|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
2.1.2012 20:49:34   
Februarka08
Daaaaan user posted image
Sem zvohala da se neki dogaja juhuuuuser posted image

Bamby, sem šele zdaj prebrala na prejšnji strani za Anajo user posted image boga punčka! Upam da bodo vse te terapije pomagale in se kmalu rešite Medrola, ker poznam stranske učinke ker pač delam v zdravstvu in vem da te skrbi user posted image držim pesti za najboljše!!!

Drugače pa po starem, mulčka rasteta, NL za nami, jutri nov delovni dan, novi izzivi, nova pričakovanja... user posted image

Pa saj se še beremo, sušilec je posušil user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
3.1.2012 13:19:53   
bamby
Vendar sem vas malo spet spravla na kup user posted image user posted image user posted image !
Vidim, da ste danes že vse začele delat. No, jaz imam še danes prosto, jutri se pa tudi zame začne. Prazniki so bili bolj tako-tako. Namesto, da bi uživali, smo okrevali od vročin in prehladov. Prvi je Tim domov prinesel vročino, potem sem jaz podlegla, za mano pa še user posted image . Edino Anaja jo je dokaj dobro odnesla, čeprav tudi ona že 4 tedne kašlja. Bomo videli, kaj bodo rekli v četrtek na pediatrični. Zdaj že od novembra dobiva biološka zdravila in gremo spet po dozo.

blaža, tudi pri nas otroci rastejo. Tim gre proti 9 letom, Anaja bo pa že konec meseca 4. Uf, kako čas beži! BW, vidim, da si dobila službo. Upam, da si zadovoljna in da nimaš predaleč do nje. Na FB pa jaz nisem, ker me kar nekako ne vleče tja. Upam, da boste kaj bolj pridne tu, da spet kakšno rečemo.
janey, pri vas je pa že skrajni čas, da Jaka dobi družbo!!!
dolenjka, kako kaj stara sablja? A stipeta pa nič več k nam ne spustiš user posted image user posted image user posted image
februarka, jaz tudi upam, da se medrola kmalu losamo, ampak imamo zaenkrat poleg bioloških še vse ostalo user posted image . Medrola imamo sicer čisto malo, ampak še zmerom preveč, moje mnenje. Kako kaj tvoja sončka? Sta v vrtcu?

Upam, da se nam še katera oglasi!

< Sporočilo je popravil bamby -- 3.1.2012 13:22:12 >

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
3.1.2012 15:32:05   
Februarka08
Bamby, naša mulčka rasteta, itak user posted image smo pa tudi malo prehlajeni, popoldne ju peljem k P da vidimo če je še kaj hujšega, ker zdaj imam pa tega kašlja že dost, probali smo pa tud že vse user posted image bomo videli kaj bo... Larisa ja je v vrtcu, Blaž pa še ne, gre letos jeseni oz. že prej če dobimo, samo bolj malo verjetno.

Ja, upam da res pride še kakšna stara čvekica user posted image




_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
10.1.2012 11:08:25   
jencili
Hej, hej,

vidim, da ste se le malo skopale iz svojih toplih luknjic in pomigale tudi tukaj user posted image

Mi smo po starem, sicer nas je pa večina na fb-ju, tko da se ne bom preveč ponavaljala kaj in kako user posted image

Poiščem še en mail in ga pripopam v naslednji post, še za vse tiste, ki niste prisotne na fb-ju...

papa

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
10.1.2012 11:10:33   
jencili
Evo, tole sem vam obljubila...prosila bi vas le, da mi do nedelje, 15.1. sporočite tiste, ki ste za, da se lahko kasneje domenimo okoli lokacije in želja ob druženju user posted image



Heeeeeeeeeeeeeej čvekice moje :)user posted image

Za vse tiste, ki ne veste...pred časom nas je par čvekalo in smo se zmenile, da se januarja dobimo in po 4 letih kakšno rečemo :)user posted image
Menile smo se za 21.1., zdej bi pa preden grem v akcijo rada samo preverila, če vam ta datum še vedno odgovarja in lahko tempiramo na ta dan?
Malo sem mislila, da bi se dobile v lj na eni fajni večerjici, pol pa kamor nas odnese pot...če se strinjate seveda!!!
Predlogi so dobrodošli :)))

No tako, javite mi prosim, pol pa najprej v akcijo.

Uživajte v teh poprazničnih in mirnih dneh :)))

papa

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
10.1.2012 22:43:26   
ella79
AAAAAAAA februarčice!!!!
Kako ste????
Ajoj smo zakrnele, k smo ble user posted image in sveže mamice smo bile aktivne na kvadrat user posted image (kje so tisti časi)
jah zdej smo pa aktivne drugje user posted image user posted image user posted image
Kakšen smo že mele rekord na večer user posted image ene 10 strani sigurno
Zoja še vedno edinka in kot kaže bo pri tem tudi ostalo user posted image
Katera nova mamica?

