|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Želja po sexu z drugim????
10.4.2010 18:45:23   
picola1
Ja, ni ti žal...še. Če bi pa tvoj izvedel? Pa si predstavjaj ločitev...pa si predstavljaj, da si on želi in zahteva skupno skrbištvo otrok...? In svojega otroka ne vidiš ves teden (oz. kakor se pač že zmenita)? Ali pa da morda celo nekako dokaže (s kakimi dobrimi odvetniki), da nisi sposobna mama (ne preveč tega vzet osebno, ker mal pretiravam) in celo on dobi na koncu skrbništvo nad otroci? Pa vse ceremonije na sodišču, prepiranje okrog lastnine, denarja, otrok...?
Se res izplača?
Hm...ne vem...Me zanima, kdo bi bil na koncu kriv za vse sranje, ki bi se razvilo iz tega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Želja po sexu z drugim????
10.4.2010 19:21:25   
Kratka
Omguser posted image , resnično mi je žal tvojega moža, ki po vseh teh tvojih razbuljivih avanturic še vedno misli kako fajn vama je in kako sta si zvesta.user posted image Ne razumem kako se lahko zvečer vležeš v posteljo v njegov topel, iskren objem in ne razumem kako lahko sploh pogledaš svojim otrokom v oči. Dobr, če imata pač tak odprt odnos je kul, ampak, da imaš odprt odnos samo ti brez vednosti tvojega moža, pa ne morem razumet in niti nočem. Pa nočem preveč moralizirat, da jaz pa nisem taka...razumem, da skok čez plot se lahko vsakemu, še tako poštenemu človeku zgodi, ampak to mogoče 1x in potem ti je žal pa več ne ponoviš. Ne razumem pa tega, da ti ni žal, da še vedno to delaš in to z velikim veseljem in brez kančka slabe vesti. Kako bi se počutila ti, na njegovem mestu?user posted image


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Želja po sexu z drugim????
11.4.2010 14:42:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

jst sm s svojim že 13 let pa imava dva otroka,pa sm/sva srečna v najinem zakonu najini družinici,vse štima itak imava spone in padce kdo jih nima sam ko nama pač ne gre se vsedeva pogovoriva in vola spet sva na konju....skratka ko potegnem črto nič na svetu nebi zamenjala kar imam!user posted image iiii kok se to lepo sliši....
....a vendar me je poleg mojega očaral še on...nevede,nehote,....sploh se nism zavedala....itak je bil že na pogled seksibilno privlačen....vendar najprej so bili le pogovori,nč takega vse službeno,sam mal naju je večrat skup potegnilo,pa nato spogledovanja ki so bile le plod domišlije kaj vse bi si prvoščla z njim,pa na vsakem koraku k sm se nanga spomnla mi je postalo vroče,postala sm .....hm kako se temu reče mokra....pa tisti metulčki v trebuščku začela sm se obnašati k zatreskana najstnica......skratka kaj naj rečm,če še tako zanikam.....JA PRIJA....user posted image ....in če se še tako otepam fantazije in vsega lepega,seksibilnega,....itak da sm tut na mojga pomisla,pa kaj mi je vsega tok treba,pa če imam vse vse kar si želiš imeti v življenju in partnerstvu....pa vendar me je premamilo in.....ja sva se pognala v .....razburljivo avanturo ki še kar traja in traja (tudi zdaj ko imava svak svojo družinico).....in ne ni mi žal.....!!!!


.....je pa res ko se spustiš vc kaj takega si pa morš najprej pošlihtat glavo,da se ne zapleteš pregloboko,in te začne izdajati srček....



bože moj mili...pod svojim nickom prijavljena, album imaš, slike svojih otrok in svojega moža....Koliko časa damo zadevi, da pride na ušesa tvojemu možu? 5, 4, 3, 2, 1, zdaj...

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2010 10:46:18   
Zanica
na tvojem mestu bi prosila administratorja da izbriše tvoje poste, najina pikica....

mogoče je pozabila obkljukati anonimen?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2010 11:31:51   
Anonimen
tudi jaz imam včasih zelo podle misli, sex z drugimi, in ne samo moškimi, tudi z ženskami user posted image user posted image

vendar samo v glavi..... in tako bo tudi ostalo....

res pa je, da sem sedanjega partneraj prevarala, sexala sem z drugim, vendar ni trajalo dlje kot 1 teden, je pa trajalo.... in mi je neizmerno žal user posted image user posted image user posted image user posted image zakaj? ker je bil samo brezvezen sex, ok, na začetku sem tudi jaz imela metuljčke, pa čebelce, pa nevem kaj.... in mi je bilo res lepo.... takrat....

