|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 12:59:20   
baguSka
az nevem zakaj se vsem vam zdijo določene stvari nedosegljive......neuresničljive...


drugac pa: jaz ZELO verjamem v to, da se stvari lahko spremenijo!!! ampak ce bi me moj partner se pred enim mesecem zmerja s p**** in k**** sem 100%, da nebi premisljevala o poroki z njim!!! Vsaj zdej se ne.... ampak vsaj po svoje pac. In tko ima svoje misljenje tud tvoja prijateljica in je bla do tebe nic drugega kot iskrena! Ti si pa uzaljena zarad tega.... in ne, ne obtuzujem te, ampak tud ti nje nebi smela!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:01:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

ah brez veze res.,.eno in isto govorim vi pa se vedno vstrajate z nečim kar je pri meni pozabljeno...
tudi vas so kdja vasi starsi po usesih, so vas užalili, naredili skodo pa kaj... a ste se jim odrekli... neeeee
nima smisla več kaj tukaj ko vi eno jaz eno, druga drugo.... vse mi cititate kaj sem prej napisala .. noben me ne poslusa kaj pa zdaj govorim....



Oh daj no,tu lahko pies kar hoces,sama dobro ves kako je,a ne?

Tip,ki te iz dneva v dan zali,dviguje roke nadte,doma ne postori nic...naj bi se po enem nekajurnem pogovoru popolnoma spremenil iz zabe v princa.Saj nismo v pravljici.Pa da je jokal,ha.

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:03:03   
baguSka
lej, nihče te ne bo cenil, če se ne boš cenila sama


dejstvo!

...

sicer pa sem dobila filing, da bi se ti zdej rada porocila z njim samo zato, da se drugim dokazes... in sebi, ampak na tak nacin, kot da bos s poroko resila neki, kar bi moglo itak ze pred poroko bit...


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:03:21   
Tanja55


Morda ti zeli samo dobro, pa te ne zeli prizadet, hkrati pa ne more preko sebe in ti tajit svojih obcutov. Ce ne cuti, da si srecna, je morda zdej cas, da ji poves, da si in tudi zakaj je tako.

Morda je potrebno razcistit kaj tebi tvoja zveza s partnerjem daje in da kljub kreganju je tisto, kar ti sam nudi toliko vecje, da se tudi razlike, ki se kazejo v nesporazumih, presezejo.



Eno stran nazaj sem ti dala tale nasvet. In citiram ga se enkrat, ker sama pravis, da te vse obtozujemo. Ne, te ne, ti dajemo tudi racionalne nasvete, ampak ti ne zalezejo, ker obicajno zahtevajo trud za realizacijo, kjer ne mores hvatat krivin.

Ampak ti beres tisto, kar hoces brat in slisis tisto, kar hoces slisat. V taksnem nikoli ne bo nobenega napredka, moj cas je pa predragocen, da bi pisala dolge nasvete, ki nicemur ne sluzijo.


(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:04:32   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: maktub
noben me ne poslusa kaj pa zdaj govorim....

zdej si samo zatiskaš oči. saj to ni naš problem... osebno hvala bogu nimam takega deca in mi niti v zakonu ni reku kaj takega, kaj šele pred njim. če pa bi mi reku, da o poroki z mano ne razmišlja, poroke sigurno ne bi bilo user posted image
srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:05:07   
maktub
ja ne sej je ne.. samo zalostna sem.. sej sem rekla da sem sama nase jezna ker mam tak občutek da ja neredila narobe...
ja je grdo slisat ja ampak .... jaz sem tudi 1x mojega otroka po riti pa je grdo videt in vem da nebi smela ampak me je srce bolelo in mi je blo zelo hudo ampak sem naredila zato da mu pokažem da se tega nesme..
kot je on meni pol reku,,to sem ti reku ker vem da te je zabolelo.. hotel sem te užalit , ker vem da to te....
moj fant ima pač tp napako da se breni z besedami zato ker ve da mene določene besede zelo prizadanejo..... vsaj tko mi je reku..
no jaz sem zase vesela,, jaz vase verjamem, jaz pač vem da četudi sem marsikdaj jokala in bal zelo žalostna in sem se vedno z njim ustrajala se mi zdaj to vrača z zelo veliko srečo v hisi... smesno ampak resnično...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:06:28   
baguSka
Maktub - jaz sem vesela zate da si pozabila! Ampak v resnici nisi. Ker takih stvari se pac ne da pozabit. Ti bi jih mogoce le zelela zbrisat s poroko.

