|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2010
14.1.2010 16:37:04   
pavlyna
Zdravo!

Ja jst tud jemljem Tifol, sm ga tud v prvi nosečnosti, pa mi je bil kul, nisem imela nobenih stranskih učinkot, kot jih nekatere navajo.



(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo februarja 2010
14.1.2010 16:55:28   
mladika
hej hej!
evo da se vam še jaz malo pridružim...danes se je tut pri meni poslovila M,tko da gremo lahko ponovno v akcijouser posted image .BOSTINA nama če februarja rata pridelat user posted image bomo pa vrjetno istočasno user posted image pa še rodit bomo mogoče šle isti čas,če si ti tut danes končala z M.Jst sm tut še študentka 2. letnika,moj user posted image pa dela. evatisa- a potem študiraš na zdravstveni fakulteti?-ker jst tut "plavam" u teh zdravstvenih vodah moj pa že dela u zdravstvu. Ker se pa maserja tiče, ga mam pa jst doma z uradnim potrdilom,sam ne uprašat kokrat na vrsto pridemuser posted image Sicer pa veste ka pravjo kovačeva kobila je vedno bosauser posted image .

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo februarja 2010
14.1.2010 17:03:08   
malajka84
mladika..najbolš d se zaklenemo u hišo, na vrata napišemo, da obiskov ne sprejemamo, telefone izklučmo...pa AKCIJA:)user posted image user posted image

ma jst upam, da vsaj večini rata, če že ne vsem!!user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo februarja 2010
14.1.2010 17:21:47   
mladika
jp to bi blo najbolš.Sam pol bi mogla jst rečt nadrejeni od mojga dragega u službi da nej mu da 1 mesec plačanega dopusta da mi mormo user posted image pridelat,ker je skor več u službi k pa doma.Pa še to k pride iz službe je pa čist raštelan in ga ne morm jst še s user posted image mučituser posted image .Ma nič punce jst vam povem da nam u februarju uspe,bo mogoče valentinovo kej pripomoglo k temu.držmo pesti.med tem pa ko čakamo si pa na rr-ju krajšamo urice

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo februarja 2010
14.1.2010 19:44:26   
JB
Boština glede kolegiceuser posted image Upam da vsem ki se že dolgo trudite rata v tem krogu,ker mislim da si najbolj zaslužiteuser posted image

Jaz jem centramed mami,že kar nekaj časa.

Drugače sem pa že redno zaposlena in imam kar nekaj let delovne dobe.

Korinca tvoj mož je pa res fajn da te je takole presenetil...jst bi tuduser posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 8:28:29   
sarar
dobro jutro punce! kako ste?

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 8:47:58   
korinca
Jutrčka!!!
Evo, končno dočakali peteeeekkk.
Ta teden je bil prekleto dolg in to zaradi nedela, ki ga imam trenutno v službi user posted image
Pri nas imamo hude vzpone in padce. Včasih sam sebe ne dohajaš, zdaj pa sem v obdobju, ko se pol šihta prekladam z leve na desno user posted image

Ma ja, pa sej se ne pritožujem.

V glavnem tudi jaz imam že kar nekaj delovnih let za sabo...



(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 9:57:27   
malajka84
JUTRO PUNCE..pr men se je dansuser posted image poslovila tk d bomo začeli..:)
drugač se pa spravlam na čistilno akcijo....je treba mal stanvanje porihtat...spet:)
mejte se lepo kljub kislemu vremenu..no vsaj pri nas je tak...

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 11:42:06   
sarar
jeee bostina, kar v akcijo user posted image . saj veš, februar je naš, a ne?
pr nas je tud kisu vreme user posted image ... mi je pa ratal vse zlikat... jee,bravo jzuser posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 12:10:14   
korinca
evo, tut moja user posted image se je danes končala. Še eno klomifenko jutr, po pa na polno user posted image

...novim zmagam naproti...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 12:20:33   
evatisa
tudi moja user posted image se počasi poslavlja....user posted image ja mladika delam drugi letnik visoke šole za zdravstvo nm in delam v zdravstvu.no lep petek vsem

