|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
4.1.2010 21:25:44   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1


IZVIRNO SPOROČILO: water lily

OMFG.....saj se zjebavaš ne? Ob devete zvečer si v ta faking mraz(sm bla včeri dol pa vem kolk svinjsko mraz je blo) vlekla otroke ker si rabla čike?
OMFG
Pa dedc tud ne zna peš prplezat do gostilne? More s svojo pijansko ritjo še vse ostale na cestah ogrožat?
**** sta bisera res...


No, so se že začeli oglašati angeli in svetniki, ki bi lahko kar vsepovprek metali kamenje v vse grešnike.


Res rabš bit angel da se ti ne zdi to normalno ja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
4.1.2010 22:02:56   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1


IZVIRNO SPOROČILO: water lily

OMFG.....saj se zjebavaš ne? Ob devete zvečer si v ta faking mraz(sm bla včeri dol pa vem kolk svinjsko mraz je blo) vlekla otroke ker si rabla čike?
OMFG
Pa dedc tud ne zna peš prplezat do gostilne? More s svojo pijansko ritjo še vse ostale na cestah ogrožat?
**** sta bisera res...


No, so se že začeli oglašati angeli in svetniki, ki bi lahko kar vsepovprek metali kamenje v vse grešnike.


praznikov je konec, ljudje se prebujajouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
4.1.2010 23:10:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1


IZVIRNO SPOROČILO: water lily

OMFG.....saj se zjebavaš ne? Ob devete zvečer si v ta faking mraz(sm bla včeri dol pa vem kolk svinjsko mraz je blo) vlekla otroke ker si rabla čike?
OMFG
Pa dedc tud ne zna peš prplezat do gostilne? More s svojo pijansko ritjo še vse ostale na cestah ogrožat?
**** sta bisera res...


No, so se že začeli oglašati angeli in svetniki, ki bi lahko kar vsepovprek metali kamenje v vse grešnike.


praznikov je konec, ljudje se prebujajouser posted image


in konec je božične domačnosti in silvesterskih poljubov user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 9:45:25   
viroza
 Blagor ljudem ki so brez napak in jim life šiba 100 na uro.Žal nismo vsi med njimi, ne Miška?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 9:57:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:00:35   
Anonimen
viroza, pusti jih, da se zlajajo....ves, da rabijo kost za glodat! naj si dajo tukaj duska, bo na drugih temah pol mogoce mir!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 10:03:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:05:27   
Anonimen
saj bon vsake tolko kaj dodala, da ne zgubite veselja!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:06:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Blagor ljudem ki so brez napak in jim life šiba 100 na uro.Žal nismo vsi med njimi, ne Miška?



pa kaj pišeš neke budalaštine tukaj gor. Če ti enačiš pohod zaradi čikov s polno ritjo srat, si zgrešila point od water lily.


Ni zgrešila nobenga pointa in dejstvo je, da se nekateri skrivate za napakami drugih, zato jih tut iščete in komentirate na en tak zelo nekulturen način. Sicer pa proti temu ne mormo nič, ker je v tej naši preljubi deželici še čist zakoreninjena misel ,,upam, da bo sosedu krava crknla, ker pol bom jst boljši gospodar,,.

No, zdej pa spet izvleči svoj slovar primitivk in me ozmerjajuser posted image .

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 5.1.2010 10:07:14 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:07:46   
Anonimen
ajdeeee!!!!
gremo jovo na novo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 10:10:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:13:16   
Kerensa*
Dandanes se prav čudim, kako se je meni tole včasih dalo... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:14:28   
Anonimen
kerensa, ti si "dozorela", me pa smo se v RRpubeRRteti!user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:15:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
kerensa, ti si "dozorela", me pa smo se v RRpubeRRteti!user posted image

Hja... moram priznati, da me malce spominjaš name... pred štirimi leti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 10:16:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:17:13   
Anonimen
kerensa, ti si bila tudi taka?
pa še živiš?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:18:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Malo kruto, vendar takav ti je život.

