|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 11:47:56   
Gea1
Iskreno sožalje! Sploh ne vem kaj naj napišem, saj sem brez besed.
Poznam pa kolegico, ki je rodila mrtvega otročka pri polnih devetih mesecih. Razlog pa neznan.
Boli, a upam, da se bo naslednjič izšlo kot je treba in da te tole vse skupaj ne bo preveč potrlo.

Pozdravček! :rozica:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 11:48:31   
Anonimen
Zelo mi je hudo zate za tvijega moža in malčico,ker ste utrpeli tako kruto izgubo.
Iskreno sožalje:((

(odgovor članu Majči)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 11:50:58   
Anonimen
Ojoj. Iskreno sožalje.

(odgovor članu Majči)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 11:54:36   
urbancek
Sploh ne vem, kaj naj rečem tebi in tvojemu možu, saj je vse preveč hudo. Vem pa, da čas celi vse rane, pa naj bodo še tako hude in globoke. Isto kot tebi, se je namreč zgodilo tudi moji sestri, ko je bila prvič noseča. Tudi pri njej je bil fantek. Še huje je bilo, ker se je to zgodilo prvi dan ko so prišli na morje v Zadar. Tako je rodila na Hrvaškem, k sreči takrat še ni bila svoja država, problem pa ji je bil jezik, ki ga ni najbolj razumela. Z njenim možem sva ostala pri njej ostali pa so šli domov. Sploh ti ne znam povedati, kako je bilo za vse boleče, pa je tako kot sem že rekla na začetku, čas celi rane. Sedaj ima dva zdrava otroka (fanta -17 in deklico - 14). Ne obupaj. Veliko se pogovarjaj z možem. Ne poskušajta potlačiti svoje bolečine, ki je velika, ampak jo spravita iz sebe, da ne bo pustilo posledic na vajini psihi, veliko se ukvarjajta z otročkom, ki ga že imata. Bog ne daj, da bi si kateri od vas kaj očital, tako je pač moralo biti, vsaka stvar na svetu, pa naj bo še tako grozna, se nam ljudim zgodi z določenim namenom (slaba tolažba), ampak je tako. Marsikdo si bo mislil, kaj pa ta blebeta. Leta ti pač dajo svoje izkušnje.
Vse skupaj lepo pozdravljam in globoko sočustvujem z vami vsemi, tudi vajinimi starši, ki so se gotovo že veselili vnučka.
Srečno za vnaprej

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 12:12:54   
monči
hudo,res hudo, iskreno sožalje:(:(:( :((:((
ne vem kaj naj ti rečem, ker vsaka tolažba zveni prazno, upam pa, da vama bo uspelo prebroditi krizo in kmalu spočeti še enega otročka.

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 12:13:47   
Erdbeere
zakaj se to dogaja????? :((:((:((:(( in to takim, ki želijo otročke, tisti ki jih pa nočejo pa nikol nimajo problemov je pa vedno vse ok :((:((:((:((

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 12:17:41   
emaa
ne vem kaj naj rečem:((

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 12:25:34   
Jančika_
Popolnoma nepredstavljiva bolečina...iskreno sožalje.

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 12:41:21   
thunder
Moje iskreno sožalje:((. Želim ti da bi bi la čim bolj močna in da se kmalu pobereš. Sama sem v 24 tednu in vsak dan obremenjena s tem ali bo pobrcal... nikoli ne veš kje in kdaj te kaj čaka...

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 12:52:15   
muriel
moje iskrene sožalje! slišati je kot najhujša nočna mora!
držim pesti za vaju, da gresta skupaj skozi to!

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 12:53:01   
majamo
Joj kako hudo mi je ko kaj takega slišim. Me kar stisne pri srcu.

Moje sožalje in naj :angel: čuva tvojo in vse ostale naše pikce.
Majamo

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:01:31   
tea01
Draga Malči. Približno vem kako ti je, jaz sem imela pri prvem otročku porod pri 15. tednih, rojevala sem 2 dni. Razlog Downow sindrom. Glede porodnišnice sem pa sama imela slabo izkušnjo! Po štirih letih smo se ponovno odločili za otročka in upam, da bo vse ok.


