|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
23.1.2010 17:09:46   
_Tinaa_
Tudi jaz sem v enaki situaciji kot Julka8, s tem da se je ona že odločila in kupila jane....

Ker vas veliko v tej temi hvali jane slalom pro, me nekaj zanima...in sicer: na enem od forumov za mamice sem zasledila kako ena mamica ni bila zadovoljna z vozičkom JANE SLALOM PRO...

Njen citat:

"Mi smo ga tudi uporabljali, je fini voziček za razne terene, fino je ker ima bremzo in greš komot po klancu, ima pa tudi nekaj pomanjkljivosti...pač čist odkrito, športni del se ne da obrnit v drugo smer-meni je to velik  -, potem sedežni del ne gre povsem pravokotno in otrok hitro pade v polležeči položaj, naš je vpil ko zverina in sem ga skoz vlekla nazaj v sedeči položaj, pa še za privezat, je tisti pašček na sedalu tako naprej, da ga nič ne ustavi ko leze naprej..."

ali ima katera od vas podobne izkušnje?

Lep pozdrav

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
23.1.2010 20:04:16   
kallia
To, da se športni del ne obrača, mene čisto nič ne moti. Verjemi, da ko ima otrok pol leta in več, ga bolj zanima okolica kot pa mama.
Pri prvem otroku sem imela voziček, ki se je dal v čisto sedeči položaj, pa po pravici povedano, ga nikoli nisem dajala v čisto sedeči položaj, ker se mi je zdelo, da sedi tako prisiljeno in težko. Vedno sem ga imela za eno stopnjo nižje. Pa se naš ni nič pritoževal.
Glede paščkov pa res ne vem, ker ne vem kako naj bi to izgledalo.

Julka8 še eno vprašanje zate, ker imaš voziček že doma. Ali se da pri košari res spreminjat naklon? Kakšno barvo pa si vzela?

(odgovor članu _Tinaa_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 11:02:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
24.1.2010 11:24:09   
kallia
Od kje pa veste kakšna bo kolekcija 2010, če je pa nikjer na internetu še ni videti?

Glede linka za reklamacije. Mi smo v prvo imeli peg perego, ki ga tudi vsi hvalijo, pa sem ga jaz preklela kot le kaj. Kar naprej se je kvaril in kar naprej bil na servisu. Tako, da se mi zdi, da je pri teh vozičkih, kot pač naletiš. V seriji 1000 vozičkov je kakšen tudi tak, ki mu kar naprej nekaj fali. 

Tako kot pri avtih in gospodinjskih aparatih, ko eni hvalijo eno znamko, drugim pa se ta znamka kar naprej kvari.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 11:38:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
24.1.2010 15:41:15   
kallia
Ma saj v bistvu me nova kolekcija niti ne zanima toliko, ker bo predraga zame. Jaz tako rabim samo voziček in košaro (lupinico imam maxi cosi še od prvega otroka), ki pa ga najceneje dobim na o.baby za 450 € (dve barvi, ki sta mi všeč sta za tako ceno).

Katera barva pa je letnik 2008? Nekaj sem gledala, pa se mi zdi, da so vse 2009.

A ima mogoče katera izkušnje z lanskega leta? A ko dobijo novo kolekcijo na o.baby, a potem lansko še kaj znižajo ali ne. Saj z nakupom se mi ne mudi, pričakujemo šele junija, moram pa biti v nizkem štartu, če hočem, da mi uspe dober nakup user posted image

Kakšni pa sta ti dve barvi? Kaj mislite? Ima katera izkušnje? V živo jih še nisem videla, se moram pa čimprej spraviti v najbližjo pikapolonico.

http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-buggy-urban-h62-coche-set_JA5157-H62CS.html

http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-buggy-etna-h65-coche-set_JA5157-H65CS.html

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
24.1.2010 16:14:25   
kallia
Ok, jst smotka, zdej ko sem še malo prebrskala internet, sem ugotovila, da sta ti dve barvi obe letnik 2008. Torej je tisti fajn material, zivepo, kot si rekla.