Vidiš, naši čefurji pa pravijo "Život je takav, čupav i dlakav, a kad ga obriješ, nikakav". Če transformiramo to na RR, bi mogoče lahko rekli - nekateri brez RR nimajo življenja. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:19:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
kerensa, ti si bila tudi taka?pa še živiš?user posted image user posted image user posted image

Točno taka sicer ne, razmeroma podobna pa. Ampak nekaterim sem šla pa na živce ravno tako, kakor ti sedaj. Pravzaprav morda celo bolj in zagotovo jim grem na živce še sedaj. Da pa zato ne bi bila več živa? Jaz? A se hecaš? Bolj, ko se smejiš, dalj živiš. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:20:07   
Anonimen
jst sicer imam zivljenje tudi brez RR. samo priznam, da bolj dolgocasno, kot z RR!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:20:48   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ajdeeee!!!!
gremo jovo na novo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Dejmo  se fajtat.user posted image user posted image user posted image Se nismo že dolgo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:22:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
jst sicer imam zivljenje tudi brez RR.

Vidiš... nekateri ne razumejo oz. ne verjamejo, da ima oseba, ki je veliko na RR, tudi realno, zasebno življenje. In to najverjetneje celo bolj zanimivo, kakor virtualnega. Potem so pa presenečeni, ko (in če) ugotovijo, da je na RR napisana samo kakšna desetina vsega. Približno ob tej ugotovitvi se začne najhujša galama (nemalokrat povezana z ljubosumjem - nepriznanim, seveda).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:22:18   
Anonimen
haha, viroza....

si ustimala kat chat programcek?

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:24:27   
Anonimen
kerensa ja....sem ze dolgo na netu in sem opazila, sa vse, ki so na netu malo vec caka gnojnica...mi je pa definitivno boljse in zanimiveje tu viset, kot pa pred španci na kavču...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:25:30   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Blagor ljudem ki so brez napak in jim life šiba 100 na uro.Žal nismo vsi med njimi, ne Miška?



pa kaj pišeš neke budalaštine tukaj gor. Če ti enačiš pohod zaradi čikov s polno ritjo srat, si zgrešila point od water lily.


Ni zgrešila nobenga pointa in dejstvo je, da se nekateri skrivate za napakami drugih, zato jih tut iščete in komentirate na en tak zelo nekulturen način. Sicer pa proti temu ne mormo nič, ker je v tej naši preljubi deželici še čist zakoreninjena misel ,,upam, da bo sosedu krava crknla, ker pol bom jst boljši gospodar,,.

No, zdej pa spet izvleči svoj slovar primitivk in me ozmerjajuser posted image .


O nekulturnosti bi se dalo.
Men recimo je bolj nekulturno da obstaja možnost da mene ali pa koga od mojih en faking pijanc ubije na cesti....to je nekulturno.
Še bolj nekulturno je podpirat pijance na cesti pa matere ki so zmožne v minusu sred noči otroke zarad svoje razvade okol vlačit. Pa sem kadilka čist tako. Sam še sebe neb v tist peklenski mraz zarad čikov vlekla....
Sam mame bi itak vse umrle za svoje otrokeuser posted image
Mame že vedouser posted image
Vse ostale, ki pa neb vlekle svojih otrok v mraz so pa čudne pa angeli al kaj žeuser posted image

Kle se ne gre za popolnost. Ker nihče ni popoln, sam zarad svojih problemov jaz ne ogrožam drugih. To je razlika. Zarad mene lahko ljude delajo kar hočjo....sam naj ne ogrožajo drugih.
Ampak to je verjetno itak težko dojet..... nekaterim je očitno smešno.
Mogoče boste dojele enkrat ko bo koga od vaših en pijanc zbil na cesti....al pa ko boste naslednjič jokajoče smajlije popale na teme k bo en pijanc spet zbil otroka ..... upam pa da vam ne bo treba dojet na ta način.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: bemu! pomoc bom rabila....
5.1.2010 10:25:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
mi je pa definitivno boljse in zanimiveje tu viset, kot pa pred španci na kavču...user posted image

S tem se pa strinjam. Jaz še Esmeralde nisem gledala (pa so jo vsi, mater). user posted image  Mislim, da sem nazadnje gledala Dinastijo, Pesem ptic trnovk in Vrnitev v paradiž (kar se teh maratonskih nadaljevank tiče).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?