|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bioenergija in zanositev
22.7.2010 19:00:25   
lunainzvezde
Vasabo, hvala za obsežen odgovoruser posted image ter seveda kontakt.

očitno res mora biti nekaj na tem, da tako pomaga user posted image  

(odgovor članu vasabo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bioenergija in zanositev
23.7.2010 10:42:12   
vasabo
Ne vem no jaz dokler nisem poskusla nisem verjela, pa sigurno je še ful drugih, ki so skeptične. Samo potem ko ti enkrat res ne preostane drugega kot še kaj takššnega poskusit, se pa malo zamisliš. Mogoče pa je to vse v glavi in ko greš nekam in res upaš da ti bo pomagal, potem tud pomaga, ampak to je tko kot bi sam seb pomagal. Kaj vem, uglavnem zanosila sem, rodila čez rok, sedaj pa sem ponovno noseča, kar je malodane čudež,saj so relki da ne bom kogla več met otrok:)user posted image

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bioenergija in zanositev
8.10.2010 21:28:46   
TeBo
Jaz tudi probala vse mogoče, ampak res vse.. potem pa sem spremenila način življenja, spoznala eno super punco h kateri sem hodila na refleksno masažo in mi je v pol leta uspelo. Držim pesti za vse vas.

(odgovor članu vasabo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bioenergija in zanositev
10.10.2010 20:40:25   
anjuz
zivjo punce
nekaj casa sledim ta forum, koncno sem se oppogumila da vas neki vprasam.
Glede bioenergetike in refleksne masaze stopal, jaz bi to tud rada probala, ali poznate koga na Primorskem?
hvala vnaprej za odgovor

(odgovor članu TeBo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bioenergija in zanositev
11.10.2010 17:03:54   
Kazablanka
Zdravo punce, rabim vašo pomoč. Mi lahko katera da telefonsko številko bioenergetika v Mariboru, ki je že imel pozitivne rezultate z zanositvijo. Težave imam z ovulacijo, pravzaprav je kakšen mesec sploh nimam. Da bi zanosla pa se trudiva že 2 leti. Zdaj bi pa probala še z bioenergetikom. Hvala za pomoč, pa samo pozitivno razmišljati user posted image

(odgovor članu anjuz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bioenergija in zanositev
13.10.2010 15:57:17   
anjuz
TeBo,
bi mi lahko dala kontakt te punce, rada bi tud jaz poskusla?

(odgovor članu TeBo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bioenergija in zanositev
17.11.2010 11:25:46   
TeBo
Anjuz, sem ti poslala zasebno sporočilo.

(odgovor članu anjuz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bioenergija in zanositev
30.11.2012 9:08:14   
bioterapijarokmitic

IZVIRNO SPOROČILO: principes

Živjo!

Jaz sem pa bolj nova na forumu in odpiram novo temo, ker je nisem zasledila nikjer!!!
Mogoče se bo komu zdelo čudno vprašanje, ampak a je katera že poskusila s pomočjo bioenergetikov?? Slišim za par primerov, ki so po slabih napovedih zelo uspešni.

Moj mož ima ponovno kontrolo - spermiogram... (pa že taprvi ni bil vzpodbuden). Za user posted image se trudiva že leto in pol. Sama tudi že razmišljam da bi šla na neko slikanje, kjer se pokaže prehodnost jajcevodov, ampak se odločava, da najprej poskusiva obiskat bioenergetika Zdravka Domančiča - ta je baje ful uspešen na vseh področjih bioenergije. Vem da deluje v Kranjski Gori, ne dobim pa kontakta. user posted image

Ali ima morda kdo od vas kakršnekoli izkušnje na tem področju, in morda tudi Domančičev kontakt??

Hvala vnaprej in lp



Bioterapija po metodi Zdenka Domančića, diplomirani bioterapevt Rok Mitić; [link=http://www.bioterapija-rokmitic.eu][/link]

(odgovor članu principes)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bioenergija in zanositev
11.11.2013 21:59:50   
biotherapy
Pozdravljeni!

V ljubljani na Mesarski ulici 4 in v Garni Šport hotelu Prebold izvajamo bioterapijo po metodi Zdenka Domančića štirje diplomirani terapevti z dolgoletnimi izkušnjami.

Z bioterapijo vam lahko pomagamo pri vseh vrstah obolenj:
ščitnica, zanositev, išijas, revmatoidna obolenja, migrena, astma, bronhitis, krčne žile, bolečine v hrbtenici, putika, problemi z očmi, različne vrste vnetij, diabetes ...

V kolikor po zaključeni terapiji smatrate, da ni izboljšano zdravstveno stanje nimate nobene obveznosti do nas!

Terapije potekajo:
Ljubljana: vsak ponedeljek, štiri zaporedne dni.
Prebold: vsak mesec od 24 do 27 ob 17h
Na terapijo se lahko naročite na tel. št: 031 494620
http://www.biotherapy.si

(odgovor članu bioterapijarokmitic)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bioenergija in zanositev
15.2.2016 20:48:35   
najdena
Pozdravljene

Najprej naj povem, da sem zadnje dve leti in pol večkrat zahajala na ta forum, predvsem v dnevih pred (ne)pričakovano menstruacijo, ki je vedno prišla,... Vedno me je jezilo, ko včasih pogovori kaj niso imeli konca; in nikoli nisem izvedela ali ji je uspelo ali ne....Midva sva se "zdravila" na kliniki za neplodnost, v bistvu sva bila tam na testiranjih, ki so vedno dali enak rezultat, da sva oba OK...user posted image pa kar ni bilo.... Šla sva v postopek inseminacije, samo 1 krog.
V teh dveh letih sem poskusila marsikaj; čaji, super hranila, alge, biresonanca in protikandidna dieta,.. Tudi o bioenergetski terapiji sem razmišljala a se nisem odločila da grem, dokler mi ni kolegica, ki se je že slabe 4 leta trudila zanositi (isto z obema vse OK) povedala svojo izkušnjo; zanosila po 3 terapijah;....Neverjetno ampak resnično, tudi nama je uspelo, po zgolj dveh obiskih pri terapevtki. Ob dejstvu da je bilo vse ostalo kot prejšnje mesece; RES NEVERJETNO!!!
Vsem parom svetujem, naj poskusijo. Ni kaj izgubiti.


(odgovor članu biotherapy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bioenergija in zanositev
29.2.2016 11:25:12   
beja55
POZDRAVLJENA NAJEDENA,

PROSILA BI TE ZA PODATEK H KATEREMU BIOENERGETIKO OZIROMA NA KATERO TERAPIJO SI HODILA.

HVALA.

LP

(odgovor članu najdena)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?