Ampak lej - vidva najboljs vesta! Vajino zivljenje je in hvala bogu da bosta nardila tko kot VAMA pase! Jaz ti zelim vso sreco!!! Ampak zaradi tega ne smes vmesavat drugih v svoje zivljenje - zivi ga sama, ker bos tudi posledice nosila sama! Pa kakrsnekoli ze bojo...


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:11:43   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

ja ne sej je ne.. samo zalostna sem.. sej sem rekla da sem sama nase jezna ker mam tak občutek da ja neredila narobe...
ja je grdo slisat ja ampak .... jaz sem tudi 1x mojega otroka po riti pa je grdo videt in vem da nebi smela ampak me je srce bolelo in mi je blo zelo hudo ampak sem naredila zato da mu pokažem da se tega nesme..
kot je on meni pol reku,,to sem ti reku ker vem da te je zabolelo.. hotel sem te užalit , ker vem da to te....
moj fant ima pač tp napako da se breni z besedami zato ker ve da mene določene besede zelo prizadanejo..... vsaj tko mi je reku..
no jaz sem zase vesela,, jaz vase verjamem, jaz pač vem da četudi sem marsikdaj jokala in bal zelo žalostna in sem se vedno z njim ustrajala se mi zdaj to vrača z zelo veliko srečo v hisi... smesno ampak resnično...



sicer je to zdaj že malo iz teme, ampak vseeno - eno je, če se z besedami braniš, drugo pa da namenoma nekoga prizadeneš, ker "veš da ga bo bolelo" - to je isto, kot da bi te udaril - saj z namenom, da te boli - sploh, če to ve

in tega se niti slučajno ne da primerjat s tem, da si ti otroka po riti - najbrć ga nisi zato, ker si hotela, da bi ga bolelo?

No, meni tako "branjenje", namerno žaljenje in prizadejanje kakršnihkoli bolečin (fizičnih ali psihičnih/čustveni) ne zveni zdravo za neko zvezo.

Da je pa tvoja prijateljica najprej rekla JA in potem NE - no, saj je vmes preteklo že pol leta. V tem času se marsikaj spremeni. Lahko je o vajini zvezi ali o njem izvedela kaj novega, lahko pa se je tudi vajin odnos spremenil.


(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:12:36   
maktub
ne s poroko nebom nič prekrila ne nič, ker poroka nebo kaj dsti spremenila, nekatere združi druge razdvoji mislim pa da sva midva končno ujela eno skupno valovno dolžino in da nama ta trenutek koristi...
ja pa hvala bogu da ga druge nebi imele da ga lahko imam jaz:)....
ni pa lepo da se določene iz vsega tega delate čiste norce.. jaz samo vem da če je ljubezen . premaga čistttoo čisttoo vse.. mores pa bit tudi človek ki zna odpusčat in ki zna določene stvari pozabit oz. jih zasenčit z lepimi trenutki... ker pri vsaki stvari ko nam gre naprobe gledamo vedno grde lastnosti nikoli pa lepe...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:12:37   
baguSka
Ampak ti beres tisto, kar hoces brat in slisis tisto, kar hoces slisat.


In tudi bere tako kot zeli brat... in je cist sama kriva, ce nas bere tako, kot da jo obtuzujemo.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:16:14   
baguSka
ker poroka nebo kaj dsti spremenila, nekatere združi druge razdvoji mislim pa da sva midva končno ujela eno skupno valovno dolžino in da nama ta trenutek koristi...


potem naj vama bo cilj obdrzati to valovno dolzino in je ne spreminjajta s poroko! to je pac moje mnenje... seveda ap bosta nardila kot si vidva zelita.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 13:17:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:18:24   
baguSka
ker pri vsaki stvari ko nam gre naprobe gledamo vedno grde lastnosti nikoli pa lepe...


ampak zdej si zacela gledat drugace, ne!?user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:19:35   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

ne s poroko nebom nič prekrila ne nič, ker poroka nebo kaj dsti spremenila, nekatere združi druge razdvoji mislim pa da sva midva končno ujela eno skupno valovno dolžino in da nama ta trenutek koristi...
ja pa hvala bogu da ga druge nebi imele da ga lahko imam jaz:)....
ni pa lepo da se določene iz vsega tega delate čiste norce.. jaz samo vem da če je ljubezen . premaga čistttoo čisttoo vse.. mores pa bit tudi človek ki zna odpusčat in ki zna določene stvari pozabit oz. jih zasenčit z lepimi trenutki... ker pri vsaki stvari ko nam gre naprobe gledamo vedno grde lastnosti nikoli pa lepe...

