|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 11:37:01   
JaLuca
IZVIRNO SPOROČILO: lilipu

Mamo pa v stanovanju čez dan ene 22stopinj. Večje težave so z vlago. Smo dobili vremensko postajo in ko sem ugotovila, da mamo not 38% vlažnost, me je skor kr kap. Pa skos devam mokre brisače na radiator. Mal se dvigne sam ko perilo sušim. Ne vem, mogoče bi blo treba nabavit vlažilec. Sam če to sploh kaj pomaga?? Ga katera ima?




Sem v Pikapolonici kupila od Brevi vlažilec zraka, po znižani ceni, pa ga imam pol noči v eni otroški sobi, pol noči v drugi, pa prileze do 55% vlažnosti. Drugače se nam niti kazalec ne premakne.

(odgovor članu lilipu)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 11:43:42   
Tanik
jaz ga tudi malo bolj oblačim, že od začetka, bodi z dolgimi rokavi pa čez majčko z dolgimi rokavi pa hlačke, če so brez nogic mu dam še spodaj žabe (štrample) pa nogavičke.
zunaj pa še en puloverček pa kobinezon pa deko.
pa nič ne švica.

IZVIRNO SPOROČILO: polari

Še eno vprašanje: tiste, ki že imate menstruacijo....uporabljate tampone??? Je kaj narobe s tem?

ja jaz sem si dala za ponoči pa zdaj tudi čez dan, ker včeraj (2. dan M) in danes tako teče z mene. pa še prehlajena sem pa mal imam povišano temperaturo.
na srečo je Žan OK, tudi oko je danes v redu, ni imel zjutraj nič zlepljeno.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 11:56:00   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Neki moram z descem narest, ker se vsako jutro vsekava user posted image Uf, a ga ktera v službo vzame? Plačam user posted image


ja kaj pa mata že zjutri za ene težke pogovore user posted image

vpiš ga v tečaj klekljanja...npr user posted image user posted image


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 11:59:19   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: lilipu

Večje težave so z vlago. Smo dobili vremensko postajo in ko sem ugotovila, da mamo not 38% vlažnost, me je skor kr kap. Pa skos devam mokre brisače na radiator. Mal se dvigne sam ko perilo sušim. Ne vem, mogoče bi blo treba nabavit vlažilec. Sam če to sploh kaj pomaga?? Ga katera ima?





Če je pri nas nad 30%, sem presrečna.

(odgovor članu lilipu)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:03:29   
BBK79
IZVIRNO SPOROČILO: polari

Še eno vprašanje: tiste, ki že imate menstruacijo....uporabljate tampone??? Je kaj narobe s tem?


Jaz sem mela že 2 menstro od poroda, pa sem samo tampone uporabljala, pa ni nič narobe. Upam, da tud ne bo.user posted image

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:07:58   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: altaja


Me je pa zadnjič en stari tle na vasi dobesedno nap***dil češ kaj se grem da hodim ven s tko mejhnim, da bom sama krva če bo bolan pa bla bla bla.. sam ga kar gledala če je normalen user posted image in to kr en, ga sploh ne poznam. Sem sam rekla da malega ne zebe in naj se briga zase.. nesramno.. pa kaj pol.. če bi bil on bolj prijazen bi bla tud jst.. mislim...kaj se pa gre.. matr mu! Aja, zunaj je blo +3!!!!!!!



Taki pa so mi znani, smao da so pr nas to stare babice......kar pogreje me.....



Povejte jim, da so razni prehladi in gripe virusi, ki ga lahko mali dobi od drugih ljudi, npr. od njih in da naj gredo raje vstran od njega, drugače bo res zbolel user posted image . Pa ne zato, ker je zunaj, ampak ker drugi tiščijo glavo v njega.

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:32:53   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Neki moram z descem narest, ker se vsako jutro vsekava user posted image Uf, a ga ktera v službo vzame? Plačam user posted image


ja kaj pa mata že zjutri za ene težke pogovore user posted image

vpiš ga v tečaj klekljanja...npr user posted image user posted image



A ti spet sam mene čekiraš user posted image user posted image Ejo, a veš da včeraj nisva šli v Mullerja user posted image user posted image

Ma sklekalal mu bom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:38:11   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Neki moram z descem narest, ker se vsako jutro vsekava user posted image Uf, a ga ktera v službo vzame? Plačam user posted image


ja kaj pa mata že zjutri za ene težke pogovore user posted image

vpiš ga v tečaj klekljanja...npr user posted image user posted image



A ti spet sam mene čekiraš user posted image user posted image Ejo, a veš da včeraj nisva šli v Mullerja user posted image user posted image

Ma sklekalal mu bom user posted image user posted image user posted image


ja vem...oz sem se doma spomnla...user posted image ja drugič je treba najprej nabavt pol pa čvekat user posted image




< Sporočilo je popravil anitka7 -- 13.1.2010 12:40:03 >


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:39:29   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: lilipu

