|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 11:24:23   
Anonimen
Men je pa prinesu nov mobilni telefon. Sicer zarad sile prilike (mi je prejšnji v sok padu in je displej crknu), ampak zdej vsaj vem kako do darila pridt, ker moj drugače ni glih neki domiseln kar se daril tičeuser posted image . Naslednje darilo, ki si ga želim je nova elektronska kuhinjska vaga. Sam ne morem zdej to glih v sok vrečt.....se bo treba neki domislituser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 13:20:27   
glen
Nove,čevlje,katere sem že nekaj časa gledala in jih nisem kupila ker so mi bili predragi,in 100 eurov v koverticiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 13:21:45   
glen
jaknik 1
Vsedi se nanjo,pa mu reci da si mislila da te bo stehtalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 13:58:30   
alda
naš DM pa je očitno zgubu moje pismo z željami in mi je prnesu ravno tisto česar si najmanj želim: boleče grlo user posted image
jaknik: dobra ideja kako priti do novga telefona user posted image user posted image ...upam da naša šjora tega ne bereuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 14:13:10   
viroza
Je bil DM priden in je prinesel LG pa čisto malo dobre volje -je malo škrt . A ja pa sneg malo več ksnu ma bolš kot nič.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 14:35:59   
sanasan
meni je najlepše darilo dal oz.je začel 'delati' na tem kar moj možekuser posted image
po skoraj 4 letih mojega 'čakanja' se je omehčal oz.kar sam predlagal, da narediva še eno user posted image ali user posted image ....kljub že 2 (en 15l,ena 5l) in najini starosti user posted image ...+ včerjašnji super novoletni ples s še boljšim nadaljevanjem noči domauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 14:51:55   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

meni je najlepše darilo dal oz.je začel 'delati' na tem kar moj možekuser posted image
po skoraj 4 letih mojega 'čakanja' se je omehčal oz.kar sam predlagal, da narediva še eno user posted image ali user posted image ....kljub že 2 (en 15l,ena 5l) in najini starosti user posted image ...+ včerjašnji super novoletni ples s še boljšim nadaljevanjem noči domauser posted image
To pa je darilo.Da bi vama čim prej uspelo.user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 14:56:10   
sanasan
ja, morava pohiteti, da ga ne mineuser posted image ....me je pa kar strah, ker sem imela urgentni CR in me je še dolgo špikalo in bolelo....kot da bi me kaj 'zašuštrali', pa rosno mlada nisva več (no, saj zanj ni problemuser posted image )....bom že 38user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 17:06:39   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

....bom že 38user posted image

user posted image oooojjj, letnica 72! Smo najboljši, ne!? user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 17:13:17   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: glen

jaknik 1
Vsedi se nanjo,pa mu reci da si mislila da te bo stehtalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 17:14:15   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

meni je najlepše darilo dal oz.je začel 'delati' na tem kar moj možekuser posted image
po skoraj 4 letih mojega 'čakanja' se je omehčal oz.kar sam predlagal, da narediva še eno user posted image ali user posted image ....kljub že 2 (en 15l,ena 5l) in najini starosti user posted image ...+ včerjašnji super novoletni ples s še boljšim nadaljevanjem noči domauser posted image



user posted image user posted image , pa upam, da vama čimprej ratauser posted image user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 18:01:04   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1


IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

meni je najlepše darilo dal oz.je začel 'delati' na tem kar moj možekuser posted image
po skoraj 4 letih mojega 'čakanja' se je omehčal oz.kar sam predlagal, da narediva še eno user posted image ali user posted image ....kljub že 2 (en 15l,ena 5l) in najini starosti user posted image ...+ včerjašnji super novoletni ples s še boljšim nadaljevanjem noči domauser posted image



user posted image user posted image , pa upam, da vama čimprej ratauser posted image user posted image
Čestitam za takšno odločitevuser posted image ,še posebno po toliko letihuser posted image .Drgač pa zame je bil najboljs sex tist,ko smo otroke delaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 18:02:08   
Anonimen
Čestitam za takšno odločitevuser posted image ,še posebno po toliko letihuser posted image .Drgač pa zame je bil najboljs sex tist,ko smo otroke delaluser posted image




zame tudi....




ker drugega ni bilo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (sexa)

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 18:02:50   
Anonimen
aja, sanasa, pa cestiiiitke za lepo odlocitev! pa naj se cimprej prime!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 18:20:56   
sanasan
oooojjj, letnica 72! Smo najboljši, ne!?

sevedauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 18:28:55   
sanasan
Čestitam za takšno odločitev ,še posebno po toliko letih .Drgač pa zame je bil najboljs sex tist,ko smo otroke delal

tudi meni je bil tisti nekaj posebnega, pa še na drugi konec slo sem se takrat samo zaradi tega peljalauser posted image ...midva se še danes reživa na ta račun, ampak je pa uspelo v prvouser posted image
no, sicer sem rodila le 1x, ta prvega je mož delal brez meneuser posted image in upam, da v 5letih nisem pozabila 'rojevat' user posted image ....moj je pa ravno te dni, ko sva se pogovarjala, kako bi s prostorom....ugotovil, da če še enega takoj narediva, bo on pri njegovih 20-ih že 70...da si ne bi premislil, sem ga hitro potolažila, da jih zgleda mlajši 15-20user posted image sicer je pa to tudi res...

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 18:39:18   
ZARA
Jst ne morem čakat na DM, mi je kar Božiček prinesel. Aja, čevlje in parfum.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj Vam je prinesel...
2.1.2010 19:12:28   
hmm...
Nič, pri nas hodi samo Božiček.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj Vam je prinesel...
3.1.2010 1:03:55   
Nasy
Bajadero in par drugih malenkosti, nič takega sicer ma se je vsaj spomniluser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj Vam je prinesel...
3.1.2010 12:25:32   
tofsi
Dobila sem Versace parfum. Izbrali so ga otroci skupaj z možem. Bila sem presenečena, ker je ponavadi tako, da gremo skupaj v šoping in reče mož naj si zberem darilo - po možnosti sem ga tudi plačala sama.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj Vam je prinesel...
3.1.2010 13:44:55   
mika
Koš na senzoruser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj Vam je prinesel...
3.1.2010 17:02:39   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

... Dedek Mraz? user posted image


on nam ne nosi daril ali česarkoli drugega...je bilo darilo za božička dovolj. Hvala, hvala božiček...nikoli pozabila user posted image .

< Sporočilo je popravil botrca -- 3.1.2010 17:03:09 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj Vam je prinesel...
3.1.2010 17:31:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Koš na senzoruser posted image

kaj pa je to za 1 čudouser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj Vam je prinesel...
3.1.2010 17:37:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Koš na senzoruser posted image

kaj pa je to za 1 čudouser posted image



Ma ni čudouser posted image ...sam na baterije je in ko se z roko približaš pokrovu se sam odpre, da vržeš smeti in se pol sam zapre.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj Vam je prinesel...
3.1.2010 18:19:54   
barika
pri nas nosi samo Božiček, sma Miklavža skenslala, ker nama je lani prinesel user posted image user posted image user posted image .
letos pa nisem imela skromnih želja, pa mi je vseeno prinesel cuttlebug user posted image , želela sem si pa še pomivalni stroj, pa je rekel, da nisem dovolj pridnauser posted image user posted image , pol sma pa ugotovila, da kuhinja ni standardnih mer in da kitajček sploh ne bi not šeluser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?