|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:03:21   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: majch

mmm...sam tele babnice so pa hude...glih gruntam..."danes sem pospravla kuhinjski pult", "za klet sem porabla ene pol leta"...pa ne moreš dnevne pospravlat vsak dan pol metra...tako ja ni nikol narjeno delo. So pa na izi, to pa.user posted image


Uživajo v življenju no....kaj ti ni jasnouser posted image
Ma pomoje majo pa sam mal preveč šare....ker res ne štekam kaj majo tk natlačene bajte glede na to kolkšne bajte majo. Pa sploh ne štekam kje pol sedijo, pa jedo, pa .... ma no jst sm hecna sam men neb bil užitek pridt domov na smetiščeuser posted image
Kk more to smrdet matr....
Bi se pomoje kar obrnila pa šla kam na obisk(za nedoločen časuser posted image ).

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:10:57   
majch
sej to. Komot majo. Jejo pa itak pred tv-jem tv dinner pa macdonalds variante. Se pač vsak vsede, kjer pač plac najde. Meni je ena škotinja rekla, da njihove babnice niso tak nore ko slovenke, da bojo juhci iz nule kuhale cel dopoldne. Hočejo met še kaj od življenja. Evo...amerika, VB, da o Avstraliji ne govorim. Tam babe samo po šopingu cel dan. Samo me še nismo skužile, da je svet tudi na drugi strani kuhinje.user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:11:43   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Drage dame!

Zapomnite si, da prah na pohištvu ščiti les iz katerega je pohištvo narejeno.
Hiša postane dom, ko lahko na prah izpišete ljubim te user posted image ...

Včasih sem vsak vikend vsaj 8 ur čistila po hiši, ker sem hotela, da je vse kot iz škatlice - za vsak slučaj, če kdo pride na obisk...
Končno sem nekega dne dojela... Nihče ni prišel na obisk. Vsi so bili zunaj... Zabavali so se, živeli so...

Ko me sedaj obiskujejo ljudje, jim ne razlagam, zakaj je moje stanovanje nepospravljeno, ker jih to ne zanima. Želijo slišati kaj počnem, ko živim in se zabavam.

Če še niste doumele - vas prosim, da poslušate ta nasvet:
ŽIVLJENJE JE KRATKO! UŽIVAJTE GA!


P.S. Tole sem dobila po mailu, se še nadaljuje, ampak bistvo je tu in se tako 100% strinjam z napisanim... Dame, resnično, uživaj/mo/te user posted image

:)))) jaz se tega držim kot pribito :)))

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:13:37   
kasso
Zakaj pa ne bi še tle se opogumile in dale before in after slikce, da vidimo, če ste res boljše od Američank.
Jaz lahko dam le before, ker afterja še dolgo ne bo user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:13:38   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: majch

Avstraliji ne govorim. Tam babe samo po šopingu cel dan. Samo me še nismo skužile, da je svet tudi na drugi strani kuhinje.user posted image


ljubica....samo za šopngirat moraš meti tudi "material"user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:14:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Zakaj pa ne bi še tle se opogumile in dale before in after slikce, da vidimo, če ste res boljše od Američank.
Jaz lahko dam le before, ker afterja še dolgo ne bo user posted image


jaz mam samo alldaysuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:17:23   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Avstraliji ne govorim. Tam babe samo po šopingu cel dan. Samo me še nismo skužile, da je svet tudi na drugi strani kuhinje.user posted image


ljubica....samo za šopngirat moraš meti tudi "material"user posted image


Kar sem vidla v avstraliji, ni noben problem. Ena običajna obrtniška plača preskrbi celo razširjeno familijo, da noben ne dela, pa lahko samo po trgovinah hodjo. Pri nas to pač ne pali. J*** ga. Nimam sreče.user posted image Če bi mela pa možnost, pa, priznam, tudi jaz ne bi lih švicala od dela. Samo, mislim, da je vseeno zdravo nekje vmes. Da zapraviš svoj denar, ki ga z veseljem zaslužiš, pol se pa lepo vsedeš na pospravljen kavč.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:21:14   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: majch


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Avstraliji ne govorim. Tam babe samo po šopingu cel dan. Samo me še nismo skužile, da je svet tudi na drugi strani kuhinje.user posted image


ljubica....samo za šopngirat moraš meti tudi "material"user posted image


Kar sem vidla v avstraliji, ni noben problem. Ena običajna obrtniška plača preskrbi celo razširjeno familijo, da noben ne dela, pa lahko samo po trgovinah hodjo. Pri nas to pač ne pali. J*** ga. Nimam sreče.user posted image Če bi mela pa možnost, pa, priznam, tudi jaz ne bi lih švicala od dela. Samo, mislim, da je vseeno zdravo nekje vmes. Da zapraviš svoj denar, ki ga z veseljem zaslužiš, pol se pa lepo vsedeš na pospravljen kavč.

Pri meni je kavč vsak dan pospravljen, ostalo pa za sproti. Ne bom šla zdaj vsak dan pucat v nulo. raje grem z otrokom snežaka delat :)
Samo če nimaš kam dat stvari in še če imaš informatika pri hiši je res kriza s vsemi kabli....

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:22:24   
uškinamama
MAJCH, zanimivo to o avstraliji. Sama imam čisto drugačne izkušnje.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:24:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: majch


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Avstraliji ne govorim. Tam babe samo po šopingu cel dan. Samo me še nismo skužile, da je svet tudi na drugi strani kuhinje.user posted image


ljubica....samo za šopngirat moraš meti tudi "material"user posted image


Kar sem vidla v avstraliji, ni noben problem. Ena običajna obrtniška plača preskrbi celo razširjeno familijo, da noben ne dela, pa lahko samo po trgovinah hodjo. Pri nas to pač ne pali. J*** ga. Nimam sreče.user posted image Če bi mela pa možnost, pa, priznam, tudi jaz ne bi lih švicala od dela. Samo, mislim, da je vseeno zdravo nekje vmes. Da zapraviš svoj denar, ki ga z veseljem zaslužiš, pol se pa lepo vsedeš na pospravljen kavč.

