|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bazalna temperatura...
30.12.2009 9:26:51   
doloress
No ja mogoce bi to se slo skozi. Ali pa lazejo svojim mozem, kdaj so zanosile user posted image . Hihihi, kako sem zleht.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bazalna temperatura...
30.12.2009 9:40:35   
coris
hihihi user posted image res je ;) sej veš ko te enkrat zagrabi tok močna želja po user posted image pol je edina rešitev user posted image , ker jz si te misli že 3 leta ne morem izbit iz glave. zdj sm pa rekla da bom delala na tem in če mi bo fant to preprečil, da bi rekel da še nebi mogoče, bom pa zaropotala user posted image če bi vedno čakale na 2 službi, na stanovanje, na prihranek, na še ene samske počitnice pol pa nikol nebi mele otrok ker nikol ne bomo zadovoljile vseh pogojev user posted image poleg tega pa včasih še narava mal ponagaja in že tko ne rata takrat ko si želimo. a se ti že dolgo trudiš?

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Bazalna temperatura...
30.12.2009 9:54:51   
doloress
Se strinjam s tabo. Tudi moj je mel pomisleke, pa bi rad se kam sel, pa stanovanje se ni poslihtano, pa... No pa je potem videl, kako si jaz zelim, pa mi je popustil. Sicer noce nacrtno user posted image na vsaka dva dni, ker pravi, da ce se prime se prime, nacrtoval pa ne bo. Tako da si zato merim BT da saj priblizno vem kdaj ga moram spodbudit, povem mu pa ne da bi naj O. Sicer pa itak se sama ne vem, ker imam tako neredne cikluse. Sva pa zdej v bistvu v tretjem krogu, tako da se ni prevelike panike. Pa niti sedaj ne bova zanosila, tako da si lahko jutri dam se duska user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bazalna temperatura...
30.12.2009 11:31:06   
isobel
IZVIRNO SPOROČILO: coris

doloress....kakor sem jaz zasledila naj bi M bila vedno 14 dni po O, do različnih dolžin ciklusa pa prihaja zaradi tega ker prihaja do razlik v številu dni med 1.dnevom M in O. pri meni se je prešnji cikel zgodilo, da sem imela 25 dni dolg cikel, sluz( ne vem če tista k pri ovulaciji) je bila 11 dni od začetka M in po 14 dneh je prišla M. Torej če M izostane je to posledica zaostale O in zato tudi M zamudi. upam da sem kaj pomagala user posted image


Ravno prejšnji teden sem brala članek na to temo in ženske naj ne bi imele vse 14 dni po ovulaciji menstruacijo. Dejansko so ženske, ki imajo dobo od ovulacije do menstruacije krajšo od 14 dni in te veliko težje zanosijo, saj je doba progesterona (ta začne rasti po O) prekratka, da bi se fetus obdržal ali nekaj takega. Nekatere ženske pa imajo menstruacijo šele tudi po več kot 16 dneh od ovulacije.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Bazalna temperatura...
30.12.2009 11:37:00   
isobel
coris in doloress, prav luštno vaju je danes brati. user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Bazalna temperatura...
30.12.2009 15:46:10   
coris
hehe user posted image ja danes je en lep dan user posted image glede ovulacije sem pa očitn prebirala literaturo za povprečje žensk in zgleda da se res ćist ničesar ne da splanirati user posted image ampak glavo gor, jz upam na marec oz, če pravočasno izvem krvne izvide in če bodo dobri potem lahko upam že na februar. hvala punce in želim vam prečudovite praznike in zaobljuba za v novem letu bo to da se bom manj sekirala za vse skupaj user posted image   

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Bazalna temperatura...
30.12.2009 21:23:00   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: coris

hehe user posted image ja danes je en lep dan user posted image glede ovulacije sem pa očitn prebirala literaturo za povprečje žensk in zgleda da se res ćist ničesar ne da splanirati user posted image ampak glavo gor, jz upam na marec oz, če pravočasno izvem krvne izvide in če bodo dobri potem lahko upam že na februar. hvala punce in želim vam prečudovite praznike in zaobljuba za v novem letu bo to da se bom manj sekirala za vse skupaj user posted image   


Res je, ne da se splanirati. Lahko pa se marsičesa naučiš in koristne informacije uporabiš sebi in svojemu cilju v prid. user posted image
Nič obupat! Dokler ni rečena zadnja beseda, da je konec, da ni nobene možnosti več...do tačas imaš pravico upati in se truditi...

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Bazalna temperatura...
31.12.2009 8:48:36   
doloress
Punce pozdravljene, meni je dane zjutraj crknil termometer. user posted image Pa saj clovek ne more verjet. Spet ne bom vedela kaka bo moja BT cez praznike (btw samo zaradi tega, pa se mi tudi ne da vozit v lekarno, ker imam danes prevec drugega dela). Jah videt mi ni usojene zvedeti in bom prav mogla pocakat na ponedeljek user posted image .
Je pa moj novoletni sklep taksen, da se ne bom nic vec sekirala, in ko bo user posted image pac bo. Ker s tem zivciranjem spravljam samo sebe in mojga v slabo voljo. Zdej se bom rajsi posvetila sluzbi in koncala zadeve na faxu, potem bodo pa user posted image na vrsti.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Bazalna temperatura...
22.1.2014 10:17:46   
Anonimen
28.12.2013 sem imela BT 36.5,29.12 pa 37....10.01.2014 sem imela en flek rijav,11.01 pa sveže kri ki je trajala do 15.01 (M. imam ponavadi 3 dni zelo malo)zdaj si pa vsak dan merim BT ki je 36.8,36.7, en dan je padla 36.4 drug dan pa spet 36,6.Pred 28.12 sem jo vedno imela 36.3 vsak dan.Me je strah da ni prišlo spet do ss user posted image .Si katera meri BT ?Koliko jo imate kljub teMu da ste N.?kaj pa tiste ki niste N.?

(odgovor članu doloress)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Bazalna temperatura...
22.1.2014 17:39:05   
kavbojka
Anonimna, zna biti, da si imela O 28.12., ker ti je naslednji dan BT narasla za 0,5 st. Potem tudi sovpada, da si imela 10.1. zacetek M. Visjo BT (oz. nihajoco) imam tudi jaz vcasih v folik. fazi. Nekako se orientiram po tem, da v primeru ko je nihajoca v 1. delu cikla, se tik pred O spusti, potem pa mocno dvigne po O, oz. v 2. delu cikla. Sem pa zasledila na Pusenjakovem forumu, da naj bi merjenje BT delovalo le pri 30% zensk.
Priporocam ti, da si BT in vse ostale znake (ce jih spremljas) belezis na kaksnem dobrem portalu. Jaz si vodim na fertility friend; imajo tudi zelo dobro in podrobno razlozeno vse okoli spremljanja ciklov.
Predvsem pa se ti bo slika tvojega vzorca ciklov bolj izostrila vec ko jih bos dala cez, ce te seveda prej ne preseneti plusek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?