Malči, v življenju so stvari na katere ne moremo vplivati, se zgodijo brez razloga. Zdaj pazi na svojo sončico in predvsem nase in na svojega možeka. Ne pozabi, da imaš tudi njiju.

Tea01

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:01:36   
tea01
Draga Malči. Približno vem kako ti je, jaz sem imela pri prvem otročku porod pri 15. tednih, rojevala sem 2 dni. Razlog Downow sindrom. Glede porodnišnice sem pa sama imela slabo izkušnjo! Po štirih letih smo se ponovno odločili za otročka in upam, da bo vse ok.


Malči, v življenju so stvari na katere ne moremo vplivati, se zgodijo brez razloga. Zdaj pazi na svojo sončico in predvsem nase in na svojega možeka. Ne pozabi, da imaš tudi njiju.

Tea01

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:02:45   
tinkamiška
Majči...meni je tako hudo, vse besede, ki bi jih lahko izrekla so tako prazne, nevem katero naj uporabim...želim ti vse lepo, tudi tvojemu partnerju in malemu angelčku, ki ga imaš doma.

Želim ti, da bi šla čim lažje skozi vse to:rozica:

Držite se!

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:03:34   
tea01
Oprosti, sem po pomoti napisala Malči, mislila sem pa Majči.

Tea01

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:05:27   
tina104
Zelo me je pretresla tvoja izkušnja. Želim ti, da čimprej preboliš.

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:14:17   
baguSka
Sploh ne vem kaj naj rečm. Rada bi te potolažila, rada bi te stisnila k sebi, rada bi te pobožala, rada bi ti rekla vsaj nekaj da bi manj bolelo, a vem da ne bo..:(

Hudo mi je nenormalno ko takle berm...

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:20:14   
Ninica
:(:(:(:(:(Iskrene sožalje:((:((:(:(:(:angel::angel::angel:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:46:06   
ery
:((:((:(( Kako žalostno...

Moje sožalje....

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:47:19   
nejcko

Tega ne bi smela doživeti nobena mati. Hudo mi je zate!!!

Sožalje tebi in tvoji družinici.:angel:


(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:54:11   
cuma
Moje iskreno sožalje:rozica:
Sploh si ne morem predstavljati, kako hudo ti mora biti. Bodite močni!

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 13:55:59   
Anonimen
:((:((:((:((:((:((

Pa to ne mores verjet no :( Spet :( Se se spomnim, da se ravno dobro prisla na RR .. ko je bilo to taprvic :( In ko sem videla zadnjic, da vam je koncno uspelo, sme bla full vesela. Zdej pa to :(

:rozica::rozica::rozica:

lp,:fis:

(odgovor članu Majči)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 14:01:44   
devička
Iskreno sožalje, Majči.
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 14:16:43   
alenkja
Lepo pozdravljena Majči!

Tudi jaz sem izgubila otroka v 16 tednu. Imel je tako hudo anomalijo, da ne bi preživel. Odločiti sem se morala, da sem ga v 16 tednu rodila na popolnoma enak način kot ti v ljubljanski porodnišnici. O odnosu osebja raje ne bi govorila, rojevala pa sem v noči, ko je bilo dosti porodov in v svoji neizmerni bolečini poslušala jok novorojenčkov. Kasneje, po obdukciji, sem izvedela, da je bil fantek. Nisem ga upala pogledati, ker mi je babica to odsvetovala, mi je pa za to neizmerno žal in mi vedno bo. Sedaj moj fantek počiva v Ljubljani v Parku zvončkov, kamor gredo vsi takši otročki počivat. Še vedno boli in še danes se sprašujem zakaj. Imam pa hvala bogu sedaj 5 mesecev staro hčerko, ki je zdrava in mi pomeni vse na svetu in enega angelčka, ki nas čuva. Meni osebno je dosti pomagal en forum na internetu, tam sem tudi spoznala prijateljice. Razume te lahko edino nekdo, ki je kaj takega doživel.

Želim ti dosti poguma, zaupanja v dobro in ti izrekam moje iskreno sožalje.

Alenka

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Izgubila sem otročka!
29.6.2005 14:21:14   
puri
Nimam besed:(,......Iskreno sožalje!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?