|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 8:52:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Nalina

user posted image

Punce, se dovolj vidi???



no moj drugi krog sem pričakovala včeraj, torej 7.1. za zadnjega si pa še nisem izračunala točnega datuma, ker nočem "hudiča klicat", ker še nimam M user posted image ampak zadnji krog potem + pričakujem nekje xx.2. (bolj na začetku meseca...). Ampak držimo pesti, da se mi ne ulije danes in da jutri testek pokaže en debeeeel +!!!

(odgovor članu Nalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 10:07:17   
zaljubljena23
Full dober seznamček...Jaz se vam pridružim po 20., če nas slučajno tako na preseneti user posted image

Glede foliklov...jaz sem bila spremljana z UZ-je in sta bila vedno samo po 1 folikl


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 10:41:55   
mag3
Suuuuuuuuuuper Nalina!

Evamaja odlično. Vesela zate. Tudi jaz se ne bi branila 2 user posted image user posted image .

Majčii jaz sem danes zadnji dan klomifena. Nič posebnega ne opazim.
Pol počakamo na O in user posted image  in ta mesec NE pričakujem user posted image  28.01.

Twetka kaj si počela da si zgubila 13 kg. Tudi meni ne bi škodilo, če bi zgubila kak kg, vsaj dokler se ne začnem rediti zaradi user posted image . Komaj čakam na te kg. user posted image


Majčii 1. krog;
Saruška 1. krog;
Twetka
T.Z. zadnji krog
Mag3 4. krog; pričakujem + 28.01.
Anonimen
Korina 1. krog;
Nalina 1. krog; pričakujem + okog 31.

Pa še eno vprašanje na koncu. Upam, da ni preveč blond. user posted image  
Kaj je to PCO?

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 10:41:57   
korinca
iiii, nalina, odlično 5!!!

T.Z. držimo pesti za user posted image , kakor tudi za vse ostale.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 10:44:48   
mag3
T.Z. držimo pesti zate!!! Pa javi, ko bo kaj novega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 10:44:54   
korinca

Pa še eno vprašanje na koncu. Upam, da ni preveč blond. user posted image
Kaj je to PCO?


To pomeni policistični jajčniki.
Znak so neredne menstruacije, zaradi tega težje pride do zanositve.

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 11:11:22   
Nalina
Hm, potem bi to lahko imela tudi jaz. Jaz sem imela menstruacije raztegnjene tudi na 14 - 45 dni. user posted image Samo verjetno bi pri UZ to videli? Ali ne?

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 11:18:19   
Nalina
user posted image

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 12:15:41   
twetka
Nalina PCOS se vidi pri ultrazvoku ko so na jajčnikih vidne mahne ciste se pravi folikli ki se niso razpočili, če dolgo nimaš mentruacije in pol se nabirajo. mag3 glede hujšanja nič posebnega nisem počela, samo pet obrokov na dan pa po malo, tut sladkarije sem si privoščla ampak košček čokolade je bil en moj obrok, pa mičkeno telovadbe sem si omislila dvakrat ali trikrat na teden, če ste slišale za ZUMBO že, no evo in to deluje. Zumba je zakon, je vadba v kombinaciji plesa in aerobike in je res ful fajn, vkljlučen je tut belly dancing in brala sem da je belly dancing ful koristen za ženske, ki želijo zanosit, ker si razmigaš medenico in pripraviš na otroka. Menda je dobro za ženska rodila. Kaj pa veš mogoče pa resuser posted image Tako da glede hujšanja bi js rekla, nobenih diet punce, ker si po domače rečeno samo zjebeš ritem prehranjevanja, telo mora biti navajeno na vse tudi sladkarije, maščobo in ostale škodljive reči in v končni fazi v omejenih količinah te stvari niso škodljive. Sem že ful diet probala pa sem se vedno za duplo zredila, zdej pa mogoče kdaj pol kile gor, ena dol, ena gor pol dol, odvisno kaj jem, če imam kdaj kak bolj močen obrok nabit z malo več kalorijami, drugač pa kar gre na tak način, ker na začetku nisem najbolj verjela da se da glede na to da nimaš extra nobenega odpovedovanja ampak samo razporejanje vnosa hrane čez dan. Malo gledam kalorije na embalalažah, včasih kaj tudi stehtam, sej ponavadi piše kolk je vrednost kalorij na 100g in probam to pazit da pojem približno 1200 kalorij na dan. To seštevanje kalorij mi je blo vedno ful grozljiva reč, pa na koncu niti ni, sej ni treba strogo, pač približno da jih je tolk na cel dan. Mela sem na začetku 115 kg zdej sem pa to spravla na 101 približno v pol leta malo več, dol pa grem približno pol kg na teden in to je menda čist zadovoljivo je rekla zdravnica in tako bi se naj menda teža obdržala ker gre počasi dol, bomo videli upam da me nebo kaj zmešalo pa bom spet začela na veliko jest, čeprav se mi zdi da se mi je telo kar navadilo tega ritma. Tako da čaka me še izgubljanje kilogramov, razen če nas kaj preseneti.

