|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: irobot
19.5.2010 0:02:47   
sebek
Nisem bral vseh postov, morda je gdo že pisal o tem.
Imam robota, všeč pa mi je preproga z dolgimi "dlakami", zato me zanima,  ali ima gdo izkušnje z sesanjem preproge, ki ima skoraj dva centimetra dolge "dlake"?

< Sporočilo je popravil sebek -- 19.5.2010 0:18:38 >

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: irobot
2.6.2010 13:04:49   
Sanikaa
Sebek robot se bo precej matral na njej(prej bo baterija za polnit), posesana bo srednje dobro( ostanejo mucice , še nekatere on dodatno spusti, ker prinese na krtači). Jaz rajši debele preproge posesam z globinskim in jih prepognem in robotek puca ostalo. Tako mu baterija zdrži za dvakrat (80 kvadratov). Če pa sesa tudi dve debeli preprogi mu baterija zadošča samo za enkratno sesanje stanovanja. In še če hočem da se na beli preprogi nič ne vidi vklopit moram kirbyja. Drugače za nizko preprogo (otroška preproga za igranje z cestami) posesa super.

< Sporočilo je popravil Admin -- 12.6.2010 22:14:41 >

(odgovor članu sebek)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: irobot
2.6.2010 13:11:12   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Sanikaa
Tako mu baterija zdrži za dvakrat (80 kvadratov). Če pa sesa tudi dve debeli preprogi mu baterija zadošča samo za enkratno sesanje stanovanja.

A si ti prebrala v navodilih, da je za baterijo najboljše, da je robot vedno, kadar ne sesa, ves čas na polnilni postaji? Tako da to, da se baterija prej sprazni in ne drži za 2x sesati celo stanovanje mene ne bi odvrnilo - glavno, da zdrži za 1x.

Drugače pa mi imamo eno precej debelo preprogo, samo 2-cm dlak pa resnima. Posesa jo čisto solidno (boljše, kot jo lahko posesaš za navdanim sesalcem), ne pa tako dobro, kot jo posesaš z dobrim globincem (recimo Kirbyem). Meni med tednom sesa preprogo robot - ker moramo sesati vsak dan ali najmanj vsak 2. dan - v 2 dneh otroka naredita že tako, da bi človek mislil, da vsaj 14 dni že ni bilo posesano. user posted image  1x tedensko pa potem posesam preprogo še s Kirbyem. Za 2-cm dlake pa ne vem, kako bi se kaj obnesel - po mojem bi bilo to preveč.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 2.6.2010 13:12:24 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: irobot
2.6.2010 20:21:53   
Sanikaa
zmajaz ..ma tamali je čist nor na lučke , zato nimam sesalec na polnilni , ker bi oni non stop štokal po njemuuser posted image   Polnimo ga čez noč. Tudi ga rada popolnoma izpraznim, da sam začne tisto osvežilno 16 urno polnjenje.
Ma tudi sem na youtubu najdla da imajo robotki težave, ko se jim mucice od preprog zapletejo noter med zobčanike (povleče jih noter zraven nosilcev krtač) in se plastično ohišje začne topiti od trenja. Baje da po 1 letu je to pogost pojav. Če te zanima bom najdla link in ga postala.
Samo upam, da bo naša garancija krila takšne težave, ker v Ameriki neuser posted image  Drugače res pridno delauser posted image user posted image in posesa celo stanovanje vsak drug dan.
lp

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: irobot
11.6.2010 21:08:01   
zmajaz
Naša preproga nič ne pušča mucik. user posted image  Drugače pa ja - težave s privlačnimi lučkami na robotu so se tudi pri nas začele. Dokler se ga je mali še bal, ga je pustil pri miru, zdaj pa ga moram večinoma umikat, ker ga kar naprej hodi vklapljat. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: irobot
25.6.2010 20:19:28   
Poka
Ga nimam, sva ga pa kupila kolegici za darilo. Midva se selia k mami, ampak prva stvar v novi hiši bo prej kot nova kuhinja ta sesalec. user posted image

Ko bi izumili še nekaj za likanje...

