|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 8:13:30   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

LIA (od cite) in ŠPELA (od šaki)-->vse najboljše za 1. rojstni dan.želim vama zdravja,veliko smeha in otroških radostiuser posted image user posted image vse najlepše tudi mamicamauser posted image
 
user posted image
 
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tud od naju!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 8:19:11   
simonakr
Jutro! Naša nočka prespana user posted image user posted image - enkrat za spremembo! user posted image

Mi zdele samo pojemo zajtrk, pol pa peljeva Lariso v Kamnik k babici, midva se pa greva razvajat v Atlantis v savno! Sva mela včeri obletnico, pa drug teden je valentinovo.

Bom prebrala pol ko nazaj prideva!

Lepo se mejte! papa

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 8:32:45   
baki
a je že kera gledla avatarja.jst sem ga zdej pa mi je full dober film.sem tk padla noter da je se nik bil full priden da sem ga lahk pogledla do koncauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 8:40:21   
Čebel@
simona....lepo se imejtauser posted image user posted image user posted image ....pa vse najlepše za obletnicouser posted image user posted image user posted image

baki....jaz sem ga gledala in mi je všečuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 8:47:00   
baki
joj kk sneži ko na sodni danuser posted image dons imamo kosilo pri mami.obožujem vikendeuser posted image user posted image user posted image user posted image tamalega je povsod polno.katja je včera ostala pri babici.tastari pa še ni dvignu riti iz postle,cajt bi že bil da se vstaneuser posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 9:21:04   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

LIA (od cite) in ŠPELA (od šaki)-->vse najboljše za 1. rojstni dan.želim vama zdravja,veliko smeha in otroških radostiuser posted image user posted image vse najlepše tudi mamicamauser posted image
 
user posted image
 
user posted image


tudi od naju z Larisso!!!!!!!!!!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 9:27:00   
claud
Jutro!

Nocka je bla prespana od 6h do 9huser posted image


baki jst sm avatarja gledala 2x- 3D verzijo...pa bi sla se 1x, ce bi me kdo peljaluser posted image


Mi pa preznujemo v ponedeljek....morava it dons v city-ja je ena ful fajna nova trgovinca kjer majo vse za partyuser posted image
Bom mal kupla balonov, svecko,pa ostale norije ki pasejo zraven.....torti bomo imeli pa kr 2...jagodno in pomarancno....smo ugotovil da kadar praznujemo je 1 vedno premaluser posted image Pa itak vsak zahteva repeteuser posted image

Evo grem naju preoblect, pa na zajtrk!!!!!!

caoooo!

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 9:38:10   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

LIA (od cite) in ŠPELA (od šaki)-->vse najboljše za 1. rojstni dan.želim vama zdravja,veliko smeha in otroških radostiuser posted image user posted image vse najlepše tudi mamicamauser posted image
 
user posted image
 
user posted image

TUDI OD NAS

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 10:03:34   
brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

LIA (od cite) in ŠPELA (od šaki)-->vse najboljše za 1. rojstni dan.želim vama zdravja,veliko smeha in otroških radostiuser posted image user posted image vse najlepše tudi mamicamauser posted image
 
user posted image
 
user posted image


tudi od nas vse najlepše

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 10:05:51   
brkn83
Pozdravljene

sam na hitro se javljam, ker z nikom šibava v trgovino in cvetličarno. Ima v ponedeljek ena prijateljica rojstni dan in greva darilo kupit in zavit. Potem popoldan sam ne vem še al danes ali jutri grem pa na sejem kozmetike. Da mal vidim kaj je novega in kaj sploj ponujajo.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 11:38:33   
Ajvy
hoi...

grem delat...bodite v cvetju


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 12:09:53   
brkn83
čao evo midva nazaj iz trgovine, nik spi js pa bom mal pospravla. Kosilo mam že kuhano, moj itak pride bolj pozno ker je šel na tekmo tako da imam čas.

evo pa smo že spet počasi zaključile ta del in bo majchy morala novega odpreti.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 12:35:25   
sjmm
Dan vsem skupi!