Pri meni je kavč vsak dan pospravljen, ostalo pa za sproti. Ne bom šla zdaj vsak dan pucat v nulo. raje grem z otrokom snežaka delat :)
Samo če nimaš kam dat stvari in še če imaš informatika pri hiši je res kriza s vsemi kabli....


user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:26:35   
majch
no pač...evo tak primer poznam. Rekli so mi tudi, da so babe pri njih na splošno kar komot. Seveda pa zagotovo obstajajo izjeme. Najbrž je tudi odvisno iz katerega kulturnega ozadja prihajaš. Vsak po svoje. Sej pri nas tudi obstajajo kokoške ki lahko doma sedijo, hodijo po trgovinah, otroke pa imajo lepo v varstvu, možek pa keš domov nosi. Kakor komu paše pač.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:26:38   
Anonimen
Hiša postane dom, ko lahko na prah izpišete ljubim te ...


tole mi je pa všeč. upam, da mi ne postane preveč všeč,... že tako imam probleme z motivacijo pri pospravljanju in čiščenjuuser posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:26:47   
Anonimen
babe hvalaaaaa za motivacijo!!!!user posted image user posted image user posted image se posesm po dnevni pa pomijem po  tleh, pa bom rabla sončne spegle v dnevni!!!
tok se šajna!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:27:00   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

kaj se meni samo zdi ali imajo te američanke bajte opremljene še iz 80-ih??user posted image  pa to so neke mlede družine ... tudi, če nimaš denarja si lahko lepo pošimaš ali pa vsaj lepše od tega


ja in kaj če so mlade družine, še ne pomeni da mora bit vse iz mode user posted image
Jaz imam pohištvo še iz 60 ih let kuhinja, 70 ih dnevna, pa 80 ih in 90 ih....po 2000 pa le ena omara v dnevni...a sem zato kaj manj vredna kot ti. Res, da smo se preselili v staro hišo in nekaj pustili kar je že bilo ali pa kar smo dobili. Na novo bomo pa opremljali, ko bomo imeli novo stanovanje.
A nisi pomislila, da pa mogoče so oni na podobnem?

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:27:53   
Anonimen
majch, jaz bi šla prec v Avstralijo,... ampak zdaj so se že začeli zapirati, ne?

čeprav baje še vedno iščejo frizerje in gostince,...

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:29:49   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: majch

no pač...evo tak primer poznam. Rekli so mi tudi, da so babe pri njih na splošno kar komot. Seveda pa zagotovo obstajajo izjeme. Najbrž je tudi odvisno iz katerega kulturnega ozadja prihajaš. Vsak po svoje. Sej pri nas tudi obstajajo kokoške ki lahko doma sedijo, hodijo po trgovinah, otroke pa imajo lepo v varstvu, možek pa keš domov nosi. Kakor komu paše pač.


user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:31:49   
majch
ja v avstraliji trenutno manjka ljudi, ki znajo kaj naredit z rokami. Delavcev preprosto ni. Baje še za košenje trave fajn pokasiraš. Je pač tak standard, da enostavno lahko zelo lepo živiš od sociale oz od familije. Drugače pa itak da bi šla. Čeprav si lahko celo življenje tam, pa si še zmeraj tujec in te še policaji zafrkavajo v glavo. Plače baje da so super. In če delaš, lahko marsikaj ustvariš, samo je trd izseljenski kruh.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:32:28   
majch
Uškinamama?

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:32:52   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Zakaj pa ne bi še tle se opogumile in dale before in after slikce, da vidimo, če ste res boljše od Američank.
Jaz lahko dam le before, ker afterja še dolgo ne bo user posted image


jaz mam samo alldaysuser posted image user posted image user posted image

samo da je user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:33:54   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Uškinamama?

kako poznaš, če so ti rekli user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:35:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: majch

Uškinamama?


ma sem dopisala še cel roman in evo user posted image

Ne, se smejem, da poznaš en primer nečistoče pa to... Ker Avstralija je res ena lepa,čista, urejena dežela. Se mi zdi, da ji delaš krivico, ko je primerjaš z zda... Je pa res kot si napisala, da odvisno kje si nastanjen, s kom, pri kom. Koliko časa si doli, v katerih krogih...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:35:20   
majch
poznam osebno tak primer...ti pa so mi povedali še za druge podobne. Še kaj?

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:37:07   
majch
neneene to pa se narobe razumeva. Poznam primer, ko lahko povprečna plača preživlja familijo. O umazaniji nisem govorila. Morda nisem bla dosti jasna. Če pa kaj, je pa čistoča na nivoju tam doli. Ti fajn računajo, če nimaš trave pokošene. Ne se hecat. Čisto pa res majo.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:38:06   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: majch

neneene to pa se narobe razumeva. Poznam primer, ko lahko povprečna plača preživlja familijo. O umazaniji nisem govorila. Morda nisem bla dosti jasna. Če pa kaj, je pa čistoča na nivoju tam doli. Ti fajn računajo, če nimaš trave pokošene. Ne se hecat. Čisto pa res majo.


hvala ti za tole user posted image  . Sem že mislila, da imam nizke higienske standarde..

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:40:47   
majch
Uh...ne se hecat.user posted image In mislim, da so tvoji standardi čist ok.user posted image Vse štima.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?