|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 9:41:06   
madela
Zdaj me sprašuje,če se je potem preoblekel,al kako user posted image
Ne,ker mi je kar lepo glavo nastavil,da je vsa odvečna voda tekla v wc user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 9:41:55   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 9:44:22   
madela
A sem hudobna user posted image

Se je pa potem čist zbrihtal,vsaj nekaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 11:30:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jaknik, a si ti kj jezna nameuser posted image


Ne, sam sm iz prebranih postov opazila, da imaš sušouser posted image , zato ti verjetn vsi iskreno želijo en kvaliteten sex. Sorči, če si narobe razumela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 11:31:39   
Anonimen
sem upala , da sem narobe razumela....pa sem res!user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 14:58:23   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jaknik, a si ti kj jezna nameuser posted image


Ne, sam sm iz prebranih postov opazila, da imaš sušouser posted image , zato ti verjetn vsi iskreno želijo en kvaliteten sex. Sorči, če si narobe razumela user posted image
Tudi jaz se oproščam miški,če je narobe razumela.Sicer pa mislim,da ga ni med nami nobenega,ki ne bi imel kakega problema.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 15:13:20   
sanasan
Ker sem jaz muco pač ne pridem v poštev kaj čmo.

Kaj pa če se muco malo začne motat okoli miškine hiše...se bo morda njen gospod miš kaj potrudiluser posted image ....konkurenca pa touser posted image

V srcu pa ti miška resnično želim, da se ti začne premikati na bolje. Sem malo spremljala vaše debate in me je dostikrat kar pri srcu stisnilo ob tvojih odgovorih, kako mora biti šele tebiuser posted image Iskreno ti želim, da vama nekako uspe stvari premakniti na bolje, ker si pisala o tem, da se imata še radauser posted image
Pri tvojem pripovedovanju o vajinem izletu v gozd....jaz bi ga poskusila prej kakšen kozarček spit ali pa kakšno pomirjevalo...morda bi s takim pogovorom vsaj malo prebila leduser posted image ...ko sva midva imela težave in si nekako nisva 'vzela' časa za pogovor (malo trme na obeh straneh itd....) sem mu kar kakšno sporočilce ali pisemce napisala...pri mojem je palilo.... se mi pa zdi, do bo potrebno počasi, po korakih...spremembe malo po malo....pri mojem je pomagalo tudi, da sem mu na začetku večkrat po malem povedala, pohvalila tisto kar mi je bilo pri njemu fajn...počasi se je 'odtajal'....ko si omenila, da se malo poigra s hčerkico....stopi do njiju in mu povej, da ju rada vidiš skupaj....da ga imaš rada, ko se igra z njo...


_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 17:56:01   
Anonimen
sanasan, hvalaaaa!!!!saj bo pocasi...step by step! sem mocna in optimisticna oseba. res se rada hecam. in ce sem sla kje predalec, se opravicujem!!!!user posted image

muco, nisem nic narobe razumela...vsaj mislim, da ne. hecat se pa le malo moramo!!!!user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:02:26   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

sanasan, hvalaaaa!!!!saj bo pocasi...step by step! sem mocna in optimisticna oseba. res se rada hecam. in ce sem sla kje predalec, se opravicujem!!!!user posted image

muco, nisem nic narobe razumela...vsaj mislim, da ne. hecat se pa le malo moramo!!!!user posted image

sem vedu ,da si fejst puncauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:05:52   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:05:55   
madela
Miška,čeprav ne vem za kaj točno se gre...v glavnem tudi od mene prejmi dobre želje!

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:06:55   
Anonimen
eh, madela....problemi z mozem....alpa z mano....oz. z obma.... sva korak do raja, pa korak od pekla.....

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:09:01   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

eh, madela....problemi z mozem....alpa z mano....oz. z obma.... sva korak do raja, pa korak od pekla.....
Tudi pri vas danes močno "mete"?user posted image Al se grejete pod kovtrom?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:09:28   
madela
Čuj,imam tu eno vedro vode pripravljeno. Bi vama to kaj pomagalo user posted image

Se mi je zdelo,da je nekaj med vama.Srečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:09:57   
Anonimen
je nehalo snezituser posted image

drugace pa je kar ok danuser posted image ...pri vas?

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:10:48   
Anonimen
madela, ne rabim vode....prenezna jeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:12:11   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

je nehalo snezituser posted image

drugace pa je kar ok danuser posted image ...pri vas?

"Mete"ko noro.Dan pa za zbrisat s tega obličja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:13:32   
Anonimen
jao virozauser posted image


1 vodko si nalij....alpa borovnicke, ce ti jih je kaj pustil....

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:16:27   
Anonimen
samo jst sem pogruntala najine probleme....

sicer dooolga zgodba. ma na kratko....
dokler je bil on mali bogec, dokler sem mu v vsem kimala, dokler sem bila jaz v bistvu samo podaljsek njega, je laualo ko v pravljici. ko pa sem spoznala, da to nisem vec jaz in se zacela "locevat" od njega(cerazumete), pa se je zaiskrilo. in ce hocem, da s5 zalaufava vem za zelo kratko pot do tja. samo jaz hocem ostati jaz. in bo pac pot malo daljsa in tezja....