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
12.1.2012 17:37:48   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

Zoja še vedno edinka in kot kaže bo pri tem tudi ostalo user posted image



user posted image user posted image ah ne no... user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
12.1.2012 19:12:43   
bamby

IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

Zoja še vedno edinka in kot kaže bo pri tem tudi ostalo user posted image



user posted image user posted image ah ne no... user posted image



Jah, a ne bi pomislila, da bi Zoja rada družbico? Kakšno fajn sestrico ali pa bratca, ki bi nanjo pazil, ko bosta večja??!!

jencili, ideja ni slaba, ampak imam to soboto že rezervirano na žalost. Gremo na praznovanje 40 obletnice, tako da....

Mi smo ravno iz LJ. Smo bili spet cel dan na pediatrični, pa nič opravili. Jutri greva spet nazaj. Prejšnji teden bi mogla Anaja dobiti biološko zdravilo in ga ni, ker je imela malo pljučnice. Dobila je AB in ker je bila danes krvna slika slabša, so bili danes vsi bolj previdni, pa še njenega zdravnika ni bilo. Zdaj ji bodo jutri delali test za TBC, v ponedeljek ji ga bodo odčitali, potem pa ji bodo naslednji dan verjetno vzeli bris pod anestezijo iz bronhijev, da bodo še to analizirali za kakšno vrsto pljučnice gre. Taka panika pa je predvsem zaradi bioloških zd. ker smo že en teden v zamudi in ker smo ravno na začetku terapije.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
12.1.2012 19:31:47   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: bamby


Mi smo ravno iz LJ. Smo bili spet cel dan na pediatrični, pa nič opravili. Jutri greva spet nazaj. Prejšnji teden bi mogla Anaja dobiti biološko zdravilo in ga ni, ker je imela malo pljučnice. Dobila je AB in ker je bila danes krvna slika slabša, so bili danes vsi bolj previdni, pa še njenega zdravnika ni bilo. Zdaj ji bodo jutri delali test za TBC, v ponedeljek ji ga bodo odčitali, potem pa ji bodo naslednji dan verjetno vzeli bris pod anestezijo iz bronhijev, da bodo še to analizirali za kakšno vrsto pljučnice gre. Taka panika pa je predvsem zaradi bioloških zd. ker smo že en teden v zamudi in ker smo ravno na začetku terapije.



user posted image
ojoj... grozno kaj vse mora skoz dat user posted image kako pa ona preživlja vse to?


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
15.1.2012 19:36:06   
nizy
AAAAA smo še živeeeeuser posted image

pri nas vse po starem, me veseli, da smo spet vsi aktivni user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2012 11:16:38   
jencili
Nizy, se nam pridružiš v soboto?user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2012 18:27:15   
bamby

IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: bamby


Mi smo ravno iz LJ. Smo bili spet cel dan na pediatrični, pa nič opravili. Jutri greva spet nazaj. Prejšnji teden bi mogla Anaja dobiti biološko zdravilo in ga ni, ker je imela malo pljučnice. Dobila je AB in ker je bila danes krvna slika slabša, so bili danes vsi bolj previdni, pa še njenega zdravnika ni bilo. Zdaj ji bodo jutri delali test za TBC, v ponedeljek ji ga bodo odčitali, potem pa ji bodo naslednji dan verjetno vzeli bris pod anestezijo iz bronhijev, da bodo še to analizirali za kakšno vrsto pljučnice gre. Taka panika pa je predvsem zaradi bioloških zd. ker smo že en teden v zamudi in ker smo ravno na začetku terapije.



user posted image
ojoj... grozno kaj vse mora skoz dat user posted image kako pa ona preživlja vse to?



Testirali so jo, pa je bil test negativen user posted image . Na srečo se ji je stanje čez vikend tako izboljšalo, da bronhoskopija ni bila potrebna user posted image in smo v petek 20. 1. šli po biološka zdravila.

Anaja vse ostalo zelo dobro prenaša, edino igel se grozno boji. Vsakič, ko smo v LJ ji jemljejo kri in kdaj od sil tudi žila poči in jo morajo na žalost še enkrat piknit, da ji nastavijo še kanal, ko dobi biološka zdravila.

Zdaj smo dobri do 15. februarja, če ne pride kaj vmes user posted image .