Imajo še istega za pomivat tla, pa košenje trave, pa za pasje dlake... Mislim da si bom te vse kupila. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: irobot
14.7.2010 13:47:23   
gelnohti
mene zanima, če je kdo naročil Irobota iz USA in kako je rešil pretvornik za elektriko?user posted image
naj pa povem, da sem prebrala vse možne forume in so vsi zadovoljni in upam, da bom tudi jst

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: irobot
10.8.2010 11:07:31   
Anonimen
A tile pridejo tele robote predstavit tudi domov? Ker jaz bi rada dejansko videla kako bo pobiral pasje dlake, ker ne bi rada vrgla 600€ stran.user posted image

(odgovor članu gelnohti)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: irobot
10.8.2010 14:39:26   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

A tile pridejo tele robote predstavit tudi domov? Ker jaz bi rada dejansko videla kako bo pobiral pasje dlake, ker ne bi rada vrgla 600€ stran.user posted image


najbolje je da jih vprašaš .... mi ga imamo in ne gre od bajte nikoli...prezadovoljna. vreden vsakega eura... nimamo pa kuža ne muce

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: irobot
10.8.2010 16:06:01   
zmajaz
iRobot razstavni salon 
BTC - Hala 3, Šmartinska 152
Ljubljana
Telefon: 01/600-32-53
E-mail: btc@ralfgartner.si
Splet: www.ralfgartner.si

Delovni čas:
PON - PET: od 9 do 19 ure
SOB: od 9 do 14 ure

Kolikor vem, domov ne pridejo - lahko pa si greš v razstavni salon ogledat delovanje sesalnika. Če ne pa vzemi kak predpražnik ali mali tepih poln dlak zraven, pa naj ti ga posesajo, da vidiš user posted image
Mačke/psa tudi pri nas nimamo v stanovanju, tako da ti težko rečem glede dlak - kar se ostalih smeti tiče, pa definitivno vse pobere: od najbolj drobnega prahu pa do kar konkretno velikih smeti, tako da v bistvu sploh ne dvomim, da ne bi pobral dlak.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: irobot
11.8.2010 6:51:08   
Anonimen
Ha ha, bom cel teden zbirala njegove dlake, potem pa jim raztrosla po ploščicah, po tepihu, pa da vidimo.. user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: irobot
12.8.2010 18:53:22   
eva1
A mi lohka prosim ena pove, kaj je fora v teh svetilnikih? Prosm ker prodajalc mi je drugač razloču kot sem tle brala!!!
Prosim, prosim!!! Ker ga grem jutr kupit, pa me zanima, al naj zdej vzamem 555 ali 581?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: irobot
12.8.2010 19:09:32   
zmajaz
Eni so samo navidezne stene - tam kjer usmeriš signal, robot ne gre skozi in ga tako omejiš. Eni imajo pa dve funkciji: svetilnik ali navidezna stena (preklopiš s stikalom med eno in drugo funkcijo). 555 ima očitno samo 1 navidezno steno, 581 pa 3 svetilnike/navidezne stene + daljinski upravljalnik (ki je povsem odvečna zadeva, če vprašaš mene). Svetilnik deluje tako, da ga postaviš med vrata in robot ve, da je tam druga soba, zato gre tja šele, ko je prvi prostor že končal. Zdaj je pa odvisno, koliko to sploh rabiš - jaz sem dobila zraven 2 svetilnika/navidezni steni pa ju sploh ne uporabljam, ker ta osrednji prostor sesam vsak dan ali na 2 dni, sobe pa enkrat tedensko in takrat robota kar notri zaprem. Pa koliko je razlike v ceni - ker te zadevice se da namreč tudi dokupiti, če jih že hočeš - na mimovrste recimo sem jih videla. Če je razlika v ceni precejšnja, bi jaz zagotovo vzela raje model 555, ker tistih svetilnikov sploh ne rabim, daljinca pa še manj.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: irobot
13.8.2010 11:15:32   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Sanikaa

Mislim da takega čupavca iz ikee ne bo posesal tudi zaradi barve. Baje da črno ne prepoznajo in jo imajo za globino. Tak da imajo težave tisti ki imajo črne preproge, ali pisane z črno barvo.


Ja kaj pa če imaš temna tla? A to pa sesa? Mi imamo ponekod prehod iz bele na zelo temno rjavo.
Izkušnje?

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: irobot
13.8.2010 13:44:29   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Ja kaj pa če imaš temna tla? A to pa sesa? Mi imamo ponekod prehod iz bele na zelo temno rjavo.
Izkušnje?

Ja - seveda sesa.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: irobot
14.8.2010 13:05:16   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Sanikaa

Mislim da takega čupavca iz ikee ne bo posesal tudi zaradi barve. Baje da črno ne prepoznajo in jo imajo za globino. Tak da imajo težave tisti ki imajo črne preproge, ali pisane z črno barvo.


Ja kaj pa če imaš temna tla? A to pa sesa? Mi imamo ponekod prehod iz bele na zelo temno rjavo.
Izkušnje?


midva imava laminat wenge ..no ...razen v kopalnici... pa vse sesa

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: irobot
14.8.2010 19:33:47   
eva1
Evo smo nabaviliuser posted image 2 vprašanji:
Je normalno da ko ga dvignem in prestavil v drugo sosbo, da se malo nasmeti,kot da bi ven padlo par smetk?
In ko smo ga 16 ur polnili, je ubistvu samo ene 2 ure utripala luč za polnjenje, potem pa nev več-a smo narobe polnili, bi mogla lučka skoz utripat?