Oblačenje ste me kr mal "potolažle" oz dale še več zagona, da vsem, ki mi težijo, težim nazaj. Jaz ga tudi nič tako fejst ne oblačim, pa če mu dam predebelo kapo gor (in ker ima tudi na vreči kapuco) začne švicat. Ampak res kako so vsi pametni, sploh babice/tašče...ampak nema veze, se ne pustim.
Mamo pa v stanovanju čez dan ene 22stopinj. Večje težave so z vlago. Smo dobili vremensko postajo in ko sem ugotovila, da mamo not 38% vlažnost, me je skor kr kap. Pa skos devam mokre brisače na radiator. Mal se dvigne sam ko perilo sušim. Ne vem, mogoče bi blo treba nabavit vlažilec. Sam če to sploh kaj pomaga?? Ga katera ima?

Drugače pa za nami ista noč, polna lakote, rigecov, kakanja, spet rigecov in ponovne lakote ;-)

Mene pa spet lakota daje...malega pa tudi.



pr nas ni panike z vlago...jo mamo preveč user posted image user posted image


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu lilipu)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:39:44   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Neki moram z descem narest, ker se vsako jutro vsekava user posted image Uf, a ga ktera v službo vzame? Plačam user posted image


ja kaj pa mata že zjutri za ene težke pogovore user posted image

vpiš ga v tečaj klekljanja...npr user posted image user posted image



A ti spet sam mene čekiraš user posted image user posted image Ejo, a veš da včeraj nisva šli v Mullerja user posted image user posted image

Ma sklekalal mu bom user posted image user posted image user posted image


ja vem...oz sem se doma spomnla...user posted image ja drugič je treba najprej nabavt pol pa čvekat user posted image



še dobr da mam mal zaloge doma, da zvečer nisem bila lačna user posted image user posted image user posted image

Pa nujno je treba en termin za drug teden splanirat user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:42:27   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

še dobr da mam mal zaloge doma, da zvečer nisem bila lačna user posted image user posted image user posted image

Pa nujno je treba en termin za drug teden splanirat user posted image


jaz se pa skušam odvajat,sam sem vseen po vztrajnem iskanju po bajt najdla ene Merci-je user posted image user posted image

men torki čist sedejo user posted image


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:47:29   
jullie

IZVIRNO SPOROČILO: polari

Ojoj.....kaj berem.....jaz pa malemu vedno oblečem bodi z dolgimi rokavi, štramplčke, gor pa še eno plast- al navadno bombažno al pa flisovo majčko, pa spodnji del, pa še ene zoknčke gor, na koncu pa še slinček......

Pa nič ne švica.....ko pa boma šla zdaj ven vozičkat, ga bom oblekla v kombinezon, pa prek z eno dekico pokrila.....je pa tudi zaprti voziček.....





..popolnoma enako jo tudi jaz oblečem..

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:52:06   
dolenjka
Če je katera slabe volje, naj si tole temo prebere. Pa obvezno prej lulat it, da ne bo kake nesreče user posted image user posted image user posted image http://www.ringaraja.net/forum/m_4674142/mpage_8/key_/tm.htm

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 12:53:24   
jullie

IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca

IZVIRNO SPOROČILO: lilipu

Mamo pa v stanovanju čez dan ene 22stopinj. Večje težave so z vlago. Smo dobili vremensko postajo in ko sem ugotovila, da mamo not 38% vlažnost, me je skor kr kap. Pa skos devam mokre brisače na radiator. Mal se dvigne sam ko perilo sušim. Ne vem, mogoče bi blo treba nabavit vlažilec. Sam če to sploh kaj pomaga?? Ga katera ima?




Sem v Pikapolonici kupila od Brevi vlažilec zraka, po znižani ceni, pa ga imam pol noči v eni otroški sobi, pol noči v drugi, pa prileze do 55% vlažnosti. Drugače se nam niti kazalec ne premakne.



..mi imamo vlažilec od lanaform in je res super..če ga slučajno ne vklopim, me zjutraj kar grlo peče od suhega zraka.. tega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165003

..baje pa brisače na radiatorju ni glih dobro met..sem nekje brala

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:00:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Če je katera slabe volje, naj si tole temo prebere. Pa obvezno prej lulat it, da ne bo kake nesreče user posted image user posted image user posted image http://www.ringaraja.net/forum/m_4674142/mpage_8/key_/tm.htm


sm zjutri prebrala pa sm vidla da je miška zraven pa mi je blo kuj jasnuser posted image

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:08:17   
jullie
Dolenjka al mogoče ti veš kdaj bo nova kolekcija mothercare?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:11:23   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: jullie

Dolenjka al mogoče ti veš kdaj bo nova kolekcija mothercare?


vsak dan čekiram user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:49:04   
anitka7
pa dobr a milahk ena razloži kaj so to ŠTRAMPLJČKI...user posted image saj ne vem če sem sploh prov napisala