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 13:04:32   
mag3
Punce še eno vprašanje. Še nikoli si nisem med ciklusom merila BT. Kako to počnete? Oz. kdaj si jo merite?

Hvala in lp

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 13:12:47   
korinca
zjutraj predno vstaneš. Več si preberi na :
http://www.neplodnost.info/ziva/portal/staticpages/index.php/20050714234342454

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 19:07:53   
Anonimen
Punce, nisem zdržala...
Skoraj sem bruhala na poti domov, tako da sem ob prihodu naredila FS, ki je pokazal user posted image

No in ker imam s FS slabe izkušnje sem naredila še CB in tole je POPOLDANKI +!!!! user posted image

user posted image

(odgovor članu korinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 19:20:42   
korinca
WAAAAAWuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pOGLED NA TOLE SLIKCO PA JE TUDI MENI V MOMENTU POVIŠAL PULZ user posted image

Čestitke nosečka!!!

Naj  tale plusek veselo raste v tebi še naslednjih 8 mesecev!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 19:55:37   
mag3
Juuuuuuhuuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitam!!!!!!!!!
In upamo, da se nas čimveč razveseli čimprej podobnih ++++.
Srečno dokler ne pride štručka na svet.

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 20:19:56   
twetka
wiiiii kolk sem vesela zate.user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam!!!

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 20:54:11   
saruška
ful sem vesela zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

čimlepšo nosečnost ti želim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 22:50:20   
twetka
Tako punce zdej pa še mi čakamo na naše pluske user posted image T.Z tebi je to zdej uspelo s klomifenom ne? pa prvi krog če sem prav razumela?

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: klomifenke 2010
9.1.2010 9:36:38   
zaljubljena23
T.Z. iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: klomifenke 2010
9.1.2010 11:27:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: twetka

Tako punce zdej pa še mi čakamo na naše pluske user posted image T.Z tebi je to zdej uspelo s klomifenom ne? pa prvi krog če sem prav razumela?


S klomifenom ja, 2.krog klomifena :)

(odgovor članu twetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: klomifenke 2010
9.1.2010 14:20:53   
twetka
Super super, zdej pa še prav jaz čakam kaj bo pri meni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: klomifenke 2010
9.1.2010 16:09:21   
majčii
T.Z. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem vzela včeraj zadnjo tabletko in sedaj da vidimo.... mi je pa user posted image t.z. vlila kr nekaj upanja :D

Joooooj kok se ta mesec vleče,... kr neče nikamor,...
lepe snežne pozdrave

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: klomifenke 2010
9.1.2010 16:37:15   
Nalina
Punce cunce, vam pošiljam lepe pozdravčke danes in še dodajam seznamček s T.Z. jino lepo roza barvo. :) Pri nas danes praznujemo, tako da delim z vami lepe želje in upam, da naslednji mesec ne bo nobene izmed nas na seznamčku. user posted image

Twetka, hvala za razlago! user posted image

user posted image

Pluski ta mesec BODO ...


26. 1.  -  Majčii  (1. krog)

xx. 1.  -  Saruška  (1. krog)

okrog  20. 1.  -  Twetka

xx. 1.  -  Mag3  (4. krog)

xx. 1.  -  Anonimen

xx. 1.  -  Korinca  čaka na začetek user posted image


okrog  30. 1.  -  Nalina  (1 krog)


Zaljubljena23 bo sigurnooo zagledala user posted image preden jo bomo mogli dati na seznamček :)



Iz srca čestike:



T. Z.  user posted image   user posted image


< Sporočilo je popravil Nalina -- 9.1.2010 16:39:33 >

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: klomifenke 2010
9.1.2010 19:47:35   
majčii
oooo kako lušn seznamček :D
Sploh naslov, pluski bodo :D :D

Nalina vse najboljše :D :D Predvsem pa zdravja in velik + ta mesec :D :D user posted image



(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: klomifenke 2010
9.1.2010 23:59:28   
Nalina
Ne sprejmen, da jih ne bo. Hehe

Majči hvala za voščilo! Delim vse :) user posted image

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 11:06:51   
limonita
T.Z. čestitke - sedaj pa hitro k septembrkam user posted image

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?