ampak če bi lahko zavrtela čas nazaj, tega NEBI nikoli več storila.... za en sex izdati partnerja, ki me osrečuje vsak dan, me ima rad, tudi jaz njega, imava tudi 1 otroka, planirava tudi še več....

in zaradi enega bedastega trenutka nepremišljenosti bi si lahko zajeb*** žvljenjsko srečo....

res da za to aferico vem jaz, on, z katerim sem sexala, in še 2 prijateljice.... pa mogoče še kdo...

in če bi prišlo na dan, bi vse zanikala, ker če bi izvedel moj dragi, bi me v trenutku pustil.... jaz si pa ne predstavljam življenja brez njega....user posted image user posted image user posted image user posted image

NE NI VREDNO RESKIRAT ŽIVLJENJSKO SREČO ZARADI SEXA Z DRUGIM, KI MORDA NEBO NITI POL TAKO DOBER KOT Z PARTNERJEM...

meni je žal, nikoli več se nebo ponovilo!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2010 14:45:41   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

tudi jaz imam včasih zelo podle misli, sex z drugimi, in ne samo moškimi, tudi z ženskami user posted image user posted image




zanimivo user posted image



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2010 14:46:40   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

res da za to aferico vem jaz, on, z katerim sem sexala, in še 2 prijateljice.... pa mogoče še kdo...



rečejo, kar vesta 2, vesta 2, kar pa vedo 3, pa zna celi svet....


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2010 22:12:11   
Anonimen
kaj a nobena več ne sanjari o sexu z drugim/drugo?

(odgovor članu TuBoLina_86)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Želja po sexu z drugim????
14.4.2010 17:08:27   
svetnik

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kaj a nobena več ne sanjari o sexu z drugim/drugo?



JA tko je pač.....Malo jih sanjari, večina pa sanje uresničiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Želja po sexu z drugim????
14.4.2010 17:19:30   
Kratka
eno je sanjariti, drugo pa te sanje realizirat. Mislim, da je malo takih, ki nikoli nismo/niso pomislile na koga drugega...

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Želja po sexu z drugim????
15.4.2010 4:57:04   
linda555


[/quote]bože moj mili...pod svojim nickom prijavljena, album imaš, slike svojih otrok in svojega moža....Koliko časa damo zadevi, da pride na ušesa tvojemu možu? 5, 4, 3, 2, 1, zdaj...
[/quote]

Ehh.... Nobenih posledic ne bo, saj ga njen moz se bolj biksa. Preverjeno! Ce bi radi podrobnosti ... Ma ne. Kdaj drugic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Želja po sexu z drugim????
15.4.2010 6:18:32   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
kaj a nobena več ne sanjari o sexu z drugim/drugo?

Seveda. Jst sem ravnokar iz G. Butlerja zlezla.

user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Želja po sexu z drugim????
15.4.2010 8:59:49   
TuBoLina_86
ZARA - dobra user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Želja po sexu z drugim????
15.4.2010 9:01:19   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: linda555



bože moj mili...pod svojim nickom prijavljena, album imaš, slike svojih otrok in svojega moža....Koliko časa damo zadevi, da pride na ušesa tvojemu možu? 5, 4, 3, 2, 1, zdaj...


Ehh.... Nobenih posledic ne bo, saj ga njen moz se bolj biksa. Preverjeno! Ce bi radi podrobnosti ... Ma ne. Kdaj drugic.



aham, preverjeno, pomeni, da..... user posted image ahjej... zakaj sta po sploh skupaj?



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu linda555)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Želja po sexu z drugim????
15.4.2010 11:01:29   
sanelaa
oo svašta........user posted image

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Želja po sexu z drugim????
15.4.2010 14:01:00   
picola1
Zakaj sta še skupaj? Ja zarad tega, ne...Simpl. Onadava se imata pa ja rada, noooooooo...


IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

jst sm s svojim že 13 let pa imava dva otroka,pa sm/sva srečna v najinem zakonu najini družinici,vse štima itak imava spone in padce kdo jih nima sam ko nama pač ne gre se vsedeva pogovoriva in vola spet sva na konju....skratka ko potegnem črto nič na svetu nebi zamenjala kar imam!user posted image iiii kok se to lepo sliši....





(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2011 14:02:38   
Anonimen
Jaz bom pa rekla takole-vse katere varate svoje može oz. partnerje se malo uprašajte kako bi biklo, če bi vam vaš takole delal.

Priporočam, da se pogovorite kot midva-sicer je to bila prvo njegova želja sedaj mi pa ni prav nič zal da sem po dolgem pregovarjanju pristala na sex z drugimi in je .....
Čeprav sem ga prvo imela za "PRASCA" mu sedaj to oproščam,ker je najin zakon RES POPOLEN in tukaj nihče od naju ne razmišlja o varanju da bi šla kdaj sama s katerim-TO PA NE-NIMAM POTREBE.
Saj ne da sedaj vsak mesec sexava z drugimi (3X-5X na leto greva s kakšnim parom,posameznikom ali posameznico .....)