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 13:34:12   
pavlyna
Vse iz zdravstvenga foha al kako?user posted image

Jst sm tud dipl.ms. še bl na frišno,....pa še iščem službo,.....user posted image

(odgovor članu evatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 14:26:00   
malajka84
haha...sm jst ugotovila d sm med samimi zdravstvenimi tule...no jst pa bodoča učitlca..tk d....mal kvarm povprečje;)

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 14:33:20   
sarar
tud jz kvarim povprečje user posted image  sem pa iz komercialnih vej

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 14:38:13   
Arwenko
Moja user posted image se je poslovila sicer že v torek, ampak čakam, da moj danes pride domov in potem user posted image . Sicer bi ovulacijo naj imela po izračunih naslednji petek in je kr kriza oziroma me skrbi pač, da jo bomo zamudili, ker od nedelje zvečer do petka pač ne moremo nič ne, ampak bomo videli. Bo že nekako...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 14:43:32   
malajka84
midva bova pa ta krog vsak drug dan od dans pa skos do datuma naslednjeuser posted image   pa še kej vmes, če nama bo zapasal:) k je mrzl zuni se je treba mal pogret:)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 14:46:06   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

midva bova pa ta krog vsak drug dan od dans pa skos do datuma naslednjeuser posted image   pa še kej vmes, če nama bo zapasal:) k je mrzl zuni se je treba mal pogret:)


midva sva imela precej podoben plan za januar, pa nama ni uspelo... slo je samo do dneva O in se malo cez... potem pa nic vec.

Veliko srece in predvsem uzitkov user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 16:30:56   
korinca
...vreme je čist tapravo za crkljanje :) in pred nami je vikend juhu!!!
Privoščimo si ga user posted image

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 19:46:15   
sarar
arwenko, zakaj pa vmes ne moreta user posted image ? ima tak šiht? pa naj v petek hit dam prihiti, bosta mogoče ujela... saj sem nek brala da baje 24 ur po ovulaciji še lahko zanosiš?
ostale pa kar pridno telovaditeuser posted image user posted image . jaz pa ne morm... me že šravfa, jutri tečko dobim...pol pa tud jz hmal v akcijouser posted image user posted image user posted image
lahko nočko vsem skupaj in lepe sanje!user posted image

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 21:45:25   
golobica82
IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

haha...sm jst ugotovila d sm med samimi zdravstvenimi tule...no jst pa bodoča učitlca..tk d....mal kvarm povprečje;)


Jaz pa že učitlca :) bova kvarli skupaj... user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 21:47:45   
golobica82
med tem, ko čakamo, da še en ciklus mine in vidimo kaj bo vam povem, kaj mi je danes mama rekla...Je rekla, da je brala, da ena zenska, ki ji ni uspelo zanosit je zanosila tako, da 14 dni ni videla moža...Povem jaz to možu in reče - super greva pol po tej logiki vsak na svoje potovanje in bova imela kar dva otroka user posted image user posted image user posted image
mal za hec

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo februarja 2010
15.1.2010 22:12:14   
mladika
Pavlyna na kiri šoli si pa diplomirala,če smem prašat?ker jst pa študiram na ljubljanski fakulteti pa je kr za j****,upam da mi kmalu rata diplomiratuser posted image

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo februarja 2010
16.1.2010 12:10:06   
korinca
Mladika potem pa spijemo kak kofetek v strit kafeju ;)

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo februarja 2010
16.1.2010 12:40:26   
malajka84
golobica82...pol te bom pa še kej ponucala:)user posted image eh hecam se.....

glede te tvoje 14 dnevne odsotnosti..sm mojmu rekla za hec pač, pa je mel iste ideje k tvoj:)očitno majo isteje ideje ti naši deci:)user posted image user posted image

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo februarja 2010
16.1.2010 12:47:32   
pavlyna
mladika diplomirala sm na LJ fakulteti,....pri  Zaletelovi,.... :)user posted image user posted image user posted image

ja, ne govori fax totalno naporen,...od zjutraj do zvečer vsek dan,...pa še nič počitnic,....ufffffffffff, nevem če bi še enkrat to zmogla :)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?