BMK!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:20:43   
Anonimen
viroza, si na FB?
ce si, me dodaj prosim....
miska.mccute   al
miska_mccute

muco , lahko tud ti, pa madela  pa tud vsak, ki hoceuser posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 2.1.2010 18:21:16 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:22:58   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

samo jst sem pogruntala najine probleme....

sicer dooolga zgodba. ma na kratko....
dokler je bil on mali bogec, dokler sem mu v vsem kimala, dokler sem bila jaz v bistvu samo podaljsek njega, je laualo ko v pravljici. ko pa sem spoznala, da to nisem vec jaz in se zacela "locevat" od njega(cerazumete), pa se je zaiskrilo. in ce hocem, da s5 zalaufava vem za zelo kratko pot do tja. samo jaz hocem ostati jaz. in bo pac pot malo daljsa in tezja....


BMK!user posted image

No nekaj takega je pri nas sam da sem še zmeraj podaljšek.Je....ga bo bolš. In budalo jaz hočem met še enga otroka.Jao meni sej ne morem verjet da sem to rekla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:23:38   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

viroza, si na FB?
ce si, me dodaj prosim....
miska.mccute   al
miska_mccute

muco , lahko tud ti, pa madela  pa tud vsak, ki hoceuser posted image
Ne nisem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:46:27   
madela
Tudi jaz nisem na FB.
Drugače pa ti dam prav. Ne smeš bit podaljšek...to ni življenje,to je životarjenje na račun drugega.
Držim pesti,da vama uspe. user posted image Pa ne tako,da boš spet samo kimala!!

< Sporočilo je popravil madela -- 2.1.2010 18:47:08 >

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:46:50   
sanasan
amo jst sem pogruntala najine probleme.... sicer dooolga zgodba. ma na kratko.... dokler je bil on mali bogec, dokler sem mu v vsem kimala, dokler sem bila jaz v bistvu samo podaljsek njega, je laualo ko v pravljici. ko pa sem spoznala, da to nisem vec jaz in se zacela "locevat" od njega(cerazumete), pa se je zaiskrilo. in ce hocem, da s5 zalaufava vem za zelo kratko pot do tja. samo jaz hocem ostati jaz. in bo pac pot malo daljsa in tezja.... BMK!


tole mi je pa zelo znanouser posted image ...počasi se da tudi to rešit, vsaj nama je uspelo, večinomauser posted image
sicer ne vem, če deluje povsod, pri nama je....miška ti kar ostani ti, vsaj pri stvareh, ki ti največ pomenijo! pri kakšnih tebi manj pomembnih pa poskusi s kompromisi, brez tega ne gre nikjer. pri nas je pomagalo, da sem pri stvareh, ki njemu ogromno pomenijo ravnala z njim v rokavicah, hvalila...ko sem se počasi strenirala, da sem spremenila kar nekaj vzorcev, se je tudi on začel 'čudežno' spreminjat....pa sedaj noben od naju ne pusti več, da bi najin odnos padel na 2.mesto za otroci ali delom....najprej sva midva. ko funkcionirava midva, funkcionira tudi praktično vse ostalouser posted image ...je bilo pa hecno in lepo videti tudi odnos otrok do najine 'enotnosti'...kar nista mogla dojet, da ne moreta več tako 'manipulirat' z namauser posted image
veliko sreče!

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: za vse "samske" ta večer
2.1.2010 18:54:43   
Anonimen
pa saaaaajjjjjj....
mater, ko pride domov ves naudusen pa naspidiran, pa mi zacne pripovedovati stvari, ki mene brigajo en , da ne recem kaj in me sploooooh ne zanimajo....
se vsakih potrudim, da ga poslusam in kimam in se navdusujem nad 1im bulšitom, ki sploh ne vem za kaj gre.
ko pa nacnem sama kako tako temi, ki mene zanima, pamene navdusuje, pa nemalokrat kar odkoraka stran, ko da me ne slisi.

naprimer: on pride ves naspidiran iz sihta, in mi zacne tolmacit, kakega bagerja nevemkakofirno in kako stevilko si sef ogleduje. in s kakim vseljem bi on na njem delal in bla bla bla....in jst valda poslusam z odprtimi usti(v resnici se mi pa je.be o kakem bagerju govori, ker itak nimam pojma. ampak ga poslusam in se trudim kako pametno spustit. ceprav ni ne uspeuser posted image . ampak on se posuti poslusanega in ve, da sem se pripracljena pogovarjat.

ce pa jaz kda kaj omenim, kaj se mi je zgodilo, pa kaj sem videla, pa me prav namerno preslisi. ma tako ocitno, da se pocutim ko zadnji drek. kao: ma daj baba kaj pa lapas. briga me kaj se tebi mota po glavi....



NI FER!user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Hrana
binyy

Koliko denarja na mesec porabite za hrano?

od 100 do 200 (27%)

od 200 do 300 (35%)

od 300 do 400 (21%)

od 400 do 500 (12%)

od 500 do 600 (1%)

600 ali več (4%)


Število vseh glasov: 252

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!