Zdaj pa ne vem al naj počakam še kakšen mesec z naročilom ali naj ga kar naročim. Da ne bom čakala in čakala, potem ga pa ne bodo več imeli na zalogi user posted image

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 16:49:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
24.1.2010 17:15:35   
kallia
Saj ga bom najverjetneje res kar naročila, ker če bom še malo čakala, ga zagotovo ne bodo več imeli.

Kakšnega pa ste vi imeli pri prvem otroku, da ste se zdaj tudi odločili zamenjati?

Problem je le, ker moram prositi svakinjo, da mi ga pomaga naročiti, ker sama ne znam niti besedice nemško, ona pa ima v kratkem za roditi, pa še do nje ne morem, ker sem na bolniški user posted image  No, upam, da mi uspe, preden jih razprodajo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
24.1.2010 17:27:04   
Sanikaa
Imam speedija že 4 leta. Stvari ki mi niso všeč : majhna košara za nakupe, športni del ne gre popolnoma vodoravno, za dvignit nazaj šprtni del v sedeči položaj rabim z eno roko držat naslon skupaj z otrokom navpično, potem z ustmi držat špagico in z drugo roko premaknit kopčo (mogoče je to zdaj kaj drugačeuser posted image ) in še bremzo vklopit da mi voziček ne pobegne, samo v eno smer otrok lahko gleda (naprej).
Dobro je: hiter, lahko se pelje, odličen za vse terene, odličen za rolerjeuser posted image

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 18:01:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
25.1.2010 9:02:19   
julka8
jutro!user posted image

kallia-košare mislm da se ne da nč regulirat... user posted image barvo sm pa vzela tisto ta temno plavo.
drgač jim pa lahk pošleš mejl v ang pa se tko zmente, tko sm tut js nardilauser posted image

lp vsem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
25.1.2010 15:52:45   
googica
evo, zdej že mate neki časa ta voziček, jane slalom pro ane :). mi se še odločamo kaj kupit, zanima me, če ste tud mele težave. slišim da zelo itro zbledijo barve, da so nekateri ves čas na servisih, ker se blago trga.. etc.. men je voziček noro lep, pa še lahek je ful, udoben tud zgleda.. pa me zanima če ma katera kaj za pripomnit. ne bi rada dala tolk keša, da bo pol v pol leta vse skup zbledelo in potrgano..
lp

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
25.1.2010 22:18:34   
kallia
Joj, jst res ne vem več kaj naročiti user posted image

Sem zdaj še malo brskala po internetu in ugotovila, da se pri prejšjih letnikih rada strga strehica, ker je zadaj cela prozorna, pri letniku 2009 pa so to popravili in je prozorna le še ob strani. Je pa blago slabše, kot je rekla zivepo. Pa sem spet na začetku user posted image

Ampak res nočem, da se mi strga strehica, ker potem pošiljat voziček v Nemčijo, da ga popravijo, se mi pa tudi zdi malo too much. Čepav vem, da gre lahko še polno drugih stvari narobe, ampak zdaj me pa res skrbi ta strehica.

(odgovor članu _Tinaa_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
25.1.2010 22:19:46   
sonček33
kallia... eh, ni kakšne velike bojazni, da se ti strga strehica...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
25.1.2010 22:37:24   
Andrejka9386
glede strehice...jaz sem zelo lepo ravnala z njo in ne bote verjele...strehica se je strgala user posted image ne vem kako naj to zdaj uredim. voziček je star eno leto. kupila sem ga v Pikapolonici. mislite da se da novo naročit?
drugače pa glede Jane Slalom pro - SUPER VOZIČEK...lupinic, je mala (smo morali kupiti takoj novo, ker je naš mali imel 4kg ko se je rodil in enostavno ni bil udobno v njej)...kar se tiče košare, če se odločate zanjo, JO KUPITE...nam ni bilo žal...pa sem rodila maja
sama sem lupinico in košaro dala v eno trgovino v MB, kjer mi jo sedaj prodajajo. pa sem videla, da ima tudi voziček zraven. vse skupaj za okol 400€. Moja košara in lupinica so res super ohranjeni...če katero zanima

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
25.1.2010 22:49:32   
_Tinaa_
Imam sveže informacije iz pikapolonice in sicer, da dobijo nov model jane slalom pro začetka meseca marca...pomoje se splača počakat, če katera namerava kupit nov model...po moji logiki so novi modeli vedno boljši od starejši...ne vem...morda se motim...sem pa danes bila še v BabyCentru in sva se z mojim popolnoma navdušila nad Peg perego GT3...edino kar je, je za 5 kg težji od jane...bomo kar počakali na marec in videli kaj dobrega obeta novi jane....

