|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 13:02:57   
twetka
Nalina vse najboljšeuser posted image jao pa se bliža moje testiranje, v četrtek nameravam prvič, samo po moje še nebo kaj pokazalo kaj mislite punce? je še prehitro? ful sem v dilemi ampak me ful zanima. Menstruacijo sem dobla 27.12.2009 pol sem jedla klomifen 5-9 dan, 2x 1 tableto tako da jutr je en teden od odkar sem končala a je možno da sem že mela ovulacijo glede na to da sem mela neredne menstruacije? joooj dilema res. Drugič nameravam stestirat 18.1 ker mam 19 operacijo zob pa če bi slučajno kaj blo po moje ne smem it zarad anestezije, sej ne vem jao, panika user posted image sej vem da si ustvarjam čist nepotrebne probleme sam vseeno sem na trnih.

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 17:45:44   
korinca
Mislim, da ovulacija pride okoli 7 dan po končanju jemanja klomifena. Tako, da mislim, da bo 18. še prehitro, da bi kaj pokazalo. Zaradi anastezije pa le povej o možnostih... pa srečno!!!

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 18:14:55   
mag3
Ojla.

Nalina vse najboljše. Lep seznam. Še posebaj odličen naslov.
Lahko dodaš še moj dan kdaj pričakujem user posted image   28.01.
Punce veselo user posted image  in na čimprejšnje + , user posted image , user posted image  ....

Lp

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 18:21:22   
twetka
ja sej najbolj me zdej skrbi ta anestezija in nebi rada da me spet prestavijo, ker zoba morata nujno ven, če ne mi bosta požrla živce. A je mela katera kako izkušnjo že s tem da je recimo bla noseča pa je mogla na nujno operacijo oz operacijo zob, ki sicer ni nek bawbaw kolker se sliši in sicer nima nobene veze z nosečnostjo samo skbi me res anestezija ker mi je blo pač rečeno da ne smem bit nič bolana, ne smem met menstruacije takrat in nič tako da ne vem kako se nej zmenim in 18 je res prehitro da bi lahko karkoli vedla. Razmišljam ali nej grem, sem tiho pa dam skoz ali nej kompliciram oz prej kličem pa kaj bodo rekli ker možnost je zelo mala da bi zanosla že v prvem krogu in bi se rada rešla te operacije če bi v naslednjih mesecih pa mogoče le uspelo, da nebom potem mela težav s tem.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 18:24:57   
twetka
korinca aaaa potem je to jutri, 7 dan po jemanju klomifena mam jutri user posted image joj pa še res me špika že cel dan neki v okolici desnega jajčnika zdej pa samo še čakam na mojega da pride domov, pa še v planu je danes user posted image ker na vsake dva dni. jupiii user posted image tako da če bo jutr, se pravi da so plavalčki še v akciji od danes in se lahk jutr kaj zgodi.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 18:35:37   
korinca
Twetka porkaflek nimaš cajta tlele viset ;)
Brž v akcijo user posted image , da čimprej ugledamo tako pričakovaneuser posted image !

Držim pesti, da se kaj prime user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 19:26:37   
twetka
hihi mojga čakam, ga še ni doma user posted image

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 20:25:03   
saruška
evo punce, vas še jaz na hitro pozdravim!

pri meni je tako kot pri twetki, M je začela 27.12. in zdej jo pričakujem okoli 24. 1. (tako da me lahko daste na seznamček). imam pa danes O in jo še kako čutim, tako da user posted image ni blo glih naaaajvečji užitek user posted image ...

punce, delate na prvem user posted image al že imate kako pikico doma? naša žaba ima 2 leti, zdej bi pa še eno punčko imeli, da bo par user posted image !

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 20:32:03   
twetka
hihi saruška sva na istem ja, tut js dans čutim neko bolečino sam ni tk grozno čutim pa, že včeri zvečer sem, bomo videli kako bo ko se bomo zvečer spravili user posted image uuf zej mi je kr slabo ratalo tolk je piknilo sam je kr minlo na hitro me. To bi naj bila ovulacija? js ovulacije še nisem kdaj čutla, oz ne vem če sem jo mela, drugače pa nikoli nisem bla pozorna tolk ko se zdej. MIdva delava na prvem zato je tolk večje pričakovanje pa živčki grejo, če bo zej uspelo pa ko se bomo lotili drugega se ga bomo bolj spoščeno in spontano. Razmišljam pa ko sem napisala prej za anestezijo, sicer se ne spoznam če jih je več vrst, ker v primeru da je pa nujno ti pa po moje morejo to tudi med nosečnosti naredit ne morejo pustit da ti zobje ne vem kam zrastejo in umreš od bolečin user posted image sicer če nebi bla nuja nebi šla blizu ker me je strah ampak ker je nuja bom mogla preživet pa noseča ali pa ne

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 20:46:55   
saruška
valda nam bo ratalo, ne?

meni vsi ljudje solijo pamet, da moram bit sproščena pa nič na to mislit in se sekirat... tebi to uspeva? ker meni ne kljub temu da bo to 2. user posted image ...