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2012 10:15:09   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: bamby


IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: bamby


Mi smo ravno iz LJ. Smo bili spet cel dan na pediatrični, pa nič opravili. Jutri greva spet nazaj. Prejšnji teden bi mogla Anaja dobiti biološko zdravilo in ga ni, ker je imela malo pljučnice. Dobila je AB in ker je bila danes krvna slika slabša, so bili danes vsi bolj previdni, pa še njenega zdravnika ni bilo. Zdaj ji bodo jutri delali test za TBC, v ponedeljek ji ga bodo odčitali, potem pa ji bodo naslednji dan verjetno vzeli bris pod anestezijo iz bronhijev, da bodo še to analizirali za kakšno vrsto pljučnice gre. Taka panika pa je predvsem zaradi bioloških zd. ker smo že en teden v zamudi in ker smo ravno na začetku terapije.



user posted image
ojoj... grozno kaj vse mora skoz dat user posted image kako pa ona preživlja vse to?



Testirali so jo, pa je bil test negativen user posted image . Na srečo se ji je stanje čez vikend tako izboljšalo, da bronhoskopija ni bila potrebna user posted image in smo v petek 20. 1. šli po biološka zdravila.

Anaja vse ostalo zelo dobro prenaša, edino igel se grozno boji. Vsakič, ko smo v LJ ji jemljejo kri in kdaj od sil tudi žila poči in jo morajo na žalost še enkrat piknit, da ji nastavijo še kanal, ko dobi biološka zdravila.

Zdaj smo dobri do 15. februarja, če ne pride kaj vmes user posted image .


user posted image user posted image bravo Anaja! Super punca si, kar tako naprej! user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2012 21:32:23   
nizy

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Nizy, se nam pridružiš v soboto?user posted image



ojej, tole sem pa zgrešilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2012 21:36:37   
nizy

IZVIRNO SPOROČILO: bamby


IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: bamby


Mi smo ravno iz LJ. Smo bili spet cel dan na pediatrični, pa nič opravili. Jutri greva spet nazaj. Prejšnji teden bi mogla Anaja dobiti biološko zdravilo in ga ni, ker je imela malo pljučnice. Dobila je AB in ker je bila danes krvna slika slabša, so bili danes vsi bolj previdni, pa še njenega zdravnika ni bilo. Zdaj ji bodo jutri delali test za TBC, v ponedeljek ji ga bodo odčitali, potem pa ji bodo naslednji dan verjetno vzeli bris pod anestezijo iz bronhijev, da bodo še to analizirali za kakšno vrsto pljučnice gre. Taka panika pa je predvsem zaradi bioloških zd. ker smo že en teden v zamudi in ker smo ravno na začetku terapije.



user posted image
ojoj... grozno kaj vse mora skoz dat user posted image kako pa ona preživlja vse to?



Testirali so jo, pa je bil test negativen user posted image . Na srečo se ji je stanje čez vikend tako izboljšalo, da bronhoskopija ni bila potrebna user posted image in smo v petek 20. 1. šli po biološka zdravila.

Anaja vse ostalo zelo dobro prenaša, edino igel se grozno boji. Vsakič, ko smo v LJ ji jemljejo kri in kdaj od sil tudi žila poči in jo morajo na žalost še enkrat piknit, da ji nastavijo še kanal, ko dobi biološka zdravila.

Zdaj smo dobri do 15. februarja, če ne pride kaj vmes user posted image .



upam, da bodo ta biološka zdravila pomagala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
30.1.2012 19:53:15   
bamby
Mi pa danes praznujemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Anaja, vse najboljše za 4. rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!






(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
31.1.2012 9:29:49   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Mi pa danes praznujemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Anaja, vse najboljše za 4. rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Anaja vse najboljše!!! Lepo praznujte!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image







_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
31.1.2012 9:44:09   
jencili
Z malo zamudo, vendar iz srca...Vse najboljše Anaja!!!user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
31.1.2012 16:13:54   
bamby
februarka in jencili, hvala za čestitke!

Včeraj smo praznovali sami doma v krogu družine, danes smo praznovali v vrtcu, šele v nedeljo pa bomo praznovali s pravo torto in ostalimi domačimi. Tako nas najlepše še čaka user posted image .