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
26.1.2010 8:00:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _Tinaa_)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
26.1.2010 10:04:38   
Andrejka9386
sem klicala zdaj v Pikapolonico, mi bojo sporočili, kakšna je kaj cena...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
26.1.2010 10:30:45   
kallia
Andrejka9386, boš sporočila prosim še tukaj ceno. Toliko, da bom vedela, kolikšen strošek bi imela z njo, če se nam strga, ker jaz bom voziček naročila iz Nemčije. Kateri letnik vozička pa imaš? Si zadovoljna z njim?

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
26.1.2010 11:48:48   
googica
no 900 evro se mi le zdi kar dosti preveč za voziček.. tolk pa spet ni pomemben izgled.. bolj je pomemben dober avtosedež pa postlca, da ma fajn jogi, pa dober kovtr, k pa voziček.. no js če bom, bom kupla verjetno por utopio, mislm da je to že starejši model, glede na to da je "samo" 500 evrov..
900 evrov sta že skor dve minimalne plače.. sploh ker otroku čist nič ne pomen kašn voziček ma.. to je bl za nas, mamice.. itak se bo znucu, če se ga bo dolg uporablal, tko da ne vem če se res splača dat tolk keša..


< Sporočilo je popravil googica -- 26.1.2010 11:49:58 >

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
26.1.2010 11:56:42   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

glede strehice...jaz sem zelo lepo ravnala z njo in ne bote verjele...strehica se je strgala user posted image ne vem kako naj to zdaj uredim. voziček je star eno leto. kupila sem ga v Pikapolonici. mislite da se da novo naročit?
drugače pa glede Jane Slalom pro - SUPER VOZIČEK...lupinic, je mala (smo morali kupiti takoj novo, ker je naš mali imel 4kg ko se je rodil in enostavno ni bil udobno v njej)...kar se tiče košare, če se odločate zanjo, JO KUPITE...nam ni bilo žal...pa sem rodila maja
sama sem lupinico in košaro dala v eno trgovino v MB, kjer mi jo sedaj prodajajo. pa sem videla, da ima tudi voziček zraven. vse skupaj za okol 400€. Moja košara in lupinica so res super ohranjeni...če katero zanima




subjektivna ocena...naša je tudi mela 4 kile pa se je do 7 mesecev noter vozila. Na oko pa res neudobno zgleda, samo naša se ni nič pritoževala, tako da...

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
26.1.2010 11:56:43   
Andrejka9386
evo...45€ pride strehica brez ogrodja. ker gre itak dol iz tistega kovinskega dela. po eni strani ni tolko...po drugi je pa kar dost. sem jo že naročila

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
26.1.2010 11:59:32   
googica
ah glavn da se da zamenjat. verjetn lah tud rečeš da dajo ta novejši model strehce, če tud paše gor ane? da se pol ne trga tolk..

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
26.1.2010 12:00:21   
Andrejka9386


subjektivna ocena...naša je tudi mela 4 kile pa se je do 7 mesecev noter vozila. Na oko pa res neudobno zgleda, samo naša se ni nič pritoževala, tako da...
[/quote]

ne vem, kako bi našega spravila notri pri 5 mesecih npr., ko je imel 9kg...smo probali in ni šans...da bi ga pa dali notri zdaj pozimi, ko je bil v kombinezonu user posted image si ne predstavljam... pa tudi pritoževal se je skozi...ko smo kupili MC, ki je proti Jane ogromna, so težave izginile in še sedaj ga včasih peljemo v lupinici, drugače pa že imamo sedež Tobi, ki se itak poleže skoraj tako kot lupinica. Smo zadovoljni.

Z vozičkom sem super zadovoljna. res...za vsak teren, kolesa velika, kamor ga obrneš, tam gre...res super

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?