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 21:05:07   
twetka
mora nam ratatuser posted image tut js ne morem ostat najbolj mirna, ker vsak dan znova razmišljam in razmišljam. Sproščene so lahko tiste ko majo vse poštimano pa še tiste ne, mi pa itak da smo nervozne če smo na klomifenu in vse te tablete ki jih je treba jemat če ni menstruacije da se jo sproži in pol je treba še to razmišljat, datume računat in ne ne moreš bit miren pa sproščen. user posted image Moj je reku zadnjič da bo zej ratalo da on to ve in čuti, kje le čuti user posted image kako je lahto tako prepričan, po moje me je hotel samo sprostit malo in res me je sem se iz srca nasmejala. Je reku da si tipi tut kao na forumu pišejo in se kao vse zmenijo kako se to čuti da je user posted image user posted image user posted image user posted image hihi smotko, se meni on ja s kom kaj user posted image

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 22:01:46   
mag3
Tudi mi2 imava že enega user posted image , in sicer 9 let staro pupo. In zdaj že nekaj časa delamo na drugem. In moj mi skoz govori naj ne mislim na to, ampak kaaaaaaaakooooo naj ne mislim. Tudi jaz jemljem tbl, da sploj dobim M in pol zdaj  še Klomifen, skoz štejem te dneve, za ene tablete pa za druge, pa za O pa za M .....
Jaz ta mesec pričakujem O tam nekje okrog 14.  in pol M 28.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: klomifenke 2010
10.1.2010 23:49:15   
twetka
mag3 a ti je prva nosečnost tut ratala s klomifenom? Punce kolk ste pa stare ve če ni skrivnost?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 8:38:16   
korinca
jest mam doma eno 13 letno pubertetnicouser posted image  s prvega zakona.
Prvič je ratalo celo nepričakovano, zdej pa gredo stvari malo težje.... ampak se ne damo in verjamemo, da kmalu zagledamo +++

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 8:40:08   
majčii
Jutro:D

Pri nas delamo na prvem user posted image . Midva sva stara 25 in 27. Imava mansardno stanovanje pri mojih.
Jaz sem še študentka (status mam do oktobra 1 izpit in diploma) in delam poln delovni čas, in sem do danes upala na zaposlitev,... Pa ne bo nič....user posted image
A ma katera izkušnje ali je možno podaljšat status študenta če ga imaš do 31.9., rodiš pa ne vem 10.10.?



(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 8:48:51   
Natalija28
Pozdravljene,

decembra 2009 sem prvo rundo jemala KLOMIFEN. Stanje ob naslednjem pregledu ni bilo spodbudno, zato sem dobila še en recept. In ker bi mogla čez praznike dobit user posted image , sem mogla po klomifen še pred prazniki. Sedaj pa bo škatla ostala zaprta, saj user posted image letos nisem dobila, pač pa + na testu za nosečnost. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 9:16:07   
korinca
jeeeeee, to je lepa spodbuda za vse nas ostale user posted image

Čestitke natalija 28 user posted image user posted image user posted image

Lepo nosečnost ti želim user posted image

(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 9:43:04   
mag3
Natalija28 čestitam!!!!user posted image user posted image

Twetka- V prvo je ratalo kar takoj, brez kakršnihkoli problemov, tako, da ni bilo treba razmišljat. Sploh vedela nisem kaj je Klomifen. user posted image
Stara sem pa jaz 33 let. In bi res želela user posted image .

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 10:01:31   
Natalija28
Hvala za čestitke. Meni je KLOMIFEN pomagal, tako da mislim oz. si želim, da tudi vam ostalim.

Čimveč user posted image letos prosim. user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 14:22:12   
Nalina
user posted image

Pluski ta mesec BODO ...


26. 1.  -  Majčii  (1. krog)

24. 1.  -  Saruška  (1. krog)

okrog  20. 1.  -  Twetka

28. 1.  -  Mag3  (4. krog)

xx. 1.  -  Anonimen

xx. 1.  -  Korinca  čaka na začetek


okrog  30. 1.  -  Nalina  (1 krog)


Zaljubljena23 bo sigurnooo zagledala preden jo bomo mogli dati na seznamček :)



Iz srca čestike:



T. Z.   
Natalija 28   


(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 17:03:45   
mag3
Nalina, ne da bi karkoli prigovarjam na seznam, super si ga naredila, ampak predlagam, če bi razvrstila po datumu, katera prva pričakuje user posted image . Mogoče bi bilo bolj zanimivo. Samo predlog. user posted image

Lp in pridno user posted image , da bodo user posted imageuser posted image , + čimprej.

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: klomifenke 2010
11.1.2010 17:56:40   
korinca
evo, moj datum: Včeraj sem dobila user posted image , jutri začnem s kolifenom in druge M NE PRIČAKUJEM 10.2.

...smrk, še cel mesec...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: klomifenke 2010
12.1.2010 1:15:48   
nima
Drage moje punce.....iskreno vam privoščim čimprejšno nosečnost in bodite trdne,močne in odločne!!!! Prosila bi vas pa če bi glasovale zame.....PROSIMMMMM!!!

http://www.spar-natecaji.si/index.php?idC=3

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: klomifenke 2010
12.1.2010 9:29:14   
korinca
Vprašanje:
Nikjer nisem zasledila ali se klomifen jemlje na prazen želodec, ali po obroku?
Namreč tele arcnije znajo men kar ziritirat želodec.

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: klomifenke 2010
12.1.2010 10:08:03   
Natalija28
Nalina-hvala za čestitke.

korinca-če si 10.1. dobila user posted image začnem z klomifenom 15.1. in ne 13.1. kot si ti napisala. (5. dan od prvega dneva user posted image ) jaz sem ga zjutraj jemala na prazen želodec, zvečer pa po večerji. če maš večkrat težave z želodcem ti priporočam, da vsaj neke malega pojej preden vzameš tableto.

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?