Joj ženska, poišči si kakšno pomoč, npr. za odvisnosti od odnosov, ker tole ni normalno.
Imam občutek, da se na vsak način želiš poročiti, pa tudi, če bi drva na tebi sekal user posted image Morda pa preveč o porokah bereš, pa si tako želiš poročiti. Samo s kom????????
A si 15 let stara? Daj zberi se, ali pa se pogovori s strokovnjakom.


ok tole pa je ze obtozevanje.. za moj okus.user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:21:54   
maktub
kind lady
  kr neki...  si pa dosti dovolis...

ne od vedno sem gledala drugače.. zato sem pa tudi z njim ostala , ker če bi gledala na njegove minuse.. danes nebi bla tukaj kjer sem..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:23:58   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

kind lady
  kr neki...  si pa dosti dovolis...

ne od vedno sem gledala drugače.. zato sem pa tudi z njim ostala , ker če bi gledala na njegove minuse.. danes nebi bla tukaj kjer sem..




Ne , pa ni kr neki.  Je realen odgovor na vse kar smo lahko prebrale o vajini zvezi.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 13:24:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:28:08   
Kepica83
Se kar strinjam z Kind Lady. Žal. Zelo naivna mi deluješ maktub. Že takrat sem ti na temo odgovorila. Da si zame poden od človeka če dovoljuješ tvojemu bebcu da tako žali tvoje starše kljub temu da vama vse financirata!!!! Najemnino, pohištvo..ma vse. Žali tebe, žali tvojo družino, počasi bo otrok na vrsti ti pa kar o neki ljubezni nakladaš. Ma bejži no. Bi ti res privoščila da si srečna in ljubljena ampak v tej zvezi nisi in neboš.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:28:13   
maktub
kind lady


jaz ne rabim pomoč ker mislim da je kdo na tem forumu dosti bolj potreben kot pa jaz,
moj otrok ima pa čisto vse... mamo in očeta ki za njega skrbita in data čisto vse.. tudi to da sta se zanj potrudla da obdžiuta to zvezo... za otroka naj vas nič ne skrbi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:30:53   
baguSka
ne od vedno sem gledala drugače.. zato sem pa tudi z njim ostala , ker če bi gledala na njegove minuse.. danes nebi bla tukaj kjer sem..


a pa si kdaj gledala tud nase? samo nase? na svoje zelje? na svoja custva?

..

no, jaz se vedno sklepam, da je en mesec premalo za korak:poroka! sicer pa vsak po svoje.. ampak si prej rekla najprej da poroka nic ne spremeni (kako pa ves?), v naslednji povedi pa ze da enim se veza poglobi, drugim pa razbije al neki tacga... torej se spremeni ne!?

..

sama sem se vedno mnenja da nebi se o poroki razmisljala, ampak di delala najprej na sebi in na vezi... in sele ko bi res bila prepricana bi se porocila!

ti se mi pa res zdis malenkost zbegana... kot sem razbrala si ze pred pol leta nacrtovala poroko... pred dvemi mesci si bla pa nad njim totalno razocarana... in bi najrajsi sla!? in on te je ozmerjal s k**** in p****!? ne vem no... res ne.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:31:14   
Anonimen
No kepica,nekomu rect,da je podn od cloveka...si na isti ravni kot njen,kot mu pravis "bebec".

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:31:14   
Kepica83
user posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 20.1.2010 13:33:17 >

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:32:24   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

No kepica,nekomu rect,da je podn od cloveka...si na isti ravni kot njen,kot mu pravis "bebec".



Zame je človek ki ne ceni svoje družine in svojega otroka poden od človeka in pika. To je moje mnenje. Ti pa če imaš drugo mnenje pa hvala bogu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:34:26   
baguSka
Veš, včasih trda beseda bolj zaleže, kot zavijanje v vato.


To se pa absolutno strinjam ja. Ampak s tem da ji mi tuki na forumu pisemo naj si poisce strokovno pomoc ne bo nic resilo. Lahko pa podamo svoje mnenje seveda. Tudi sama je prosila, glede na to, da je odprla temo.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:34:43   
maktub
Kepica83 user posted image .... take besede pa kr zase zadrži... meni pa je žal da ima tvoj otrok tako mamo kot si ti ki si malo preveč upa..
moj otrok ni nič priča nasilju al pa nevem kaj.. nesrbi za svojega otroka in za njegovo dobro pa vem poskrbet

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?