Noč čist za en drek, sam Maj je bil kr priden..več težav sem imela jz...nos, kašelj, grlo..mah, dons že mau bolš...sem že v kuharskem elementuuser posted image

moj je reku, da gre ob pol9h za eno uro delat.....no, zdej menda prihaja...user posted image user posted image user posted image

sem eno zelenjavno čisto juhco pristavla..to mi bo dons po moje edin pasal, pa repco in pire krompirček, pa en pecivček...pa bojo želodčki polniuser posted image

sem vas sam na hitr preletela....ker je skoz...mama..mama...opa..men

počasi bo šel aja tutaja

vas še prečekiram

vsem slavljencem in žurerjem....vse naj najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 12:36:36   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

hoi...

grem delat...bodite v cvetju



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 12:37:59   
sjmm
čebel@......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nazaj...upam, da veš, da je hec...sam jz imam res ene 15kg tu mač...drugi so pa res kr ok...ti pa si ena presticauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 12:44:31   
brkn83
sjmm- upam, da se kmalu pozdraviš in da boš se lahk čimprej spočila in napolnila baterije.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 12:55:27   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

sjmm- upam, da se kmalu pozdraviš in da boš se lahk čimprej spočila in napolnila baterije.


najlepša hvalauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 12:58:29   
sjmm
aja, dons dobila še vse preostalo za kuhno, upam, da bo imel moj cajt pošlihtat...neki glih ni čist tko k sem si jz zamislila....sam po ta velkm je kr lepo...poslikam k bo fertik...

moj pršu...ga grem kej nafutrat....pa juhco zakuhat....pol me pa čakajo kupi cot k se sušijo po celem stanvanj, če ne bo hitr sušilca nazaj...lahk živčnga fašem...pa še pol je vse treba polikat..k drgač kr velik kr zložim

no, fajn bodite!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 13:00:02   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Jutro! Naša nočka prespana user posted image user posted image - enkrat za spremembo! user posted image

Mi zdele samo pojemo zajtrk, pol pa peljeva Lariso v Kamnik k babici, midva se pa greva razvajat v Atlantis v savno! Sva mela včeri obletnico, pa drug teden je valentinovo.

Bom prebrala pol ko nazaj prideva!

Lepo se mejte! papa


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nočko

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za razvajanje in vse najboljše in najlepše za obletnico! UŽIVAJTA!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 13:22:38   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

LIA (od cite) in ŠPELA (od šaki)-->vse najboljše za 1. rojstni dan.želim vama zdravja,veliko smeha in otroških radostiuser posted image user posted image vse najlepše tudi mamicamauser posted image
 
user posted image
 
user posted image

poljubčki tudi od nas....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 13:25:16   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

hoi...

grem delat...bodite v cvetju


naj ti čimhitreje mine...

_____________________________

So what....

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 13:25:55   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

sjmm- upam, da se kmalu pozdraviš in da boš se lahk čimprej spočila in napolnila baterije.

se podpišem

_____________________________

So what....

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 13:31:11   
Čebel@
sjmm......itak da vem da je hecuser posted image ......meni se ne zdi da imaš preveč kiluser posted image user posted image user posted image .....user posted image user posted image user posted image za tebe da se grlo spravi k sebi


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 13:32:49   
antonia
Hej,
me samo zanima a se bomo preselile pod OTROK /ČVEKAMO O NAŠIH OTROCIH?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
6.2.2010 13:33:20   
Onasiss
Naša nočka končno malce bolj prespana.... je cel teden do 1,30 zjutraj jokala, pa tako je kašljala da sem mislila, da se bo zadušila....danes kašlja samo še Vitko.... pa sta mela z Onasisem celo noč neke pogovore.... ah bo že boljš....


tanci....vi pa mate pestro... danes se fajn imejte....user posted image user posted image user posted image ...

čebel@...upam, da bo z decom bolje....user posted image user posted image ..pa  raje kake druge igrice igrejta... lahko tud brrrr delata pa po drugih državah tud lahko vozita, sdam avto je drug.....user posted image user posted image user posted image

brkn83...ne zapravljaj preveč

VSE TISTE KI DANES PRAZNUJETE...LEPO PRAZNOVANJE IN ČIMVEČ DARIL....user posted image user posted image user posted image user posted image

črticaa....lepo, da si pridna in da se kaj javiš. A je Dominik priden??
Drugače pa.....sicer se me ne tiče, samo mali diskretnosti pa vseeno lahko....LEPO PROSIM....upam, da ne boš jutri katerih mojih podatkov takole javno objavljala.... HVALA.



_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?