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:49:58   
dolenjka
Babe!!!!!!!!!!!! čakam če bo kej novga napisanega in kaj ugotovim user posted image Da vas je pol na temi z naslovom Analni seks user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:55:07   
kepica
Uh, ste čvekeuser posted image Že kar na partu 2user posted image user posted image Komaj vas dohajamuser posted image

Končno je mali zaspal, jaz pa seveda takoj na RRuser posted image

Imeli smo pestro noč. Včeraj zjutraj sem mu v 80ml mojega mleka prvič zmešala tri žličke riževe kašice in ga je popoldne tako zvijalouser posted image Sicer ne vem, če od tega. Zvečer je imel krče, po eno uro smo podirali kupčke za piko na i je pa zvečer dobil še zamašen nos, tako, da smo bili pol noči pokonci in poslušali histeričen jok po vsakem hranjenju in s težavo podirali kupčkeuser posted image
Zjutraj se je zeleno pokakal in po trebuščku ima nekaj drobnih pikic. Z Babyvacom mi je vsaj uspelo za silo izprazniti nosek, da lahko vsaj normalno pije. Možno, da so bili krči posledica pojedenega zraka zaradi zamašenega nosu, pikice na trebuščku pa bom spremljala. Sicer imamo malo alergije na pralna sredstva, ampak je ta bodi imel že včeraj na sebi, pa pikic ni bilo....tako, da....čakam, da vidim, kaj bo nastalo iz vsega skupaj. Vročine za enkrat HB še ni bilo, je bil malo bolj topel, kot ponavadi, pa se je ustavilo na 36.9.

Vidim, da vas veliko že uvaja GH. Mi smo poskusili s korenčkovim sokom pa je tisti dan potem malo težje kakal in cel dan prdeluser posted image tako, da smo za enkrat ukinili uvajanje, ker se je tudi včerajšnje uvajanje riževe  kašice slabo končalo. Tako, da smo za enkrat spet samo na dojenju.

Oblačenje: me je kar malo zaskrbelo, ko sem brala,koliko so vaši otroci oblečeni, ker je naš še enkrat več oblečen, kot ostali. Naš je zgleda zmrzljivček po meni, zato ima pri 21-22 stopinjah na sebi: mako majčko, bodi z dolgimi rokavi, žabice do pasu, nogavičke in plišast pajacek. Če je oblečen manj ima roke in noge ledeno mrzle. Pri tej kombinaciji ima tilnik ravno prav topel in je zadovoljen. Ko greva ven, mu dodam še kapo in kombinezon, v športnem vozičku pa imam še zimsko vrečo v kateri imam še ovčko. Sliši se ogromno ampak naš mali ima ob prihodu iz enournega sprehoda ledene roke in nogeuser posted image Toliko pa ga nisem začela oblačit zaradi babic, ampak sproti po občutku, ker je bil vedno ves mrzel in sem toliko časa dodajala, da smo vsaj v stanovanju prišli do toploh rokic in nogic. Pa, ne boste verjele..še pri tej kombinaciji oblačil ima včasih v stanovanju mrzle roke. Švicanje pa pri nas sploh ne poznamo. Kot je splošno znano.Sto ljudi, sto čudi ali...dva otroka nista enaka.

No, pa se je mali že prebudil....je bil kratek spanecuser posted image

Aja, še na hitro za seznam: 4 meseci 6800g in 64cm

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:56:43   
veselka
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

pa dobr a milahk ena razloži kaj so to ŠTRAMPLJČKI...user posted image saj ne vem če sem sploh prov napisala


js domnevam, da žabice do pasu user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Babe!!!!!!!!!!!! čakam če bo kej novga napisanega in kaj ugotovim Da vas je pol na temi z naslovom Analni seks


sama si si kriva user posted image user posted image user posted image


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:56:59   
BBK79
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

pa dobr a milahk ena razloži kaj so to ŠTRAMPLJČKI...user posted image saj ne vem če sem sploh prov napisala


Če jaz prav vem so to žabice. Če sem se zmotila nej me kakšna popravi.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 13:58:26   
JaLuca
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

pa dobr a milahk ena razloži kaj so to ŠTRAMPLJČKI...user posted image saj ne vem če sem sploh prov napisala


hlačne nogavice

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 14:10:39   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Babe!!!!!!!!!!!! čakam če bo kej novga napisanega in kaj ugotovim user posted image Da vas je pol na temi z naslovom Analni seks user posted image user posted image user posted image


se izobražujemo in režimo user posted image user posted image


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
13.1.2010 14:12:29   
Tanik

IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

pa dobr a milahk ena razloži kaj so to ŠTRAMPLJČKI...user posted image saj ne vem če sem sploh prov napisala


hlačne nogavice

ja hlačne nogavice, ker ene pravite žabice tistim hlačkam.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?