V vrtcu je pa tudi bilo luštno. Najprej so ji zapeli štiri pesmice + Vse najboljše. Potem so ji pripravili torto, ki je bila sicer iz papirja, ampak svečke so bile pa prave za pihnit user posted image user posted image . Nato smo še plesali račke, napihnili balone in potem sem se jaz poslovila.
Skratka, bilo je lepo praznovanje!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
2.2.2012 9:53:29   
jencili
Bamby, ful lepouser posted image  No, nas pa vse te radosti čakajo v naslednjih dveh, treh tednihuser posted image

A ti si bilapa na praznovanju celo zraven? Kako pa to?
Pri nas otroka odložiš in pol to oni tekom dneva malcajo, se sladkajo, pihajo in skačejo user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
5.2.2012 20:12:45   
Februarka08




user posted image

JANUARSKI FEBRUARČKI:


16. Vrtnica, Janez user posted image
16. Srečka nosečka, Lana user posted image
30. Bamby, Anaja user posted image
31. mala_pikica,Luka user posted image




FEBRUARSKI FEBRUARČKI:

01. Bugi, Luka in Miha user posted image
02. Blacky*, Val user posted image
03. Itata, Jakob user posted image
03. Blaža, Blaž user posted image
04. Ella79, Zoja user posted image
04. kati kati, Maj user posted image
04. Misar, Lana user posted image
05. Mbee, Ema user posted image
06. Lillchy123, Luka
07. Anandrej, Sebastian
07. Marusah, Lovro
07. Mesečnica, Luna
07. Maja 80, Tija
07. Lara76, Naja
07. Listek, David
08. Brina 2006, Tomaž  
09. Buči, Tilen 

09. nizy, Azra 
10. Bajsa, Zala 
12. Janey, Jaka 
12. MetiLu, Janez 
13. Neni13, Mark 
14. pina-1, Ana 

14. katka37, Tin 
14. Polonca 78, Vid 
15. Guerina, Julija 
15. torcica, Gašper 
18. Mary lou, Tai 

19. Suzi*, Žana 
20. larisa, Nejc 
24. jencili, Taj 
24. dolenjka, Stipe, Tara 
26. amaya, Etienne 
27. nuka, Nina 
29. Februarka08, Larisa 
29. Mlavla, Neža 



MARČEVSKA FEBRUARČICA:

6. Elma, Elma

user posted image     




_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
5.2.2012 20:14:44   
Februarka08
VSEM zamudnikom VSE NAJBOLJŠE ZA 4. ROJ. DAN!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
7.2.2012 13:12:05   
Februarka08
Luka, Sebastian, Lovro, Luna, Tija, Naja in David vse najboljše!!!!!!

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
7.2.2012 13:15:20   
Februarka08

user posted image

JANUARSKI FEBRUARČKI:


16. Vrtnica, Janez user posted image
16. Srečka nosečka, Lana user posted image
30. Bamby, Anaja user posted image
31. mala_pikica,Luka user posted image




FEBRUARSKI FEBRUARČKI:

01. Bugi, Luka in Miha user posted image
02. Blacky*, Val user posted image
03. Itata, Jakob user posted image
03. Blaža, Blaž user posted image
04. Ella79, Zoja user posted image
04. kati kati, Maj user posted image
04. Misar, Lana user posted image
05. Mbee, Ema user posted image
06. Lillchy123, Luka user posted image
07. Anandrej, Sebastian user posted image
07. Marusah, Lovro user posted image
07. Mesečnica, Luna user posted image
07. Maja 80, Tija user posted image
07. Lara76, Naja user posted image
07. Listek, David user posted image
08. Brina 2006, Tomaž  
09. Buči, Tilen 

09. nizy, Azra 
10. Bajsa, Zala 
12. Janey, Jaka 
12. MetiLu, Janez 
13. Neni13, Mark 
14. pina-1, Ana 

14. katka37, Tin 
14. Polonca 78, Vid 
15. Guerina, Julija 
15. torcica, Gašper 
18. Mary lou, Tai 

19. Suzi*, Žana 
20. larisa, Nejc 
24. jencili, Taj 
24. dolenjka, Stipe, Tara 
26. amaya, Etienne 
27. nuka, Nina 
29. Februarka08, Larisa 
29. Mlavla, Neža 



MARČEVSKA FEBRUARČICA:

6. Elma, Elma

user posted image     




_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
7.2.2012 20:10:24   
bamby

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Bamby, ful lepouser posted image  No, nas pa vse te radosti čakajo v naslednjih dveh, treh tednihuser posted image

A ti si bilapa na praznovanju celo zraven? Kako pa to?
Pri nas otroka odložiš in pol to oni tekom dneva malcajo, se sladkajo, pihajo in skačejo user posted image


Pri nas je navada, da pridejo starši ali vsaj eden od staršev zraven na praznovanje. Saj vse skupaj traja le slabo uro ampak je luštno. Predvsem to otroku veliko pomeni. Prvi del pripravita vzgojiteljici z otrocmi, drugi del pa pripravijo starši. Tako smo letos plesali račke in rajali z baloni. Velja pa pri nas pravilo, da ne nosimo nobenih sladkarij ali kaj drugega za jest ali pit. Baje zaradi alergij user posted image .

Vsem slavljencem, ki so do sedaj praznovali : VSE NAJBOLJŠE!!!!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?