IN PRAV SUPER JE NAMA!!!

ČE RAZMIŠLJATE O VARANJU-RAJE PREDLAGAJTE TO ZADEVO IN VIDELE BOSTA DA VAM NE BO ŽAL (priporočam pa ta te predloge predlagate med sex-om, ko bosta oba vzburjena-če ne uspe v prvo bo pa v peto ali ...)

Lahko pa midva vam pomagava  za prvi korak:):):)

PAPAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2011 14:19:44   
Anonimen
PAPA, Kje se vaju pa dobi?user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2011 14:40:31   
*miska.mcc*
pišuka, albuma ni več....user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2011 15:01:56   
Anonimen
anonimna, kako pa bi se ti počutila, če bi tvoj mož takole pisal, dasi želi zgolj sex z eno žensko brez obveznosti?
To je zame varanje, pa če izve ali pa ne.
enkrat pride vse na plan.

Sem v zvezi, in tudi meni je pripetilo, da me je zbegal sodelavec. Začel je čist tko da je velikokrat brez razloga prišel v mojo pisarno se z mano pogovarjal. To mi je bilo všeč, ker sva se razumela. Potem pa je začel izražati svoja čustva itd... ker sem ratala očitna tudi doma, da je nekaj drugače, sem nehote začela odganjati svojo ljubezen stran od mene...
pa tkao kot pravte, je eno življenje izkoristi ga, ampak nevem če je vredna ta avantura ta potešena želja vseh tistih lepih let z descom/možem, kti stoji ob strani.

Konec koncev, sem se sama s sabo "pogovrila" in prišla do dejstva, da to ni prav, da to ni prav in temu fantu tudi to povedala, in da z njim nočem ničesar. takrat se je umaknil, in jaz spet lahko diham.

Resno tudi doma sem bolj sproščena, nobene slabe vesti. (da ne bo pomote s tistim fantom nisva imela nič),...

Jaz bi resnično premislila, res nas včasih takole prime in vrže, ampak je fajn zadevo razčistit sama s seboj, pogledati z vseh zornih kotov, tudi kako bi bilo tebi, če bi on to teb naredil, itd...



(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.4.2011 22:54:34   
Anonimen
Jaz pa te razumem.
Edino nekaj me je zmedlo pri tebi in sicer to ko praviš, da v sexu z može uživaš in to zelo.Ker če je med vam vse tipi topi, sploh pa sex, po mojem ti ne bi želela drugega.
Naj ti povem, da pri meni tud štima vse, pri sexu se včasih zalomi, ker je moj take sorte, da pač nekako ne zna ženske v tej smeri zelo osrečit in da ima raje bolj bratski odnos. Zato izključno jaz velikokrat pomislim,zakaj pa si ne bi nekoga našla, ker ne pomaga ne pogovor, ne ni. Vidiš, tu je moj razlog. In če bi sličajno srečala človeka, ob katerem bi začutila isto kot ti sedaj, bi se spustila v avanturo. Definitivno. Ampak samo zarad tega, ker nekaj ne štima.

Tako, da po mojem je boljše, da ti ostaneš kjer si....imej to ljubezen v glavi, naj ti da energije in te osrečuje. Sčasoma boš vidla, da si ravnala pravilno. Ker če je res tako v vajini zvezi, nima smisla. Verjemi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Želja po sexu z drugim????
14.4.2011 11:11:49   
emalina
Kristus, kakšne imate probleme... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Želja po sexu z drugim????
16.4.2011 19:44:06   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
...razumem, kako lahko pride do neumnosti v zakonu, tudi če vse štima.

Nič ne razumeš. V tvojem zakonu ne štima in si se zaljubila. Zaljubljenost pa je le rezultat tvojh možganov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.4.2011 8:49:51   
Anonimen
Sem anonimna, ki je odprla temouser posted image ...

Vidim, da je tema spet zaživela....kaj naj rečem...zgodilo se ni nič. ostala sem trdno na tlehuser posted image .
Sedaj se s sodelavcem pogovarjava veliko bolj sproščeno. Je fajn sodelavec, tolk pa spet ne, da bi si zakomplicirala življenje.

Hektorina, hvala za tvoje besedeuser posted image ...s tega zornega kota sem dobila popolnoma drug pogled in nobene potrebe po nekaj več.

Hvala tud ostalim.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Želja po sexu z drugim????
23.4.2011 6:58:39   
Colt
Hehe zanimiva tema. Še bolj zanimivi replyi nekaterih....Najina pikica, občudujem tvoj pogum da kr tkole javno....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?