|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:16:05   
tasa_m
Globoko v nas se skrivajo vitke ženske. Odkrivati smo jih pričele v ponedeljek 4.1.

nick/ zaželjen rezultat/ vmesni rez. (18.1.)/ v. r. (1.2.)/ v. r. (15.2.)/ v. r. (1.3.)

Marta82 - 10 kg                       -5,5kg
Ly117 - 5-8 kg
Matcar - 10 kg
Botrca - 5 kg                       
    -0,5kg                       
Nebo - 9 kg
Tasa_m - 10-15 kg                 
-1,5kg



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:16:14   
tasa_m
Bo ok? 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:25:51   
rina22
danuser posted image

ste pridne z dietouser posted image user posted image user posted image

pa s čvekanjem tudiuser posted image user posted image user posted image preveč je za nazaj brat.... pa nova stran - superuser posted image

kak ste se mele na rd?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:29:52   
botrca
Rina22 kako je tašča?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:38:06   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Rina22 kako je tašča?

Hvala, da vprašašuser posted image Zdaj je že maličko bolje - okreva..

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:38:15   
tasa_m
Rina, glih kar sem študirala nate, da vprašam če si se kateri kaj javila... Sem na FB videla tvojo sliko in sem se spomnila user posted image  

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:38:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Rina22 kako je tašča?

Hvala, da vprašašuser posted image Zdaj je že maličko bolje - okreva..
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:38:44   
rina22
full se česa ne spomni...

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 10:40:57   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Rina, glih kar sem študirala nate, da vprašam če si se kateri kaj javila... Sem na FB videla tvojo sliko in sem se spomnila user posted image  

hvalauser posted image user posted image pa hvala za pikepokeuser posted image user posted image Upam, da bo res okrevala.. Saj baje ni blo tak hudo, kot bi lahko blo - je bla lažja oblika, samo vseeno upam, da bo okrevala in bo kot je bila.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 11:02:09   
botrca
Rina22 za tvojo taščo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 11:02:43   
botrca
Grem z Janom malo ven, je taki lepi sonček...user posted image  user posted image  user posted image . Se tipkamo.

Lep danuser posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 11:17:58   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Rina22 za tvojo taščo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uživajta na sončkuuser posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 11:19:08   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Rina, glih kar sem študirala nate, da vprašam če si se kateri kaj javila... Sem na FB videla tvojo sliko in sem se spomnila user posted image  

hvalauser posted image user posted image pa hvala za pikepokeuser posted image user posted image Upam, da bo res okrevala.. Saj baje ni blo tak hudo, kot bi lahko blo - je bla lažja oblika, samo vseeno upam, da bo okrevala in bo kot je bila.

user posted image user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 11:19:51   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Bo ok? 

Super. Thx.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 11:40:17   
rina22
hvala ti, martauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 11:42:45   
rina22
Eno vprašanje.. Timeja se fuuuuuuull postavlja na noge, samo še ji ne pustim. ko se vpre, jo dvignem višje, da se ne more postavljati na noge. Kdaj pa lahko pustimo, da se lahko postavljajo na noge??

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 12:27:26   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Eno vprašanje.. Timeja se fuuuuuuull postavlja na noge, samo še ji ne pustim. ko se vpre, jo dvignem višje, da se ne more postavljati na noge. Kdaj pa lahko pustimo, da se lahko postavljajo na noge??

Pustiš lahko vse, kar naredi sama. Torej kar naredi brez tvoje pomoči je ok, ni pa ok da bi jo ti npr. postavljala na noge, v sedeč položaj ali kakorkoli. Tako je meni rekla moja P in dr. Tanč na MON-u.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 13:33:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Eno vprašanje.. Timeja se fuuuuuuull postavlja na noge, samo še ji ne pustim. ko se vpre, jo dvignem višje, da se ne more postavljati na noge. Kdaj pa lahko pustimo, da se lahko postavljajo na noge??
če se sama postavlja pol je OK. Jo kar pusti.. user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 13:34:11   
tasa_m
Aha, vidim, da ti je že Marta odgovorila. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 16:14:42   
ly117
Dober dan!

Midva sma pa danes imela posvetovalnico in mere so sledeče:
- teža 9 kg
- dolžina 71 cm.

No pa nekaj se je začel premikat, oz. bolj vlečt. user posted image
Pa še malo pa bomo imeli zobeka veni. Mu še malo fali. Je pa leva 1. user posted image user posted image user posted image user posted image

Je pa bil tak priden, da je bila P malo presenečena. Je rekla da se ponavadi tolko stari otroci ko Luka kr bojijo.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 16:18:38   
rina22
marta in tasa, hvala za odgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image

ly, lepe mere ma lukauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 16:20:26   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Rina, glih kar sem študirala nate, da vprašam če si se kateri kaj javila... Sem na FB videla tvojo sliko in sem se spomnila user posted image  

hvalauser posted image user posted image pa hvala za pikepokeuser posted image user posted image Upam, da bo res okrevala.. Saj baje ni blo tak hudo, kot bi lahko blo - je bla lažja oblika, samo vseeno upam, da bo okrevala in bo kot je bila.


Rina dajte ji čas. Ker mojo mamo je tudi leta 2000 tudi zadela lažja možganska kap in je tudi rabla nekaj časa. Mislim da kar eno leto je rabla da si je začela zapomnit vsakdanje stvari. Npr. kaj je prejšnji dan kuhala. Ima pa še zdaj posledice. Dosti krat pozabi kaj, pa bolj počasi hodi. Drugač je pa vredu. No nekaj jo tudi že leta mučijo ampa je še aktivna.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 16:21:08   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: rina22
ly, lepe mere ma lukauser posted image user posted image user posted image user posted image



Hvala, je kar težki ja če ga je treba nosit. user posted image


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 16:24:07   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: ly117

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Rina, glih kar sem študirala nate, da vprašam če si se kateri kaj javila... Sem na FB videla tvojo sliko in sem se spomnila user posted image  

hvalauser posted image user posted image pa hvala za pikepokeuser posted image user posted image Upam, da bo res okrevala.. Saj baje ni blo tak hudo, kot bi lahko blo - je bla lažja oblika, samo vseeno upam, da bo okrevala in bo kot je bila.


Rina dajte ji čas. Ker mojo mamo je tudi leta 2000 tudi zadela lažja možganska kap in je tudi rabla nekaj časa. Mislim da kar eno leto je rabla da si je začela zapomnit vsakdanje stvari. Npr. kaj je prejšnji dan kuhala. Ima pa še zdaj posledice. Dosti krat pozabi kaj, pa bolj počasi hodi. Drugač je pa vredu. No nekaj jo tudi že leta mučijo ampa je še aktivna.


hvala, lyuser posted image user posted image ja, upam, da bo. saj tudi zdaj ni tak hudo, hvala bogu.. ker je res lažja oblika, hvala bogu..... kaj se to vse zgodi.. v trenutku.. zdaj si, čez trenutek te morda ni več.....

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Mariborčanke XI. del
18.1.2010 16:24:45   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: ly117

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
ly, lepe mere ma lukauser posted image user posted image user posted image user posted image



Hvala, je kar težki ja če ga je treba nosit. user posted image


verjamemuser posted image user posted image je že timeja težka za nosit, pa še niti 7 kg nimauser posted image

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?