pol tako vredno, kot tisto, kar prodajajo.user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:16:56   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Ja tud men se zdi tole precej ...izčrpno.
Jaz mu skuham tko kot sem T...solim malo...že tko je brez okusa...jogurte in skutke ma najrajši...ok z mesom se strinjam da svinjine in govedine ne pa z jajčkom tud

isto nasauser posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:18:07   
KatMat
defenitivno pa morte probat vino RITOZNOJČAN

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:18:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

Rumeni muškat je izjemno stara trta in mnogi strokovnjaki so prepričani, da izvira nespremenjena iz antične Perzije; morda je prav to vino, ki ga je pesnik Omar Khayyam tako ljubil: Sprašujem se, kaj vinarji kupijo, da je vsaj pol tako vredno, kot tisto, kar prodajajo.user posted image


njamiuser posted image user posted image

jz imam tud rada belo vino, najraje pa imam muškatauser posted image rdeče mi pa ne bi prodal k je blek

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:19:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

defenitivno pa morte probat vino RITOZNOJČAN


no ja tak tak, je vredu ni pa superuser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:20:23   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Ja tud men se zdi tole precej ...izčrpno.
Jaz mu skuham tko kot sem T...solim malo...že tko je brez okusa...jogurte in skutke ma najrajši...ok z mesom se strinjam da svinjine in govedine ne pa z jajčkom tud

isto nasauser posted image user posted image


Ja no zmaše uno skutko s podloženim sadjem pred rečeš keks user posted image
In T je imel to tud najraj

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:21:28   
Dudica1
Jaz vina ne maram...fuj fej...če pa že pol pa črnega...al pa cvička user posted image



(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:24:57   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Jaz vina ne maram...fuj fej...če pa že pol pa črnega...al pa cvička user posted image



tudi zate bi nasla nekaj kar bi ti bilo vsecuser posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:25:32   
Dudica1
Aja pa še to moram povedat...da odkar se umivam z deo intimom od justa nimam več problemov z hemeroidi.user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:26:12   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Jaz vina ne maram...fuj fej...če pa že pol pa črnega...al pa cvička user posted image



tudi zate bi nasla nekaj kar bi ti bilo vsecuser posted image user posted image


user posted image ...men je to vseeeee preeeeekislo!...fuj

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:26:49   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

defenitivno pa morte probat vino RITOZNOJČAN


no ja tak tak, je vredu ni pa superuser posted image

za tiste ki ne vejo kaj pijejo je tud merkator cvicek doberuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ne bit jezna

< Sporočilo je popravil KatMat -- 30.12.2009 8:31:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
30.12.2009 8:28:25   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Jaz vina ne maram...fuj fej...če pa že pol pa črnega...al pa cvička user posted image



tudi zate bi nasla nekaj kar bi ti bilo vsecuser posted image user posted image


user posted image ...men je to vseeeee preeeeekislo!...fuj



ma prjatlca moja...se bom prav potrudila pa upam da do naslednjic najdem enga vincka zate....

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?