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: irobot
14.8.2010 20:18:55   
zmajaz
Ja - v dveh urah je baterija v bistvu polna, zato lučka neha utripati. Je pa vseeno za baterijo bolje (takoj vsaj piše v navodilih), da je robot ves čas (seveda kadar ne sesa user posted image ) na polnilni postaji. Nekaj smetk pa lahko izpade pri prenašanju, če je posodica že fejst polna in se smeti nabirajo že v tistem žlebičku. Posodico je treba prazniti po vsakem sesanju, ker četudi vsak dan sesaš, se nabere boga in pol smeti in prahu. Prav ne moreš verjeti, ko recimo en dan posesaš in morda celo pobrišeš tla, potem ti pa naslednji dan vseeno nabere pol posodice prahu in smeti - pa se sprašuješ, od kod se jemlje vse to. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: irobot
15.8.2010 22:16:48   
gelnohti
evo moj Romba je prišel iz ZDA, pa me zanima ali mi je katera pripravljena malo opisati kako je s tem polnjenjem baterij.
zmajaz - razumem, da naj bo kar na polnilcu, ampak kaj potem se non stop polni in troši elektriko, ali kaj?

user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: irobot
16.8.2010 12:27:57   
zmajaz
Hja - če je prišel iz ZDA, boste morda imeli precejšnje težave, ker oni imajo namreč 110 V vtičnice, tako da boste rabili nek posebni adapter, da vam ne skuri polnilne postaje - razen če ste to že zraven naročili. Moj je sicer iz anglije in ima vtikač s 3 nožicami, samo to je hitro/poceni rešljivo, ker Anglija ima kljub vsemu 220 V, tako kot mi in je treba samo vtikač prilagoditi, ne pa tudi omrežne napetosti.

Ko je baterija polna, se pa samo ohranja raven napolnjenosti in to ne porablja ne vem kako veliko elektrike - vsekakor se porabi za polnjenje po sesanju in celodnevno ohranjanje napolnjenosti veliiiiko manj elektrike kot pa med sesanjem z navadnim sesalcem.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu gelnohti)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: irobot
20.8.2010 23:04:07   
gelnohti
ja, sem si kupila pretvornik elektrike za naše omrežje-to ni bil problem...

samo ko se polni baterija, mi po nekem času se pojavi napaka pri polnjenju in gori rdeča lučuser posted image  (error 5)

imam na sumu, da so mi podtaknili staro baterijo...zdaj pa ne vem, ali naj kupim novo baterijo ali bi bilo to kaj drugega

ima slučajno katera IRoomba 560 in slovenska navodila in seznam pooblaščenih serviserjev???
Prosim, res bi bila vesela, tak sem se ga veselila, da me zdaj že pri polnjenju jezi!user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: irobot
21.8.2010 8:24:40   
zmajaz
Tule je opisanih nekaj rešitev za reševanje tele napake: KLIK

Tule imša podatke pooblaščenega serviserja: KLIK - samo te moram opozoriti, da sem že zasledila na enih forumih, da naj bi bili počasni, do kupcev, ki so robota kupili v tujini, pa celo nesramni, da se lahko zgodi, da ti ga niti ne bodo hoteli pogledati, ali pa ti bodo grozno drago zaračunali. No to sem brala - če je res, pa ne vem - si še nisem na svoji koži probala. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu gelnohti)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: irobot
21.8.2010 18:14:03   
gelnohti
user posted image user posted image user posted image hvala,hvala,...
sem si prebrala kaj naj storim v primeru te napake
zdaj sem ga resetirala in ga polnim direkt in ne na polnilcu...

bom videla kako bouser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: irobot
8.11.2010 12:03:58   
simonka
Kupila tudi jaz . Hvala za vaša dragocena mnenja so dosti pripomogla k nakupu. Ne morem verjeti kaj ta robotko  delauser posted image user posted image user posted image user posted image . Mi je žal da ga nisem nabavila že prej.
Najbolj srečen pa je možek, ki ne rabi več sesati. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu gelnohti)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: irobot
26.11.2010 7:44:41   
mumu
A ima mogoče katera model 534 Elite, trenutno se ga da ugodno kupiti s pomočjo Petrolovih točk pa me zanima ali se izplača, ali je bolje še malo dodati pa kupiti model  555 ali 580?

Hvala

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?